Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чем бесит ФУП!

Чем бесит ФУП!

Вот ухватились за какую то тему.. ажиотаж! Бимба! Зрада!
Попиздели на пять-десять страниц и бросили. Вот я например хочу узнать чем дело кончилось по Тупицкому и прочей пидарне судейской!
Однако, это уже людям не интересно .. пошли дальше зраду шукать
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вот я например хочу узнать чем дело кончилось по Тупицкому и прочей пидарне судейской!
ФУП цікавий  наявністю шизофреніків, які  не те що бабу виїпати, а навіть гуглом користуватись не вміють. ))
   
Re: Чем бесит ФУП!

 :(
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вот ухватились за какую то тему.. ажиотаж! Бимба! Зрада!
Попиздели на пять-десять страниц и бросили. Вот я например хочу узнать чем дело кончилось по Тупицкому и прочей пидарне судейской!
Однако, это уже людям не интересно .. пошли дальше зраду шукать

Я свои темы стараюсь доводить до лог. конца. Даже если "жаренное" затухает, а потом,через месяц,например что то таки появляется, я обязательно это запощу
   
Re: Чем бесит ФУП!

Я свои темы стараюсь доводить до лог. конца. Даже если "жаренное" затухает, а потом,через месяц,например что то таки появляется, я обязательно это запощу
это правильно
   
Re: Чем бесит ФУП!

это правильно

+
   
Re: Чем бесит ФУП!

ну шо там Тупицький?? все козаченьствует на народные деньги шо ли?
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вот ухватились за какую то тему.. ажиотаж! Бимба! Зрада!
Попиздели на пять-десять страниц и бросили. Вот я например хочу узнать чем дело кончилось по Тупицкому и прочей пидарне судейской!
Однако, это уже людям не интересно .. пошли дальше зраду шукать
=========================
КС, по-сути, заблокирован. Чего ЗЕлени и надо. И надо сказать (я строх,но справедлиФФ), что эта операция ЗЕлени удалась как нельзя луЧЧе, видать Беня насоветовал. Своего ума нет. КС объявил неконституционным Закон про декларирование доходов депутатов и госчиновников (формулировка: слишком суров  :gigi: - ох...еть!) и вся ЗЕ-срань теперь свои миллионы декларирует на бабушек и мам. В отличии от нас. Даже "честный Гетьманцев" миллионер долларовый и никаких деклараций. Им бы Тупицкому ноги целовать, но... им нужен  КС,чтоб творить через РНБО что угодно.
 Шо теперь? Каким бы синежопым не был у нас КС, он все же ИНОГДА принимал адекватные решения. А теперь НЕКОМУ. Тупицкому срок ухода в апреле. И еще кому-то там... ну вы все понимаете.
   
Re: Чем бесит ФУП!

ФУП цікавий  наявністю шизофреніків, які  не те що бабу виїпати, а навіть гуглом користуватись не вміють. ))
:weep:
   
Re: Чем бесит ФУП!

ну шо там Тупицький?? все козаченьствует на народные деньги шо ли?
...симптоматичне прізвище...личить до теми...:)))
   
Re: Чем бесит ФУП!
ATF

Я свои темы стараюсь доводить до лог. конца. Даже если "жаренное" затухает, а потом,через месяц,например что то таки появляется, я обязательно это запощу

Десь тут тема загубилась про "атпалазаєт". Твоє "атпалзаєт" - вже сягло свого логічного кінця - стало мемом на ФУПі.
   
Re: Чем бесит ФУП!

Десь тут тема загубилась про "атпалазаєт". Твоє "атпалзаєт" - вже сягло свого логічного кінця - стало мемом на ФУПі.
  :rotate:  эх.. сколько раз открывалась та веточка с реальными надеждами на чудо)
   
Re: Чем бесит ФУП!
ATF

  :rotate:  эх.. сколько раз открывалась та веточка с реальными надеждами на чудо)

В Кореї процес атпалзанія до сих пір триває...
   
Re: Чем бесит ФУП!

ФУП цікавий  наявністю шизофреніків, які  не те що бабу виїпати, а навіть гуглом користуватись не вміють. ))
+
Залупи немає , і хорвата,
Сумно  :(
   
Re: Чем бесит ФУП!

Є такий феномен. Не так давно (півтора-два місяці тому) дві резонансних ДТП з численними жертвами обговорювали, одна у Відні, друга у Львівській області. Які бурхливі були дискусії, яка різноманітність версій щодо причин та обставин автоаварій. Минуло 2-3 дні, і все, глухо. А тим часом, автотехнічні та інші експертизи проведені, слідство прийшло до певних висновків, принаймі в Австрії, так це точно. Але всім активним учасникам тих запеклих баталій на ФУПі вже пофіг, переключились на інші теми
   
Re: Чем бесит ФУП!

Так само і про дівчину, яка в Полтавькій школі стріляла у вчительку з арбалета. Про що там було списи ламати, які теорії будувати?) Судово-психіатрична експертиза визнала її хворою на шизофренію, буде лікуватись дівчина
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вовчик, Вы крассавчик)
   
Re: Чем бесит ФУП!

Так само і про дівчину, яка в Полтавькій школі стріляла у вчительку з арбалета. Про що там було списи ламати, які теорії будувати?) Судово-психіатрична експертиза визнала її хворою на шизофренію, буде лікуватись дівчина

а у неї є акаунт на ФУПі?
   
Re: Чем бесит ФУП!

а у неї є акаунт на ФУПі?
акаунти на ФУПі є у тих, хто в тій темі нагородив всілякої бєліберди на 19 сторінок)
   
Re: Чем бесит ФУП!

Та да...
А скільки гомоніли про пркушеніє на луччого друга луччого презедента...
І всьо, глухо, як в танку. А мені цікаво, як там здоров'я шохвера, як розслідування рухається.
   
Re: Чем бесит ФУП!

Та да...
А скільки гомоніли про пркушеніє на луччого друга луччого презедента...
І всьо, глухо, як в танку. А мені цікаво, як там здоров'я шохвера, як розслідування рухається.
так Полякова даже забыли)) все переключились на битву Альянса с Сержиком
   
Re: Чем бесит ФУП!

так Полякова даже забыли)) все переключились на битву Альянса с Сержиком

бачив топ-тем по трафіку?
жодної твоєї - недопрацьовуєш...
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вовчик, быдло оно такое и на ФУПе  :(
   
Re: Чем бесит ФУП!

бачив топ-тем по трафіку?
жодної твоєї - недопрацьовуєш...
та да.. я аж заподпрыгничывся колы ото побачыв
   
Re: Чем бесит ФУП!

От хочте вірте , а як ні , то й - ні , але нічим ХвУП не бісить , тобто не дратує і нема на теє ніякої ради . Мабуть . ))
   
Re: Чем бесит ФУП!

Вовчик, Вы крассавчик)
  :-B
   
Re: Чем бесит ФУП!

От хочте вірте , а як ні , то й - ні , але нічим ХвУП не бісить , тобто не дратує і нема на теє ніякої ради . Мабуть . ))

А я тебе вираховую не дивлячись на нік...  :-)o
   
Re: Чем бесит ФУП!
nik

=========================
КС, по-сути, заблокирован. Чего ЗЕлени и надо. И надо сказать (я строх,но справедлиФФ), что эта операция ЗЕлени удалась как нельзя луЧЧе, видать Беня насоветовал. Своего ума нет. КС объявил неконституционным Закон про декларирование доходов депутатов и госчиновников (формулировка: слишком суров  :gigi: - ох...еть!) и вся ЗЕ-срань теперь свои миллионы декларирует на бабушек и мам. В отличии от нас. Даже "честный Гетьманцев" миллионер долларовый и никаких деклараций. Им бы Тупицкому ноги целовать, но... им нужен  КС,чтоб творить через РНБО что угодно.
 Шо теперь? Каким бы синежопым не был у нас КС, он все же ИНОГДА принимал адекватные решения. А теперь НЕКОМУ. Тупицкому срок ухода в апреле. И еще кому-то там... ну вы все понимаете.


да выпей уже и усни, как ты тут всех за@бал своим пьяным бредом  :facepalm1:
   
Re: Чем бесит ФУП!

:weep:
уїв вовчика "нє напрягаясь" і придратися ні до чого. (tu)
   
Re: Чем бесит ФУП!

 ФУП зашкварений втирачами гнилого оселедця.
 На те ради нема і не буде.

 ПиСи. Пану Вовчику скинути б обороти нездорового епатажу, був би цікавий дописувач. B-)
   
Re: Чем бесит ФУП!

да выпей уже и усни, как ты тут всех за@бал своим пьяным бредом  :facepalm1:
==============================
Бегает и тяфкает,анальный. Брысь...
   
Re: Чем бесит ФУП!

Якщо кацапчика-вовчика бєсит - тре викликати екзорциста :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія