Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мосейчук=Піховшик, пишуть, що назвала ВСУ боягузами...

Ця пропогандиска, уського міра, яка на хліб мастить мову і одягає вишиванки бо це прикольно поржати з селюків.

У розмові з Тетуруком назвала ВСУ боягузами бо вони здали КРИМ. Вона пробиває дно. Піховшик просто дитина на фоні цієї брудної уської.

Розумієте вона щей бігусятину загнула, що мол не солдати а абстрактна влада задала і здача Криму сором для ВСУ. Гниле створіння. Щей втирає про жертви. Типова хуцпа. Просто коли її будуть в бруд закатувати, її вишиваночку якою вона пишалась, хай згадує як осбирала армію, зміюка.

Здається за це всі тут рвали попу Зеленські.

===========

Нотатки Божевільного.

   
Дійсно, помилилась. Вони не боягузи, а зрадники.
   
Дійсно, помилилась. Вони не боягузи, а зрадники.

+1
   
Дійсно, помилилась. Вони не боягузи, а зрадники.
Українська Армія? Ти ти сепар? Добре що вскриваєшся.
   
Жабенята таки гнилувате нутро мають навіть тут на форумі
   
Ну в неї старший син якраз дійшов призовного віку. Маю надію, що вона його гідно виховала і він буде надійним захисником Батьківщини. Ну не дарма ж вона такі слова казала?
   
Жабенята таки гнилувате нутро мають навіть тут на форумі
І прихильники Юлі теж.  :(
   
Ну в неї старший син якраз дійшов призовного віку. Маю надію, що вона його гідно виховала і він буде надійним захисником Батьківщини. Ну не дарма ж вона такі слова казала?
Угу, буде захищати РФ в Сірії або в Україні розстрілювати патріотів на прохання РФ.
   
Українська Армія? Ти ти сепар? Добре що вскриваєшся.

У Криму яка (чия) армія була, коли почалася аннексія? Саме про ТИХ українських вояків мова. Саме ТИМ не можуть пробачити просьор Криму. Яка падла дала їм команду не виконувати свої прямі функції?

На бабйулю не кивайте - вона тоді була ніхто і звали її ніяк.
   
Угу, буде захищати РФ в Сірії або в Україні розстрілювати патріотів на прохання РФ.
Я взагалі не переконаний, що він буде служити. Але такі гонорові слова треба чимось підкріпляти.
   
ТімміАпостол, ти розумієш, що переповідання тобою якихось конкретних промов нічого не варте?
Правильно сказала, що мову на хліб не намастиш.
Питання повернення мови на рідні терена мало вирішуватися ПАРАЛЕЛЬНО з реальним підняттям рівня добробуту народу (без врахування у середній цифрі рівня добробуту петіних чиновників), але аж ніяк не ЗАМІСТЬ.
   
У Криму яка (чия) армія була, коли почалася аннексія? Саме про ТИХ українських вояків мова. Саме ТИМ не можуть пробачити просьор Криму. Яка падла дала їм команду не виконувати свої прямі функції?

На бабйулю не кивайте - вона тоді була ніхто і звали її ніяк.
Какой к черту приказ?Там были все местные и никто ни с кем бы не воевал было бы хоть сто приказов.Если даже татары все это дерьмо проглотили то о чем можно дальше разговаривать?
   
Та вона єбанута.
   
У Криму яка (чия) армія була, коли почалася аннексія? Саме про ТИХ українських вояків мова. Саме ТИМ не можуть пробачити просьор Криму. Яка падла дала їм команду не виконувати свої прямі функції?

На бабйулю не кивайте - вона тоді була ніхто і звали її ніяк.
Угу, ні один танк ні однин солдат немає стріляти, і як так сталось що україною після майдану в більшості на місцях керували її кадри? цього ніхто? В парламенті найбільша партія))))

Не жени.


Я писав раніше, якщо немає постачання з материка усі війська булиб знищенні за тиждень... Чого і чекала РФ кроваву баню влаштувати. Зрадник ті що залишились але багато і покинули. Плюс ще раз без постачання тиждень це максимум що можна було отримати. На одному боці зіграти жертву і отримати час на збирання країни на іншому просто втопити в крові тисячі людей.
   
Какой к черту приказ?Там были все местные и никто ни с кем бы не воевал было бы хоть сто приказов.Если даже татары все это дерьмо проглотили то о чем можно дальше разговаривать?
То таки ж зрадники? Чьто і трєбавалась даказать.
   
Правильно сказала, що мову на хліб не намастиш.
То чого ти говориш на мові переходь на Язік яким вміє лизати .... Забудь про Українську забудь про вишиванки а іди відай дитину в РФ армію щоб захищати Уську імперію не рідну землю, а уську...

Що мішає ? Сєпарка.
   
Гаслами про "мову, віру" Будулай прикривав своє свинарчукування, а "армія" взагалі стала своєрідним клондайком для Петіних свинарчуків. Ну, звісно безпосередньо самій армії теж щось перепало..
Чому Петя не зробив НІЧОГО для України, що урізало би якісь вигоди для кнуроферми?
Чому не наведено лад у незаконному видобутку бурштину? До Європи йдемо?
   
Угу, ні один танк ні однин солдат немає стріляти, і як так сталось що україною після майдану в більшості на місцях керували її кадри? цього ніхто? В парламенті найбільша партія))))

Не жени.


Я писав раніше, якщо немає постачання з материка усі війська булиб знищенні за тиждень... Чого і чекала РФ кроваву баню влаштувати. Зрадник ті що залишились але багато і покинули. Плюс ще раз без постачання тиждень це максимум що можна було отримати. На одному боці зіграти жертву і отримати час на збирання країни на іншому просто втопити в крові тисячі людей.

Та я тебе і не жену. Приходь.


Ще раз тобі кажу, вона і тоді була ніхто, і зараз. Просто викресли її із своїх нотаток - може не таким божевільним будеш виглядіти.
Про постачання ти загнув. А в чому ж тоді взагалі полягали там функції армії, якщо вона не здатна була протистояти ворогу?
   
То чого ти говориш на мові переходь на Язік яким вміє лизати .... Забудь про Українську забудь про вишиванки а іди відай дитину в РФ армію щоб захищати Уську імперію не рідну землю, а уську...

Що мішає ? Сєпарка.
Я знала, що ти нічого не зрозумієш
Порохобоцтво потребує особливого грунту дурості і розумової обмеженості
   
Як Юльки накинулись захищати пропогандона Мосейчук, відчувають спорідненість з нею, вишивака і на уськом язіке защітять уську Імперію.

А те що їх мамка казала що не треба споротивлятись уже забули.
   
Як Юльки накинулись захищати пропогандона Мосейчук, відчувають спорідненість з нею, вишивака і на уськом язіке защітять уську Імперію.

А те що їх мамка казала що не треба споротивлятись уже забули.
ти вже вибачився перед євреями, "поганий правнук"?
   
Мироська захищає уськиій мір. Немає чим крити і пробує мене образити....

Ніадін танк ніадін солдат)))))

Ми всі АДІН нарот.
   
Тіммі, мені аж стає тебе трохи шкода  :weep:
   
Зараз прийде Аеліт, і тімік буде змішаний з гамном. Де йому і місце.
   
Як Юльки накинулись захищати пропогандона Мосейчук, відчувають спорідненість з нею, вишивака і на уськом язіке защітять уську Імперію.

А те що їх мамка казала що не треба споротивлятись уже забули.
:facepalm: Хто така була тоді "мамка"? Від неї щось залежало?
   
То таки ж зрадники? Чьто і трєбавалась даказать.
Если слово "патриотизм" ты слышишь из уст только хуйло а рядом с тобой служат солдаты с зарплатой в три раза больше чем у тебя ,не, конечно, можно отдать приказ и ,я уверен,что он был все-таки отдан......
   
Так не читаючи бред Юльків які захищають дії пропогандонки Мосейчук.

Те що я више казав про не можливість спротиву, озвучував Сенченко, аргументуючи чого не можна було робити спротив, і його пітдтримувала в цьому негласно БПП і НФ. Тільки не озвучували...

Тому шановні Юльки чого ви батон крошите на свого представника?
   
Если слово "патриотизм" ты слышишь из уст только хуйло а рядом с тобой служат солдаты с зарплатой в три раза больше чем у тебя ,не, конечно, можно отдать приказ и ,я уверен,что он был все-таки отдан......
Тоді ЧОМУ його не було виконано? Таки зрадники?
   
Так не читаючи бред Юльків які захищають дії пропогандонки Мосейчук.

Те що я више казав про не можливість спротиву, озвучував Сенченко, аргументуючи чого не можна було робити спротив, і його пітдтримувала в цьому негласно БПП і НФ. Тільки не озвучували...

Тому шановні Юльки чого ви батон крошите на свого представника?

Так ти читаєш Юльків, чи не читаєш? Ти вже якось оприділися. Бо я вже не знаю, що мені робити.
   
Тоді ЧОМУ його не було виконано? Таки зрадники?
Это настолько понятно что даже нет предмета для разговора.
   
понос для ватников
   
Брехулята з жабенятами пробивають наві рівні дна і продовжують копати глибше.
   
Ще в 14-му році адекватні військові (здається морські піхотинці), які вже бувши виведені з Криму та воюючи з кацапами теж визнавали, як їм було соромно здавати зброю та підкорятися кацапам в Криму.
Тому в боях намагалися цей свій сором компенсувати.
А соромно чому було?

Я думаю, що в кожного, як в людини так і в державі, чи якійсь частині держави (армії наприклад), є чим пишатися й чого соромитися.
Це нормально й по людськи, якщо те не заховувати й не перебільшувати.
   
з реальним підняттям рівня добробуту народу
Ну, судя по декларации Зеркаль, у того народа, у которого надо, с добробутом все в порядке. А "бідні бо дурні" бегут в ЕС или РФ.

Останнє редагування: 26 травня 2019 12:17:25 від Lecturer
   
Ну, судя по декларации Зеркаль, у того народа, у которого надо, с добробутом все в порядке. А "бідні бо дурні" бегут в ЕС или РФ.

  правильно скавчиш, лапать  - Зеркаль тобі треба боятися...

   - добре воює з вами, хуйловцями...

   і перемагає вас...

   давай ще поскавчи...

 
   
Тоді ЧОМУ його не було виконано? Таки зрадники?

 тю, так саме ваш, юлькатий наказ, і було виконано в повному об'ємі - "ні один танк не повинен вийти захищати Україну!"

  порадійте з результату, макаки...

Останнє редагування: 26 травня 2019 12:45:23 від Чжан
   
Те, що з Тетеруком ще розмовляють - велика честь.
   
От цікаво, а які взагалі були і ким віддані накази з приводу захоплення криму зеленими чоловічками?
Щось мені здається жодного наказу окрім жування шмарклів по телефону не було віддано.
   
От цікаво, а які взагалі були і ким віддані накази з приводу захоплення криму зеленими чоловічками?
Щось мені здається жодного наказу окрім жування шмарклів по телефону не було віддано.
Якщо наказ, про повернення спецназу до МПД зафіксували, то цього достатньо.
   
тю, так саме ваш, юлькатий наказ, і було виконано в повному об'ємі - "ні один танк не повинен вийти захищати Україну!"

  порадійте з результату, макаки...
а ким була мокака порівняно із лисим педоразом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія