Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вітаю всіх, хто голосував за Зеленського, з перемогою

Вибралі - жрітє.
   
ну,нє получілось  -буває..
   
Ще одне канадське доброзичливе чмо...
   
Ще одне канадське доброзичливе чмо...
  :D  (tu)
   
Я до вас зовсім не доброзичливий. Ви дебіли.
   
Я до вас зовсім не доброзичливий. Ви дебіли.

А ти хто?
   
Я до вас зовсім не доброзичливий. Ви дебіли.

ви винні -- от їм закортіло пальці в розетку, а ви не попередили, що буде погано
   
А ти хто?

А я ковбасник. Ковбаса краща за дебілів.
   
ну,нє получілось  -буває..

Та якраз получілось. Порохоботи очищення вже пройшли, а на вас чекає серйозна ломка.
   
ви винні -- от їм закортіло пальці в розетку, а ви не попередили, що буде погано

Так то ж їхні власні пальці, не мої :)
   
Я до вас зовсім не доброзичливий. Ви дебіли.

фрмулюй коректно - громадяни населення, публіка України - переважно прихильники певної політсили.
все таки є 25% думаючих , на яких тележвачка не подіяла.
   
фрмулюй коректно - громадяни населення, публіка України - переважно прихильники певної політсили.
все таки є 25% думаючих , на яких тележвачка не подіяла.

Та так, дядьку, свята правда. Але оті 25%... ужасно далєкі оні от народа. Чи як там у сьогоднішнього іменинника Члєніна?
   
Так то ж їхні власні пальці, не мої :)
и страна не твоя. Ты свою страну продал за бутерброд, гнидос.
   
Та так, дядьку, свята правда. Але оті 25%... ужасно далєкі оні от народа. Чи як там у сьогоднішнього іменинника Члєніна?
є таке.
учора я усвідомив, що живу в чужій країні.
   
шо ж так при підру було гарно,що ти з'їбалося і там сидиш, а не тут кайфуєш від реформ разом з усією Україною? Щось патріотизм лише за бугром просинається, коли не бачеш кругом усього того лайна що тут відбувається, а так вийшов вранці на роботу і долроги відремонтовані і чисто і зп у 5к баксів при цінах на харчі таких як в Україні і за ту саму роботу, що тут отримував би 8 к грн і життя вдалося... Ще й нахабства вистачає приходити сюди і срати.
   
шо ж так при підру було гарно,що ти з'їбалося і там сидиш, а не тут кайфуєш від реформ разом з усією Україною? Щось патріотизм лише за бугром просинається, коли не бачеш кругом усього того лайна що тут відбувається, а так вийшов вранці на роботу і долроги відремонтовані і чисто і зп у 5к баксів при цінах на харчі таких як в Україні і за ту саму роботу, що тут отримував би 8 к грн і життя вдалося...

а отут не треба.
ти полїдь попрацюй, хоч би в поляка на 1000 баксів, тоді розказувати будеш про "таку саму роботу"
   
знову актуальний слоган  (tu)
   
2 Дядечко Лао
ти може навіть тепер ближчий до українців , ніж я.
ти дивишся на зекраїнців з цікавістю, а я - з гидливістю.
   
и страна не твоя. Ты свою страну продал за бутерброд, гнидос.

Ага, приходжу такий до канадського консулату і кажу: "Продаю Україну. Дешево." А мені: "Грошей не дамо, але нагодуємо." А я: "По руках!" Ну ідіотизм же.
Нє, бутерброд я таки маю, але країну не продавав нікому. Не пиши про що не знаєш, дебіле.
   
шо ж так при підру було гарно,що ти з'їбалося і там сидиш, а не тут кайфуєш від реформ разом з усією Україною? Щось патріотизм лише за бугром просинається, коли не бачеш кругом усього того лайна що тут відбувається, а так вийшов вранці на роботу і долроги відремонтовані і чисто і зп у 5к баксів при цінах на харчі таких як в Україні і за ту саму роботу, що тут отримував би 8 к грн і життя вдалося... Ще й нахабства вистачає приходити сюди і срати.

Еее, я з'їбався ще при першому строці Леоніда Даниловича. Тоді було зовсім негарно. Зараз теж негарно, але ліпше, ніж тоді.

Для дебілів повторюю: я не патріот, я ковбасник.

Де хочу, там і сру. На голови дебілів срати - це задоволення.
   
Вибралі - жрітє.
   Нушоакое?!! Мы вас обещали сделать-и сделали, согласись. Объединёнными силами. По моей ДВК
-за Порошенко 9,05% ;
-за Зеленского 90 %.
(очень много бюллетеней испорчено. Избиратели писали последние пожелания Петру Алексеевичу. И-"чтоб ты сдох, паскуда!"-было одним из самых лёгких)
  Кто ему Ленин? Никто не виноват, сам, все сам. Такой глубокой и всеобъемлющей всенародной ненависти даже Янукович добиться не смог. Это ж уметь надо.
  Кстати, новому Президенту придётся весьма нелегко. Потому что предыдущий выгреб кредит народного доверия на два  Президентских срока вперёд...
   
Избиратели писали последние пожелания Петру Алексеевичу.

Впевнена, що писали кацапською мовою. Справжні українці вдячні за все, що зроблено за 5 років.
   
   Нушоакое?!! Мы вас обещали сделать-и сделали, согласись. Объединёнными силами. По моей ДВК
-за Порошенко 9,05% ;
-за Зеленского 90 %.
(очень много бюллетеней испорчено. Избиратели писали последние пожелания Петру Алексеевичу. И-"чтоб ты сдох, паскуда!"-было одним из самых лёгких)
  Кто ему Ленин? Никто не виноват, сам, все сам. Такой глубокой и всеобъемлющей всенародной ненависти даже Янукович добиться не смог. Это ж уметь надо.
  Кстати, новому Президенту придётся весьма нелегко. Потому что предыдущий выгреб кредит народного доверия на два  Президентских срока вперёд...

Три роки економічного зростання, стабільна гривня, з нуля створена армія. Але у нього, у паскуди, не було чарівного патичка, щоб зробити всіх щасливими. Нічого, у Зєльонского він є.
   
Насправді ковбасники не бажають процвітання Україні, бо тоді втрачає сенс їхня еміграція і всі поневіряння на чужині.
Такшо не звертаємо уваги, нехай там мовчки кочегарять, а нам своє робити.
   
Насправді ковбасники не бажають процвітання Україні, бо тоді втрачає сенс їхня еміграція і всі поневіряння на чужині.
Такшо не звертаємо уваги, нехай там мовчки кочегарять, а нам своє робити.

Ви досі дуже успішно робили оте "своє", і надалі робитимете. А ми з вас будемо ржати і дулі через океан крутити.
   
Вітаю Українці, з вас весь світ рже як коні! Молодці!  (tu)
   
Привітання Зеленському від Януковича (з ФБ)

"ЧЕТВЕРТЫЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ В. ЯНУКОВИЧ НАПРАВИЛ СВОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ В. ЗЕЛЕНСКОМУ В СВЯЗИ С ЕГО ПОБЕДОЙ ВО ВТОРОМ ТУРЕ ВЫБОРОВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ

Уважаемый Владимир Александрович!

Я искренне поздравляю Вас с избранием на пост Президента Украины. Украинцы доверили Вам этот пост в тяжелейший для нашей страны момент истории.
Миролюбивый украинский народ расколот и радикализирован как никогда ранее.

Братоубийственная война на моем родном Донбассе каждый день уносит жизни украинцев и уничтожает когда-то процветающий край.

Вина за эти чудовищные страдания лежит на Петре Порошенко и его соратниках, которые все эти годы проводили политику ненависти и насилия.
Избиратели уже вынесли им однозначный приговор голосованием. А история наверняка вынесет свой, более жесткий.

Сейчас перед Вами стоят нелегкие задачи. Главные – принести нашей стране мир, объединить и примирить украинский народ. Восстановить законность и справедливость. Улучшить благосостояние украинцев.
Заменить страх и уныние в душах людей на надежду и веру в лучшее, нести людям, то что объединяет, а не разделяет.

Я хочу низко поклониться мудрому украинскому народу, который не дал себя обмануть, не поддался на провокации и ложь, а сделал осознанный выбор. Украинцы доверились Вам и надеются на то, что Вы вернете нашему народу мир и процветание. Не подведите их.

Я желаю Вам крепкого здоровья, благословения от Господа и успехов на Вашем высоком и ответственном посту Президента Украины."

_xts__%5B0%5D=68.ARAUDNQz1xjw8K8Q4jOhjLDaeYzhUzG0huRjgzAmVe10njgX_DPLHBEjlpBif__sr3iPeF8VssPOwxnW3_e4-JHjfhQdSoW2la_Y7WGqHK_0_o1LCAB2PHdV6nVBIn425xWfrSgFNXMJ0vC70w4qfYq95HnxMU_xiJxFg3mIF6MQ2Yq95wlTX2KElqYlJsLwupHDazvo_PGoE5djHFchio506uuCfBLsc1A58ze6mr0ORPMzMVEq6SPxg_yd0bxMlfHEfbRJaY_eKug_e8ZWLgNqapLL7w4w_qv8WFSWgnJtKq0iflJlN-GiSyb2eA1p7xEbl2Tsnj_CQTrBVDg85qH8&__tn__=-R
   
Я до вас зовсім не доброзичливий. Ви дебіли.
А для Вас это новость?
Большинство всегда именно такое,  просто иногда его правильно направляет активное меньшинство.
Кстати не факт, что в этот раз направили неправильно. Посмотрим по ходу процесса. B-)
   
от тепер посміємось ми. Порохоботи тобто. Але шкода Україну
   
а отут не треба.
ти полїдь попрацюй, хоч би в поляка на 1000 баксів, тоді розказувати будеш про "таку саму роботу"
А я кажу не про пшеків, а про Канаду зараз.
   
Вітаю Українці, з вас весь світ рже як коні! Молодці!  (tu)
з трьох чвертей
   
А я кажу не про пшеків, а про Канаду зараз.

А що, по-твоєму мити канадські жопи якось приємніше, ніж польські? У нас, жопомиїв, доля важка усюди!
   
Вибралі - жрітє.

Вибралі - посміхайтеся
   
Вибралі - посміхайтеся

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія