Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Дорогой мой Закрпатец. Без обид, ты мне напоминаешь покойного Жада в ситуации с его сыном... Но там было кде-то простительно - оккупированная территория и все было нарушено... Жада сын сидел на стуле пару суток, свесившись.... хотя при панкреонекрозе он должен был погибнуть на вторые сутки от болевого шока.... Его спасли временно, удалив все, хотя поджелудочная удалению не подлежит.... Мы о покойном Жаде и всей его семье почившей не имеем право судить...Он не вымогал денег, он просто не знал как их применить в медицину.
Закарпатец, вези на Киев... Тут разберутся
ЗЫ Аналогия с Жадом  - аналогия о потеряном времени,  что касается сына Жада -  при панкренекрозе если помощь не оказана в ближайшие часы(ингибиторы поджелудочные и обезболивание, даже наркотики) досвидание
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Я больше в эту тему не захожу.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Я больше в эту тему не захожу.
+
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Я больше в эту тему не захожу.
Надеюсь, Закарпатец в дороге.
Надеюсь, драгоценное время не тратится зря.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Всем , кто пытался мне помочь в этой теме - большое спасибо.
Сегодня установили и подтвердили диагноз - рак сигмовидной кишки.
Просьба ко всем, кто может подсказать место, где могут провести адекватное лечение данного заболевания  - подскажите.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Всем , кто пытался мне помочь в этой теме - большое спасибо.
Сегодня установили и подтвердили диагноз - рак сигмовидной кишки.
Просьба ко всем, кто может подсказать место, где могут провести адекватное лечение данного заболевания  - подскажите.
інститут раку на Ломоносова Київ, відділення онкопроктології, лікарі Звірич та Самсоненко.
Перед тим як їхати до лікаря,  потрібно зробити кт, мрт, колоноскопию.
Я зараз вам напишу в приват свій номер телефону, наберіть мене десь на піводинадцяту ранку завтра. Я вам розповім усі нюанси.

Останнє редагування: 14 січня 2020 21:40:06 від Asti
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Діагноз поставили, вже добре.
На гістологію брали аналіз шматка пухлини?
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Всем , кто пытался мне помочь в этой теме - большое спасибо.
Сегодня установили и подтвердили диагноз - рак сигмовидной кишки.
Просьба ко всем, кто может подсказать место, где могут провести адекватное лечение данного заболевания  - подскажите.

Как именно это установили?
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Діагноз поставили, вже добре.
На гістологію брали аналіз шматка пухлини?

Ще не брали. Діагноз поставили на основі результатів аналізів крові, сечі, УЗі та контрастної КТ (скринінгу)
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Ще не брали. Діагноз поставили на основі результатів аналізів крові, сечі, УЗі та контрастної КТ (скринінгу)
коли зробите колоноскопію, в будь-якому випадку робити треба, або підтвердити діагноз або спростувати, нехай візьмуть одразу шматок. Коли буде відповідь, заберіть зтвідповіддю скло зі зразком, ще раз зробите аналіз в Києві, це важливо.
Як підтвердиться натколоноскопії, потрібно буде зробити кт з контрастом і легенів.
Стадію якусь написали?
Телефон я надіслала, завтра набирайте мене, не соромтесь.
Мій тато зараз лікує рак прямої кишки.
Ось на початку лютого вже будуть робити другу операцію, прибирати стому.
Пухлину йому видаляли у вересні

Останнє редагування: 14 січня 2020 21:48:53 від Asti
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

коли зробите колоноскопію, в будь-якому випадку робити треба, або підтвердити діагноз або спростувати, нехай візьмуть одразу шматок. Коли буде відповідь, заберіть зтвідповіддю скло зі зразком, ще раз зробите аналіз в Києві, це важливо.
Як підтвердиться натколоноскопії, потрібно буде зробити кт з контрастом і легенів.
Стадію якусь написали?
Телефон я надіслала, завтра набирайте мене, не соромтесь.
Мій тато зараз лікує рак прямої кишки.
Ось на початку лютого вже будуть робити другу операцію, прибирати стому.
Пухлину йому видаляли у вересні

Дело в том, что диагностику проводили не в профильном заведении. Поэтому до колоноскопии/биопсии дело ещё не дошло. Просто сейчас надо принять решение, куда дальше обращаться:
-в здешний онкодиспансер;
-в Институт рака;
- какую-нибудь частную клинику...

   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Дело в том, что диагностику проводили не в профильном заведении. Поэтому до колоноскопии/биопсии дело ещё не дошло. Просто сейчас надо принять решение, куда дальше обращаться:
-в здешний онкодиспансер;
-в Институт рака;
- какую-нибудь частную клинику...
я б радила інститут раку, саме як діагностику та призначення лікування
Випромінювання звісно можна пройти де хочете, але нормальний апарат в інституті раку, Феофанії, та під Києвом є приватна лікарня, завтра на роботі подивлюся адресу.
Променів, як будуть, скоріш за все будуть, треба 20-25 шт
В інституті 1 промінь 400 грн, Феофанії 800-1000, в приватній 2000 грн
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Збір аналізів та діагностики буде тривати днів 10, бо діагностичні процедури не можна робити кожного дня, всюди черги. Як що у вас там є де пройти діагностику, то вже з усім потім їхати до лікаря.
Як що є кошти, то звісно модна в приватну, я завтра скажу вам де вона під Києвом. Тільки я там не знаю до якого лікаря йти, але хвалять люди.
В інституті ти звісно нікому не потрібен, але виходить дешевше і лікарі знають свою справу. Там безперервний конвеєр
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

я б радила інститут раку, саме як діагностику та призначення лікування
Випромінювання звісно можна пройти де хочете, але нормальний апарат в інституті раку, Феофанії, та під Києвом є приватна лікарня, завтра на роботі подивлюся адресу.
Променів, як будуть, скоріш за все будуть, треба 20-25 шт
В інституті 1 промінь 400 грн, Феофанії 800-1000, в приватній 2000 грн

Спасибо, Asti.
Завтра около 10 обещают отдать заключение на бумаге. Будут вопросы - буду звонить.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Збір аналізів та діагностики буде тривати днів 10, бо діагностичні процедури не можна робити кожного дня, всюди черги. Як що у вас там є де пройти діагностику, то вже з усім потім їхати до лікаря.
Як що є кошти, то звісно модна в приватну, я завтра скажу вам де вона під Києвом. Тільки я там не знаю до якого лікаря йти, але хвалять люди.
В інституті ти звісно нікому не потрібен, але виходить дешевше і лікарі знають свою справу. Там безперервний конвеєр

А про эту клинику что-то знаете:
https://onco-center.clinic/kontakty
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

А про эту клинику что-то знаете:
https://onco-center.clinic/kontakty
ні, нічого про них не чула
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Наберіть мене завтра, телефоном скоріше обговорювати.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Наберіть мене завтра, телефоном скоріше обговорювати.

ОК.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія