Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові ЖОДНОЇ снігозбиральної техніки-2

щоб штрафувати,треба дати алтернативу(парковки)бо по іншому це виглядає як наповнення бюджету

+.
   
Ну я ж сьогодні якось на роботу заїхав... :)

Нас твої проблєми не цікавлять.
у Львові 200 тисяч машин.
Нас багато і ми будемо за свої права боротися.
Більше того, ми платимо ШАЛЕНІ податки на дороги і якість дорожнього полотна повинна бути достойна. без снігу і льоду.
   
Нас твої проблєми не цікавлять.
у Львові 200 тисяч машин.
Нас багато і ми будемо за свої права боротися.
Більше того, ми платимо ШАЛЕНІ податки на дороги і якість дорожнього полотна повинна бути достойна. без снігу і льоду.
Та хіба ж я проти?
Борітеся - поборете!(с) :)
   
щоб штрафувати,треба дати алтернативу(парковки)бо по іншому це виглядає як наповнення бюджету

Давайте так - есть правила - их надо выполнять. Нарушили - вас оштрафовали - обижайтесь только на себя.

А как это выглядит - это личные проблемы того, кто смотрит.
   
Давайте так - есть правила - их надо выполнять. Нарушили - вас оштрафовали - обижайтесь только на себя.

А как это выглядит - это личные проблемы того, кто смотрит.
проблеми темношкірих шерифа не іпуть? :D
   
проблеми темношкірих шерифа не іпуть? :D
Та шось таке...
Бо тих "темношкірих" на автівках у центрі Львова таки задохрена!
   
Давайте так - есть правила - их надо выполнять.

Давайте спочатку зробимо місця для зупинок і парковок а потім почнумо штрафувати за порушення.
Бо наразі це виглядає так : стати немає де а за 8 метрів до перехрестку штрафують  :D

п.с. поліцаї потрохи скурвлюються...  (td)
   
Зате поліцаю справно їздять і шрафують за зупинку ближче 10 метрів до перехрестку.
Угу ...у Львові де немає парковок в старій частині міста.
Мене щойно штрафанули на 255 грн.
Козли.

коли будуть парковки у Львові ?
Пропонуєте знести Катедру, Арсенал та Оперний, а на їх місці парковки забацати  :shuffle: ?
   
Давайте так - есть правила - их надо выполнять. Нарушили - вас оштрафовали - обижайтесь только на себя.

А как это выглядит - это личные проблемы того, кто смотрит.
(tu)
   
Нині - більшість в садопомочі... а там "рука руку миє"
Життя мене звело з  з одним таким ,тепер вже офіційно депутатом від садопомочі в міськраді , молодим перспективним(с) .
 Ситуація була така що він намагався посвятити мене в  "сакральні принципи ведення бізнесів і взагалі міроустройства",чим змусив мене відразу з ним розпрощатися.
Так от,  він для мене ідеальний середньостатистични й садопомічевиць  - купа пантів і гри на публіку , багато самореклами та піару , завжди знає як правильно все зробити , але сам ніколи так не робив і не зробить. Патологічна схильність до  перманентних виставок, фотографій та  засвітів в медіа. Лексикон львівського інтєлігєнта але душа гнилувата , такий собі культуризований Львовом   "Самбірський рагульониш"- успішний бізнесмен за татовими плечима. Займатися  доречі   буде транспортом. 
Заючи що там приблизно всі такі - толі єщьо будєт.

Пс. Тільки що по ICTV в новинах показували грибовицьке сміттєзвалище , на якому прорвало озеро з гудронами які вважаються другими по класу небезпечності після радіоактивних.
Реальна екологічна катастрофа, затопило грунтові води , попадає в Полтву.
 

   
У Львові в центрі ніколи не буде достатньо парківок для 200 тисяч гонорових панів, які усі хочуть паркуватись в центрі.
   
У Львові в центрі ніколи не буде достатньо парківок для 200 тисяч гонорових панів, які усі хочуть паркуватись в центрі.
Поки Садовий мер скоріше за все так. Не буде навіть тих які там повинні бути, за неодноразовими балачками  самого мера.

Пс.азірівка  (td) .
   
Рубіка оштрафували - все правильно. Але стан доріг - це піпєц. Сніг як завжди впав несподівано.
   
Поки Садовий мер скоріше за все так. Не буде навіть тих які там повинні бути, за неодноразовими балачками  самого мера.

Пс.азірівка  (td) .
Не маю ніяких сентиментів до Садового, але в Львові купа дебілів-водіїв, які звикли паркуватися, плюючи на усі правила. Бо вони дуже гонорові і їм усі зобов"язані.
В центрі Львова практично нема місця, де можна було б побудувати достатньо парковок. От зараз збудували велику парковку в торговому центрі "Форум", це майже центр. Але гоноровим львівським дебілам западло паркуватись не біля самої брами, яка їм потрібна.
   
Зате поліцаю справно їздять і шрафують за зупинку ближче 10 метрів до перехрестку.
Угу ...у Львові де немає парковок в старій частині міста.
Мене щойно штрафанули на 255 грн.
Козли.

коли будуть парковки у Львові ?

паркока є, У Форумі

а шоб не платити не порушуйте
   
Давайте спочатку зробимо місця для зупинок і парковок а потім почнумо штрафувати за порушення.
Бо наразі це виглядає так : стати немає де а за 8 метрів до перехрестку штрафують  :D

п.с. поліцаї потрохи скурвлюються...  (td)
крепитесь.
и как живется в городе без определенного будущего?бггг
это же надо-никто не додумался,что зимой может и снег быть.
Львов,как он есть-як нэ смэрдыть,то засыпаный снигом.
   
 Зато нема Сволоти і місто має молодого-перспективного Panamera.
   
паркока є, У Форумі

а шоб не платити не порушуйте

Чоловіче, парковка у форумі - в першу чергу для клієнтів тц.
   
Чоловіче, парковка у форумі - в першу чергу для клієнтів тц.
Для кого завгодно. Перші дві години - безкоштовно. Стоїш довше - плати.
   
А на понеділок знову сніжок обіцяють. Ой красота.
Вчора їхав додому, на підйомі від посольства до загсу були моменти коли думалось: "Все піпєц приїхали". Страшновато коли ота бандура-гармошка починає назад котитися...
   
Чоловіче, парковка у форумі - в першу чергу для клієнтів тц.
Серйозно?
А тут - http://lviv.multi.eu/ua/parkovka/ - такого не написано :)
   
Чоловіче, парковка у форумі - в першу чергу для клієнтів тц.

дві години безкоштовно, за дві години ти доковиляєш в любу точку старого міста шоб залагодити српави
   
Серйозно?
А тут - http://lviv.multi.eu/ua/parkovka/ - такого не написано :)

написано
Тривалість, год Вартісь за год Загальна вартість
за 1-2 год 0 грн 0 грн


на в’їзді на паркінг здоровенна табличка про дві години
   
дві години безкоштовно, за дві години ти доковиляєш в любу точку старого міста шоб залагодити српави

Тіпа я не знаю
   
написано
Тривалість, год Вартісь за год Загальна вартість
за 1-2 год 0 грн 0 грн


на в’їзді на паркінг здоровенна табличка про дві години
А хто Вам заважає...
...а, сорі, - ніхто не заважає http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898739.msg17590702#msg17590702
:)
   
Взагалі, в історіі з парковками мені ця логіка подобається - киздуйте всі у форум. Приізжаєш на закупи чи кіно - жопа, нема місця. І пох, що це паркінг тц, місто його юзає як власний. Проблема вирішена!
   
Взагалі, в історіі з парковками мені ця логіка подобається - киздуйте всі у форум. Приізжаєш на закупи чи кіно - жопа, нема місця. І пох, що це паркінг тц, місто його юзає як власний. Проблема вирішена!

відсутність парковок не дає права порушувати ПДД...
   
Взагалі, в історіі з парковками мені ця логіка подобається - киздуйте всі у форум. Приізжаєш на закупи чи кіно - жопа, нема місця. І пох, що це паркінг тц, місто його юзає як власний. Проблема вирішена!

гадаю це була одна з умов того дозволу який було надано на будівництво - загальне користування мешканцями міста на халяву певний час.

там шось 800 парко місць, але кожен бажає свою сраку доставити під сам поріг  :gigi: і жалітись шо нема де встати
   
І пох, що це паркінг тц, місто його юзає як власний. Проблема вирішена!
Я знаю десяток місць поблизу центру, де завжди можна припаркуватись, не порушуючи Правил. 15 хв максимум пішки до Площі Ринок. І Форум не потрібен.
   
відсутність парковок не дає права порушувати ПДД...

Хто про пдр заікався? Мова про те, що панамер тупо ложить на все болт! Сніг - пох, грибовичі - насрати, парковки - болт вам,  і т.д. і т.п. і паралельно тисясі муток, на яких він і садопоміч ковбасить бабло. Зато в тілівізорі по всій краіні - який писдатий мер ві львові,  майбутній президент
   
Я знаю десяток місць поблизу центру, де завжди можна припаркуватись, не порушуючи Правил. 15 хв максимум пішки до Площі Ринок. І Форум не потрібен.

15 хв до площі Ринок - то площа Петрушевича :). Та у Рубі корона з голови впаде як він там припаркується :)
   
Хто про пдр заікався? Мова про те, що панамер тупо ложить на все болт! Сніг - пох, грибовичі - насрати, в т.д. і т.п. і паралельно тисясі муток, на яких він і садопоміч ковбасить бабло. Зато в тілівізорі по всій краіні - який писдатий мер ві львові,  майбутній президент

за Кошулинського не голосував? так хто тобі винен :)
   
за Кошулинського не голосував? так хто тобі винен :)

Нє, за садіка.  :facepalm:
   
15 хв до площі Ринок - то площа Петрушевича
Є і ближче. Нехай буде 12 хв пішки.
   
Давайте по ділу - сніг прибирають, чи ні? Бо я  з дому сьогодні ще не виходив. Вчора вроді не було багато, але я пішки ходив
   
Давайте по ділу - сніг прибирають, чи ні? Бо я  з дому сьогодні ще не виходив. Вчора вроді не було багато, але я пішки ходив
Так приблизно.




Останнє редагування: 16 січня 2016 16:11:52 від ricardo
   
Давайте по ділу - сніг прибирають, чи ні? Бо я  з дому сьогодні ще не виходив. Вчора вроді не було багато, але я пішки ходив

як завжди: в центрі і великих дорогах - плюс-мінус може бути, спальні та окраїна -жопка...
   
А на понеділок знову сніжок обіцяють. Ой красота.
Вчора їхав додому, на підйомі від посольства до загсу були моменти коли думалось: "Все піпєц приїхали". Страшновато коли ота бандура-гармошка починає назад котитися...
Кілька днів тому ота гармошка тупо сцяла спускатись тим схилом (певно гума лиса чи літня) і зробила корок від Панаса Мирного до Ярославенка.
   
за Кошулинського не голосував? так хто тобі винен :)
немаю нічого проти кошулинського.
але у франківську мер -своболівець, 1-й зам свободівець, кайда --заст. мера, а місто так само не почищено від снігу, бедлам з парковками.
може тут справа не в партії, а в жадібності, тупості і недалекоглядності
   
немаю нічого проти кошулинського.
але у франківську мер -своболівець, 1-й зам свободівець, кайда --заст. мера, а місто так само не почищено від снігу, бедлам з парковками.
може тут справа не в партії, а в жадібності, тупості і недалекоглядності

я не за кошулинського, а проти садового. кошулинський був опонентом садового. був би інший, голосував би за іншого...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія