Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

В глазах зрадойопов Банковая всегда вела себя "дывно". Шо уж тут. А в реале - если вопреки тем же американским прогнозам про 72 часа, Украина уже третий месяц вполне успешно воюет, то выходит, шо вела она себя вполне адекватно.
Я можу процитувати радника Арестовича ,що просрали Південь та Північ , можу нагадати про шашлики .
Та ти сам це все знаєш ,тому  дурака включив .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я нічого ні в кого не вимагав.
Я сказав що про надання допомоги балачок багато, і красивих офіційних підписів лендлізу (підписання якого Байденом чомусь відбулося чи не в останній відведенний для цього день, і про який з того часу (вже більше тижня) ми чуємо тільки мрійні заяви "оо, лендліз підписали"). А на ділі Україна в самий критичний час отримує тієї допомоги крохи.
 А коли вона почне надходити в справжніх кількостях (я вірю в це безперечно) через пару місяців, то вже може вона і не так потрібна буде - або Україна сама випердолить орків, або станеться щось погане за цей час і вже нікому буде ту допомогу використовувати.
власне...
у чому дискусія? у тому, що допомога набагато більша, ніж могла би бути?
це правда, і цього ніхто не заперечує, без США і ЮК, та пПольщі з Балтійцями - нам напевне торба
як і те, що набагато менша, ніж могла би бути?
як і те, що набагато менша і не все, що потрібно

про літаки згадати, хоч якісь? про нормальне ППО? про РЗСВ? ракети? нормальні танки? сучасні самоходки? - НІХУЯ
по краплі радянського хламу, що не має переваг особливих над кацапським позшкрібали + ПТРК/стрілкотні для партизанщини - ось і все....
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

без допомоги сша було б дуже важко, АЄОА
тут 40 млрд і близько нема. причому треба розуміти і завищену вартіть і дорогу логістику, і те що левова частина іде на укріплення східного нато, заміщення новою зброєю того  мотлоху, що передають нам. Порядок вартості Patriot зрозумілий ж?
я не кажу вже про німчуру, яка все щось там оголошує, а по факту - дуля...
ну і час...
війна закінчена? у нас значна перевага?
тоді чому ви вважаєте, що допомоги достатьньо?

Що значить «завищена вартість»? Невже Україні зброю оцінюють дорожче ніж вона коштує Пентагону?
Логістика дорога, її можна здешевити - доставляти зброю в Європу не літаками а пароплавами. Але я впевнений що українці це не хочуть.
«Мотлох» який передали вам з Європи це ті танки які просила Україна, С-300 яке допомагає закрити небо і снаряди для української арти. Невже все це не треба?

І ти правий, з тих $40 мільярдів в новому пакеті «лише» 26 на зброю, а 7 чи 8 - пряма фінансова допомога уряду. Це не рахується?

Допомога ще не закінчилась, вона іде і буде іти. І принесе перемогу Україні. Але слави і нуни навіть після перемоги будуть нити що «малувато чашкою воду носили» :facepalm:


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я можу процитувати радника Арестовича ,що просрали Південь та Північ , можу нагадати про шашлики .
Та ти сам це все знаєш ,тому  дурака включив .
Дурныка тут включаешь ты. Крым "просрали" в свое время, как и Донбасс без выстрелов. Предателей хватало и хватает. А если бы просрали пивнич, то кацапы уже б давно Киев взяли, а так облизнулись практически везде, где можно было обороняться. Так шо хватит уже зрадойобствовать исполняя заезженные песенки. Они мало кому интересны.
Результат налицо - при многократном перевесе противника, при войне по всему фронту, Украина не только продержалась, а и вполне себе успешно воюет.
Хватит ныть.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Що значить «завищена вартість»? Невже Україні зброю оцінюють дорожче ніж вона коштує Пентагону?
Логістика дорога, її можна здешевити - доставляти зброю в Європу не літаками а пароплавами. Але я впевнений що українці це не хочуть.
«Мотлох» який передали вам з Європи це ті танки які просила Україна, С-300 яке допомагає закрити небо і снаряди для української арти. Невже все це не треба?

І ти правий, з тих $40 мільярдів в новому пакеті «лише» 26 на зброю, а 7 чи 8 - пряма фінансова допомога уряду. Це не рахується?

Допомога ще не закінчилась, вона іде і буде іти. І принесе перемогу Україні. Але слави і нуни навіть після перемоги будуть нити що «малувато чашкою воду носили» :facepalm:
Треба було готуватись до війни ще з літа .Навчати людей ,готувати інструкторів ,вивчати техніку .Але про це ніхто не думав ,думали про дороги .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Що значить «завищена вартість»? Невже Україні зброю оцінюють дорожче ніж вона коштує Пентагону?
Логістика дорога, її можна здешевити - доставляти зброю в Європу не літаками а пароплавами. Але я впевнений що українці це не хочуть.
«Мотлох» який передали вам з Європи це ті танки які просила Україна, С-300 яке допомагає закрити небо і снаряди для української арти. Невже все це не треба?

І ти правий, з тих $40 мільярдів в новому пакеті «лише» 26 на зброю, а 7 чи 8 - пряма фінансова допомога уряду. Це не рахується?

Допомога ще не закінчилась, вона іде і буде іти. І принесе перемогу Україні. Але слави і нуни навіть після перемоги будуть нити що «малувато чашкою воду носили» :facepalm:
про вартійсть я пояснив - витрати на заміщення радянської зброї
якби міс тому вчили б на РЗСВ, а 2міс тому почали перевчати пілотів, зараз би була вже суттєва перевага - навіть без поставок. Наші всі військові і дипламати 2й місяць бьються з
міфом, що ми не можемо освоїти західну зброю..

і це правда, що поки не достатньо!!! це факт! як би багато США чи Польща не зробили для нас...і для себе теж!
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Штати з допомогою сильно запізнились тому що ,Банкова дуже дивно себе поводила і неадекватно реагувала на американські
попередження .

Банкова адекватно реагувала на американські попередження.
В січні в Київ прилітав директор ЦРУ і показав план атак кацапів. Відповідно Залужний розробив план оборони.
На півдні щось не спрацювало, це дійсно так, але в цілому результат перевершив можливості

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Виявляється це Україна просила радянський мотлох т72 без ДЗ замість абрамсів і С300 замість патріотів. Он воно як.

Цікаво спостерігати як деякі юзери живуть десь трішки в майбутньому і при чому не обов"язково в нашій реальності.
Там де ленд-ліз вже Є, а не буде через декілька місяців, там де в Україні вже Є 53 мільярда допомоги, а не буде невідомо коли. (можу уявити що ця допомога буде виділятися як і попередня - по 1-2 мільярди на 1-2 тижні - тобто на 3-6 місяців розтягнена).
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Дурныка тут включаешь ты. Крым "просрали" в свое время, как и Донбасс без выстрелов. Предателей хватало и хватает. А если бы просрали пивнич, то кацапы уже б давно Киев взяли, а так облизнулись практически везде, где можно было обороняться. Так шо хватит уже зрадойобствовать исполняя заезженные песенки. Они мало кому интересны.
Результат налицо - при многократном перевесе противника, при войне по всему фронту, Украина не только продержалась, а и вполне себе успешно воюет.
Хватит ныть.
Крим та Донбас це інша історія ,тоді в нас армії не було .А Про Північ радник Арестович вже казав ,що там була така срака ,що він думав що буде п***а .
Хіба це не просрали ? На Півдні назначили за гроші людей ,які виявились зрадниками .Хіба ні ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Банкова адекватно реагувала на американські попередження.
В січні в Київ прилітав директор ЦРУ і показав план атак кацапів. Відповідно Залужний розробив план оборони.
На півдні щось не спрацювало, це дійсно так, але в цілому результат перевершив можливості
Південь тупо продали за гроші .А одного плану оборони мало .В Хуйла теж був план .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я нічого ні в кого не вимагав.
 ;o Я сказав що про надання допомоги балачок багато, і красивих офіційних підписів лендлізу (підписання якого Байденом чомусь відбулося чи не в останній відведенний для цього день, і про який з того часу (вже більше тижня) ми чуємо тільки мрійні заяви "оо, лендліз підписали"). А на ділі Україна в самий критичний час отримує тієї допомоги крохи.
 А коли вона почне надходити в справжніх кількостях (я вірю в це безперечно) через пару місяців, то вже може вона і не так потрібна буде - або Україна сама випердолить орків, або станеться щось погане за цей час і вже нікому буде ту допомогу використовувати.
а як назвати то,що ти тільки що написав в першій частину посту? ;o  причому навіть не захотівши розібратися в тонкощах того ленлізу,його логістиці,американській системі прийняття рішень,культурі виконання таких складних законів ,партійних інтересах,що обовязково виникають при таком "жирному" куску легістратури і т.д. Адже це виглядає як претензія малої дитини(не ображайсЯ.це просто кращий приклад пояснити то явище,що мені прийшло в голову),що просто має свої бажання і бачення як то має бути "правильно" для неї.а воно не так. без ніякого розуміння і бажання то зрозуміти саму суть бажання і все,що оточує то виконання. Чисто емоційна вимога чогось і претензія. емоція ,не бажання ОСНОВАНЕ на знанню предмета. Тому і "дитяча".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

про вартійсть я пояснив - витрати на заміщення радянської зброї
якби міс тому вчили б на РЗСВ, а 2міс тому почали перевчати пілотів, зараз би була вже суттєва перевага - навіть без поставок. Наші всі військові і дипламати 2й місяць бьються з
міфом, що ми не можемо освоїти західну зброю..


і це правда, що поки не достатньо!!! це факт! як би багато США чи Польща не зробили для нас...і для себе теж!

Ні у кого такого міфу нема. Хіба що у деяких зрадойобів.
Витрати на заміщення радянської зброї були потрібні, інакше її ніхто не дав би.
Ви написали про допомогу Балтійських країн. Сподіваюсь ви розумієте що і їм Штати все компенсували.
Пілотів перевчити це тільки одна складова. І за 2 місяці нічого не вийшло б. Це розуміють і в ГенШтабі і в Пентагоні.

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Південь тупо продали за гроші .А одного плану оборони мало .В Хуйла теж був план .

Можливо. Тільки при чому тут Банкова чи Залужний.
План оборони допоміг вистояти перші два місяці і зберегти армію.
А план хуйла повністю провалився.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Виявляється це Україна просила радянський мотлох т72 без ДЗ замість абрамсів і С300 замість патріотів. Он воно як.

Цікаво спостерігати як деякі юзери живуть десь трішки в майбутньому і при чому не обов"язково в нашій реальності.
Там де ленд-ліз вже Є, а не буде через декілька місяців, там де в Україні вже Є 53 мільярда допомоги, а не буде невідомо коли. (можу уявити що ця допомога буде виділятися як і попередня - по 1-2 мільярди на 1-2 тижні - тобто на 3-6 місяців розтягнена).
на перші тижні війни така логіка мала сенс - швидко наростити сили, щоб втриматись..
а далі, пішла буча і еволюція, і наша боротьба, щоб постачали хоч щось, що дає перевагу над кацапами. і крім 777 навіть не можу згадати нічого, джавеліни ще з легкої техніки.
тут до речі США молодці, коли вже справді вирішать - до перекидують дуже оперативно, але все одно, починають з самого мінімума...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а як назвати то,що ти тільки що написав в першій частину посту? ;o  причому навіть не захотівши розібратися в тонкощах того ленлізу,його логістиці,американській системі прийняття рішень,культурі виконання таких складних законів ,партійних інтересах,що обовязково виникають при таком "жирному" куску легістратури і т.д. Адже це виглядає як претензія малої дитини(не ображайсЯ.це просто кращий приклад пояснити то явище,що мені прийшло в голову),що просто має свої бажання і бачення як то має бути "правильно" для неї.а воно не так. без ніякого розуміння і бажання то зрозуміти саму суть бажання і все,що оточує то виконання. Чисто емоційна вимога чогось і претензія. емоція ,не бажання ОСНОВАНЕ на знанню предмета. Тому і "дитяча".
Та чого мені ображатися, не так вже багато волосся залишилось на маківкі щоб ображатися на такі дитячі образи.
Я дуже хочу розібратися в тонкощах того лендлізу і його логістиці - поясни мені будьласка.
І підкажи, до речі, я от почав розбиратися і прочитав що президент американський має 10 днів щоб підписати прийнятий закон, інакше він вважається автоматично прийнятим. Закон про лендліз був прийнятий 28 квітня здається. А Байден підписав його 9 травня. Виходить в останній "дозволений" день. Це правда чи я не докінця розібрався в тонкощах?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Виявляється це Україна просила радянський мотлох т72 без ДЗ замість абрамсів і С300 замість патріотів. Он воно як.

Цікаво спостерігати як деякі юзери живуть десь трішки в майбутньому і при чому не обов"язково в нашій реальності.
Там де ленд-ліз вже Є, а не буде через декілька місяців, там де в Україні вже Є 53 мільярда допомоги, а не буде невідомо коли. (можу уявити що ця допомога буде виділятися як і попередня - по 1-2 мільярди на 1-2 тижні - тобто на 3-6 місяців розтягнена).

Звичайно Україна просила і танки і С-300.
С-300 домогли закрити небо. А навіщо танки потрібні я не знаю. Генштабу видніше.
1-2 мільярди на 1-2 тижні це дуже багато. Стільки українці навіть не завезуть в Україну.
Але тобі все це «чашка води»
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

О, одразу видно, культура ведення дискусії.
Немає в Україні ні зброї на 40 мільярдів ні тим більше зброї по лендлізу (від лендліза тіки папірець односторонній).
Тому покишо (80 днів коли Україну рве на шмати дикий ведмідь) - саме "носять воду чашкою". Коли понесуть відрами я перший скажу і щиро подякую.

пiв року про пожежу попереджали, але - минiчегоневiдем ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ні у кого такого міфу нема. Хіба що у деяких зрадойобів.
Витрати на заміщення радянської зброї були потрібні, інакше її ніхто не дав би.
Ви написали про допомогу Балтійських країн. Сподіваюсь ви розумієте що і їм Штати все компенсували.
Пілотів перевчити це тільки одна складова. І за 2 місяці нічого не вийшло б. Це розуміють і в ГенШтабі і в Пентагоні.
так, саме про це я кажу - їм США компенсували новітнім озброєнням, яке нам ДОСІ - зась..
і скоординували всіх, і зібрали і сприяли і санкції і розвіддані (не всі, але ж) і ще багато чого...
але далеко не все що можуть і не стільки, щоб був перелом чи перевага

П.С. про пілотів, окрема гілка була - аналізували.. 2 міс звісно нереально, а за 4-6 довчити по інтенсивній програмі - вже щось. тим більш ними могли би юути не обовязково українці.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Та чого мені ображатися, не так вже багато волосся залишилось на маківкі щоб ображатися на такі дитячі образи.
Я дуже хочу розібратися в тонкощах того лендлізу і його логістиці - поясни мені будьласка.
І підкажи, до речі, я от почав розбиратися і прочитав що президент американський має 10 днів щоб підписати прийнятий закон, інакше він вважається автоматично прийнятим. Закон про лендліз був прийнятий 28 квітня здається. А Байден підписав його 9 травня. Виходить в останній "дозволений" день. Це правда чи я не докінця розібрався в тонкощах?
ну почнемо з азів(знову .я попереджаю,що моє бачення проблеми не є затвердженою вищою інстанцією непомильності). Я не думаю,що в америці на сьогодні є спеціаліст знаючий як доскональног напогвнити той закон(лендліз) всіма потрібними речами-бо це тільки другий раз існує такий і номенклатура старого не відповідає номенклатурі старого,сама війна відрізняється разюче, вимоги нашого боку теж не відповідають совковим і т.д. Тобто все зараз там працює по правді (з обох боків океану ) "на колінці" вираховуючи що реально треба на ДОВГИЙ ПЕРІОД(а не на місяць-два ,півроку_це вам слід усвідомити. Що сюрприз на фоні переможних передчуттів тут на форумі?) по всім аспектам ЖИТТЯ такої великої країни як наша.

Останнє редагування: 17 травня 2022 03:11:03 від cynic
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Україна просила і танки і С-300.
С-300 домогли закрити небо. А навіщо танки потрібні я не знаю. Генштабу видніше.
1-2 мільярди на 1-2 тижні це дуже багато. Стільки українці навіть не завезуть в Україну.
Але тобі все це «чашка води»
wishful thinking не допомагає, і гучні анонси - теж тільки іноді.
поки прилітають крилаті ракети і бомблять літаки - хіба можна вважати небо закритим?
коли хоча б основні речі будуть на передовій (РЗСО, ще 777, нормальне ППО), питань напевне вже не буде ні у кого
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Україна просила і танки і С-300.
С-300 домогли закрити небо. А навіщо танки потрібні я не знаю. Генштабу видніше.
Україна просила абрамси а дали їй радянський мотлох, а ці абрамси дали взамін Польші. Та ж сама історія і з Патріотами і С300. Україна просила сучасне ППО а їй дали С300, а Патріотів дали взамін Словаччині здається.

1-2 мільярди на 1-2 тижні це дуже багато.
Це багато, без сарказму. Дуже. Але в мирний час в мирній країні. І я казав не про те багато це чи ні, я казав що цих "40 мільярдів" в Україні не буде ще багато місяців. Як і лендлізу.

От чесно, як би я хотів помилитися в цьому і щоб вже завтра ми почули про перші списки по лендлізу, а післязавтра голосування допомоги і в той же день Байден анонсує черговий пакет військової допомоги. І я згоден щоб мене і ти і будь хто інший зацькували шо тіпа "от бачиш а ти казав шо ще два місяці а тут на тобі".

Бо як і вам мої рідні українці, мені також болить за Україну.
Пробачте якшо когось образив, я ненавмисно.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

(продовження для НУНУ) тепер про саме озброєння-надання нових видів вимагає навчання і на велику скалю. Для армії америки така видача кількості озброєння вимагає поповнення а отже промисловість повинна дістати фінанси,відкрити нові робочі місця,мати достатнгьо частин.які самі не виробляють(ось у нас осінню була криза з новими машинами-їх на площатках повно,а чіпів до блоку управління нема,тайвань не встигав виробляти). Поставки будуть великі а отже літаки не вихід(таки будуть доставляти кораблями,адже там буде не тільки зброя). Для України теж будуть проблеми-де то все тримати,щоб знову не розбомбили, де  і як розмістити майданчики для обслуговування ,ремонту(а це  треба теж навчити людей,доставити запчастини,камуфляжувати,платити ,кормити,запрравляти,склади ракет чи снарядів ) тобто чи МИ ГОГТОВІ на сьогодні до того? Ні не думаю,бо просто не знаємо нічого про такий потік. Тому теж будемо вчитися н" на колінці". і заказ треба буде давати не "від фонаря" а обгрунтований і готовий до обслуги. Робота ,по правді скажена буде,з похибками,халатністю,втратами і т.д,. І так по всіх кроках виконання того всьог-маса невідомого,маса робти ДО початку прибуття товару.
 Просто уяви тисячі людей різних рівнів і знань в одній команід повинні працювати як один механізм. скільки того часу треба? і спеціалістів?
 У мене чесно враження,що бабки то буде найменша проблема зі всього в комплексі того.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ну почнемо з азів(знову .я попереджаю,що моє бачення проблеми не є затвердженою вищою інстанцією непомильності). Я не думаю,що в америці на сьогодні є спеціаліст знаючий як доскональног напогвнити той закон(лендліз) всіма потрібними речами-бо це тільки другий раз існує такий і номенклатура нового не відповідає номенклатурі старого,сама війна відрізняється разюче, вимоги з нашого боку теж не відповідають совковим і т.д. Тобто все зараз там працює по правді (з обох боків океану ) "на колінці" вираховуючи що реально треба на ДОВГИЙ ПЕРІОД(а не на місяць-два ,півроку_це вам слід усвідомити. Що сюрприз на фоні переможних передчуттів тут на форумі?) по всім аспектам ЖИТТЯ такої великої країни як наша.
чомусь повтор вискочив

Останнє редагування: 17 травня 2022 03:31:29 від cynic
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ну почнемо з азів(знову .я попереджаю,що моє бачення проблеми не є затвердженою вищою інстанцією непомильності). Я не думаю,що в америці на сьогодні є спеціаліст знаючий як доскональног напогвнити той закон(лендліз) всіма потрібними речами-бо це тільки другий раз існує такий і номенклатура нового не відповідає номенклатурі старого,сама війна відрізняється разюче, вимоги нашого боку теж не відповідають совковим і т.д. Тобто все зараз там працює по правді (з обох боків океану ) "на колінці" вираховуючи що реально треба на ДОВГИЙ ПЕРІОД(а не на місяць-два ,півроку_це вам слід усвідомити. Що сюрприз на фоні переможних передчуттів тут на форумі?) по всім аспектам ЖИТТЯ такої великої країни як наша.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

(продовження для НУНУ) тепер про саме озброєння-надання нових видів вимагає навчання і на велику скалю. Для армії америки така видача кількості озброєння вимагає поповнення а отже промисловість повинна дістати фінанси,відкрити нові робочі місця,мати достатнгьо частин.які самі не виробляють(ось у нас осінню була криза з новими машинами-їх на площатках повно,а чіпів до блоку управління нема,тайвань не встигав виробляти). Поставки будуть великі а отже літаки не вихід(таки будуть доставляти кораблями,адже там буде не тільки зброя). Для України теж будуть проблеми-де то все тримати,щоб знову не розбомбили, де  і як розмістити майданчики для обслуговування ,ремонту(а це  треба теж навчити людей,доставити запчастини,камуфляжувати,платити ,кормити,запрравляти,склади ракет чи снарядів ) тобто чи МИ ГОГТОВІ на сьогодні до того? Ні не думаю,бо просто не знаємо нічого про такий потік. Тому теж будемо вчитися н" на колінці". і заказ треба буде давати не "від фонаря" а обгрунтований і готовий до обслуги. Робота ,по правді скажена буде,з похибками,халатністю,втратами і т.д,. І так по всіх кроках виконання того всьог-маса невідомого,маса робти ДО початку прибуття товару.
 Просто уяви тисячі людей різних рівнів і знань в одній команід повинні працювати як один механізм. скільки того часу треба? і спеціалістів?
 У мене чесно враження,що бабки то буде найменша проблема зі всього в комплексі того.
Дякую, я в принципі маю схожі думки щодо проблем лендлізу, хоча мої акценти дещо інші. Я не думаю що буде проблема з місцями для зберігання і постачання. Все ж таки Україна велика країна і в радянські часи мала набагато більше техніки і якось десь зберігала, тим більше що ці всі речі треба не на складах а на фронтах. Ремонт, да частково проблема, частково будуть ремонтувати в сусідніх країнах.

На мою думку головна проблема - це навчання фахівців, екіпажів. І я просто не розумію чому навчання не йде ДО реального постачання, а тільки ПІСЛЯ (як у випадку з гаубицями, спочатку виписали, а потім почали навчати по 50 людей на тиждень). Та важу ж мать, ви кажете шо на абрамсі первчатися місяць там чи два хай - так вже вчора танкісти повинні їздити по польским полігонам, таж фігня і з операторами САУ, чи тим більше хімарсів і вже точно ф16. Повинний бути паралелизм як у процессорах - паралельно навчаються екіпажі ще задовго до виділення озброєння, а не так шо - виділяємо озброєння 3 місяці, а потім з"ясовуємо що екіпажам треба навчатися 3 місяці ще.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Банкова адекватно реагувала на американські попередження.
В січні в Київ прилітав директор ЦРУ і показав план атак кацапів. Відповідно Залужний розробив план оборони.
На півдні щось не спрацювало, це дійсно так, але в цілому результат перевершив можливості
:facepalm: ще раз прочитай що ти написав
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так шо там с 40 ярдов есть апдейты какие то?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Україна просила абрамси а дали їй радянський мотлох, а ці абрамси дали взамін Польші. Та ж сама історія і з Патріотами і С300. Україна просила сучасне ППО а їй дали С300, а Патріотів дали взамін Словаччині здається.

Це ти просив чи Україна? Аби по клавішам ляпати…

Цитувати
Це багато, без сарказму. Дуже. Але в мирний час в мирній країні. І я казав не про те багато це чи ні, я казав що цих "40 мільярдів" в Україні не буде ще багато місяців. Як і лендлізу.

От чесно, як би я хотів помилитися в цьому і щоб вже завтра ми почули про перші списки по лендлізу, а післязавтра голосування допомоги і в той же день Байден анонсує черговий пакет військової допомоги. І я згоден щоб мене і ти і будь хто інший зацькували шо тіпа "от бачиш а ти казав шо ще два місяці а тут на тобі".

Бо як і вам мої рідні українці, мені також болить за Україну.
Пробачте якшо когось образив, я ненавмисно.

Так болить що мозок працювати не може?
В тому і секрет чому терміново потрібен новий пакет не $40 мільярдів. Щоб постачання зброї на зупинилось в четвер.
І ти нах не потрібен щоб тебе цькувати. Ти сам себе заводиш бо не хочеш розібратись що до чого
Авжеж істерику закатувати легше
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сезон шутінгів почався..... не до України зараз, дивлюсь......
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Законопроєкт про ленд-ліз для України був підготовлений у Сенаті США ще до початку повномасштабного вторгнення Московії в Україну – у січні 2022 року (прiвед NUNU, ще до "пожежi")
7 квітня Сенат Сполучених Штатів ухвалив закон, а 28 квітня це зробила Палата представників США
9 травня Байден пiдписав i закон вступив в дiю з часу пiдписання
ВСЕ, тема вичерпана

У законодавстві США щодо передачі озброєння в кредит існувала пряма норма, позика має фіксований термін - до п'ять років. Але щодо України її спеціально виключили

США за законом про ленд-ліз можуть передати:
♦ будь-яку зброю (окрiм зброi массового ураження)
♦ будь-яке майно

Відповідальність на запит лежатиме безпосередньо на президентовi Украiни
Відповідальність за постачання лежатиме безпосередньо на президентовi США

шонетак i якi притензii ?


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це ти просив чи Україна? Аби по клавішам ляпати…

Так болить що мозок працювати не може?
В тому і секрет чому терміново потрібен новий пакет не $40 мільярдів. Щоб постачання зброї на зупинилось в четвер.
І ти нах не потрібен щоб тебе цькувати. Ти сам себе заводиш бо не хочеш розібратись що до чого
Авжеж істерику закатувати легше
Славік я хвилююсь за тебе хоч ти і потєшний зі своїми безсилими кулачками. Вік вже не молодий, будеш так нервувати - аневрізма схопить.

Може ти відповіси на питання, чому ленд ліз прийняли 28 квітня, а підписав Байден 9 травня - в останній "дозволений" день.
А ну і шоб двічи не вставати, чому між голосуванням у сенаті і в палаті представників за цей же ленд ліз пройшло 3 тижні, якшо там закону на одну сторінку?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Славік я хвилююсь за тебе хоч ти і потєшний зі своїми безсилими кулачками. Вік вже не молодий, будеш так нервувати - аневрізма схопить.

Може ти відповіси на питання, чому ленд ліз прийняли 28 квітня, а підписав Байден 9 травня - в останній "дозволений" день.
А ну і шоб двічи не вставати, чому між голосуванням у сенаті і в палаті представників за цей же ленд ліз пройшло 3 тижні, якшо там закону на одну сторінку?
Може трохи відпочинеш зі своїми нервовими простирадлами писанини?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Може трохи відпочинеш зі своїми нервовими простирадлами писанини?
О і барсік тут, боєц нєвєдомих ефіров. Для тебе три строчки тексту це простирадло? Невже все так погано? При чому ти ж сам найбільший писака "простирадлів" тексту.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сенат Сполучених Штатів під час процедурного голосування у понеділок переважною більшістю голосів схвалив пакет допомоги Україні в розмірі 40 мільярдів доларів.

Джерело: Bloomberg

Деталі: Під час процедурного голосування 81 сенатор проголосував за, а 11 – проти.

Очікується, що Сенат вже в середу остаточно ухвалить закон.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сенат Сполучених Штатів під час процедурного голосування у понеділок переважною більшістю голосів схвалив пакет допомоги Україні в розмірі 40 мільярдів доларів.

Джерело: Bloomberg

Деталі: Під час процедурного голосування 81 сенатор проголосував за, а 11 – проти.

Очікується, що Сенат вже в середу остаточно ухвалить закон.
[ua]

Вибачаюсь, не дуже глибоко розумію американський парламентаризм - шо це за процедурне голосування, і що з тою поправкою на якій наполягав сенатор, її внесли вже в законопроект?
Бо якшо я правильно розумію то після ухвали сенатом (якшо буде внесена зміна) законопроект треба вертати в палату представників для голосування?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Дякую, я в принципі маю схожі думки щодо проблем лендлізу, хоча мої акценти дещо інші. Я не думаю що буде проблема з місцями для зберігання і постачання. Все ж таки Україна велика країна і в радянські часи мала набагато більше техніки і якось десь зберігала, тим більше що ці всі речі треба не на складах а на фронтах. Ремонт, да частково проблема, частково будуть ремонтувати в сусідніх країнах.

На мою думку головна проблема - це навчання фахівців, екіпажів. І я просто не розумію чому навчання не йде ДО реального постачання, а тільки ПІСЛЯ (як у випадку з гаубицями, спочатку виписали, а потім почали навчати по 50 людей на тиждень). Та важу ж мать, ви кажете шо на абрамсі первчатися місяць там чи два хай - так вже вчора танкісти повинні їздити по польским полігонам, таж фігня і з операторами САУ, чи тим більше хімарсів і вже точно ф16. Повинний бути паралелизм як у процессорах - паралельно навчаються екіпажі ще задовго до виділення озброєння, а не так шо - виділяємо озброєння 3 місяці, а потім з"ясовуємо що екіпажам треба навчатися 3 місяці ще.
Ти як і інші застопорюються виключно на "цяцьках".а це як бабки найменше проблема в лендлізі. найбільша буде власне в навколо того всього,що привезуть-де класти,де ремонтувати.з ким.де запасні.де електроніка замінна,де мастило,де паливо,де специ ,де....... і значи наших "прапорів" то це ще буде кавардак. адже інфраструктури власне дл яцих речей ми не маємо зараз. у кувалда і "йоб тм" там не працюватиме. Тому на перших порах буде дезорганізація порядна.
  По підпису байдена-а ти не подумав,що підпис завершав  напрацювання певних загальних напрямків тої долпомоги вгрубому вигляді,щоб після підпису специ почали наповнювати його деталями. адже досі ми не знаємо змісту тих піднормативних актів( звичайно і не взнаємо до певного часу появи їх у нас) Тому час підпису преза не грав ролі,а символізм тролення хуйла теж не можна відкидати. Можливо була якась інша  або паралельна причина. Суть то була відома ПІСЛЯ голосування в палаті-закон є,бо його подавала власне адміністрація і підпис був чистою формальністю. АКдмінці зараз важжливіше прийняття того домпомогового 40 мільярдного акту. і думаю,що підготовка до наповнення його фізичними величинами поставок вже готується на парах,бо сигнали з сенату чіткі і не двозначні.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так шо там с 40 ярдов есть апдейты какие то?
завтра рон пол буде видавати голос  проти на дебатах,а в середу за ту допомогу :D  при голосуванні ,а ні то і так голосів буде для прийняттяю. В сенаті трампанзів не так багато як в палаті,57 точно не буде,навіть з десять не наберуть.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Славік я хвилююсь за тебе хоч ти і потєшний зі своїми безсилими кулачками. Вік вже не молодий, будеш так нервувати - аневрізма схопить.

Може ти відповіси на питання, чому ленд ліз прийняли 28 квітня, а підписав Байден 9 травня - в останній "дозволений" день.
А ну і шоб двічи не вставати, чому між голосуванням у сенаті і в палаті представників за цей же ленд ліз пройшло 3 тижні, якшо там закону на одну сторінку?

Я вже про це писав - ленд-ліз це гра в довгу. А Україні зброя постачалась і буде постачатись, після того як приймуть новий пакет допомоги Україні.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

завтра рон пол буде видавати голос  проти на дебатах,а в середу за ту допомогу :D  при голосуванні ,а ні то і так голосів буде для прийняттяю. В сенаті трампанзів не так багато як в палаті,57 точно не буде,навіть з десять не наберуть.

сьогодні он голосування було 11 проти... цікаво фамілії
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

[ua]
Вибачаюсь, не дуже глибоко розумію американський парламентаризм - шо це за процедурне голосування, і що з тою поправкою на якій наполягав сенатор, її внесли вже в законопроект?
Бо якшо я правильно розумію то після ухвали сенатом (якшо буде внесена зміна) законопроект треба вертати в палату представників для голосування?

там вроді була проблема у слуханнях. як хоч один сенатор захоче то будуть слухання, от Рон і захотів. Єдине що домовились скоротити слухання до 30 годин. якось так...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія