Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу


:facepalm1:



ось про моне, я якраз добре знаю !!!!!!!!!!!

   
Откуда дровішки? Я не знаю, а ти знаєш?

Оу, так це зовсім інший?  А як цей влаштувався?  Чи теж облом?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Оу, так це зовсім інший?  А як цей влаштувався?  Чи теж облом?

Це інший племінник, живе в Дніпрі. Поки що збирається, може й поїде, а може передумає.
У сина друг з Угорщини вже повернувся, рік на якомусь заводі працював, не сказати, щоб озолотився.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Це інший племінник, живе в Дніпрі. Поки що збирається, може й поїде, а може передумає.
У сина друг з Угорщини вже повернувся, рік на якомусь заводі працював, не сказати, щоб озолотився.

Віє, а ці всі Ваші родичі розуміють просту концепцію, що ПРАЦЮВАТИ ЗА КОРДОНОМ, НА МАЮЧИ РОБОЧОЇ ВІЗИ - НЕМОЖЛИВО?
Рідкісним винятком є Польща, де на таке закривають очі, бо самі поляки масово виїхали в Англію на роботу?
   
Віє, а ці всі Ваші родичі розуміють просту концепцію, що ПРАЦЮВАТИ ЗА КОРДОНОМ, НА МАЮЧИ РОБОЧОЇ ВІЗИ - НЕМОЖЛИВО?
Рідкісним винятком є Польща, де на таке закривають очі, бо самі поляки масово виїхали в Англію на роботу?

Не "неможливо"—— а нелегально.
Але все ж таки можливо))
І всі це розуміють насправді))
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Не "неможливо"—— а нелегально.
Але все ж таки можливо))
І всі це розуміють насправді))

Підтверджуючи можливість нелегального, ти стверджуєш факт чинення такими "працівниками" злочину.
   
Підтверджуючи можливість нелегального, ти стверджуєш факт чинення такими "працівниками" злочину.

100 раз вже обговорювали(((——
Тож хапайте мене))—— а пофіг всім))
   
Знаєш що буде "працівнику" за цей "злочин"?——
Оформлять доки на депортацію, навіть в тюрьмі не посидить——дадуть тиждень щоб виіхати за межі краіни—— загалом депорт років на 5.
пс. Працедавець——інша справа—— у нього може бути більше проблем.
Але бачу що останнім часом всім все пофіг——хто і як працює.
   
загалом депорт років на 5.
Откатают пальцы и гуляй!
Хер куда въедешь кроме Турции.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Откатают пальцы и гуляй!
Хер куда въедешь кроме Турции.

Ты теоретик просто))
А на практике у меня хороший знакомый живет себе— работает в Германии с несколькими пожизненными депортами.( давали давно такие).
   
живет себе— работает в Германии с несколькими пожизненными депортами.
C биометрией?
   
C биометрией?

Да.
Я если честно сам уже начинаю удивляться некоторым странностям.
Люди катаются себе с просроченными сроками и какими— то штрафами отделываются(из последних примеров)((.
Помню жена моя просчиталась—— опоздала на день на выезд—— чуть ли не депорт получила( повезло что было в первое время——когда предупреждениями отделывались).
А сейчас тетка месяц больше просидела——думали не сможет назад заехать—— заплатила на выезде штраф и заехала как ни в чем не бывало.
Впечатление такое что забили немцы на документы наши((
Аж обидно)))

Останнє редагування: 13 березня 2019 23:18:01 від sergey1974007
   
Впечатление такое что забили немцы на документы наши
Так радоваться надо!
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Я якось познайомився з дєвочкою( ій було 15 років на той час)—
При таких обставинах—— лазив десь в інсті( чи в пєріскопі) і наштовхнувся на трансляцію—— дитина плакала і розповідала як іі в школі звинуватили в розпилюванні балончика.Там довга історія,але зміст в тому що вона не винна була, а іі без батьків мєнти прєсували в кабінеті директора школи—— писала якісь пояснення).І батькам хотіли повішати штраф біля 200 штук за "евакуацію" школи тіпа.
Ситуація мене зачепила, тому що в мене теж мала такого віку десь і я не уявляю собі щоб без мого дозволу іі прєсували—допитували.
Ну і я включив деякі своі знайомства)))—— і вже на слідуючий день ця тема пролунала з трибуна обласноі ради))——
Там всі збудилися))—— і жінка головного прокурора області, і депутати—друзі моі)).
Короче мєнтів тягали по кабінетах і ставили в різні пози.
А директор школи і вчителі з тією дитиною розмовляли потім дуже—дуже ввічливо))
Цікавий був експірієнс))

Як експіріенс не Чухався?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Як експіріенс не Чухався?

Готуєш #Залупу до переселення у Вільне? ггг
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія