Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

власне тут в Німеччині добре бачу, як підтримують один одного турки. Одинтодного тягне, допомагає з роботою. Так як євреї. Де сьогодні один - там вже завтра буде десять. Ті ж кацапи - тягнуть один одного ще й як. *** А які дружні наші - видно і з цього форуму.
Згоден. Теоретично це відомо давно, але,  скажіть, вам цікаво було відчути цю нашу "єдність" та "взаємодопомогу" на власній шкірі?  :D
   
Могли б набрати для наших людей і українців. Ну, хоча б для годиться.
Я зверталася до них по-українськи, а вони до мене сичали.
Але на щастя, не всі.

Немає в них стільки українців у соцслужбах
   
Взагалі-то жінки теж мають працювати, німецькі жінки працюють, нє?

У нас работает большинство.
   
У нас работает большинство.

До чого тут у вас? Бачимо приклад Німеччини: не працюють, бо є соціал, немає мотивації.
   
Могли б набрати для наших людей і українців. Ну, хоча б для годиться.
Я зверталася до них по-українськи, а вони до мене сичали.
Але на щастя, не всі.

Чтобы там работать, немецкий знать надо. У нас набирали всех, в том числе и самих беженцев.
   
Могли б набрати для наших людей і українців. Ну, хоча б для годиться.
Я зверталася до них по-українськи, а вони до мене сичали.
Але на щастя, не всі.

не могли б
по тоді виникає спокуса "порішать", причому в обох сторін
і вони це розуміють
   
До чого тут у вас? Бачимо приклад Німеччини: не працюють, бо є соціал, немає мотивації.

У нас тоже есть социал. И покруче немецкого. Если проводить опросы у центров занятости, то неизбежно все опрашиваемые будут безработными.
   
по тоді виникає спокуса "порішать", причому в обох сторін

Есть такое...  :lol:
   
Цікаво, а скільки відсотків працюючих німців у Німеччині у схожій вибірці. І скільки у нас. Адже здебільшого виїхала нестандартна частина населення, жінки, діти, пенсіонери, які й у нас не працювали.
  О! Даже гарне питання. На соціалі 5,5 мільйонів. З них 2, 9 мільйона іноземці. Українців біля 500 тисяч. Тобто, менше 10 %. Але Bildу українці печуть...
   
  О! Даже гарне питання. На соціалі 5,5 мільйонів. З них 2, 9 мільйона іноземці. Українців біля 500 тисяч. Тобто, менше 10 %. Але Bildу українці печуть...

Не знімайте соціал, дайте пожити, тварюки  :weep:
   
Мої знайомі дівчата працюють і без знання мови ,одна в готелі інша на якомусь виробництві харчовому.ЗП - від 1400 до 1700 нетто.Не слухайте віїни та інших байки про знання мови ,ледарю будь що буде заважати
   
Жінки влаштуються, діти адаптуються, перетягнуть до себе чоловіків (с)

Як результат, за 2,5 року працює п'ята частина, решта досі "влаштовуються".
економічно активні так і зроблять. А ті шо не дуже повиходять там заміж. З 10 сімей ЗУ, коли жінка їхала на заробітки до Італії 7 розлучались і жінка там залишалась
   
Взагалі-то жінки теж мають працювати, німецькі жінки працюють, нє?
   Німецькі жінки працюють, якщо є кому доглядати за дітьми. Усілякі там бабусі -дідусі тощо. Українські жінки цього позбавлені. Дитину без догляду можуть і відібрати, такі випадки були.
   До того ж, німецький уряд від українок того і не чекає. Їхня справа- виховувати майбутніх німчиків, покращувати генофонд Фатерлянду. Підросте дитина, піде працювати. Тоді й мама зможе щось робити. Якщо захоче. А там і чоловік з фронту повернеться, до сім'ї приїде...
   
Мені здаеться що елементарну работу типа на стройці, або ПТУ- фрау елементарно знайти, тількі не ледикуй.
   
Чтобы там работать, немецкий знать надо. У нас набирали всех, в том числе и самих беженцев.
Я розмовляю німецькою практично вільно. Досвід роботи у німецькій і датській фірмах.
Не можу похвалитися, що розумію чинуш з півслова і місцевий швабський діалект, але як говорять повільніше, і простіше на моє прохання, то все добре. Будь яку термінологію з конкретного професійного середовища можна освоїти за тиждень максимум.

З першого вільного (без табору) дня моніторю оголошення щодо квартири і роботи.
Про бажання працювати говорю всюди, де тільки можу - у спілкуванні з німцями і ненімцями.
Але мені кажуть, що щ роботою важко, про мешкання - то взагалі з області фантастики. Дорого і нема.
Так що «спеців» від Німеччини сприймаю з усмішкою.
   
та інших байки про знання мови ,

Но всё-таки забавно... Когда те, кто тут последними словами косил оппонентов за незнание мовы, после двух лет не смог выучить немецкий или английский. Ирония судьбы...  :D
   
Но всё-таки забавно... Когда те, кто тут последними словами косил оппонентов за незнание мовы, после двух лет не смог выучить немецкий или английский. Ирония судьбы...  :D
за 30 років проживання навіть ідіот почне говорити, не думаєш?
   
Але мені кажуть, що щ роботою важко, про мешкання - то взагалі з області фантастики. Дорого і нема.
Так що «спеців» від Німеччини сприймаю з усмішкою.

Не знаю как в Германии, а одноклассница жены в Австрии. Снимает квартиру. Работает (убирает в гостиницах) на двух работах.

В Ирландии все, кто хочет работать, работают.
   
за 30 років проживання навіть ідіот почне говорити, не думаєш?

Я в Ирландии живу все эти годы... :gigi:
   
Но всё-таки забавно... Когда те, кто тут последними словами косил оппонентов за незнание мовы, после двух лет не смог выучить немецкий или английский. Ирония судьбы...  :D
навіщо напрягатись ,німець плате за тебе та дитину а якщо ще й бабуся є чи дідусь ,то взагалі непогана сума виходить ,на цигарки  вистачить навіть по європейським цінам. :D
   
   Німецькі жінки працюють, якщо є кому доглядати за дітьми. Усілякі там бабусі -дідусі тощо. Українські жінки цього позбавлені. Дитину без догляду можуть і відібрати, такі випадки були.
   До того ж, німецький уряд від українок того і не чекає. Їхня справа- виховувати майбутніх німчиків, покращувати генофонд Фатерлянду. Підросте дитина, піде працювати. Тоді й мама зможе щось робити. Якщо захоче. А там і чоловік з фронту повернеться, до сім'ї приїде...

Давай не фантазувати: є садочки, є бейбісіттери. Працюють німецькі жінки аж гай гуде, бо гроші з неба не капають, для цього і платять кіндергельд, щоб були гроші на дитину.
   
Знаю пару ФУПівців, що вже по півтора-два роки сидять в німцях, чемно балдіють на соціалі, але тут про це... помовчують - тож віддуватись за усіх повинна Via  :D
   
Но всё-таки забавно... Когда те, кто тут последними словами косил оппонентов за незнание мовы, после двух лет не смог выучить немецкий или английский. Ирония судьбы...  :D
Некоректне порівняння.
Як би там не було, рассіянська мова дуже подібна до української.
Як кінь до зебри.
А от німецька має таку ж схожість з українською, як верблюд та крокодил.
Іронія, скоріше за все у тому, що проблеми з німецькою та іншими мовами мабуть виникають у переважно русскоязичних.
   
Но всё-таки забавно... Когда те, кто тут последними словами косил оппонентов за незнание мовы, после двух лет не смог выучить немецкий или английский. Ирония судьбы...  :D

Так німецьку чи англійську не можуть вивчити саме власники російськомовної щелепи. Їхня щелепа придатна лише для кацапської.
   
Мої знайомі дівчата працюють і без знання мови ,одна в готелі інша на якомусь виробництві харчовому.ЗП - від 1400 до 1700 нетто.Не слухайте віїни та інших байки про знання мови ,ледарю будь що буде заважати

Ти що, це ж напружуватися треба, а хто буде зі смолоскипами бігати?
   
Не знімайте соціал, дайте пожити, тварюки  :weep:
   Дня не був на німецькому социалі. Мене цікавить- чого ви до українських жінок причепитися?
   Ви в Україні щось зробили, щоб вони не поїхали і дітей не повідвезли? Безпека, допомога? Ну, хоч щось? Вони що мали робити? Вйобувати по 10 годин за 500 €, 300 € віддаючи за житло та комуналку? У той час, коли дитина без нагляду вулицями вештається?
    Ви моліться , щоб іще 10 мільйонів не рвонули. А така вірогідність існує. От тоді вже країні точно п***а настане....
   
Ти що, це ж напружуватися треба, а хто буде зі смолоскипами бігати?
а мінору ж мінору повалити ,оце ж пече  більш за все  :D
   
Так німецьку чи англійську не можуть вивчити саме власники російськомовної щелепи. Їхня щелепа придатна лише для кацапської.

 8-:
   
   Дня не був на німецькому социалі. Мене цікавить- чого ви до українських жінок причепитися?
   Ви в Україні щось зробили, щоб вони не поїхали і дітей не повідвезли? Безпека, допомога? Ну, хоч щось? Вони що мали робити? Вйобувати по 10 годин за 500 €, 300 € віддаючи за житло та комуналку? У той час, коли дитина без нагляду вулицями вештається?
    Ви моліться , щоб іще 10 мільйонів не рвонули. А така вірогідність існує. От тоді вже країні точно п***а настане....
захищати країну обов'язок кожного громадянина (с)
   
Давай не фантазувати: є садочки, є бейбісіттери. Працюють німецькі жінки аж гай гуде, бо гроші з неба не капають, для цього і платять кіндергельд, щоб були гроші на дитину.
  Чи довго пан прожив у Німеччині?
   
економічно активні так і зроблять. А ті шо не дуже повиходять там заміж. З 10 сімей ЗУ, коли жінка їхала на заробітки до Італії 7 розлучались і жінка там залишалась

Та це зрозуміло, що хто мав бажання, той уже давно працює. Якщо є намір залишитися за кордоном, то передусім врахують, де працюєш, без тимчасового захисту буде стандартна процедура: віза, дозвіл на роботу тощо.
   
  Чи довго пан прожив у Німеччині?

Ти, мабуть, не в курсі, але в Німеччині на пенсію пізно виходять, де ти непрацюючу бабцю знайдеш, та ще й в тому самому місті, це ж переїхати не можна  :weep:
   
Іронія, скоріше за все у тому, що проблеми з німецькою та іншими мовами мабуть виникають у переважно русскоязичних.

Ні. Досить суб'єктивно, але російськомовні перейшли на англійську тут. Були навіть приклади, коли деякі бенефіціари ультимативно вимагали від дружини спілкуватися з ними тільки українською. Але коли їм пояснювали, що вибір є між російською та англійською, вони погоджувалися на російську.
   
Згоден. Теоретично це відомо давно, але,  скажіть, вам цікаво було відчути цю нашу "єдність" та "взаємодопомогу" на власній шкірі?  :D
Цікаво - трохи не те слово.  :)

І мені дісталося від «наших» людей. Чула з розмов, що «нема гіршого як наші люди» і дивувалася, як так можна говорити! Та ще й німцям!
А потім сама то зрозуміла: як їдеш сама у невідоме, усього боїшся, але те що найгірше буде від своїх - в голову не прийшло б.
Але завжди покладаюся на «Боже покарання» чи вирішення конфлікту - не буду реагувати на свинство і опускатися до скандалу. Боженька таки допомагає, дякую йому за те.  :)
   
Цікаво - трохи не те слово.  :)

І мені дісталося від «наших» людей. Чула з розмов, що «нема гіршого як наші люди» і дивувалася, як так можна говорити! Та ще й німцям!
А потім сама то зрозуміла: як їдеш сама у невідоме, усього боїшся, але те що найгірше буде від своїх - в голову не прийшло б.
Але завжди покладаюся на «Боже покарання» чи вирішення конфлікту - не буду реагувати на свинство і опускатися до скандалу. Боженька таки допомагає, дякую йому за те.  :)

А шо «свої» витворяють таке по відношенню дл вас?
   
А шо «свої» витворяють таке по відношенню дл вас?
їдуть і їдуть
   
А шо «свої» витворяють таке по відношенню дл вас?

Та ничего ... Тут просто у некоторых .. мягко скажем... Завышенные претензии ..
   
їдуть і їдуть
:weep:
   
Ледацюги нам розповідають, що німецькі жінки не працюють  :facepalm1:

At just over 70%, the female employment rate in Germany is now over 10 percentage points higher than the OECD average, but still 8 percentage points below that of men (Chapter 11). Furthermore, almost 37% of employed women, often mothers, work parttime, compared to the OECD average of 25%. Working part-time can add to job satisfaction of workers freeing up time for childcare or leisure activities, but it is not always voluntary.
   
не могли б
по тоді виникає спокуса "порішать", причому в обох сторін
і вони це розуміють
Але ж туркам то вдається. Навколо новоприбулих лише турки: і соціальні працівники, і підтримка від релігійних громад. Вони згуртовані, а а нас того нема, перш за все за мовною ознакою. Коли чую кацапську - я не знаю, хто переді мною і обходжу стороною. Кацапів дуже багато.
Чую українську - завжди зачеплю, привітаюся. Але ти. І закінчується. У великих містах певно є українські громади, але то не рятує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія