Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олімпіада. Розклад трансляцій

Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

дві Олімпіади які я з захватом дивилася і натхненно вболівала, це 1996р.("золота" для нас, не тільки щодо медалей), і 2004р.

Угу.Остатки советского спорта.Сейчас о таких результатах можно надолго забыть.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Частіше переностьте та гнобіть глядачів.
хоч якась розрада від пандемії
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

хоч якась розрада від пандемії
Я бухаю, наприклад.
Мені помагає.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Я бухаю, наприклад.
Мені помагає.

так під бухло олімпіада ок заходить
правда цього разу треба пити з ранку
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

так під бухло олімпіада ок заходить
правда цього разу треба пити з ранку
Я з ранку.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Інтерес ФУПу до Олімпіади вражає(( Еліна вийшла до 1/4 фіналу
Ти ще вразся, що шахи зараз нікому не цікаві.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

чи може мені хтось надати відповідь?
олімпіада перетворилася у змагання хто краще замаскує допінги і обдурить аналізи
дивитися її геть нецікаво, бо розумієш що дискваліфікували лише лузерів з відсталими допінгами, а ті що використовують надсучасні швейцарські, корейські препарати - ось вони з золотими медалями. і це зовсім не "допінг", а біодобавка.


так чому не дозволити ВСІ види модифікацій людини і хай це буде олімпіада серед кіборгів - хоч видовощності добавиться.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

чи може мені хтось надати відповідь?
олімпіада перетворилася у змагання хто краще замаскує допінги і обдурить аналізи
дивитися її геть нецікаво, бо розумієш що дискваліфікували лише лузерів з відсталими допінгами, а ті що використовують надсучасні швейцарські, корейські препарати - ось вони з золотими медалями. і це зовсім не "допінг", а біодобавка.


так чому не дозволити ВСІ види модифікацій людини і хай це буде олімпіада серед кіборгів - хоч видовощності добавиться.
1) "Дух спорта"

2) Вберегти спортсменів від самих себе. Власне, серйозна боротьба з допінгом почалась, коли під час Тур Де Франс наприкінці 60-х помер велосипедист, який відкрито казав, що приймає амфетаміни для покращення результатів.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Жіночий бокс ми в 1/4 [ua]
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Угу.Остатки советского спорта.Сейчас о таких результатах можно надолго забыть.
И хорошо. Кому нужна эта показуха? 99% не слышали фамилий этих чемпионов.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

И хорошо. Кому нужна эта показуха? 99% не слышали фамилий этих чемпионов.

Ну как сказать.Только богатые страны могут себе позволить качественную подготовку спортсменов сразу во многих видах спорта.Отсюда и такие результаты.Т.е. мы сейчас занимаем свое место.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну как сказать.Только богатые страны могут себе позволить качественную подготовку спортсменов сразу во многих видах спорта.Отсюда и такие результаты.Т.е. мы сейчас занимаем свое место.
Ещё нет. Ещё лет 10 надо для своего истинного места.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну как сказать.Только богатые страны могут себе позволить качественную подготовку спортсменов сразу во многих видах спорта.Отсюда и такие результаты.Т.е. мы сейчас занимаем свое место.
гдр имела в 5 раз больше чемпионов  чем фрг. И последние не страдали.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

гдр имела в 5 раз больше чемпионов  чем фрг. И последние не страдали.


Ну если так рассуждать,то какой смысл в ней вообще участвовать?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ещё нет. Ещё лет 10 надо для своего истинного места.
100! :weep: палучай дімєц гранату.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну если так рассуждать,то какой смысл в ней вообще участвовать?
ХЗ. Интересно, кроме ПавлаВ кто-то смотрит скажем стрельбу из лука? Кстати по олимпийской хартии это соревнования между спортсменами, а не между странами.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну если так рассуждать,то какой смысл в ней вообще участвовать?
кстати в  большинстве видов спорта, где нет места случайностям, большинство участников не имеют шансов.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Кстати, находясь сейчас у тещи в Крыму. Обидно ч о у нас только первый канал показывает. А РФ хз, весь матч, первый , Россия 1. Не могу понять почему наши Футболы не могли купить права. (((
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Кстати, находясь сейчас у тещи в Крыму. Обидно ч о у нас только первый канал показывает. А РФ хз, весь матч, первый , Россия 1. Не могу понять почему наши Футболы не могли купить права. (((
:facepalm1: оно даром никому не надо. А ты - купить.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Кстати, находясь сейчас у тещи в Крыму. Обидно ч о у нас только первый канал показывает. А РФ хз, весь матч, первый , Россия 1. Не могу понять почему наши Футболы не могли купить права. (((
Євроспорт 9 каналів під Олімпіаду запустив. Звісно, він у платних пакетах.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

:facepalm1: оно даром никому не надо. А ты - купить.
Ну вот мне зашло. Смотрел скейтборд, серфинг, конный, маунтей байк, 3*3 баскетбол, хочу очень посмотреть скалолазанье. Я же не думаю что эти виды спорта вводились зря. Спецом для молодежи
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Вот хотел я посмотреть групповую велогонку среди мужчин - посмотрел по евроспорту. Можно будет ещё посмотреть некоторые виды легкой атлетики, мужской баскетбол, теннис.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ХЗ. Интересно, кроме ПавлаВ кто-то смотрит скажем стрельбу из лука? Кстати по олимпийской хартии это соревнования между спортсменами, а не между странами.


Ну я не смотрю,а кто то может и смотрит.Тут же главное не победа ,а участие,сам спортивный дух,возможность выступить за свою страну + популяризация спорта
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну вот мне зашло. Смотрел скейтборд, серфинг, конный, маунтей байк, 3*3 баскетбол, хочу очень посмотреть скалолазанье. Я же не думаю что эти виды спорта вводились зря. Спецом для молодежи
может я ретроград, но должна быть стабильность. Все что ты перечислил, кроме конного, не имеет традиций, через лет 10 про это забудут.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Жіночий волейбол, Бразилія - Домініканська республіка. В обидвох командах жопи норм, хоча операторам явно дали команди не знімати ззаду.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

1   США   9   5   8   22
2   Китай   9   5   7   21
3   Япония   9   3   5   17
4   Россия   5   7   4   16
5   Великобритания   4   5   1   10
6   Австралия   3   1   5   9
7   Южная Корея   3   0   4   7
8   Франция   2   2   2   6
9   Косово   2   0   0   2
10   Италия   1   4   5   10
11   Канада   1   3   3   7
12   Бразилия   1   2   2   5
13   Китайский Тайбэй   1   2   2   5
14   Швейцария   1   2   2   5
15   Словения   1   1   1   3
16   Венгрия   1   1   0   2
17   Тунис   1   1   0   2
18   Германия   1   0   3   4
19   Австрия   1   0   1   2
20   Хорватия   1   0   1   2
21   Бермудские острова   1   0   0   1
22   Гонконг   1   0   0   1
23   Иран   1   0   0   1
24   Норвегия   1   0   0   1
25   Таиланд   1   0   0   1
26   Узбекистан   1   0   0   1
27   Филиппины   1   0   0   1
28   Эквадор   1   0   0   1
29   Нидерланды   0   3   0   3
30   Испания   0   2   1   3
31   Грузия   0   2   0   2
32   ЮАР   0   2   0   2
33   Монголия   0   1   2   3
34   Бельгия   0   1   1   2
35   Индонезия   0   1   1   2
36   Сербия   0   1   1   2
37   Чехия   0   1   1   2
38   Болгария   0   1   0   1
39   Дания   0   1   0   1
40   Индия   0   1   0   1
41   Иордания   0   1   0   1
42   Колумбия   0   1   0   1
43   Румыния   0   1   0   1
44   Туркменистан   0   1   0   1
45   Казахстан   0   0   3   3
46   Украина   0   0   3   3
47   Египет   0   0   2   2
48   Мексика   0   0   2   2
49   Турция   0   0   2   2
50   Израиль   0   0   1   1
51   Кот-д'Ивуар   0   0   1   1
52   Кувейт   0   0   1   1
53   Новая Зеландия   0   0   1   1
54   Эстония   0   0   1   1
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Жіночий волейбол, Бразилія - Домініканська республіка. В обидвох командах жопи норм, хоча операторам явно дали команди не знімати ззаду.
та ну. Там же треба високо стрибати.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

может я ретроград, но должна быть стабильность. Все что ты перечислил, кроме конного, не имеет традиций, через лет 10 про это забудут.
Эти спорты вводятся как раз для популяризации у молодежи. Конечно мне интересные плаванье, гимнастика и волейбол. Но все хотят постоянного драйва. А это новые виды спорта
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

4   Россия   5   7   4   16
5   Великобритания   4   5   1   10
8   Франция   2   2   2   6
9   Косово   2   0   0   2
10   Италия   1   4   5   10
14   Швейцария   1   2   2   5
15   Словения   1   1   1   3
16   Венгрия   1   1   0   2
18   Германия   1   0   3   4
19   Австрия   1   0   1   2
20   Хорватия   1   0   1   2
24   Норвегия   1   0   0   1
29   Нидерланды   0   3   0   3
30   Испания   0   2   1   3
31   Грузия   0   2   0   2
34   Бельгия   0   1   1   2
36   Сербия   0   1   1   2
37   Чехия   0   1   1   2
38   Болгария   0   1   0   1
39   Дания   0   1   0   1
43   Румыния   0   1   0   1
46   Украина   0   0   3   3
49   Турция   0   0   2   2
50   Израиль   0   0   1   1
54   Эстония   0   0   1   1
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Національний олімпійський комітет сподівається, що у Токіо результати України будуть кращими, ніж у 2016 році. Проте на Олімпіаді-2020 від України виступить найменша кількість учасників у порівнянні з попередніми іграми.

Головна причина - спортсмени, у тому числі титуловані, так і не змогли кваліфікуватися і отримати ліцензії.

Українці виступатимуть у таких видах: бадмінтон, бокс, вільна боротьба, важка атлетика, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, велоспорт, греко-римська боротьба, спортивна і художня гімнастика, дзюдо, карате, кінний спорт, легка атлетика, плавання, артистичне (синхронне) плавання, стрільба з лука і кульова стрільба, стрибки у воду, стрибки на батуті, сучасне п'ятиборство, теніс, настільний теніс, тріатлон і фехтування.

Найбільша кількість спортсменів від України змагатиметься у легкій атлетиці - 47. Ще по 10 спортсменів будуть у вільній та греко-римській боротьбі, а також веслуванні на байдарках і каное. По одному - у тріатлоні, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, стендовій стрільбі та веслувальному слаломі.

Всі медалісти України на Олімпіаді-2016 в Ріо - фото
У чому секрет успіху України на Паралімпіаді-2016?
Найкращих результатів Україна очікує передусім від дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, фехтування, стрибків у воду, академічного веслування, боксу, гімнастики, синхронного плавання.

Загалом країна розраховує здобути 13-15 медалей, принаймні так заявляв міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.
https://www.bbc.com/ukrainian/features-57803282

Прогноз УП
https://www.pravda.com.ua/articles/2021/07/24/7301563/
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Гадаю, що буде в районі 10, максимум 1 золото. Магучіх / Хижняк, може якесь диво на кшталт Світоліної чи Романчука.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

В Косова вже два золота. Жінки в дзюдо.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Гадаю, що буде в районі 10, максимум 1 золото. Магучіх / Хижняк, може якесь диво на кшталт Світоліної чи Романчука.
Олімпійський рекорд! Українець Романчук вийшов до фіналу Олімпіади в Токіо
Український плавець виграв попередній заплив на 800 метрів вільним стилем
27.07.2021 15:13 17324 перегляди 27 коментарів

Ще один камбек! Світоліна пробилася до чвертьфіналу Олімпіади в Токіо - Олімпійські ігри 86 26830

24-річний український плавець Михайло Романчук став переможцем попереднього запливу на 800 метрів вільним стилем на Олімпіаді в Токіо.

Романчук вийшов до фіналу змагань із результатом 7:41.28, який є олімпійським рекордом. Українець випередив найближчого переслідувача, німця Флоріана Веллброка, який продемонстрував результат 7:41.77.

Також Романчук оновив національний рекорд, який він і встановив на дистанції 800 метрів вільним стилем. У квітні 2019 року він продемонстрував результат 7:42.49.

Ще один українець, 29-річний Сергій Фролов, посів четверте місце і також кваліфікувався до фіналу із результатом 7:47.67.
Фінал змагань відбудеться в четвер, 29 липня, о 04:30 ранку за київським часом.



   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ну как сказать.Только богатые страны могут себе позволить качественную подготовку спортсменов сразу во многих видах спорта.Отсюда и такие результаты.Т.е. мы сейчас занимаем свое место.

В заможних країнах спортсмені здатні на себе заробити не паразитуючи на грошах платників податків. Або в авторитарних державах спорт використовуется як форма пропаганда а замість того щоб бути просто галуззю економіки спортсмени є паразитами


Як ви думаєте скільки людей в нас реально цікавляться, наприклад, стрільбою з пневматичного пістолета? Скільки переглядів набере трансляція чемпіонату України по цьому "видовищному" виду спорту?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Михайло Романчук. м. Рівне




   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

В заможних країнах спортсмені здатні на себе заробити не паразитуючи на грошах платників податків. Або в авторитарних державах спорт використовуется як форма пропаганда а замість того щоб бути просто галуззю економіки спортсмени є паразитами


Як ви думаєте скільки людей в нас реально цікавляться, наприклад, стрільбою з пневматичного пістолета? Скільки переглядів набере трансляція чемпіонату України по цьому "видовищному" виду спорту?

Я дивився з задоволенням, така собі мафія, кожне коло одного вбивають. А емоції в останніх раундах від побаченого рівноцінні 3 сету Світоліної. Цього варте виліт нашого, коли він на 90% повинен бути другим, а став 4-м. Постріл на 7,це як з 5 метрів не попасти в порожні ворота, близька ймовірність події.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

В заможних країнах спортсмені здатні на себе заробити не паразитуючи на грошах платників податків. Або в авторитарних державах спорт використовуется як форма пропаганда а замість того щоб бути просто галуззю економіки спортсмени є паразитами
ті хто в нас претендує на золото бачу з невеликих міст - Рівне(романчук, хижняк), Краматорськ(ярослава могучіх)
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Цитувати
В Сочи проходит Кубок мира по шахматам.

Украинка Анна Музычук вышла в полуфинал, где сыграет с россиянкой Александрой Горячкиной. Также она квалифицировалась на женский Кубок мира-2022.

В 1/4 финала она обыграла грузинку Нану Дагнидзе со счетом 3:1.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Я дивився з задоволенням, така собі мафія, кожне коло одного вбивають. А емоції в останніх раундах від побаченого рівноцінні 3 сету Світоліної. Цього варте виліт нашого, коли він на 90% повинен бути другим, а став 4-м. Постріл на 7,це як з 5 метрів не попасти в порожні ворота, близька ймовірність події.

Ви неуважно прочитали. Ясно що у олімпіади є певний рейтинг. Я про чемпіонат України.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ви неуважно прочитали. Ясно що у олімпіади є певний рейтинг. Я про чемпіонат України.

Уважно. Чемпіонати України ніколи ніхто не дивився, і не буде, якщо нема особистих інтересів. Я про певний вид спорту, на великих змаганнях. ЧС зі стрільби я дивитись можу, якщо така трансляція буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія