Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)


Хорват, ти ж там айтішник на фірмі
Прикрутити вже нарешті українську мову на сайт

«В канторє сраним інжєнєром» на €750 в месяц после 30-ти лет в Польше. :)
   
Тут ще нєкій Чако Кадрі податками попрікав.

Діти Кадри наплатили купу податків, у той час як кордони США переходять сотні тисяч нелегалів, які обходяться США мільярди доларів і які створюють політичну і економічну нестабільність в основного партнера України.

Але це йому та іншим чомусь не пече.

Причому тут є дописувачі (не буду конкретизувати), які так само позабирали своїх батьків у свої відповідні країни і які так само отримують можливі соціальні виплати.

І тут є дописувачі (не буду конкретизувати),  які під час війни розважалися по курортах ПІД ЧАС ВІЙНИ і викладали ці відео в паблік.  У себе на ютубі. Так само як Сергій виклав у себе на ютубі.

Як завжди, подвійні стандарти цієї помийки, які ви демонструєте кожного Божого дня.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А вони далі вже кацапам?

Бинго! :)
   
Щодо "бложика", ну звичайно, там буде "розіграш" святкування річниці форуму, як і було заявлено:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/odinadcyatij-yuvlej-forumu-grudnevij-marafon/

Ми тримаємо своє слово, на відміну від декого. So stay tuned!

І щоб я більше тут не бачила камлань - а де берегині?

1) Я не берегиня і ніколи себе такою не вважала. Скоріше, навпаки.

2) Спілкуватися з більшістю в цій темі вважаю нижче власного достоїнства.

Тільки повні дегенерати можуть розвести таке неподобство під час війни, коли гинуть найкращі  :X .

І тільки кацапи, бо декілька активних учасників тут неодноразово поширювали проросійську та антиукраїнську пропаганду, насміхалися з українського та українців та висміювали українські традиції та культуру (і навіть в цій темі).

Happy New Year, low-ranking bitches, and traditionally - GFY! :rotate:

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та то 2П проектує своє болюче нав"ючене сідло на  нормальних людей :facepalm1:.

Раз вже я тут і мова зайшла на цю тему.

Я ділю чоловіків на умовно три типи:

1) Такі, з яких хочеться здерти одяг і розірвати умовну сорочку, щоб аж гудзики по кутках летіли (це мій чоловік і до нього мої екс)

2) Такі, чиї домагання викликають рвотний позив (багато в цій темі, фотки бачила :bueee:)

3) Такі, яким хочеться поправити шапочку на голівці і вставити сосю в ротик :rotate: .

Те відео в Лондоні... Звісно, воно викликає повагу за громадянську позицію, але ця шапочка, надягнена в теплий день JUST SO (наприклад, мій чоловік навіть в -30 відмовляється вдягати шапку) , ця надакуратненько застібнута курточка ... і в кінці тиради цей погляд очками як у малюка у дитсадочку, ці губки бантиком!

Sorry, але я по чоловіках, а не по мальчіках-калакольчіках з Pet Shop Boys vibe :facepalm1:.

І, for the record, це він мене переслідує ВЖЕ ТРИ РОКИ, а не я його. Я його давно перестала згадувати, а він мене - постійно,  навіть у цій темі. А пам"ятаєте, як він шукав мене по всіх кутках, коли я пішла з Єрмачки у 2021 році, і вимагав від ЧП признатися, що вона  - це я? Яка ганьба!

ШЛ, забудь про моє існування. Просто викинь з голови!
та наххуй ти кому всралася, старая дєва зі своїм поділом чоловіків.  :facepalm:

Пєсдуй вже на свій гамняний бложик та не воняй тут.
   
Дебіли брешуть і маніпулюють, як завжди.

  Я виклала актуальні фоточки свого фейса і тушки у закритому форумі декілька тижнів назад,

Віта, це оці?



   
Розповіси Девідові про три категорії, куколд буде happy
   
А вони далі вже кацапам?
Але ж кажу, продаємо дуже обмежений асортимент.
Речі подвійного призначення, які можна використати в виробництві якоїсь там зброї наприклад, не продаємо.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Які в сраку три катєгоріі? Ти шо повія?  :weep:
:gigi: Прикинь, вона знає шо каже - значить через передок перепустила не одного.
   
:gigi: Прикинь, вона знає шо каже - значить через передок перепустила не одного.

Нічого вона не знає
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

навіщо на майже всіх відео істота крутить сракою 8-:
рекламує товар - шукає на нього покупця, щоб вигідніше його продати.
   
«В канторє сраним інжєнєром» на €750 в месяц после 30-ти лет в Польше. :)
Але в річку срати не ходжу, мазутом не палю, маю гараж і сонячні панелі.

А дєдуля - бомж без каналізації в ізбушкє на кур'їх ножках.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

В канторє сраним бухалтером!!! яким інженєром???
   
Там лід дуже міцний, і як дзеркало. Я заздрю такому завжди, мені того не вистачає. Але ж дурепа сидить і витрачає свй час на найкращий пістолісятнік, коли таке є навколо. Бо Бегімотівна дуже бажає трахнути Хому   :laugh:

дивно,  а меле на гавнобложику про "маскулінні" тіла  та гонади™  "мужнього"  "авіатора" та "сергія"
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але в річку срати не ходжу, мазутом не палю, маю гараж і сонячні панелі.

А дєдуля - бомж без каналізації в ізбушкє на кур'їх ножках.

Дедуля Ежи Вовчук 55-ти лет смывает говно после квартирантов в общем сортире у себя в доме. :)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

«В канторє сраним інжєнєром» на €750 в месяц после 30-ти лет в Польше. :)
бухгалтер він. Бухгалтер, а не інженер.
   
Але ж кажу, продаємо дуже обмежений асортимент.
Речі подвійного призначення, які можна використати в виробництві якоїсь там зброї наприклад, не продаємо.
Наприклад?
На що заборона?

https://flagma.by/faba-derevoobrabatyvayushchiy-instrument-v-assortimente-o5703706.html

Чудово весь асортимент є

Останнє редагування: 30 грудня 2023 20:24:27 від adviser
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)


Та типа «application engineer», ипанько на побегушках в конторе, торгующей с кацапами.
   
:facepalm: І шо? Якщо порівнювати якість житла, то кваква у Кьольні (та і в Лондоні) - шлак.

Біля мене більш менш квартика коштує 500к і ти її не купиш, бо є кеш баєри. І в ній нема нічого. Білі стіни з гіпсокартонуті базова кухня, все. Гараж? Бгг.

За 500к фунтів у Козині, мабуть, буде палац. Де краще жити? Отож.

Нє—нє(
Я краще в квартирці за 350 в Кьольні, аніж в палаці за 500 в коз"іні(
Різний рівень інфраструктури. Та й загалом—— я зібрався і за декілька годин в Амстердамі—Брюселі—Парижі.
А кацап поки від самовара відірветься——то вже й день пройшов——і він уже в зюську(
   
дивно,  а меле на гавнобложику про "маскулінні" тіла  та гонади™  "мужнього"  "авіатора" та "сергія"
Це вона так ревнощі в Хоми викликає.  :weep:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Щодо "бложика", ну звичайно, там буде "розіграш" святкування річниці форуму, як і було заявлено:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/odinadcyatij-yuvlej-forumu-grudnevij-marafon/

Ми тримаємо своє слово, на відміну від декого. So stay tuned!

І щоб я більше тут не бачила камлань - а де берегині?
1) Я не берегиня і ніколи себе такою не вважала. Скоріше, навпаки.

2) Спілкуватися з більшістю в цій темі вважаю нижче власного достоїнства.

Тільки повні дегенерати можуть розвести таке неподобство під час війни, коли гинуть найкращі  :X .

І тільки кацапи, бо декілька активних учасників тут неодноразово поширювали проросійську та антиукраїнську пропаганду, насміхалися з українського та українців та висміювали українські традиції та культуру (і навіть в цій темі).

Happy New Year, low-ranking bitches, and traditionally - GFY! :rotate:
ти нахуя рекламуєш свою срану гавнопомийку на цьому ресурсі?
   
Ну на 13)) 63 роки наразі Девідові
В Козині ціни як на дріжжах, Багімотівна. Все під завязку.

отже на 9
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
mar

всі дописувачі цієї теми не спромоглися своїм друзям відправити на Різдво 15 кг ікри червоної, а Сірьога зміг запросто.


п***а не мішки тягати.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Щодо "бложика", ну звичайно, там буде "розіграш" святкування річниці форуму, як і було заявлено:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/odinadcyatij-yuvlej-forumu-grudnevij-marafon/

Ми тримаємо своє слово, на відміну від декого. So stay tuned!

І щоб я більше тут не бачила камлань - а де берегині?
1) Я не берегиня і ніколи себе такою не вважала. Скоріше, навпаки.

2) Спілкуватися з більшістю в цій темі вважаю нижче власного достоїнства.

Тільки повні дегенерати можуть розвести таке неподобство під час війни, коли гинуть найкращі  :X .

І тільки кацапи, бо декілька активних учасників тут неодноразово поширювали проросійську та антиукраїнську пропаганду, насміхалися з українського та українців та висміювали українські традиції та культуру (і навіть в цій темі).

Happy New Year, low-ranking bitches, and traditionally - GFY! :rotate:
подала скаргу за рекламування стороннього ресурсу.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

бухгалтер він. Бухгалтер, а не інженер.

Работа - клиент звонит и дает вводные типа шо обрабатывать, точность, срок службы. Задача Ежи - выбрать из каталога. Если нет в каталоге, отправить в конструкторский отдел, где работают настоящие инженеры с настоящей зарплатой.
   
Найс трай. Усі роботи офіційно записані у реєстрі. Про що я маю документ. І будь хто може прийти і глянути, хто робив і шо. Чому просять кеш - логічно щоб не платити ПДВ. Але то не моя проблема, Залупо. Як я вже описав, усі мої гроші - білі. Так що хвак як то кажуть, офф.
Так ні(——
Ти заплатив грощі "без пдв"—— тобто "на чорно"—— ці грощі вже не оподатковуються(
А якби ти фірму найняв та заплатив кешом——але по решнунгу——то вже інша справа.
Але то дорожче)—— і ти вирішив зекономити((
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Нічого вона не знає
ну, а папі здєть з вумним відом?
   
Дедуля Ежи Вовчук 55-ти лет смывает говно после квартирантов в общем сортире у себя в доме. :)
   
ну, а папі здєть з вумним відом?

То бажання
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та типа «application engineer», ипанько на побегушках в конторе, торгующей с кацапами.
ну, він кілька років тому хвастався, шо він працює бух=галтером у фірмі, сидяча робота, саме тому у нього розперло сраку. Десь так.
   
Нема питань. Заодно подивимось які в Бегімотівни пальчики.


вона в ботфортах буде
   
ти тупий уйобок, і педофіл впридачю, песдиш як дишеш. Ніде і нічого я не брехала. Шо побачила - те і прокоментувала. А нєхуй свою верхню чєлюсть язиком підтримувати щоб не випала.

Але( нікнейм)—— а звинувачення в "педофіліі"( необгрунтоване—— тобто наклеп)—— це вже стаття?( ну хоч в деяких краінах?)
   
бухгалтер він. Бухгалтер, а не інженер.
Ты карова, я карова, оба мы МУ-МУ.
Только я тебя Карова что-то не пой-Му-у-у-у
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ну, він кілька років тому хвастався, шо він працює бух=галтером у фірмі, сидяча робота, саме тому у нього розперло сраку. Десь так.

Наверное, перевели на низкооплачиваемую должность за тупость. Спорол йюхню какую-то.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але( нікнейм)—— а звинувачення в "педофіліі"( необгрунтоване—— тобто наклеп)—— це вже стаття?( ну хоч в деяких краінах?)
а нахуй мені всралися твої деякі країни. Заліз на жерді - сиди мовчки і не хрюкай. Оту твою фотку дитини у драних колготках - варто таки в поліцію Кьольну відправити, щоб оце кагтаве їбало більше не песділо про якісь необгрунтовані обвинувачення.
   
вот ето рвонув пердак у танцующого ніби паралітік. Навчися спочатку танцювати, а потім вже лізь в камеру дригатися.

Та я розумію що для твоєі товстоі дупи любий "танець"—— вже велике досягнення) Тому й заздриш)—— бо сама знаєш що "танцююча корова"—— це перебор навіть для тупоі пeсди як ти)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

вона в ботфортах буде

Чи ти вчадів? :)
   
Але( нікнейм)—— а звинувачення в "педофіліі"( необгрунтоване—— тобто наклеп)—— це вже стаття?( ну хоч в деяких краінах?)

З-па, давай вже до корту пістуй. Захищай себе «лєгально»
   
В мене вже панелі сонячні стоять, накопичувач енергії, зелена енергетика, а він ходить на річку срати і мазутом палить.  :weep:

Хорват і тут "на крок попереду"(с)
А альянс знов соснув(
   
Це вже розголошення приватноі інфи?(
В деяких краінах це підсудно(

а світлини "настюші" з виваленими цицьками це ще не розголошення приватної інфи, З@лупо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія