Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

You known me, коментуйте.

Re: You known me, коментуйте.

Doctor it hurts when I do it! Then don't do it :) Yeah, забанить лікарів.

це не має сенсу.
   
Re: You known me, коментуйте.

Оце якийсь новий тут з'явився. Пітер не дремлет.

в вакцинутих психоз, треба звикнути шановні,

це тільки початок
   
Re: You known me, коментуйте.

Hey Danko you owe me one, defending you like that :)

Thanks, mate... I was hanging mirrors in two bathrooms...  :D

   
Re: You known me, коментуйте.

ок, створюйте тему, обсудимо.

Ще раз: я проти анархії і тоталітаризму я за демократію.

Вакцинація препаратами для екстренного застосування має бути добровільною.

Ні вона має бути примусовою, якщо її відсутність погрожує суспільству. Рівень загрози оцінює уряд з допомогою науковців.
   
Re: You known me, коментуйте.

Principles of Democracy: Majority Rule and Minority Rights

These are principles of liberal democracy...  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

Ні вона має бути примусовою, якщо її відсутність погрожує суспільству.

Це ваша думка. А Закон на моєму боці. А ті хто порушив Закон і змусив мене вакцинуватись проти моєї волі - злодії.
   
Re: You known me, коментуйте.

. А ті хто порушив Закон і змусив мене вакцинуватись проти моєї волі - злодії.

Завтра поутру Лига Сексуальных Реформ откроет приём новых жалоб и протестов. .. Не упусти момент...  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

These are principles of liberal democracy...  :D

Комуняка пропагує "демократію" зразка КНДР (Корейська Народна Демократична   :facepalm:  Республіка)

   
Re: You known me, коментуйте.

Комуняка пропагує "демократію" зразка КНДР (Корейська Народна Демократична   :facepalm:  Республіка)

Прдурок, я либерал, однако... Просто "демократическая вакцинация" это нонсенс, который выдаёт низкий уровень твоих знаний...  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

я либерал, однако... Просто "демократическая вакцинация" это нонсенс,

Який це нонсенс? Це так має бути. Право вибору - це і є демократія. А коли права вибору немає - це не демократія :(
   
Re: You known me, коментуйте.

Який це нонсенс? Це так має бути. Право вибору - це і є демократія. А коли права вибору немає - це не демократія :(

Право выбора - это свобода, а не демократия...
   
Re: You known me, коментуйте.
fam

То ви вже на пенсії. Старий дід, який не розуміє що вакцини за пів року на придумують і не починають масово колоти людям. Мають бути витримані процедури. Процедури не витримані і вакцини названі для Екстренного застосування.

А старими, перевіриними вакцинами я вколотий. І від ковіду мене вкололи проти моєї волі  :(

А ти одягнув сорочку і думаєш, що в бронежилеті  :facepalm:

не беспокойся о моих способностях понимать ситуацию. То, что ты тут пишешь насчет клинических испытаний -первое, что содержит хоть какое-то зерно истины, но где-то здесь я писал про это еще 1.5 года назад, когда подобные тебе этими вопросами еще не задавались и были озабочены лишь тем, как отстоять свою "личную свободу" посредством игнора маски и ограничений контактов. И я писал, что именно подобные тебе "право-" и "свободолюбцы" загонят человечество в ситуацию, когда некогда будет годами и годами валандаться со всеми фазами клинических испытаний, и сами же будут громче всех возмущаться тем, что вакцины не так эффективны и безопасны, как им хотелось бы. Жрите теперь то, что дают, ибо, повторяю, все эти людасы и прочие вам подобные и несут основную ответственность за то, как сложилась ситуация. Вам вакцину надо действительно принудительно впаривать.
   
Re: You known me, коментуйте.

Право выбора - это свобода, а не демократия...

Тобто позбавити людей свободи без причини, це нормально в демократичному суспільстві?
   
Re: You known me, коментуйте.

как отстоять свою "личную свободу" посредством игнора маски и ограничений контактов.

1,5 роки я носив маску і дотримувався усіх рекомендацій. Я не захворів не ковід, принаймі я так думаю.

А тепер втрутились в роботу моєї імунної системи без моєї волі і я не знаю як тепер буде далі :(
   
Re: You known me, коментуйте.

не беспокойся о моих способностях понимать ситуацию. То, что ты тут пишешь насчет клинических испытаний -первое, что содержит хоть какое-то зерно истины, но где-то здесь я писал про это еще 1.5 года назад, когда подобные тебе этими вопросами еще не задавались и были озабочены лишь тем, как отстоять свою "личную свободу" посредством игнора маски и ограничений контактов. И я писал, что именно подобные тебе "право-" и "свободолюбцы" загонят человечество в ситуацию, когда некогда будет годами и годами валандаться со всеми фазами клинических испытаний, и сами же будут громче всех возмущаться тем, что вакцины не так эффективны и безопасны, как им хотелось бы. Жрите теперь то, что дают, ибо, повторяю, все эти людасы и прочие вам подобные и несут основную ответственность за то, как сложилась ситуация. Вам вакцину надо действительно принудительно впаривать.

Козломордый гандон отрыжка совка fam тут как тут. Ножками топает сучёнок брехливый. Требует чего-то там,  пальчиком грозит. Наказать обещает. Мондавошка лобковая прости господи а не доктор.
   
Re: You known me, коментуйте.

Прдурок, я либерал, однако... Просто "демократическая вакцинация" это нонсенс, который выдаёт низкий уровень твоих знаний...  :D

Простите но вы поц не знающий основ. Нахватались лекций на курсах повышения квалификации партработников  дебилов.  Всё.
   
Re: You known me, коментуйте.

These are principles of liberal democracy...  :D

скільки з комсомольського пєрдуна не ліпи демократа а з нього все виходить комуняка  :facepalm:
   
Re: You known me, коментуйте.

Тобто позбавити людей свободи без причини, це нормально в демократичному суспільстві?

Нет... Это не нормально... Но это все равно не одно и то же... Демократия - это форма правления, свобода - это условие, в котором эта форма правления реализуется.

Специфически в отношении вакцинации я против принуждения и дискриминации... О чем много раз уже говорил...
   
Re: You known me, коментуйте.

в отношении вакцинации я против принуждения и дискриминации... О чем много раз уже говорил...

не бачив.
Це я постійно пишу, що я за добровільну вакцинацію.
   
Re: You known me, коментуйте.

Нет... Это не нормально... Но это все равно не одно и то же... Демократия - это форма правления, свобода - это условие, в котором эта форма правления реализуется.

Специфически в отношении вакцинации я против принуждения и дискриминации... О чем много раз уже говорил...

демократія це забезпечення прав меншин, інакше якось виходить диктатура пролетаріату


 
   
Re: You known me, коментуйте.

демократія це забезпечення прав меншин, інакше якось виходить диктатура пролетаріату

демократія це вибір більшості. що вас там вчать хз.
   
Re: You known me, коментуйте.

демократія це вибір більшості. що вас там вчать хз.

комуняка, та піди хоч поґуґли перед тим як відкривати їпало

демократія це вибір більшості де права меншості не порушуються...звідк и ви пєрдуни комсомольські беретеся  :facepalm:
   
Re: You known me, коментуйте.

.

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 23:01:09 від OlegP
   
Re: You known me, коментуйте.

демократія це забезпечення прав меншин, інакше якось виходить диктатура пролетаріату

Ти троха плутаєш демократію та республіку.
   
Re: You known me, коментуйте.

Ти троха плутаєш демократію та республіку.

я може трохи плутаю про яку країну ведеться дискусія
пряма демократія існувала в давній греції, як шо я не помиляюся то більшість країн тепер які іменуються "демократіями" це як раз республіки

а зрештою все що я пишу стосується америки....це не секрет...а на інші країни є експьєрди з тих країн 
   
Re: You known me, коментуйте.

комуняка, та піди хоч поґуґли перед тим як відкривати їпало

демократія це вибір більшості де права меншості не порушуються...звідк и ви пєрдуни комсомольські беретеся  :facepalm:

тебе на вікі забанили?

The most common form of democracy today is a representative democracy, where the people elect government officials to govern on their behalf. https://en.wikipedia.org/wiki/Democracy

Чому я вважаю, що цей кард платний? Бо сіє смуту про поняття що є демократія.
   
Re: You known me, коментуйте.

ок, створюйте тему, обсудимо.

Ще раз: я проти анархії і тоталітаризму я за демократію.

Вакцинація препаратами для екстренного застосування має бути добровільною.
те, що в Україні вакциновано 17% населення яскраво свідчить про примусовий характер вакцинації.
   
Re: You known me, коментуйте.

1,5 роки я носив маску і дотримувався усіх рекомендацій. Я не захворів не ковід, принаймі я так думаю.

А тепер втрутились в роботу моєї імунної системи без моєї волі і я не знаю як тепер буде далі :(
Мало того, без вашої волі:
 навкруги купа електромагнітного випромінювання штучного походження
 купа акустичних шумів штучного походження, частина з яких ви не чуєте(ультразвук та інфразвук)
 




   
Re: You known me, коментуйте.

тебе на вікі забанили?

The most common form of democracy today is a , where the people elect government officials to govern on their behalf. https://en.wikipedia.org/wiki/Democracy

Чому я вважаю, що цей кард платний? Бо сіє смуту про поняття що є демократія.

альо пєрдун-камсамолєц, а поясни, будь ласка, шо таке representative democracy і шо там кажуть про права меншості??



https://www.thoughtco.com/republic-vs-democracy-4169936

ну шо з тими комсомольцями поробиш   [KA]  ...коли я протирав портки на уроках сошал-стадіз пан комуняка згадував золоті часи своєї молодості як він за совка студіював товариша льєнінна "опп очьєрєдніх задачьях партії в нацИанальнам вaпросє"

і ше такі недолугі, шоб не написав все завивають про проплаченість  :facepalm: ...це може рівень IQ неадекватний і комуняки не повинні в цій дискусії брати участь

думаю для тебе достатньо тем на хфупі про кухні та шопінг ковбасоньок-комсомольок... (tu)

ну звідки вони всі лізуть  :facepalm:...фу як таргани коли ввімкнеш світло   :X
   
Re: You known me, коментуйте.

альо пєрдун-камсамолєц, а поясни, будь ласка, шо таке representative democracy і шо там кажуть про права меншості??

Права меньшинства гарантирует не демократия, а принцип свободы, заложенный в либеральную демократию... Этот принцип применим только к неотчуждаемым правам, но когда референдум в Британии решил выйти из ЕС, то из ЕС вышли все, включая голосовавших против..  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

альо пєрдун-камсамолєц, а поясни, будь ласка, шо таке representative democracy і шо там кажуть про права меншості??


Показати зображення...
https://www.thoughtco.com/republic-vs-democracy-4169936

ну шо з тими комсомольцями поробиш   [KA]  ...коли я протирав портки на уроках сошал-стадіз пан комуняка згадував золоті часи своєї молодості як він за совка студіював товариша льєнінна "опп очьєрєдніх задачьях партії в нацИанальнам вaпросє"

і ше такі недолугі, шоб не написав все завивають про проплаченість  :facepalm: ...це може рівень IQ неадекватний і комуняки не повинні в цій дискусії брати участь

думаю для тебе достатньо тем на хфупі про кухні та шопінг ковбасоньок-комсомольок... (tu)

ну звідки вони всі лізуть  :facepalm:...фу як таргани коли ввімкнеш світло   :X

Точно на зарплаті. Ідеш нах в ігнор. Скільки вас тут?
   
Re: You known me, коментуйте.

те, що в Україні вакциновано 17% населення яскраво свідчить про примусовий характер вакцинації.

яскравий приклад маніпулювання статистикою.
Я говорю про свій випалок а не про цілу країну.
   
Re: You known me, коментуйте.

Мало того, без вашої волі:
 навкруги купа електромагнітного випромінювання штучного походження
 купа акустичних шумів штучного походження, частина з яких ви не чуєте(ультразвук та інфразвук)

Ось ннзай цими способами і борються з коронавірусом. А не колють проти волі шмурдяком. :(
   
Re: You known me, коментуйте.

Права меньшинства гарантирует не демократия, а принцип свободы, заложенный в либеральную демократию... Этот принцип применим только к неотчуждаемым правам, но когда референдум в Британии решил выйти из ЕС, то из ЕС вышли все, включая голосовавших против..  :D

це рішення, які стосуються цілох крахни а не окремого індивіда. В ЄС входять країни а не індивіди. По іншому і бути нн могло.
   
Re: You known me, коментуйте.

Права меньшинства гарантирует не демократия, а принцип свободы, заложенный в либеральную демократию... Этот принцип применим только к неотчуждаемым правам, но когда референдум в Британии решил выйти из ЕС, то из ЕС вышли все, включая голосовавших против..  :D

пані придумала собі шось про ліберальну демократію straw man
і тепер доказуй шось пані про оргазм який вона ніколи в житті не діставала

шотаке ліберальна демократія  8-:
   
Re: You known me, коментуйте.

яскравий приклад маніпулювання статистикою.
Я говорю про свій випалок а не про цілу країну.
тебе заставили по роботі? Ну то таке. Є такі роботи де вимагають носити краватку, чи мати транспорт. Звичайний фашизм.
   
Re: You known me, коментуйте.

Точно на зарплаті. Ідеш нах в ігнор. Скільки вас тут?

тобто, назарплаті бо ти уєбан і це на все шо твій комсомольський мозок здатний  :laugh:
дякую...дуже дякую  :gigi:
   
Re: You known me, коментуйте.

альо пєрдун-камсамолєц, а поясни, будь ласка, шо таке representative democracy і шо там кажуть про права меншості??


Показати зображення...
https://www.thoughtco.com/republic-vs-democracy-4169936

ну шо з тими комсомольцями поробиш   [KA]  ...коли я протирав портки на уроках сошал-стадіз пан комуняка згадував золоті часи своєї молодості як він за совка студіював товариша льєнінна "опп очьєрєдніх задачьях партії в нацИанальнам вaпросє"

і ше такі недолугі, шоб не написав все завивають про проплаченість  :facepalm: ...це може рівень IQ неадекватний і комуняки не повинні в цій дискусії брати участь

думаю для тебе достатньо тем на хфупі про кухні та шопінг ковбасоньок-комсомольок... (tu)

ну звідки вони всі лізуть  :facepalm:...фу як таргани коли ввімкнеш світло   :X

Так  це очевидні комплекси. Був великою людиною.
Цілим членом ЦК. Но 'такую страну прасралі'.

Тепер  , дрібний барига, гарбузи по 100 кг морозить на острові .
А так як він крім тих гарбузів і на х. й там нікому не потрібен, от і чухає своє ЧСВ тут, лузер.

За стільки років в Їрландії нормальна людина вже б і шлях сюди забула. Тим більше  так часто сюди лазити.

А де ще ж папірці тулити що він 'сер', а  не член.
Не їрландцям же. Вони його на х  пошлють і все потому



Останнє редагування: 18 жовтня 2021 09:20:52 від Людас
   
Re: You known me, коментуйте.

те, що в Україні вакциновано 17% населення яскраво свідчить про примусовий характер вакцинації.

Це лише свідчить про те що в Україні робочих місць ні х. я немає. Більше ні, про що.

До речі, влітку вакцинації  на було навіть стільки, а ковіду майже не було. До речі, як в тому ж ЮК чи Їзраілі з високим рівнем вакцинації

То справа в рівні вакцинації?
   
Re: You known me, коментуйте.

Козломордый гандон отрыжка совка fam тут как тут. Ножками топает сучёнок брехливый. Требует чего-то там,  пальчиком грозит. Наказать обещает. Мондавошка лобковая прости господи а не доктор.

Лобкова, але безлоба. Так буває.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія