Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побочка после ковидной вакцины

Re: Побочка после ковидной вакцины

вас не смущает перспектива колоться каждый год?

А яка пропонується альтернатива?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Не зливайся так швидко, скажи яка користь цієї 'вакцинації' саме з епідеміологічної точки зору.

Та що ж таке? Просте ж питання. Невже в телевізорі цілодобово не пропагандонять про перемоги вакцини над епідемією.  :gigi:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Люди, принимающие аспирин, не несут загрози окружающим. А вот ковидоносец несет. Некорректная аналогия.

Якщо таки слідувати твоїй аналогії, то вколотий пфайзером несе загрозу оточуючим? Сюрприз - ти правий!
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Вия, от ковида умерли папа и мама, оставили сиротами одиннадцать детей, трое своих и восемь усыновленных и вывезенных с Донбасса. Один мальчик кончил жизнь самоубийством, не выдержал. Младших детей теперь воспитывают старшие. Ты считаеш, тут как, было бы лучше вакцинироваться и носить маску, береч себя или ложить на все?
Ти вже вакцинувалася? Чим саме, двічі? Готова робити це кожні півроку до кінця життя?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ти вже вакцинувалася? Чим саме, двічі? Готова робити це кожні півроку до кінця життя?
Так, файзер, так дважды, да согласна. Болеть даже относительно легко не имею желания.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Так, файзер, так дважды, да согласна. Болеть даже относительно легко не имею желания.
Продовжуй. Я це зробити не можу через хворобу. За це мене треба уражати в правах?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я це зробити не можу через хворобу.

Це не зовсім так. З цією ж хворобою я вакцинувався (ще й у період загострення).
Єдина "побічка", яка була - кілька годин температури у 38,5 на другий день після другої дози. Знялося половиною німесиду.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Продовжуй. Я це зробити не можу через хворобу. За це мене треба уражати в правах?
Нет, можно сдавать тест каждые три дня.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чого ж раптом всі забули про "Перемоги над епідемією" в Ізраїлі?  :laugh:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Це не зовсім так. З цією ж хворобою я вакцинувався (ще й у період загострення).
Єдина "побічка", яка була - кілька годин температури у 38,5 на другий день після другої дози. Знялося половиною німесиду.
Ти не я. А якщо моя імунна система здуріє і зжере мене за місяць, відповідати буде хто?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чого ж раптом всі забули про "Перемоги над епідемією" в Ізраїлі?  :laugh:
Там болеют в абсолютном большинстве ортодоксальные евреи, они не прививаются.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Троє вакцинованих серед найближчих родичів. Усе ОК. 2 - Модерна, 1 - Коронавак.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ти не я. А якщо моя імунна система здуріє і зжере мене за місяць, відповідати буде хто?
Ковид иногда съедает за день или за неделю.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Нет, можно сдавать тест каждые три дня.
Навіщо? Я не хожу на роботу в школу чи лікарню. Ти дбаєш, щоб виробники тестів більше грошей заробили? І кому показувати тести - охоронцям у супермаркеті?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Навіщо? Я не хожу на роботу в школу чи лікарню. Ти дбаєш, щоб виробники тестів більше грошей заробили? І кому показувати тести - охоронцям у супермаркеті?
Если ты не хочеш носить маску, то да.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ти не я. А якщо моя імунна система здуріє і зжере мене за місяць, відповідати буде хто?

Якщо ти очікуєш проблем від вакцини, то хвороба для тебе взагалі доб'є...
Ти знаєш, у мене на роботі першими вакцинуватися записалися ті, хто перехворів. Здогадуєшся, чому?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Ковид иногда съедает за день или за неделю.
Ковід вже минув рік тому, штамми альфа, бета і гамма вже не діагностуються. Прийшла Дельта. А вакцини від попередніх штаммів.
Тебе це ніяк не бентежить?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

А вакцини від попередніх штаммів.

Затверджені ВОЗ вакцини ефективні проти усіх розповсюджених варіантів цього вірусу.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Если ты не хочеш носить маску, то да.
Я ношу маску.
Але я категорично не розумію, чому я маю вакцинуватися невідомо чим заради суспільства, якому наплювати, чи я виживу після вакцини.
Тому це геноцид. І ваше ваксерство вже перейшло всі межі здорового глузду.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я писала, что семья привилась файзером, заболели дельта, подтверждена тестом. Проболел один день, заразились не все.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Там болеют в абсолютном большинстве ортодоксальные евреи

Це брехня.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Затверджені ВОЗ вакцини ефективні проти усіх розповсюджених варіантів цього вірусу.
Це вам Пфайзер таке сказав? Чому ж тоді вирує Дельта у тотально вакцинованих країнах?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Це брехня.
Мне об этом сказали жители Израиля и по ТВ говорил врач из Израиля. Я склонна им верить.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Проголосував за другий варіант. Ні, я наслухався про знайомих моїх знайомих. Але серед мого близького кола спілкування "побочок" не було.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

При цьому мене уражають в правах.
Пока нет

Но если вакцинированных избавят от локдауна, а таких как ты посадят на условную цепь - будет справедливо

В свободу вообще юродивых набирают? Против сланца, против вакцин. Прямо как кацапы
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чому ж тоді вирує Дельта у тотально вакцинованих країнах?

Що означає "вирує"?
Обмеження зняті. Тотально вакцинованих країн нема, основний відсоток хворих там - невакциновані (в основному молодь).
Важкий перебіг серед вакцинованих - рідкість.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Пока нет

Но если вакцинированных избавят от локдауна, а таких как ты посадят на условную цепь - будет справедливо

В свободу вообще юродивых набирают? Против сланца, против вакцин. Прямо как кацапы
1. Вже уражають. Виїхати за кордон неможливо, працювати в офісах чи магазинах неможливо.
2. Локдауну нема, епідемії нема.
3. Я і так постійно сижу вдома. Чи двері ще треба заварити, як в Китаї?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вия, если ты все время дома, то какая тебе разница до вакцинации, и в чем тебя могут ущемить? Ты же по квартире вольно передвигается, не требуют сертификат?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Вия, если ты все время дома, то какая тебе разница до вакцинации, и в чем тебя могут ущемить? Ты же по квартире вольно передвигается, не требуют сертификат?
По перше, мене погрожують виселити на хутір. Це жартома, але в кожному жарті є доля жарту. Шалена агресія до невакцинованих і примус адміністративними методами до вакцинації.
По друге, обіцяють допуск в магазини і транспорт по ковідо-паспортах. Це нібито далекі плани, але світ стрімко міняється.
Я дивлюся у майбутнє і воно мене не радує. Тому захищаю своє право на життя без вакцини.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я ношу маску.
Але я категорично не розумію, чому я маю вакцинуватися невідомо чим заради суспільства, якому наплювати, чи я виживу після вакцини.
Тому це геноцид. І ваше ваксерство вже перейшло всі межі здорового глузду.
а кто вас заставляет идти вакцинироваться? Я может пропустила этот момент - нет времени все читать
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вия, если ты все время дома, то какая тебе разница до вакцинации, и в чем тебя могут ущемить? Ты же по квартире вольно передвигается, не требуют сертификат?

А тебе не бентежить той факт що вакцинованим, які розносять хворобу точно так і не вакциновані, дозволяють подорожувати і розносити заразу?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

как таковых побочек не было, слабость была с неделю, но то может приступ моей лени я хз
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чого ж якось тут притихли щодо епідеміології?  :gigi:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

а кто вас заставляет идти вакцинироваться? Я может пропустила этот момент - нет времени все читать
А ти прочитай цю тему спочатку, знайди 10 хвилин.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

А ти прочитай цю тему спочатку, знайди 10 хвилин.
мне в принципе пох) простите
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

мне в принципе пох) простите
Прощаю. Пох, значить пох.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

а кто вас заставляет идти вакцинироваться?
Пані Вія думала нарешті кинути все і поїхати в тур по Штатах. Або влаштуватись хірургом.  Або вчителем в приватну школу.  А СУКИ ЖИДОРЕПТИЛОЇДИ ЇЙ ЦЬОГО НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чого ж якось тут притихли щодо епідеміології?  :gigi:
Медики говорят что вакцинировать в первую очередь надо тяжелых, потому что если на тяжелое заболевание приклеется ковид, то тебе кранты. Поэтому и вакцинацию начали именно со стариков.
А еще они говорят что побороть вирусную инфекцию можно исключительно вакцинацией и карантинными ограничениями.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Чета я им верю
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Медики говорят что вакцинировать в первую очередь надо тяжелых, потому что если на тяжелое заболевание приклеется ковид, то тебе кранты. Поэтому и вакцинацию начали именно со стариков.
А еще они говорят что побороть вирусную инфекцию можно исключительно вакцинацией и карантинными ограничениями.

И первое и второе не соответствует действительности. Хотя смотря какие медики. Менгеле тоже был медиком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія