Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

я в цих виставах участі не беру

Re: я в цих виставах участі не беру

Во-во.... Умные по-другому пишут:

   
Re: я в цих виставах участі не беру

Тобто, прийняти капітуляцію і виконати мінські в трактуванні хуйла.

писав, що в мінських немає трактувань, і поділ угоди на частини є викривленням її змісту.
   
Re: я в цих виставах участі не беру

окей ...
сказав а ... кажеш б.
пиши порядок дій і який час потрібен щоб це зробити - оптимістичній і песимістичний.

тепер вже і не знаю.
   
Re: я в цих виставах участі не беру

тепер вже і не знаю.

і тоді не знав..
бо регламент це план, дії і час.
Час - має значення.
і поки ти будеш збирати когось - загине декілька тисяч народу і загубиш 2-3 обл.
   
Re: я в цих виставах участі не беру
abg

все таки я вважаю, що можна було до такого не доводити.

Звичайно, що можна було не доводити...   наприклад, можна було ...  ввести в 2014 році воєнний стан і всі вісім років ти б освоював технологію штикового бою або технологію заряджання артилерії, став би професіоналом, а не пистуном тирнетним.
   
Re: я в цих виставах участі не беру

і тоді не знав..
бо регламент це план, дії і час.
Час - має значення.
і поки ти будеш збирати когось - загине декілька тисяч народу і загубиш 2-3 обл.

якщо ми діємо в європейській парадигмі то так і повинні поступати. я презюмую про європейську парадигму, оскільки всі ці події виступили наслідком бажання частини (може більшої може меншої) народу україни обрати європейський шлях розвитку
   
Re: я в цих виставах участі не беру

Звичайно, що можна було не доводити...   наприклад, можна було ...  ввести в 2014 році воєнний стан і всі вісім років ти б освоював технологію штикового бою або технологію заряджання артилерії, став би професіоналом, а не пистуном тирнетним.

знаєш, можна було  реально дивитися на обстановку, а не волати про батька бандеру і робити факельні ходи.
   
Re: я в цих виставах участі не беру
Ali

україна так само поклала на МУ. і контингент то схвалював.

 :facepalm:
   
Re: я в цих виставах участі не беру

окей ...
сказав а ... кажеш б.
пиши порядок дій і який час потрібен щоб це зробити - оптимістичній і песимістичний.
БГГГГ. "Не принимаю участия" - это только если тебя физически нет на сцене. Иначе - даже декорации прнимимаютучастие в выставах. Так шо увы - не обманывай сам себя. принимаешь даже лежа на диване. :gigi:
   
Re: я в цих виставах участі не беру

знаєш, можна було  реально дивитися на обстановку, а не волати про батька бандеру і робити факельні ходи.
Забудь. поздно. Опция "выберите из" уже не актуальна. Развилки пройдены, теперь только одно направление - война. Какой она будет -ХЗ, но это ужевне нашего желания и хотелок.
   
Re: я в цих виставах участі не беру

знаєш, можна було  реально дивитися на обстановку, а не волати про батька бандеру і робити факельні ходи.
Маячня!
Ти бачив перекошене їбало Хуйла коли він з ненавистю говорив про Україну?
Він відмовляє Україні та українцям в існуванні - як бачиш тут мало місця "для перемовин", як ти вважаєш? Тому твої "ватні мантри" вже до лампочки - ти або будеш битися, або як сцикливий койот помреш десь під кацапськими обстрілами. Більше варіантів вже не буде.
   
Re: я в цих виставах участі не беру

за великим рахунком я не знаю як з тої ситуації виходити.  але ж були вісім років і то нікого не цікавило.  всім навіть подобалося... батько наш бандера і всякі такі воплі... вісім років мало щоб ситуацію врегулювати? а може ніхто не хотів її врегульовувати?

хуйло хоче відновити СРСР принаймні Білорусь, Україну та на додоачу Молдову , Грузію. Казахстан вже є під контролем РФ, там половина телеканалів є російськими а агентура є у всіх інститутах влади.

Тому з ситуації неможливо виходити. Єдиний зараз розвиток - готуватися до термоядерної  війни. І це усі роблять
   
Re: я в цих виставах участі не беру

   
Re: я в цих виставах участі не беру

От тут Лебедь за 40 секунд все сказав ..Про тих хто збоку,а потім ..


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія