Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Косташу

Re: Свободу Косташу

Объективно..косташу, аэлит, кадра. Они должны немного сбавить обороты? Про киянина не пишу, пока он ушел.
   
Re: Свободу Косташу

Я наверное необьективен, но предположу, что по сумме хамства на форуме поклонники Петра лидируют 70/30.
так не обєктивний,але добре що ти то признаєш.
   
Re: Свободу Косташу

Лично я могу отреагировать словом "педдроты" только на слово "зеббил".
   
Re: Свободу Косташу

Я наверное необьективен, но предположу, что по сумме хамства на форуме поклонники Петра лидируют 70/30.

Тут мова не про суму хамства, а про конкретного дописувача. Втім, чорноротих, як на мене, тут практично парітет - п'ятдесят на п'ятдесят у кожному гнізді, тож не пєчальтеся так.
   
Re: Свободу Косташу

Объективно..косташу, аэлит, кадра. Они должны немного сбавить обороты? Про киянина не пишу, пока он ушел.
ти забираєш їх СУТЬ життя на форумі,тому рано чипізно все вернеться назад.природу не обманеш.
   
Re: Свободу Косташу

Я наверное необьективен, но предположу, что по сумме хамства на форуме поклонники Петра лидируют 70/30.
причому багато хто ще з кількох ніків і ще вони вимагають для себе тепличних умов бо бач деяки їм жорстко відповідають
   
Re: Свободу Косташу

Тут мова не про суму хамства, а про конкретного дописувача. Втім, чорноротих, як на мене, тут практично парітет - п'ятдесят на п'ятдесят у кожному гнізді, тож не пєчальтеся так.
(tu)
   
Re: Свободу Косташу

ти забираєш їх СУТЬ життя на форумі,тому рано чипізно все вернеться назад.природу не обманеш.
Суть их жизни в данном случае жёсткий флуд, не смотрела правила, но кажется за флуд бан, и за флуд фото тоже бан.
   
Re: Свободу Косташу

Лично я могу отреагировать словом "педдроты" только на слово "зеббил".
а вони навпаки-на педрюки чи свині-прихильники певної політсили чи жабки.Все в паритеті.
   
Re: Свободу Косташу

В СССР таким ставили диагноз- Обостренное чувство справедливости и "лечили". Человек как личность исчезал, и уже не мог критиковать Леню-Петю
   
Re: Свободу Косташу

причому багато хто ще з кількох ніків і ще вони вимагають для себе тепличних умов бо бач деяки їм жорстко відповідають

Хочеш я тобі найду лінки на штаб квартиру батьківщини і на ролік про медведчука?
Будеш працювати за смоктяшку

Хоча від такої «праці» нормальним тільки захочеться поблювати
   
Re: Свободу Косташу
ATF

Правильно, нема чого його тримати в передбанику, треба просто забанити нафуй в ніколи як упоротого штабного поца. :gigi:

+10000000000000!
Костяшу зтерти з форуму, оскільки це не одна особа, а ботоферма. Під його нікому писало кілька людей. Нік використовувався для флуду, срачу, дезінформації. Диспутувати  нік не планував на форумі, а одразу лив образи і хуцпу.

Особисто в мене він в ігнорі за образи. Коли йшла мова про те хто призначив Шмигаля прем'єром - він  стверджував, що це були  Гереги... На мої слова про те, що згідно норм конституції, президент вносить кандидатуру прем'єра - він почав сипати образами і гнати хуцпу.
І все його існування на форумі це суцільна DIDUSятина. Тупі картинки, спам, срачу, флуд.
Тому цей нік - " в  ніколи".

Останнє редагування: 31 липня 2021 06:39:30 від ATF
   
Re: Свободу Косташу

Правильно, нема чого його тримати в передбанику, треба просто забанити нафуй в ніколи як упоротого штабного поца. :gigi:
навпаки, для нього прєдбаннік виявився справжнім пеклом. Хай помучається, падла :laugh:
   
Re: Свободу Косташу

Правильно, нема чого його тримати в передбанику, треба просто забанити нафуй в ніколи як упоротого штабного поца. :gigi:
(tu)
   
Re: Свободу Косташу

А скільки я наслухався від педрофанів їпанутих, й зараз вислуховую шо  мені типа платить Зелепень.  :K
никто тебе не платит, просто ты не большого ума.
   
Re: Свободу Косташу

никто тебе не платит, просто ты не большого ума.
Циркулем меряли?
   
Re: Свободу Косташу

никто тебе не платит, просто ты не большого ума.
можно подумать штабные боты обладают таким умом. Для них главное: работоспособность
   
Re: Свободу Косташу

або вже банити з вказання за що і на скільки, або ніяких передбанників

це схоже на знущання

я так зрозумів що адмінить Растаман, користуючись безвладдям на ФУПі? :-)o
   
Re: Свободу Косташу
HSM

Свободу Косташу  дуже каларітний нік  , срав так що ,  щоб  прочитати щось  тре  дивитись де його не є
   
Re: Свободу Косташу
ATF

Свободу Косташу  дуже каларітний нік  , срав так що ,  щоб  прочитати щось  тре  дивитись де його не є

 (tu)
   
Re: Свободу Косташу

Предбанник это имхо намного круче чем бан.
Предбанник это как вольер с ошейником…
Если в бане мы просто не видим и не знаем человека, что он делает и переживает
То в предбаннике мы видим как допысувач мучается, грызет цепь на которой сидит, скулит, бегает из угла - в угол, мычит, плачет и орет
Это поистине заопарк, куда можно прийти посмотреть на страдающего оппонента и поржать с него
Тем самым поднять себе настроение и насладиться

Поэтому будет ли нормальный и психически здоровый человек писать в предбаннике, грызть цепь и прыгать из угла в угол?
Конечно нет! Он просто не даст супостату такой праздник жизни!
Но мы видим что Косташу там сходит с ума и бегает по камере крича
- менты епанные пидарасы выпустите меня!!!

Поэтому здоров ли психически Косташу?

Конечно нет!
А если не здоров, тем более, пусть сидит. И это даже как-то делает интересным наш форум, присутствует кунсткамера, куда можно прийти на зверушку говорящую посмотреть.
Поэтому прекрасный эксперимент и верный ход, поместить умалишенного в отдельную камеру и изучать его!
Коосташу должен страдать. Испытывающий боль Косташу это прекрасно!
   
Re: Свободу Косташу

сам ти штабний  B-) штабний ніколи не пішов би бодатись з админом ризикуючи можливостю дописувати на форумі
Штабной
Каждый день начинает с пресс релизов бабы Юли. Продолжает день работой в штабе Зеленского

Учитывая, что бабу Юлю и Зеленского подпитывает поддержкой коломойский, работает в его штате
   
Re: Свободу Косташу

Косташу один і ми його давно знаємо. Може постити скільки завгодно. Це його право.

ага. І растаман зна) Тому й закрив.
Особливо мабуть він в курсі, як власник
фДД за печерний антисемітизм закривав.
І що дійові особи ті ж були
   
Re: Свободу Косташу

Я бы еще сметану и вовчика на цепь посадил
Ненавижу быть в компании имбецилов
а если эти имбецилы еще и боты как сметана
то то вообще жах
   
Re: Свободу Косташу

Ніт.
Я пам'ятаю костяшку з пуфіка.
Той хоч й юльок був, але я його ставив як взірець адекватності серед юльків.

Це, шо зараз кинули в передбанник - просто якийсь лютий шматок калу.
Якшо це точно та сама людина, то їй однозначно потрібна допомога або психолога або психіатра.

Сорока, ми з тигриком костєга набагато раніше знаємо
і відповідально свідчимо: той самий придурок
   
Re: Свободу Косташу

Я бы еще сметану и вовчика на цепь посадил
Ненавижу быть в компании имбецилов
а если эти имбецилы еще и боты как сметана
то то вообще жах

С одной стороны согласен (ну и Аелита туда же).
А с другой - тогда есть риск вовремя не остановиться и пересадить пол-форума.
   
Re: Свободу Косташу

+10000000000000!
Костяшу зтерти з форуму, оскільки це не одна особа, а ботоферма. Під його нікому писало кілька людей. Нік використовувався для флуду, срачу, дезінформації. Диспутувати  нік не планував на форумі, а одразу лив образи і хуцпу.

Особисто в мене він в ігнорі за образи. Коли йшла мова про те хто призначив Шмигаля прем'єром - він  стверджував, що це були  Гереги... На мої слова про те, що згідно норм конституції, президент вносить кандидатуру прем'єра - він почав сипати образами і гнати хуцпу.
І все його існування на форумі це суцільна DIDUSятина. Тупі картинки, спам, срачу, флуд.
Тому цей нік - " в  ніколи".

ПЄСдючатина, тебе вже давно час в ніколи , щоб тут не тхнула кнурячим гівном...  :bueee:
   
Re: Свободу Косташу

Ніт.
Я пам'ятаю костяшку з пуфіка.
Той хоч й юльок був, але я його ставив як взірець адекватності серед юльків.

Це, шо зараз кинули в передбанник - просто якийсь лютий шматок калу.
Якшо це точно та сама людина, то їй однозначно потрібна допомога або психолога або психіатра.

Ти не шматок калу, ти шматок гівна...   :bueee:
   
Re: Свободу Косташу

Циркулем меряли?

Для дури і циркуль не потрібен... За 100 км видно, що мозок відсутній...  :pooh_lol:
   
Re: Свободу Косташу

Для дури і циркуль не потрібен... За 100 км видно, що мозок відсутній...  :pooh_lol:

зьома, серед дійових осіб, включно з тобою,
Сорока найрозумніший, він хоча б за Порошенка голосував..
   
Re: Свободу Косташу

зьома, серед дійових осіб, включно з тобою,
Сорока найрозумніший, він хоча б за Порошенка голосував..

Сорока кнуробот, хто платив, за того і голосував...

А ти безкоштовно, лошара?  :fool:
   
Re: Свободу Косташу

зьома, серед дійових осіб, включно з тобою,
Сорока найрозумніший, він хоча б за Порошенка голосував..

   
Re: Свободу Косташу
abg

Цікаво.
Вже 5 сторінок нафлудили.
Значить це - важлива, прінціпова справа.
Можна навіть сказати: „Наша Справа“.     :eyes:
   
Re: Свободу Косташу

Та нах! Засрало все.
   
Re: Свободу Косташу

підтримую ініціативу за свободу состашу,
звичайно що не безумовно, бо те чим він тут займався увесь рік,
заслуговує на серйозний бан дописувача.
Але тримати юзера у передбаннику не варто,
з ним може у приваті поспілкуватися модератор чи адмін,
і попередити про вічний бан в разі повторення негідної поведінки на форумі.

   
Re: Свободу Косташу

Та нах! Засрало все.
шанс на виправлення треба надавати
   
Re: Свободу Косташу

Объективно..косташу, аэлит, кадра. Они должны..
не знаю щодо состашу та аеліта, але Кадра тобі точно нічого не должна :nea:
   
Re: Свободу Косташу

Та певно, що сердешний зазнає мук від того, що не може випорожнити кишечник там, де йому хотілося б! Пожаліємо його? :acute:
   
Re: Свободу Косташу

Та певно, що сердешний зазнає мук від того, що не може випорожнити кишечник там, де йому хотілося б! Пожаліємо його? :acute:
мабуть розслабився при відсутності модерації,
але зараз ймовірно зрозумів що на чужому майданчику не варто поводить по-скотськи.
Бажано було б так само виховати і інших неадекватів,
адже Справедливість не може бути вибірковою.
   
Re: Свободу Косташу

Сорока, ми з тигриком костєга набагато раніше знаємо
і відповідально свідчимо: той самий придурок
Не примазуйся, огидний. Костік з характером, а ти ніщо. З характеристикою придурок згодна. Якщо це стосується тебе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія