Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке авто має проїхати першим?

Яке авто має проїхати першим?

Опитування
?
Всього проголосувало: 79
Зелене  55 
 
 68% 
Помаранчеве  24 
 
 30% 
Мають рухатись одночасно  2 
 
 3% 




   
Re: Яке авто має проїхати першим?

зелена, по правилу пропускаєм з правої сторони
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Зеленый. Помеха справа на двух равнозначных второстепенных дорогах. Изи, давай следующую
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Зависит от марки соответствующих автомобилей  :-)o
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
ATF

Якщо помаранчева - то останній Бентлі "бентайга",  а за ним "гелік" з мордоворотами - то відповідь очевидна )))
Коли, це питання на екзамені в ДАІ. То залежить від того чи ви дали, або не дали  на лапу "гайцу".


Останнє редагування: 26 квітня 2017 22:58:13 від ATF
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

чувак на грунтовке не знает статус знака у оранжевой тачки, и наоборот, оранжевый не знает статус знака у зеленой. Получается Т - перекресток и примыкающая грунтовка. Оранжевый едет, зеленый стоит.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Если бы я ехал на зеленой, то однозначно пропустил бы оранжевую.

Почему не знаю, чуйка.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
mar

чувак на грунтовке не знает статус знака у оранжевой тачки, и наоборот, оранжевый не знает статус знака у зеленой. Получается Т - перекресток и примыкающая грунтовка. Оранжевый едет, зеленый стоит.


Їм що,повилазило?
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

чувак на грунтовке не знает статус знака у оранжевой тачки, и наоборот, оранжевый не знает статус знака у зеленой. Получается Т - перекресток и примыкающая грунтовка. Оранжевый едет, зеленый стоит.

Все он знает - у него знак с изгибом главной. По помехе справа без вариантов. Зеленый едет
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

Зеленый. Помеха справа на двух равнозначных второстепенных дорогах. Изи, давай следующую

вони не рівнозначні
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

вони не рівнозначні

Если бы не было знака со схемой на грунтовке - возможно. Но схема однозначна - две равнозначные дороги.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Є п. 1.10 правил. Там написано, що таке головна дорога та статус грунтовки відносно неї. Першим має проїхати помаранчеве авто
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

вони не рівнозначні

Даааа? И на знаке они изображены именно как неравнозначные?
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Таксист....
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Малюнок з підвохом.
Але зелений їде перший.
Підвох у тому що зелений на грунтовці, а за нашими ПДР грунтовка, по відношенню до асфальтованої, не прирівнюється до рівнозначної навіть коли у місці виїзду вона кавалок заасфальтована.
Хіба що у місці виїзду з грунтовки стоїть знак пріоритету.
На малюнку знак на грунтовці стоїть, тому вона рівнозначна до перехрещуваної,отже на грунтовці перешкода зправа.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Є п. 1.10 правил. Там написано, що таке головна дорога та статус грунтовки відносно неї. Першим має проїхати помаранчеве авто

+1

голосував за помаранчеву, ще і плюс помаранчева їде прямо

   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Я всегда стою жду, пока помех не будет. Я не гордый...

Достают, конечно, сигнальщики сзади. Но мне плевать. Security - first
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Если бы я ехал на зеленой, то однозначно пропустил бы оранжевую.

Почему не знаю, чуйка.
+1
тоже пропускаю того кто едет прямо, даже если равнозначные дороги и я справа. На всякий случай
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Гвозді би дєлать с етіх людєй.
 :weep:
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Нет там подвоха...

Есть система иерархии..

1. Грунтовая - не грунтовая - имеет значение, если нет знаков.

2. Знаки - имеют значение, если нет светофоров.

3. Светофоры имеют значение, если нет регулировщика...

 :-B

Все просто.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

+1
тоже пропускаю того кто едет прямо, даже если равнозначные дороги и я справа. На всякий случай

А если бы ехал на оранжевой, то сбросил бы скорость и очень внимательно смотрел за эволюциями зеленой - хер его знает что на уме у него - так чтобы в любой момент смог остановиться или безопасно разъехаться.

И помнить святое правило - не ты, так в тебя. Оно работает независимо от пдд. Внимательности всем и аккуратного вождения.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

Если бы не было знака со схемой на грунтовке - возможно. Но схема однозначна - две равнозначные дороги.
ні
грунтовка за дефініцією поступається будь-якій дорозі з твердим покриттям - якщо нема інших знаків або світлофора
у даному випадку знаки однакові - тобто вказують, що по знаках ці машини на цьому перехресті не мають пріоритету - а отже, вступає в силу різність покриттів
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Нет там подвоха...

Есть система иерархии..
1. Грунтовая - не грунтовая - имеет значение, если нет знаков.

2. Знаки - имеют значение, если нет светофоров.

3. Светофоры имеют значение, если нет регулировщика...

 :-B

Все просто.
Якщо пан такий вумний то чому написав що всігда  стоїть  і пропускає?
Достают, конечно, сигнальщики сзади. Но мне плевать. Security - first
Плєвать на тих хто їде по правилах і сигналить,я ж кажу гвозді би з вас робити.
 :facepalm1:
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ні
грунтовка за дефініцією поступається будь-якій дорозі з твердим покриттям - якщо нема інших знаків або світлофора
у даному випадку знаки однакові - тобто вказують, що по знаках ці машини на цьому перехресті не мають пріоритету - а отже, вступає в силу різність покриттів
Ні не вступає.
Наявість знаку на грунтовці прирівнює її до рівнозначної.
Другими словами "визнає" грунтовку дорогою , де юре.
Так правила викладені не просто , бо по іншому ,не будь такої умови,ви  їдучи напр.за містом по дорозі мали б пропускати кожну фіру яка виїжджатиме з лісу з правого боку, по накатаній колії.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ні
грунтовка за дефініцією поступається будь-якій дорозі з твердим покриттям - якщо нема інших знаків або світлофора
у даному випадку знаки однакові - тобто вказують, що по знаках ці машини на цьому перехресті не мають пріоритету - а отже, вступає в силу різність покриттів

Ну да - а помеха справа? И кто сказал что в первую очередь важно покрытие а не помеха справа. П 1.1 говорит "знаки или покрытие" Поскольку присутствуют знаки - то покрытие ИМХО не важно.

В реальности такая ситуация не встретится - должен быть Т-образный перекресток а грунтовка - со стопом или уступайкой без схемы. На кой ему схема если он уступает всем?

Так что сильно срач не разводите - задачка чисто вирусная. Специально для автосрача сделана

Останнє редагування: 26 квітня 2017 23:52:19 від Zhmen
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

И кто сказал что в первую очередь важно покрытие а не помеха справа
ПДР
до чого тут перешкода зправа?

є пріоритетність
1. регулювальник
2. світлофор
3. дорожні знаки
4. розмітка дороги

я не знаю, чи є десь в пдр вичерпне пояснення, що таке розмітка і що до неї включено - але думаю, що у даному випадку "покриття має значення"
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ПДР
до чого тут перешкода зправа?

є пріоритетність
1. регулювальник
2. світлофор
3. дорожні знаки
4. розмітка дороги

я не знаю, чи є десь в пдр вичерпне пояснення, що таке розмітка і що до неї включено - але думаю, що у даному випадку "покриття має значення"
:facepalm1:
Я вже все розжував.
Але можете так як сергій СВ всіх пропускати попри бібікання ззаду.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Я би все одно оранджунжове пропустив. З грунтовки стартувати хижо. Той подумає, що ти пускаєш, а насправді важко рушити, бо срака пробуксовує.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ПДР
до чого тут перешкода зправа?

є пріоритетність
1. регулювальник
2. світлофор
3. дорожні знаки
4. розмітка дороги

я не знаю, чи є десь в пдр вичерпне пояснення, що таке розмітка і що до неї включено - але думаю, що у даному випадку "покриття має значення"

16.14. Якщо головна дорога на перехресті змінює напрямок, водії транспортних засобів, які рухаються по ній, повинні керуватися між собою правилами проїзду перехресть рівнозначних доріг.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії, які рухаються по другорядних дорогах.

--------------------------

И пофик на покрытие. Императивная норма.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

Я вже все розжував.
ви не праві
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ви не праві

Света за твою точку зрения стоит только часть определения "Главная дорога" в п. 1.10.

Против:   Определение таблички под знаком
               Правило проезда нерегулируемых перекрестков.

Но еще раз повторюсь задача вирусная - и однозначного решения не имеет, поскольку придумана а не взята из жизни.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

16.14. Якщо головна дорога на перехресті змінює напрямок, водії транспортних засобів, які рухаються по ній, повинні керуватися між собою правилами проїзду перехресть рівнозначних доріг.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії, які рухаються по другорядних дорогах.

--------------------------

И пофик на покрытие. Императивная норма.
ви неправильно трактуєте
бо другорядна на малюнку - лише одна - грунтова
а друга дорога НЕ другорядна, бо асфальтована, не є виїздом тощо

отже, маємо перетин асфальтованої і грунтовки. До чого тут правило перешкоди справа?
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Типичное фуфло!  На практике такое встретишь редко. Это искусственно созданная экзаменационная ситуация. В таких случаях на выезде из грунтовки должен стоять знак "Стоп" . Преимущество машины с грунтовки в теории существует,но на практике издевательство и абсурд!
Вообще это чисто место для светофора.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ви неправильно трактуєте
бо другорядна на малюнку - лише одна - грунтова
а друга дорога НЕ другорядна, бо асфальтована, не є виїздом тощо

отже, маємо перетин асфальтованої і грунтовки. До чого тут правило перешкоди справа?

Если бы это было так  то перед оранжевым на схеме не было бы грунтовки. А так он должен выполнять и требование "помеха справа" и смотреть кто на каком покрытии? А если это ночь? Оранжевый по знаку видит справа равноценную дорогу и авто на ней. Оценить наличие покрытия ему сложно и не нужно.

У нас перекресток на котором судя по знаку главная дорога изменяет направление. Причем перекресток не Т-образный. Остальные дороги считаются второстепенными и равнозначными. Водители едущие по ним расходятся по помехе справа.

Останнє редагування: 27 квітня 2017 00:18:19 від Zhmen
   
Re: Яке авто має проїхати першим?
Svitlana Bykova

А если это ночь?
ага, темно, знаків не видно, сусідніх машин і перешкод не видно - яке там їздити? :laugh:

вам самому не смішно від власних аргументів?))
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

п 16.15
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ага, темно, знаків не видно, сусідніх машин і перешкод не видно - яке там їздити? :laugh:

вам самому не смішно від власних аргументів?))

Как водитель оранжевой машины ночью определит что машина идущая справа уступает ему дорогу? Или он вылезет и пойдет щупать там асфальт был или стежка посыпаная гравием.

И зачем тогда на грунтовке изображена схем с изгибом главной, если по вашей логике она уступает всем?

Останнє редагування: 27 квітня 2017 00:22:53 від Zhmen
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

ви не праві
Я правий і все пояснив.Не розумію хто ще може сперечатись :facepalm1:
Наявність знаку на грунтовій дорозі робить її рівнозначною , тобто визнає її де юре дорогою.

головна дорога - дорога з покриттям відносно ґрунтової або та, що позначається знаками     1.22,          1.23.1–1.23.4 і     2.3.  Наявність на другорядній дорозі покриття безпосередньо перед перехрестям не прирівнює її за значенням до перехрещуваної;

Чому саме так викладено текст?
Вже писав.Якщ так не написати, виходитиме,що кожна лісова дорога стежка і накатана колія яка примикає до автошляху з покриттям буде рівнозначною,тобто ви їдучи за містом мали б пропускати фіру на грунтовці яка виїжджає на асфальт.
Або ставити на кожну таку стежку, колію від фіри знаки пріоритету,що дуже накладно.
Тому викладено саме так .
На малюнку, не будь знаку на грунтовці "дати дорогу"з табличкою, це би з точки зору правил трактувалось,як не дорога(де юре).
Тобто ці хто по ній їдуть малиб пропускати всіх хто на асфальті.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

Света за твою точку зрения стоит только часть определения "Главная дорога" в п. 1.10.

Против:   Определение таблички под знаком
               Правило проезда нерегулируемых перекрестков.

Но еще раз повторюсь задача вирусная - и однозначного решения не имеет, поскольку придумана а не взята из жизни.
Там все однозначно, просто правила треба вчити і пам'ятати.
Зелений їде перший(по відношенню до оранжевого,але не до тих ,хто на головній частині перехрестя,звичайно  ) бо він бачить знак "дати дорогу", бачить табличку "зміна напрямку головної" під знаком , та розуміє( якщо це не Сергій СВ звичайно ) що він перешкода з права оранжевому, який також на рівнозначній другорядній дорозі цього перехрестя , зліва .
Всякі умовності хто як рушить ми не розглядаємо, нам важлива істина згідно ПДР.
   
Re: Яке авто має проїхати першим?

если не было бы знаков , едет первой рыжая

16.15. Если невозможно определить наличие покрытия на дороге (темное время суток, грязь, снег и т.п.), а знаки приоритета отсутствуют, водитель должен считать, что находится на второстепенной дороге.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія