Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Brent (ЦІНА) Ветка длиною в годы: медленно, но уверенно цены на нефть падают

Є думка що нафта піде в низ по ціні .

Чому так думка поліетилен поліпропілен пішов в низ

А вони завжди дорожчають перші і дешевшають перші
   
Як кажуть прийшло врєм'я акуїтєльних гішторій.  :gigi:

А що робить на ФУПі цей кацапський бригадник? Хто пустив його сюди?  :facepalm:
   
Як кажуть прийшло врєм'я акуїтєльних гішторій.  :gigi:

Процесс уже необратим:

США миновали точку невозврата в процессе перехода на электромобили

Хотя жители США по-прежнему покупают огромное количество автомобилей с двигателями внутреннего сгорания, похоже, ситуация с продажами электромобилей безвозвратно изменилась. По данным Bloomberg, страна миновала отправную точку всеобщего психологического принятия электромобилей.

Как сообщает издание, анализ рынка машин в 19 странах показывает — как только электромобили отвоёвывают пять и более процентов рынка машин, начинается этап массового изменения технологических предпочтений.

Известно, что США в этом отношении присоединились к своеобразному клубу, в котором уже состоят, например, многие страны Евросоюза и Китай, а также государства вроде Норвегии и Новой Зеландии. Речь идёт о 18 странах помимо Соединённых Штатов, в которых преодолена отметка в 5 %. Если существующий тренд сохранится, к концу 2025 года на американском рынке доля электромобилей в продажах новых авто составит 25 %.

Показатель в 5 % касается не только машин, но и практически любых новых технологий, от электричества до телевидения, мобильных телефонов, интернета и даже LED-лампочек. На определённом этапе медленное проникновение технологии на рынок заканчивается и начинается взрывной рост продаж. ....


https://3dnews.ru/1069925/ssha-minovali-tochku-nevozvrata-v-protsesse-perehoda-na-elektromobili
   
Речь идёт о 18 странах помимо Соединённых Штатов, в которых преодолена отметка в 5 %.

Порівнюємо з оцим брєдом:

Електромобілі ж випускаються та випускаються, а авто з ДВЗ - практично ні

 :facepalm1:
   
Порівнюємо з оцим брєдом:

:facepalm1:

Зараз ще двз рулить

Як повакові камери в 1998
Чи елт телевізори в 1995

А потім - за пару років - нова реальність
Без кодака
   
Зараз ще двз рулить

Як повакові камери в 1998
Чи елт телевізори в 1995

А потім - за пару років - нова реальність
Без кодака

Щодо машин то краще порівняння до кодаку/цифровиків було б якби винайшли телепортацію. А так - шо так їхати по дорозі машиною, шо так.

Щодо 'нової реальності' - то так, втілюєцця силою. Загоняють в рай кийками..
   
Щодо машин то краще порівняння до кодаку/цифровиків було б якби винайшли телепортацію. А так - шо так їхати по дорозі машиною, шо так.

Щодо 'нової реальності' - то так, втілюєцця силою. Загоняють в рай кийками..

Ще довгих 10+ років не змушують купувати електро

Купуй що є на ринку

В Україні мабуть всі 25+ років буде доступні двз нові



   
Народу розповідають казки що практично безкоштовно можна їздити. Це безкоштовно тільки до тої пори, коли треба міняти батарею. Чи поки ціна електроенергії не наздожене бензин.
Тим більше їхати на великі відстані все ще проблематично, а по городу так, можна кататися.
З подивом взнав, що Тесла важить практично дві тони, а деякі моделі як мій позашляховик. Вибачте, але то виходить така собі батарейка на коліщатах, що здебільшого сама себе і возить.
Розташування приборів на екрані справа теж не оптимальне на мою думку, постійно довелося б відволікатися від дороги.
Відсутність шторки на люку в даху нагріва машину до температури пічки. Додайте пластикові деталі та не дуже якісну збірку і виходить що купувати теслу замість авто люксового класу по ціні не дуже практична річ.
За машину ти все одно платиш набагато більше ніж за паливо, то має сенс мати комфорт та відсутність головного болю у користуванні.
   
Народу розповідають казки що практично безкоштовно можна їздити. Це безкоштовно тільки до тої пори, коли треба міняти батарею. Чи поки ціна електроенергії не наздожене бензин.
Тим більше їхати на великі відстані все ще проблематично, а по городу так, можна кататися.
З подивом взнав, що Тесла важить практично дві тони, а деякі моделі як мій позашляховик. Вибачте, але то виходить така собі батарейка на коліщатах, що здебільшого сама себе і возить.
Розташування приборів на екрані справа теж не оптимальне на мою думку, постійно довелося б відволікатися від дороги.
Відсутність шторки на люку в даху нагріва машину до температури пічки. Додайте пластикові деталі та не дуже якісну збірку і виходить що купувати теслу замість авто люксового класу по ціні не дуже практична річ.
За машину ти все одно платиш набагато більше ніж за паливо, то має сенс мати комфорт та відсутність головного болю у користуванні.
20 лет назад слышал аналогичное мнение о мобильной связи...
   
20 лет назад слышал аналогичное мнение о мобильной связи...

А що хорошого у мобільному зв‘язку? Що твій начальник може тебе у неділю у будь якому місці викликати та обговорити нагальні проблеми підприємства? Чи що всіх мізками під’єднали хвилями до величезної мережі та можуть відслідковувати твоє місце знаходження та переміщення? Така добра справа, що у нас он приймають закон про відключення, бо людям спокою не дають. Чи добре що маркетщики можуть тобі телефонувати у будь яку годину з пропозицією вікон та дверей?
Як я почув від одного дуже поважного чоловіка, та потім всім теж казав багато разів - якщо я комусь так вже потрібен, то вони можуть і зачекати.
   
А що хорошого у мобільному зв‘язку? Що твій начальник може тебе у неділю у будь якому місці викликати та обговорити нагальні проблеми підприємства? Чи що всіх мізками під’єднали хвилями до величезної мережі та можуть відслідковувати твоє місце знаходження та переміщення? Така добра справа, що у нас он приймають закон про відключення, бо людям спокою не дають. Чи добре що маркетщики можуть тобі телефонувати у будь яку годину з пропозицією вікон та дверей?
Як я почув від одного дуже поважного чоловіка, та потім всім теж казав багато разів - якщо я комусь так вже потрібен, то вони можуть і зачекати.
Логика труженика советской торговли детектэд.
   
Логика труженика советской торговли детектэд.
конкретніше, - Що з ціною на нафту?
   
конкретніше, - Що з ціною на нафту?
Вчора закінчили менше 100
   
Ще довгих 10+ років не змушують купувати електро

Прямо розгул свободи і дємократії. Дадуть подихати ще до завєтного 2030 року... А може й ні.
   
конкретніше, - Що з ціною на нафту?

98,39 B-)
   
98,39 B-)

А фубель твердеет и твердеет. Они что, не хотят уже иметь за баррель больше рублей?
   
Нефть Brent   94.99
Любо, але ще дорого..... :D
   
Президент США Джо Байден сказав спадковому принцу Саудівської Аравії Мохаммеду бін Салману, що покладає на нього відповідальність за вбивство журналіста Washington Post Джамаля Хашоггі.

Пряма мова: "Що стосується вбивства Хашоггі, я порушив це питання на початку зустрічі, давши зрозуміти, що я думав про це в той час і що я думаю про це зараз. По суті, він (принц – Ред.) сказав, що не несе особистої відповідальності за це…  Я вказав, що я думав, що він був (відповідальний - Ред.)".

Деталі: Байден  сказав, що вони також обговорили енергетику і що він очікує побачити дії Саудівської Аравії, великого виробника нафти, у найближчі тижні.

 :-)o
   
101,2!
Хто наробив шкоди?
   
101,2!
Хто наробив шкоди?
Байден куди не влізе, завжди так
   
Байден куди не влізе, завжди так
106, йопта!
   
107,3!
ФУП вообще думает заниматься нефтяными вопросами?
   
Ціна нафти зростає, не розумію, чому ціна бензину падає в США? За останній тиждень прогресувало зниження ціни в моєму штаті від 4,70-4,80 за галон до 4,10-4,20. А вчора власним очам не повірив, на двох заправках бачив 3,99 ;o .
Востаннє менше 4$ було ще до війни
   
У Канаді паливо впало майже на 40 центів за останній тиждень.
   
У Канаді паливо впало майже на 40 центів за останній тиждень.
На літрі?
   
Ціна нафти зростає, не розумію, чому ціна бензину падає в США?

 Яке росте? 8 червня було 124 дол. за барель, а зараз 104 дол.
   
Яке росте? 8 червня було 124 дол. за барель, а зараз 104 дол.
так, але ціна бензину була 5,20-5,30 в першій половині червня, а зараз 4$
   
так, але ціна бензину була 5,20-5,30 в першій половині червня, а зараз 4$

 У Німеччині, для прикладу, було зменшено розмір акцизу на пальне. Може у вас теж щось подібне сталось.
   
На літрі?
так. Підлетіло до 2.12. за тиждень впало до 1.72. Я вранці їхав на базу за набоями, 100км від Торонто навіть по 1.69 заправився. Тобто далі падає.
   
107,3!
ФУП вообще думает заниматься нефтяными вопросами?

"Батя, я стараюсь"(с)
99,80
   
107,3!
ФУП вообще думает заниматься нефтяными вопросами?

"Батя, я стараюсь"(с)
94,65
   
 :love:

Працюй краще
Треба 40-
   
:love:

Працюй краще
Треба 40-

Я ж не волшебник, а только учусь..(с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія