Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові ЖОДНОЇ снігозбиральної техніки-2

немаю нічого проти кошулинського.
але у франківську мер -своболівець, 1-й зам свободівець, кайда --заст. мера, а місто так само не почищено від снігу, бедлам з парковками.


Во-во! Вийшов з собаками погуляти, а там такий вітер.
Холодний, пронизливий! Навіть собаки додому попросилися.
Ці свободівці нічого не роблять!
   
про парковки: було як мінімум 2 варіанти великих підземних парковок в центрі - напроти універу і напроти картинної галереї.
Але рижий просить таку долю, шо доки він буде мером не бачити нам всім парковок в центрі...
   
я не за кошулинського, а проти садового. кошулинський був опонентом садового. був би інший, голосував би за іншого...
я теж думаю, що варто було змінити садового.
але сумніваюсь, що ситуація з міським господарством стала кращою.
у франківську стало гірше. біля керма "молоді негідники" підкріплені наглядачем кайдою.
   
Ситуация в столице на данный момент...
:rotate:
   
Во-во! Вийшов з собаками погуляти, а там такий вітер.
Холодний, пронизливий! Навіть собаки додому попросилися.
Ці свободівці нічого не роблять!

По ходу в тебе собаки розумніші за тебе :)
   
Фото Вітальк епічне))
З вогнегасника йеопнули по ньому.
   
Я знаю десяток місць поблизу центру, де завжди можна припаркуватись, не порушуючи Правил. 15 хв максимум пішки до Площі Ринок. І Форум не потрібен.
підтримую. проблем в мене з парковкою в цетрі немає.
   
про парковки: було як мінімум 2 варіанти великих підземних парковок в центрі - напроти універу і напроти картинної галереї.
Але рижий просить таку долю, шо доки він буде мером не бачити нам всім парковок в центрі...

ходи пішки.
   
Пропонуєте знести Катедру, Арсенал та Оперний, а на їх місці парковки забацати  :shuffle: ?
білі люди вже давно будують підземні парковки...
   
білі люди вже давно будують підземні парковки...

я за. але їй-Богу страшно. весь центр на фіг в Полтву сповзе :)
   
я за. але їй-Богу страшно. весь центр на фіг в Полтву сповзе :)
будували грьобаний укрсоцбанк,скільки паркомісць мона було збудувати?
на Наливайка готель
як збудувати по-людськи то нічого не сповзе...
   
будували грьобаний укрсоцбанк,скільки паркомісць мона було збудувати?
на Наливайка готель
як збудувати по-людськи то нічого не сповзе...

це не по нашому :)
   
ходи пішки.

не кажи мені шо я маю робити і я не скажу куда Тобі йти...
   
в центральній частині міста є як мінімум з десяток місць для підземних або багатоповерхових парковок.
Но їх не збудують доти, доки рижий царювати буде
   
Я цілу ніч їздив, снігоприбиральну техніку бачив по всьому місту. Не був тільки в районі Мазепи.
   
в центральній частині міста є як мінімум з десяток місць для підземних або багатоповерхових парковок.
Но їх не збудують доти, доки рижий царювати буде

я так розумію віддати шпиталь Шептицького вам, зокрема Свободівцям, голосів вистарчило, а проголосувати за відведення для паркінгів у центральній частині ні ?
   
я так розумію віддати шпиталь Шептицького вам, зокрема Свободівцям, голосів вистарчило, а проголосувати за відведення для паркінгів у центральній частині ні ?

шпиталь віддавала церква.
туда і всі претензії скеровуйте

з.і. про паркінги - проголосовано, але рижий болт клав на львівців і тому їх не буде
   
не кажи мені шо я маю робити і я не скажу куда Тобі йти...

скільки не читаю твої пости ти постійно чимось не задоволений. якщо ти особисто бачиш в місті тільки негатив чого ти хочеш від інших.
   
Я цілу ніч їздив, снігоприбиральну техніку бачив по всьому місту. Не був тільки в районі Мазепи.

снігоприбиральну бачу постійно і в великій кількості. може просто в когось з вікна не видно
   
Другий снігопад, знову те саме. Вчора  налупили купу машин, вся варта1 обговорює. Зато панамер наставив будок перед оперним.
Не підтверджую. Зранку Коновальця прочищена по самі помідори, на моїх очах їхав тракторець, намагаючись ще щось зібрати. Два рази сьогодні користувався таксі, обидва водії дивувалися, що техніки багато, особливо їм вподобалися маленькі тракторці, які у скверах (sic!) розгрібали алеї. Зрештою, є відеокамери videoprobki, які в реальному часі здатні анулювати тези топік-стартера. Налупити купу машин - то галичанам залюбки, для того снігу не потрібно. Зрада відмінена.
   
шпиталь віддавала церква.
туда і всі претензії скеровуйте

з.і. про паркінги - проголосовано, але рижий болт клав на львівців і тому їх не буде

претензії скеровую тим хто голосував, без голосів шо церква могла віддати ?
а якшо і могла, то наякої холери ваші голоси ?
   
Не підтверджую. Зранку Коновальця прочищена по самі помідори, на моїх очах їхав тракторець, намагаючись ще щось зібрати. Два рази сьогодні користувався таксі, обидва водії дивувалися, що техніки багато, особливо їм вподобалися маленькі тракторці, які у скверах (sic!) розгрібали алеї. Зрештою, є відеокамери videoprobki, які в реальному часі здатні анулювати тези топік-стартера. Налупити купу машин - то галичанам залюбки, для того снігу не потрібно. Зрада відмінена.


без фоток - пропаганда від рижого...
   
претензії скеровую тим хто голосував, без голосів шо церква могла віддати ?
а якшо і могла, то наякої холери ваші голоси ?

УГКЦ - найбільший моральний авторитет на ЗУ. Як вирішать - так і зроблять... І попам глибоко пофіг на місцеву владу
   
УГКЦ - найбільший моральний авторитет на ЗУ. Як вирішать - так і зроблять... І попам глибоко пофіг на місцеву владу

на Оперний ше не зазіхали ? :lol:
   
я так розумію віддати шпиталь Шептицького вам, зокрема Свободівцям,
голосів вистарчило, а проголосувати за відведення
 для паркінгів у центральній частині ні ?

Херня!!
З Приднісров'яя прийдуть чеченці і все виправлять!
До Придністров'я 200 км.
   
на Оперний ше не зазіхали ? :lol:

Раніше для сволоти КПСС була "найбільший моральний авторитет". Тепер УГКЦ. Все, що завгодно. За ваші гроші.
   
Не підтверджую. Зранку Коновальця прочищена по самі помідори, на моїх очах їхав тракторець, намагаючись ще щось зібрати. Два рази сьогодні користувався таксі, обидва водії дивувалися, що техніки багато, особливо їм вподобалися маленькі тракторці, які у скверах (sic!) розгрібали алеї. Зрештою, є відеокамери videoprobki, які в реальному часі здатні анулювати тези топік-стартера. Налупити купу машин - то галичанам залюбки, для того снігу не потрібно. Зрада відмінена.

Це в якій годині? Вчора ввечорі-фуй. Вночі-фуй. Зранку іхав - те саме. По обіді я вже за кермо не сідав.  Зрештою,    тим люлям, що вчора стирчали в корках вчора чи потрапили в дтп від цього легше не буде. І не треба про європу тошнити - там техніка виходить на дороги  з початком снігопаду, і заізжає в парк по закінченню негоди. Дороги в них завжди прибрані, навіть по трасі.
   
без фоток - пропаганда від рижого...
Що цікаво, то те, що мене (віддавшего свій голос за Свободу у самі темні часи, але never after), підозрюють у симпатіях до того сучасного Альхену (ні, за СаДопоміч не вотував і троха знайомих відмовив). Так, фоток немає, бо читав цю тему ввечері, а просто так фоткати вулицю в голову не прийшло. Завтра таки вулицю Коновальця (скажіть нам, що то є магістраль, еге) сфоткаю, але чи це переконає Вас (бо ж Садовий нагнав техніку, аби бідолашному aktinkon легше було виправдовуватися)? Більш того, фоткати слова таксистів... то треба щось міцне покурити... Але подивіться на камери videoprobki, кінець-кінцем! То ж зовсім не те, що було в березні 2013-го! Врешті-решт, промайнув сьогодні купою вулиць, ніде бардака немає. Обирайте незаперечні аргументи, шановний опоненте.
   
Це в якій годині? Вчора ввечорі-фуй. Вночі-фуй. Зранку іхав - те саме. По обіді я вже за кермо не сідав.  Зрештою,    тим люлям, що вчора стирчали в корках вчора чи потрапили в дтп від цього легше не буде. І не треба про європу тошнити - там техніка виходить на дороги  з початком снігопаду, і заізжає в парк по закінченню негоди. Дороги в них завжди прибрані, навіть по трасі.
О 9 ранку сьогодні. Вчора ввечері, коли сніг перейшов у крижаний дощ, варто було очікувати несподіванок. Вибачте, я є щаслива людина, яка ходить на роботу пішки, але ані на Героїв УПА, ані на Антоновича, ані на мілких Гіпсовій-Житомирській-et cetera я вчора ввечері не побачив нічого, що виходило б за рамки щоденних проблем. На Антоновича-Житомирській-Коновальця було навіть трошки легше. Так, була ожеледиця місцями несподівана, але це аж ніяк не був колапс. Влітку на перехресті Житомирської-Гіпсової буває важче (пішоходам).
   
Рубіка оштрафували - все правильно. Але стан доріг - це піпєц. Сніг як завжди впав несподівано.

чого це правильно ?
 ти в сосну вдарився ?
я це лайно платити не збираюся.
хай мусора подавляться своїм сраним протоколом...
   
О 9 ранку сьогодні. Вчора ввечері, коли сніг перейшов у крижаний дощ, варто було очікувати несподіванок. Вибачте, я є щаслива людина, яка ходить на роботу пішки, але ані на Героїв УПА, ані на Антоновича, ані на мілких Гіпсовій-Житомирській-et cetera я вчора ввечері не побачив нічого, що виходило б за рамки щоденних проблем. На Антоновича-Житомирській-Коновальця було навіть трошки легше. Так, була ожеледиця місцями несподівана, але це аж ніяк не був колапс. Влітку на перехресті Житомирської-Гіпсової буває важче (пішоходам).

іди ти нахєр...
по листопадового чину до пам"ятника Шептицбкому піднімись...
як ви виродки вже саіпали...
рижа сука нічого не робить за наші гроші а їм всьо курва заібісь нахуй...
   
чого це правильно ?
 ти в сосну вдарився ?
я це лайно платити не збираюся.
хай мусора подавляться своїм сраним протоколом...
Лєворуция гідності, блджад!
   
чого це правильно ?
 ти в сосну вдарився ?
я це лайно платити не збираюся.
хай мусора подавляться своїм сраним протоколом...

а вони хіба не бали нараховують ? а одразу штрафи ?

якшо одразу бабло, і не заплатиш, потім виконавці стягнуть 2х  :gigi:
   
Це в якій годині? Вчора ввечорі-фуй. Вночі-фуй. Зранку іхав - те саме. По обіді я вже за кермо не сідав.  Зрештою,    тим люлям, що вчора стирчали в корках вчора чи потрапили в дтп від цього легше не буде. І не треба про європу тошнити - там техніка виходить на дороги  з початком снігопаду, і заізжає в парк по закінченню негоди. Дороги в них завжди прибрані, навіть по трасі.

а у Львові все заібісь - саме розтане через тиждень...

і є купа придурків які Рижого в президенти мітять  :D

Останнє редагування: 17 січня 2016 12:16:44 від Rubicon
   
а вони хіба не бали нараховують ? а одразу штрафи ?

якшо одразу бабло, і не заплатиш, потім виконавці стягнуть 2х  :gigi:

які бали нахуй ?
я стояв в 9 метрах від Бандери біля 1 корпусу політеха.
мусора виписали протокол...
я кажу вам - вони скурвлюються.
стають підарами.
   
Лєворуция гідності, блджад!

мусор каже - та ми знаєм шо немає де зупинится але у вас 9 метрів до Бандери. це сука порушення.
я йому кажу - в понеділок стоятимуть прямо на Бандери бо немає де - а мусор каже - ми будемо шрафувати.


Останнє редагування: 17 січня 2016 12:17:31 від Rubicon
   
мусор каже - та ми знаєм шо немає де зупинится але у вас 9 метрів до Бандери. це сука порушення.
я йому кажу - в понеділок стоятимуть прямо на Бандери бо немає де - а мусор каже - ми будемо шрафувати.
тьху нахуй... підараси...
:facepalm:  Я порушив ПДР і мене за це покарали. Які ж вони покидьки!
   
які бали нахуй ?
я стояв в 9 метрах від Бандери біля 1 корпусу політеха.
мусора виписали протокол...
я кажу вам - вони скурвлюються.
стають підарами.

вони працюють, а не скурвлюються  :laugh:
   
 А ще мене тішить, що поліцаї ганяють альтернативно обдарованих, які зупиняються посеред дороги(Там же, на Бандери.) для того щоб висадити діток(хворі!) під Львівською Академічною Гімназією. Дурнуватим важко заїхати на Архітекторську - Карпінського, воліють викидати дітей під колеса транспорту радісно моргаючи аварійкою.
   
я от шо зауважив, біля Віденської і далі до оперного пропали ідіоти, які там паркуються  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія