Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті проїхався на електрокарі

Re: Нарешті проїхався на електрокарі

там 10 палок

треба було глибше торгуватись
з іншої сторони 3000 ти вже відклав на батарею  :gigi:
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Я теж збирався рік тому купувати в Києві 13-14 рік, виходило до 13тис взяти з пробігом до 20 тіс.
Перечитав купу форумів, а потім вони тут підстрибнули в ціні на 1,5-2тис, цим почали займатись всі кому не лінь..

Але найголовніше питання було у тому, що через 5-6 років, коли прийде час купувати нову батарею, то цих старих батарей (старого форм-фактору) вже не буде у вільному продажу, тим більше тут, в Києві. Вже 16-й рік не сумісний с 15-м, треба ще й мозги прошивати. Нові 17-18 на Франкфурті були представлені, так там взагалі фізично не сумісні батареї по розмірам зі старими 16 и глибше років. І так далі.. Просто так співпало, шо власникам Ліфів з 12 року постійно "везло" і вони могли переставляти нові батареї у свої авто, але ж - шара кінчилась. Люди, що купують тут в Україні, просто не замислюються над цими питаннями :(
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

треба було глибше торгуватись
з іншої сторони 3000 ти вже відклав на батарею  :gigi:

Пробував глибше торгуватись, не вийшло. Але так. 3000 це половина батареї. А ці 10 палок мені ще їздити і їздити
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Я теж збирався рік тому купувати в Києві 13-14 рік, виходило до 13тис взяти з пробігом до 20 тіс.
Перечитав купу форумів, а потім вони тут підстрибнули в ціні на 1,5-2тис, цим почали займатись всі кому не лінь..

Але найголовніше питання було у тому, що через 5-6 років, коли прийде час купувати нову батарею, то цих старих батарей (старого форм-фактору) вже не буде у вільному продажу, тим більше тут, в Києві. Вже 16-й рік не сумісний с 15-м, треба ще й мозги прошивати. Нові 17-18 на Франкфурті були представлені, так там взагалі фізично не сумісні батареї по розмірам зі старими 16 и глибше років. І так далі.. Просто так співпало, шо власникам Ліфів з 12 року постійно "везло" і вони могли переставляти нові батареї у свої авто, але ж - шара кінчилась. Люди, що купують тут в Україні, просто не замислюються над цими питаннями :(

Та вони продовжуватимуть робити ці батареї ще довго
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

За ніч зарядилась від звичайної розетки
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Поки що подобається. В принципі в місті більше нічого і не треба. На поїздки далеко можна рентувати.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Ото поперло. Знайшов трохи старіший варіант, але з портом для швидкої зарядки 2013 50 тис км пробігу, за 7200. Теж вроді чисті папери. Завтра поїду подивлюсь.....

Показати зображення...
не селвейдж тайтл? :laugh:
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

не селвейдж тайтл? :laugh:

Ні, чиста. Була в лізі, а потім пішла з аукціона
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Ні, чиста. Була в лізі, а потім пішла з аукціона
моя жінка колись давно купувала на копарті машини в америці і продавала їх в польщі
шо там тільки не йшло)))) від селвейдж по вотерфлуд
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

моя жінка колись давно купувала на копарті машини в америці і продавала їх в польщі
шо там тільки не йшло)))) від селвейдж по вотерфлуд

Тошо в штатах такі лише в утіль. Якщо є інші ринки, які готові відремонтувати та вдихнути друге життя - то чо б і ні....
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Тошо в штатах такі лише в утіль. Якщо є інші ринки, які готові відремонтувати та вдихнути друге життя - то чо б і ні....
колись памятаю купила лінкольна таункара за 175$ в прекрасному стані з пошкодженим тормозним проводом...
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Балашов колись про теслу казав - "космічний корабель". А це так космічний мінікорабель. Водити одне задоволення. Сьогодні сину дав трохи попрактикуватись на ній.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Дуже цікаво. Uki - а як відчуття? Мотор не гучний? Обесшумка? Що потрібно заливати окрім омивача в бачок для вітрового скла?
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Дуже цікаво. Uki - а як відчуття? Мотор не гучний? Обесшумка? Що потрібно заливати окрім омивача в бачок для вітрового скла?

Їзде абсолютно бесшумно, трохи ледве ледве чути легенький свист тіпа як у літака, але дуже тихий. Коли здаєш назад, то пікає як великі вантажівки, тихіше звичайно....
З рідин там побачив антифріз для охолодження, рідина для гідравліки, ну для гальмів звичайно

Останнє редагування: 18 вересня 2017 18:21:33 від Uki_
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Вчора видали мені в офісі картку Blink для бескоштовної заправки електрокару. Сьогодні перший день нового комюту. Приїхав в офіс, зарядив  :beach:. Про заправки можна забути
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Супер  (tu)
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Так ти з аукціону таки купив? З якого?

Копарт "битками" торгує... А на інших?
Так і українці купують на аукціонах - одна біда - вимушені вірити тому, що написано. Карфакси там всякі.
Карфакс гарантія того, що історія така, як там написано?
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Так ти з аукціону таки купив? З якого?

Копарт "битками" торгує... А на інших?
Так і українці купують на аукціонах - одна біда - вимушені вірити тому, що написано. Карфакси там всякі.
Карфакс гарантія того, що історія така, як там написано?

Ні, я шоб не возитись з цим, у ділера купив, а ділер з аукціону взяв. Карфакс має достовірні дані. Ще ніколи не чув щоб карфакс надурив.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Ні, я шоб не возитись з цим, у ділера купив, а ділер з аукціону взяв. Карфакс має достовірні дані. Ще ніколи не чув щоб карфакс надурив.

Якщо карфакс не дурить, то не бачу перешкод купувати онлайн .

За 13-й рік дилер заробив на тобі мінімум 3-к$
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Їзде абсолютно бесшумно, трохи ледве ледве чути легенький свист тіпа як у літака, але дуже тихий. Коли здаєш назад, то пікає як великі вантажівки, тихіше звичайно....
З рідин там побачив антифріз для охолодження, рідина для гідравліки, ну для гальмів звичайно

Цей свист з динаміка (VSP, щоб пішоходи розбігались) і можна самому запросто виключити, тоді стає абсолютно безшумною.
Але не знаю, чи це легально робити в штатах.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Якщо карфакс не дурить, то не бачу перешкод купувати онлайн .

За 13-й рік дилер заробив на тобі мінімум 3-к$

Я за 7 штук купив. Не думаю шо ділер на аукціоні взяв її за 4. Але якщо так - то я за нього щасливий...
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Плять, тепер зовсім не хочеться сідати на бензинові авто. Мабуть треба продавати їх нах...
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Не був півроку в Амстердамі.
Зміни просто разючі. Кількість електричних машин збільшилася в рази.
Плюс купа таксі на Теслі  S, ось таких.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Підскажіть де можна взяти автомобіль на декілька днів на прокат, як то кажуть на собі все випробувати) Хтось брав в компанії VIP CAR - https://vip-cars.kiev.ua/  ???
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Плять, тепер зовсім не хочеться сідати на бензинові авто. Мабуть треба продавати їх нах...
купи muscle car і ти одразу зміниш свою думку нах мені ті єблі з батареєю - сів і поїхав.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Як проходить єксплотація електро автомобіля?
Є нюанси? реально на скільки вистачає заряду?
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

купи muscle car і ти одразу зміниш свою думку нах мені ті єблі з батареєю - сів і поїхав.

Взято виключно для щоденної рутини, тому не просто ніякої єблі з батареєю, а навіть вдома не доводиться заряжати.
   
Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Як проходить єксплотація електро автомобіля?
Є нюанси? реально на скільки вистачає заряду?

просто шикарно. Вже півтори тищі миль на ній від'їздив. Дуже подобається. Особливо враховуючи те що ціни на бензин у нас підскочили на третину десь. Не знаю на скільки всього моїх 10 палок вистача, але після щоденних 40 миль залишається десь 32-35%
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія