Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

https://m.olx.pl/d/oferta/pokoj-w-domu-jednorodzinnym-bez-kaucji-i-oplat-za-media-CID3-IDX1J0s.html

Було ж 500

Ото ціни задрав :(
Панелі сонячні поставив, гроші потрібні, а квартирантів нема.
Нема за ким унітази мити.  :(
   
а нахуй мені всралися твої деякі країни. Заліз на жерді - сиди мовчки і не хрюкай. Оту твою фотку дитини у драних колготках - варто таки в поліцію Кьольну відправити, щоб оце кагтаве їбало більше не песділо про якісь необгрунтовані обвинувачення.

Я ж кажу——тупа істота)
Тобі до вєдмєда——він теж не шибко розумний)
пс. Забув(——мєдвєд більше по хомах)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ты карова, я карова, оба мы МУ-МУ.
Только я тебя Карова что-то не пой-Му-у-у-у
не песди, кароткая стрєла.
   
У Залупєнтія за стількі років проживання в Дойчланді не було соціалізації,  щоб був людиною, вже б мав громадянство ,тік токи постив з пивних фестів з друзями німцями. Але ж цє Залупєнтій , ікорочка, мода жлобська , кебаб за 12 євро.
Вау, які люди підтягнулися.

Я ж кажу теми Сергія всіх нас до купи збирають.
Де ми ще один з одним зустрінемось і так весело поговоримо?

Як справи Plzen?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Панелі сонячні поставив, гроші потрібні, а квартирантів нема.
Нема за ким унітази мити.  :(
Тобі держава грант дала. Мати хату і здавати кімнату  :facepalm:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

https://m.olx.pl/d/oferta/pokoj-w-domu-jednorodzinnym-bez-kaucji-i-oplat-za-media-CID3-IDX1J0s.html

Було ж 500

Ото ціни задрав :(

«Беженские» от правительства закончились. Призів більше не буде. А на 137-ю линию на Омиш хочется и жить как-то надо… на €750 в месяц не проживешь, даже среди навоза в Бабошево. :)
   
Кожного року під НР  на ФУПі традиція - ми з рєбятами накидуємо різдвяних рецептів
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та я розумію що для твоєі товстоі дупи любий "танець"—— вже велике досягнення) Тому й заздриш)—— бо сама знаєш що "танцююча корова"—— це перебор навіть для тупоі пeсди як ти)
ти передивися сврї гавнороліки - ти танцюєш ніби паралітік - без сльоз не глянеш - так і хочеться копійку кинути у тарілку.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Кожного року під НР  на ФУПі традиція - ми з рєбятами накидуємо різдвяних рецептів
Цього року такі потужні рецепти  :laugh:
   
А ти Єжі як був тупою жірною бабою , так і залишився , ще щось там про карму- хуярню , нічого не змінилося.
Підгавкувач прийшов.
Шавка
   
https://youtu.be/0HFTDTQyq2w?si=SMifMM9r46I-ZMfe

Каровка——мощна тітка)
Сиди вже стара шкапо на сраці рівно( благо є на чому)—— та й в"яжи сітки)——
А то навіть аналізи з тебе були б зашкварні(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Пиво само себе не купить

Бухнуть под вечерок у «раю на Землі»… :)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Панелі сонячні поставив, гроші потрібні, а квартирантів нема.
Нема за ким унітази мити.  :(

За собой не пробовал? :)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Хорват і тут "на крок попереду"(с)
А альянс знов соснув(
і ще після цього залупа буде гавнякать, шо він не педофіл? Чужу дитину для чого у свою родину був приманив? Дитячу іграшку для чяого не тільки обіймав, а і між ноги засунув? Так дуже шось дитяче трахнуть хотів?

Педофіл грьобаний.
   
Та то 2П проектує своє болюче нав"ючене сідло на  нормальних людей :facepalm1:.

Раз вже я тут і мова зайшла на цю тему.

Я ділю чоловіків на умовно три типи:

1) Такі, з яких хочеться здерти одяг і розірвати умовну сорочку, щоб аж гудзики по кутках летіли (це мій чоловік і до нього мої екс)

2) Такі, чиї домагання викликають рвотний позив (багато в цій темі, фотки бачила :bueee:)

3) Такі, яким хочеться поправити шапочку на голівці і вставити сосю в ротик :rotate: .

Те відео в Лондоні... Звісно, воно викликає повагу за громадянську позицію, але ця шапочка, надягнена в теплий день JUST SO (наприклад, мій чоловік навіть в -30 відмовляється вдягати шапку) , ця надакуратненько застібнута курточка ... і в кінці тиради цей погляд очками як у малюка у дитсадочку, ці губки бантиком!

Sorry, але я по чоловіках, а не по мальчіках-калакольчіках з Pet Shop Boys vibe :facepalm1:.

І, for the record, це він мене переслідує ВЖЕ ТРИ РОКИ, а не я його. Я його давно перестала згадувати, а він мене - постійно,  навіть у цій темі. А пам"ятаєте, як він шукав мене по всіх кутках, коли я пішла з Єрмачки у 2021 році, і вимагав від ЧП признатися, що вона  - це я? Яка ганьба!

ШЛ, забудь про моє існування. Просто викинь з голови!
:facepalm:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Цього року такі потужні рецепти  :laugh:

Традиционное новогоднее блюдо из Черновцов - «чернослив под спермой». :)
   
Тобі держава грант дала. Мати хату і здавати кімнату  :facepalm:
Грант 5 к доларів, а панелі 15 к.
Бракує
Треба шукати додатковий заробіток.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

а світлини "настюші" з виваленими цицьками це ще не розголошення приватної інфи, З@лупо?
ні, то якраз розбещення неповнолітніх, і таки кримінал у всіх країнах і тягне на позбавлення батьківських прав., а розголошення персональних даних ще й не у всіх країнах адмінкою карається. - то ще доказувать треба. І доказувать повинен він, а не той, хто розголосив, так що, сосне тут сікГєй хуйця, як завжди.
   
ти передивися сврї гавнороліки - ти танцюєш ніби паралітік - без сльоз не глянеш - так і хочеться копійку кинути у тарілку.

Там хтось ходив пісні співав——кинь йому.
   
Каровка——мощна тітка)
Сиди вже стара шкапо на сраці рівно( благо є на чому)—— та й в"яжи сітки)——
А то навіть аналізи з тебе були б зашкварні(
Там аналізи з глистами
   
і ще після цього залупа буде гавнякать, шо він не педофіл? Чужу дитину для чого у свою родину був приманив? Дитячу іграшку для чяого не тільки обіймав, а і між ноги засунув? Так дуже шось дитяче трахнуть хотів?

Педофіл грьобаний.

Натиснув доповідь за наклеп(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Коров"яче підійде?
Та писдoся без чоловіка тут по форумі бігає——до всіх залицяється)——
Може й тобі "пофартить"?——
Якщо не дуже гидуєш(
шо, вже рвонув пердак у дирявого педофіла?  :gigi:  абасралі - абтєкай. Абтєчьош - єщьо прідьош.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Грант 5 к доларів, а панелі 15 к.
Бракує
Треба шукати додатковий заробіток.
Саме тому я вирішив не ставити. Ти міг би жити як раніше без панелей, газдою у хаті. А по факту знову вспульна.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

«Мікроба, Інанна, у вас був досвід анального сексу?» (с) Єжі :)
:weep: це лютий піздєц, Єжі.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Карова, а ти бздиш фіалками чи морельками?
шо там нащот анального сексу? Тобі тоді дівчата пояснили все детально?  Задовольнили твою кароткую стрєлу?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

:weep: це лютий піздєц, Єжі.

«А я оце не розумів, чому дружину СергіяСВ Брєжнєвим кличуть, доки її фото не побачив..» (с) Єжі
   
ні, то якраз розбещення неповнолітніх, і таки кримінал у всіх країнах і тягне на позбавлення батьківських прав., а розголошення персональних даних ще й не у всіх країнах адмінкою карається. - то ще доказувать треба. І доказувать повинен він, а не той, хто розголосив, так що, сосне тут сікГєй хуйця, як завжди.
А ще в спортлото можна поскаржитись.

Бля, яка ти тупа кароваа.

 :laugh:
   
Покємон. 46 сторінка.


Ти так і не відповів.

04.02.17, 01:48

sergej1974007

Я форум читаю набегами-- после, во время и в промежутках между работой))
Всем ответить-- комментнуть не успеваю-- поэтому напишу всем и сразу обо всем)))--
1. С Гиярдосом подожду конечно-- но в чем смысл?-- мог бы сделать и ждал бы соперника?))( вообще-то по идее у него соперников быть не должно-- потому и Монстр).
2.девушки "под сорок"--- самое то-- это я вам авторитетно заявляю))--- как раз пообтесалась и сложилась))
3. Офтоп немного--- мне тут с покемонами этими отдушина прямо какая-то--- куда ни зайду-- в Фейсбук, на городской форум-- все про Политику и про войнушку-- достало до чертиков уже.
В этой связи-- вы ж русские в большинстве своем-- а у вас что говорят по этому поводу?


З@лупа - ватний гандон
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Саме тому я вирішив не ставити. Ти міг би жити як раніше без панелей, газдою у хаті. А по факту знову вспульна.

Это потому, что это лохотрон. Тебе через 25 лет захуярят такой счет за их утилизацию, что ты куй дом продашь. Особенно в Европе.
   
Саме тому я вирішив не ставити. Ти міг би жити як раніше без панелей, газдою у хаті. А по факту знову вспульна.
:(

По факту, так, маєш рацію.

Але ціни на електроенергію вже зашкалювали, що раз тим більше.

Ну, я думаю років за три-чотири окупиться.
   
Вау, які люди підтягнулися.

Я ж кажу теми Сергія всіх нас до купи збирають.
Де ми ще один з одним зустрінемось і так весело поговоримо?

Як справи Plzen?
Нормально Єжі заходим зараз з чехами до п'ятої господи , не те що ти з уєбаном Залупєнтіємі Бєгєиотівною. 

   
рекламує товар - шукає на нього покупця, щоб вигідніше його продати.

хоче go-покемонити

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

https://m.olx.pl/d/oferta/pokoj-w-domu-jednorodzinnym-bez-kaucji-i-oplat-za-media-CID3-IDX1J0s.html

Було ж 500

Ото ціни задрав :(
а чого ліжко ногами до стіни? Вони шо, головою до телевізора сплять? ;o
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але ціни на електроенергію вже зашкалювали, що раз тим більше.

Ну, я думаю років за три-чотири окупиться.
Так я даю рецепт. На родину з 3х не треба 300 квадратів площа,якщо нема зайвого бабла.

Это потому, что это лохотрон. Тебе через 25 лет захуярят такой счет за их утилизацию, что ты куй дом продашь. Особенно в Европе.
Та ну нах. Сенсу 0.
   
шо там нащот анального сексу? Тобі тоді дівчата пояснили все детально?  Задовольнили твою кароткую стрєлу?
А що не так?

Тема була про анальний секс, то я і запитав, чи хтось мав?

А ти мала, Карова?

Там напевно треба трансбой, щоб задовільнити.

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Зеленський ввів санкції щодо росіян, які користуються українськими документами
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Я ж кажу——тупа істота)
Тобі до вєдмєда——він теж не шибко розумний)
пс. Забув(——мєдвєд більше по хомах)
дирявий педофіл шось там хрюкнув.  :gigi:
   
Прямо зараз Єжі сфотав, на пиво ходим 


U Černého Volá je plno, jdeme  ke Hrochů.
   
Так ні(——
Ти заплатив грощі "без пдв"—— тобто "на чорно"—— ці грощі вже не оподатковуються(
А якби ти фірму найняв та заплатив кешом——але по решнунгу——то вже інша справа.
Але то дорожче)—— і ти вирішив зекономити((


рехнунг, Залупо йобана :punish:
   
Это потому, что это лохотрон. Тебе через 25 лет захуярят такой счет за их утилизацию, что ты куй дом продашь. Особенно в Европе.

Своє ніщебродство замаскував під "захист екологіі")——
Знов злилося як гівно в річку(с) )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія