Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

А якщо хтось буде кататись на тобі, просто на вулиці, ніякої шкоди тобі не буде просто проїдуться пару кварталів, то буде нормально?

А якщо ти не дай Боже задавиш мураху чи павука, тебе повісити чи розстріляти.
Почитай вище посилання на канадські закони і сам вирішуй, чи потрібні тобі ті збочення.
   
Це хто таке сказав?

Да любой феминист, начиная с Джастина. Женщина имеет право убить ребёнка вплоть до момента рождения. У лося прав больше.
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Твої права закінчуються там, де починаються права інших.
А якщо комусь захочеться покататись на тобі, візьмуть тебе будуть ганяти машиною або катером по воді, а потім кататись на тобі - це також нормально, то ж їхнє право.

+1  (tu)
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Я так розумію, що борці за права людини, Ольга та Петро, хочуть заборонити аборти?
І як це співвідноситься з правами людини?
   
Во-во. Монґентайлер - народний хєрой, ять. За лосів вони піклуються, імбецили.

+++
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Ну то йди проспись тоді.
:gigi:
   
Я так розумію, що борці за права людини, Ольга та Петро, хочуть заборонити аборти?
І як це співвідноситься з правами людини?

В смысле, вы думаете плод не возражает?
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Да любой феминист, начиная с Джастина. Женщина имеет право убить ребёнка вплоть до момента рождения. У лося прав больше.

Ти впевнена в цьому, чи таки перебрехуєш, як Петро з молоком?
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Я так розумію, що борці за права людини, Ольга та Петро, хочуть заборонити аборти?
І як це співвідноситься з правами людини?

хз  :laugh:
   
Ти впевнена в цьому, чи таки перебрехуєш, як Петро з молоком?

Уверенна, Петро не зря Хенри Монгенталера назвал. Знаменитый абортмахер, лауреат Ордена Канады
   
Я так розумію, що борці за права людини, Ольга та Петро, хочуть заборонити аборти?
І як це співвідноситься з правами людини?

Право #1 - право на життя. Я, до речі, проти заборони абортів. Якщо "мама" хоче вбити СВОЮ дитину... хай іде вона лісом, курва. Хоча примусити походити до психолога не погана ідея. Може таки найде просвітлення.
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

В смысле, вы думаете плод не возражает?



лось не возражает
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Право #1 - право на життя. Я, до речі, проти заборони абортів. Якщо "мама" хоче вбити СВОЮ дитину... хай іде вона лісом, курва. Хоча примусити походити до психолога не погана ідея. Може таки найде просвітлення.
и при чем здесь лось?
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

В смысле, вы думаете плод не возражает?

Ти пропонуєш з одного боку дозволити робити що захочеться з іншими (тим же лосем), а з іншого боку заборонити щось робити з собою.
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Он Петро, а вот ты чото таки перевозбужденый.
Ничо шо это именно у вас и происходит.
Одни катаются на лосе, другие стучат на первых.
Это ты нихрена не понял куда ведет ваша подобная система.
А потом обсуждаете павликов морозовых и удивляетесь кто их селекционирует.

ЗЫ. Ну не вижу я там издевательств. И присоединяюсь к вопросу, у вас охота на кабана с загоном зверя разрешена или нет?

сказал же тебе- представь себя на месте лося...  :facepalm1:
   
Ти пропонуєш з одного боку дозволити робити що захочеться з іншими (тим же лосем), а з іншого боку заборонити щось робити з собою.

Базові знання в біології не завадили б. Тіло плода не є тіло матері. Duh!
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Я так розумію що декому настільки нічого робити, що права лося для них найголовніше.
Я вважатиму їх представники лосячого роду на ФУПі і за цим суперечку припиняю.
Нехай гарцюють самі тут у трьох з лосем, який доречі може і сам посміхається і дякує
за піддержання фізичної форми, яка йому знадобиться при зустрічі з хижаком.
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
nik

Я так розумію що декому настільки нічого робити, що права лося для них найголовніше.
Я вважатиму їх представники лосячого роду на ФУПі і за цим суперечку припиняю.
Нехай гарцюють самі тут у трьох з лосем, який доречі може і сам посміхається і дякує
за піддержання фізичної форми, яка йому знадобиться при зустрічі з хижаком.


Канада-с...  (tu)

Любите родину, мать вашу.
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Базові знання в біології не завадили б. Тіло плода не є тіло матері. Duh!

Але воно розвивається в тілі матері і повністю залежить від матері, на ранніх строках це ще не окремий організм.
І виношування дитини таки змінює тіло жінки, так що це її право вибирати. Нехай вона краще зробить аборт на ранніх сроках, ніж народить, а потім викине в сміття, чи вб'є.
   
Нехай вона краще зробить аборт на ранніх сроках, ніж народить, а потім викине в сміття, чи вб'є.
:facepalm1:
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

:facepalm1:

Тут сьогодні була гілка, про жінку яка народила в потягу і викинила дитину находу з поїзда.
Думаєш це краще, ніж якби вони зробила аборт на ранньому сроці?
   
Тут сьогодні була гілка, про жінку яка народила в потягу і викинила дитину находу з поїзда.
Думаєш це краще, ніж якби вони зробила аборт на ранньому сроці?

"Вбий поки не світить тюряга!"
Ото ж слоган для сучасних "лібералів".
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Тут взагалі-то мова йшла про лося, якого здорові лоби ганяли на катері по озеру заради забави.
І ти захищаєш їхнє право таке робити.

Колись дворяни таке робили із своїми кріпаками, і також не хотіли себе порівнювати з якимись кріпаками.
Не так давно на півдні таке саме робили з неграми і також не хотіли порівнювати себе з ними.
   
Тут взагалі-то мова йшла про лося, якого здорові лоби ганяли на катері по озеру заради забави.
І ти захищаєш їхнє право таке робити.

Ні, я написав що треба їх штрафанути на баксів 500.

Колись дворяни таке робили із своїми кріпаками, і також не хотіли себе порівнювати з якимись кріпаками.
Не так давно на півдні таке саме робили з неграми і також не хотіли порівнювати себе з ними.

 :facepalm1: 
Ще раз раджу: подивіться на себе в дзеркало. Я не думаю що у Вас є роги. Хоча чорт йо зна!  :laugh:
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет

Ні, я написав що треба їх штрафанути на баксів 500.

:facepalm1: 
Ще раз раджу: подивіться на себе в дзеркало. Я не думаю що у Вас є роги. Хоча чорт йо зна!  :laugh:

У мене і шкіра не чорна також.

А про штраф чи тюрму, то вже вирішує суд відповідно до законів.
   
А про штраф чи тюрму, то вже вирішує суд відповідно до законів.
То так, але зеленим фашикам подавай 2-3 роки буцегарні.
   
Браконьеры на Алтае забили вёслами лося, переплывавшего реку





Рыбаки догнали плывущего животного на моторной лодке и уже оглушённого лося отбуксировали в камыши.

Вчера днём неподалёку от села Масляха Крутихинского района двое мужчин спокойно рыбачили, но тут их покой нарушил лось. Животное переплывало реку Обь и привлекло к себе внимание рыбаков, сообщает МВД Алтайского края. Они бросились в моторную лодку и догнали лося, а затем стали бить его вёслами. Когда лося забили до смерти, на него накинули верёвку и отбуксировали тушу в камыши.

https://life.ru/t/life54/873534/brakoniery_na_altaie_zabili_vioslami_losia_pierieplyvavshiegho_rieku

   
Незелені нефашики задоволені
   
Re: Ну шо, по канадским законам - это года на 2-3 потянет
Пшениця


   
мадам, с женщинами не воюем... можете только отсосать. ----------------------------------------->  :laugh: 
так хорошо начал, но вот в этом месте надо бы на месяцок в бан
   
Ничего не понимаю. Лосю что, делали упряжку?, с металлическим сердечником по центру?
с выбиванием нужных зубов, чтобы упряжка была надежней зафиксирована и не мешала закрывать челюсть?
С постоянным чувством, что пасть будет растянута в щеках? Он его приручал и подковывал?

А что они делают с таким типом животных - лошадьми? когда "приручают" ...
- и это есть конный спорт, к примеру ....


Чем он повредил животному (лосю)?
- разве только большим испугом дикого животного...
- оказанием давления дополнительного груза на плывущего лося, и повышенного груза в момент оседлания?


ну ещё что....
если бы таких случаев по 10 на день, ... что максимум может произойти на природе?
мелкое хулиганство?, привыкание животных через начальный насильный нежелательный контакт с существом высшей разумной цепочки?
а как на счет того, что животное с человеком подружится через такое знакомство? ведь физического ущерба и специального "душераздирания" нет.
И как можно обозначить издевательство над животным "издевательство над душевным"?

   
Там вопрос не в том, что лось причинили/не причинили реальный вред.
А в том, что жестокое обращение с животными противоречит ценностям канадского общества и потому наказывается по закону.
   

ещё есть гонки на свиньях ...
Это в какой стране забавляются?

и считается без ущерба к животным, по букве закона
   
А за верховую езду, какой срок в Канаде?
   
А за верховую езду, какой срок в Канаде?

і бажано за плавання з делфінами знати статтю теж, про всяк випадок...
   
А за езду на собачьих упряжках у вас там еще не судят?
Лось погиб или каждому спугнувшему в лесу фазана теперь штраф, а то и уголовка полагается?
От же ипанутые покемоны.
над тваринами як і над людьми не можна знущатися
А закони вчать людей людяності, садістів і варятів треба карати, щоб з них ще гірше не виросло
   
над тваринами як і над людьми не можна знущатися
А закони вчать людей людяності, садістів і варятів треба карати, щоб з них ще гірше не виросло

+100
Полностью согласен. Сколько лет дают за издевательство над лошадью?
   
і бажано за плавання з делфінами знати статтю теж, про всяк випадок...

Плавай с дельфинами, катайся на них, ничего тебе не будет, пока не захочешь прокатится на дельфине по пляжу, оседлай лося (тигра, волка, белку ets) в лесу - тоже самое. На видео издевательство над животным вне привычной среды обитания
   
Плавай с дельфинами, катайся на них, ничего тебе не будет, пока не захочешь прокатится на дельфине по пляжу, оседлай лося (тигра, волка, белку ets) в лесу - тоже самое. На видео издевательство над животным вне привычной среды обитания

То есть проблема не в лосе или покатушках, а проблема в снятом видео? То есть "издеваться" можно, а снимать нельзя. Правильно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія