Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За Шмот))

Re: За Шмот))

Від чого ти офуїваєш, може від тієї соски з першого відео що наперла шубу під спортивні штани і кросівки?
Там одиниці одягаються зі смаком. Це кацапи нехай повчаться у нас як зі смаком одягатися.

А що скажеш про ту на якій під 200 штук баксів?——
Досить норм.
   
Re: За Шмот))

І взагалі тема можливо навіть не про те хто як вдягається)——
Тема скорше про те що вони (дехто) можуть собі дозволити так вдягатися, а ми( теж дехто ——за виключенням олігархів ФУПу звичайно)—— не можемо.
Вони( дехто)—— в Мілан та Рим на шоппінг, а ми ( теж не всі звичайно)—— на роботу.
Ви багато москалів на заробітках бачили? На будовах десь?—— я майже жодного(((—— всі намагаються щось мутити((
   
Re: За Шмот))

Я не помню сколько стоит моя одежда.
Это не та информация, которую я держу в памяти.

   
Re: За Шмот))

І взагалі тема можливо навіть не про те хто як вдягається)——
Тема скорше про те що вони (дехто) можуть собі дозволити так вдягатися, а ми( теж дехто ——за виключенням олігархів ФУПу звичайно)—— не можемо.
Вони( дехто)—— в Мілан та Рим на шоппінг, а ми ( теж не всі звичайно)—— на роботу.
Ви багато москалів на заробітках бачили? На будовах десь?—— я майже жодного(((—— всі намагаються щось мутити((
Блін, та що ти звиздиш. На любій фабриці в Німетчині купа москалів простими робочими працюють. Взяти хочаби той же Форд в Кольні.
   
Re: За Шмот))

І взагалі тема можливо навіть не про те хто як вдягається)——
Тема скорше про те що вони (дехто) можуть собі дозволити так вдягатися, а ми( теж дехто ——за виключенням олігархів ФУПу звичайно)—— не можемо.
Вони( дехто)—— в Мілан та Рим на шоппінг, а ми ( теж не всі звичайно)—— на роботу.
Ви багато москалів на заробітках бачили? На будовах десь?—— я майже жодного(((—— всі намагаються щось мутити((
Моряков немеряно.
   
Re: За Шмот))

В Португалії куча кацапів, правда робочі з них як з гімна пуля. Українці набагато успішніші.
   
Re: За Шмот))

Блін, та що ти звиздиш. На любій фабриці в Німетчині купа москалів простими робочими працюють. Взяти хочаби той же Форд в Кольні.

Можливо.
На будовах я іх не бачу.
Та й взагалі я іх мало де бачу((—— часом туристи в центрі гуляють.
пс. Ну немає в мене зв"язків з тією діаспорою))
   
Re: За Шмот))

Я не помню сколько стоит моя одежда.
Это не та информация, которую я держу в памяти.

Да и я навскидку не пройдусь вот так по маркам))
Я многих и не знаю просто))
пс. Вот еще один момент——
В большом городе Кьольне нет столько модных бутиков чем просто в центре Москвы(((
Немцы не могут себе позволить тарится Гуччи((
   
Re: За Шмот))

Моряков немеряно.

Моряки——отдельный мир.
   
Re: За Шмот))

Можливо.
На будовах я іх не бачу.
Та й взагалі я іх мало де бачу((—— часом туристи в центрі гуляють.
пс. Ну немає в мене зв"язків з тією діаспорою))
Їх в Німцях п'ять мільйонів, а ти їх не бачиш? Може ти зі своєї стрихи не злазиш?
   
Re: За Шмот))

От сука, він їх не бачить, та скрізь в Німцях їх повно.
   
Re: За Шмот))

А що скажеш про ту на якій під 200 штук баксів?——
Досить норм.
Не знаю про кого ти мовиш, на багато мене не вистачило, мене там ведучі дуже дратують, особливо та що чтокала постійно з таким упором на че.
Пєсєц село не асфальтіроване.
   
Re: За Шмот))

Їх в Німцях п'ять мільйонів, а ти їх не бачиш? Може ти зі своєї стрихи не злазиш?

Мені не цікаво.
Я не завожу непотрібних мені знайомств.
пс. Згадав що бачив кацапів якийсь час——іхали одним зі мною маршрутом на роботу.
А ще була якась бригада по устаткуванню якомусь——ми на заводі щось встановлювали для них—— але там видно було що дорогі робітники—— з Сибіру якогось доіжджали в Німеччину там щось встановлювати.( ось не скажу вже подробиць)
   
Re: За Шмот))

Не знаю про кого ти мовиш, на багато мене не вистачило, мене там ведучі дуже дратують, особливо та що чтокала постійно з таким упором на че.
Пєсєц село не асфальтіроване.

Да——ведуча так собі.
Там в останньому відосику——якась Анна Калашнікова—— на ній під 200 штук баксів висить(((
   
Re: За Шмот))

Мені не цікаво.
Я не завожу непотрібних мені знайомств.
пс. Згадав що бачив кацапів якийсь час——іхали одним зі мною маршрутом на роботу.
А ще була якась бригада по устаткуванню якомусь——ми на заводі щось встановлювали для них—— але там видно було що дорогі робітники—— з Сибіру якогось доіжджали в Німеччину там щось встановлювати.( ось не скажу вже подробиць)

А ті п'ять мілліонів, що офіціцно імігрували в Німетчину, ким там працюють. Ой звиздун, ой звиздун.
   
Re: За Шмот))

А ті п'ять мілліонів, що офіціцно імігрували в Німетчину, ким там працюють. Ой звиздун, ой звиздун.
Наскільки я знаю—— купа сидить на соціалі. Часом здають нашим харобітчанам соціальні квартири.
Євреі—— взагалі інша тема.
   
Re: За Шмот))

Наскільки я знаю—— купа сидить на соціалі. Часом здають нашим харобітчанам соціальні квартири.
Євреі—— взагалі інша тема.
А на Автобамах туалети хто миє?
   
Re: За Шмот))

А на Автобамах туалети хто миє?
А я там майже не буваю——не знаю.
   
Re: За Шмот))

А я там майже не буваю——не знаю.
То не вішай людям лапшу на вуха, якщо не знаєш.
   
Re: За Шмот))

А ось москалі в Дубаях))
Цікаво наших теж там так багато?
   
Re: За Шмот))

А ось москалі в Дубаях))
Цікаво наших теж там так багато?
https://youtu.be/CEv0tAiFNBs
Ваших там багато не хвилюйся.
   
Re: За Шмот))

Найкращий «шмот» це вишиванка і берці
   
Re: За Шмот))

Ваших там багато не хвилюйся.
Олександєр, нафіга ти "годуєш кацапського троля"?))
Ти ж дальнобіник ніби?——це тема і не для тебе ніби((
Не хвилюйся ти так))
   
Re: За Шмот))

Найкращий «шмот» це вишиванка і берці

А ось пан Лірник——друга справа))
Це якразь йому по червоних доріжках ходити))
На рахунок вишиванки—— не заперечую))
Але цікавіше коли вона ручноі роботи наприклад))
   
Re: За Шмот))

Олександєр, нафіга ти "годуєш кацапського троля"?))
Ти ж дальнобіник ніби?——це тема і не для тебе ніби((
Не хвилюйся ти так))
Я то не хвилююсь. Мені смішно як будівельник астарбайтер жінка якого прибирає євреям квартиру, видає себе за чернігівський бомонд.  :D
   
Re: За Шмот))

Я то не хвилююсь. Мені смішно як будівельник астарбайтер жінка якого прибирає євреям квартиру, видає себе за чернігівський бомонд.  :D

Не Чернігівський, а Чернівецький—— це дві великі різниці))
пс. А про бомонд——
Я ж писав уже——в мене в Чернівцях багато поважних друзів—знайомих)) Час від часу запрошують мене на покази мод і благодійні бали))—— там я й тусуюсь з тим бомондом))
   
Re: За Шмот))

Не Чернігівський, а Чернівецький—— це дві великі різниці))
пс. А про бомонд——
Я ж писав уже——в мене в Чернівцях багато поважних друзів—знайомих)) Час від часу запрошують мене на покази мод і благодійні бали))—— там я й тусуюсь з тим бомондом))
Благодійні бали, це де жрачку безплатну роздають?
Мені взагалі пофіг хто ти є і де ти є. Не пофіг те, що ти тягаєш сюди всяку кацапську фігню і нагло брешеш. Кацапів він в Німетчині не бачить. От же.....
   
Re: За Шмот))

А ось пан Лірник——друга справа))
Це якразь йому по червоних доріжках ходити))
На рахунок вишиванки—— не заперечую))
Але цікавіше коли вона ручноі роботи наприклад))

У мене всі ручної роботи [ua]
   
Re: За Шмот))

Благодійні бали, це де жрачку безплатну роздають?
Мені взагалі пофіг хто ти є і де ти є. Не пофіг те, що ти тягаєш сюди всяку кацапську фігню і нагло брешеш. Кацапів він в Німетчині не бачить. От же.....
Собаки брешуть))
Благодійні бали——це благодійні бали. Не знаєш про що це?—— значить воно тобі не потрібно.
Хто я і що я—— нецікаво?—— пройди собі далі там де тобі цікаво))——чого до..ався?))
Про кацапів——
Пишу те що вважаю за потрібне))——висловлюю свою Точку Зору на ті чи інші подіі—— саме за можливість це вільно робити гинули люди на Майдані .
   
Re: За Шмот))

У мене всі ручної роботи [ua]
він хотів сказати, що то досить недешево.
   
Re: За Шмот))

він хотів сказати, що то досить недешево.
Я розумію))
В мене є подруга——вишивальниця))—— я іі вже тут рекламував))
   
Re: За Шмот))

Собаки брешуть))
Благодійні бали——це благодійні бали. Не знаєш про що це?—— значить воно тобі не потрібно.
Хто я і що я—— нецікаво?—— пройди собі далі там де тобі цікаво))——чого до..ався?))
Про кацапів——
Пишу те що вважаю за потрібне))——висловлюю свою Точку Зору на ті чи інші подіі—— саме за можливість це вільно робити гинули люди на Майдані .
Пройти чи не пройти повз брехні, це теж моя справа.  ;)
   
Re: За Шмот))

Скорше всього немає тут серед "старпьорів ФУПа(с)" аж таких Шопоголіків((
Але може діти або жінки?))
Час від часу потрапляю на кацапські ролики такого плану.
І завжди дивуюся тій різниці між російськими та украінськими відосиками такими.——
Все ж таки Москва до сих пір незважаючи на санкціі залишається одним з центрів Світовоі Моди((——
Принаймні так вважають дизайнери з світовим ім"ям і модні бренди.
Дивлюсь —— і дивуюся як школярі— студенти носять дорогі речі))
Я наприклад багато чого собі дозволити не зможу в такому плані(((
Хоча звичайно середньостатистични й ФУПівець— олігарх тільки посміхнеться)))
пс. Цікаво що в Кьольні я не можу знайти великоі частини цих всіх брендів, які представлені у Москві(((
https://youtu.be/GflRT6SsIeo
ух блядюшник    X(
   
Re: За Шмот))

він хотів сказати, що то досить недешево.

Так.
Найдорожчий одяг.
Та мені багато дарують.)))
   
Re: За Шмот))

І взагалі тема можливо навіть не про те хто як вдягається)——
Тема скорше про те що вони (дехто) можуть собі дозволити так вдягатися, а ми( теж дехто ——за виключенням олігархів ФУПу звичайно)—— не можемо.
Вони( дехто)—— в Мілан та Рим на шоппінг, а ми ( теж не всі звичайно)—— на роботу.
Ви багато москалів на заробітках бачили? На будовах десь?—— я майже жодного(((—— всі намагаються щось мутити((
скрепы куле
даже в городах по 500 тыс населення или милионниках типо воронежа и волгограда народ сидит за 30-35тыров и не жужжит
   
Re: За Шмот))

Всё-таки Серж топит за кацапов и топит.
И топит и топит.
Флаг нарисовал в Кёльне наш.
А теперь начинает про то, что мы беднее.

Это новость для кого-то про уровень денег в Москве?
Кого это колышет- тот так же как Сергей едет в Германию.
Какие проблемы.
Или здесь зарабатывает.

Мутный ты товарищ, как ни крути.


Останнє редагування: 24 лютого 2019 15:57:08 від kasia
   
Re: За Шмот))
tyv

Я вже писав, що люди, які прожили свідому частину свого життя при совку і зараз живуть з узскім міром в голові - моральні інваліди, що отримали психологічну травму на все життя.
   
Re: За Шмот))

Самсунг Gesr s3 frontier
250 e

в мене точно такі. 169 євро, на амазоні брав
 :gigi:

А на Арбаті мабуть всі 500
 :weep:
   
Re: За Шмот))

Я вийшов на роботку——йду по вулиці, розглядаю оточуючих німців(((
Оцінив свій лук сьогодняшній у 500 евро( годинник 250)(((
Іду і відчуваю і себе і німців цих ніщєбродами(((
Якесь неправильне почуття—— треба щось робити((
Що тут можна порадити, бери і їдь на расею в мацкву і будеш там себе почувати, багачом...
б***ь як можна таку уйню писати і розмусолювати, і це дорослі люди а в голові ниточка, щоб вуха не повідпадали...
   
Re: За Шмот))

Сегодня в бассейне дети заглядывали внутрь кроссовок сына, чтоб определить оригинал ли найки. По 15 лет. Колхоз зажопинск
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія