Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Началось ;o

Re: Началось ;o

І що ж ви комусь можете довести, якщо ваша мета прозора і очевидна - крісло для головСвина, відторгнутого більшістю українців? Це шлях в нікуди, і абсолютно безперспективні зусилля.
Якщо хтось не усвідомлював очевидного у 2014, та ще й повелися на брехливі обіцянки, коли на порозі стояв танк з хуйлом, то у 2019 вже питань не залишилося у переважної більшості виборців.
Дурні повірили в пусті обіцянки з серіалу і досі переконують себе в правильності вибору  :facepalm:
   
Re: Началось ;o

Дурні повірили в пусті обіцянки з серіалу і досі переконують себе в правильності вибору  :facepalm:
я серіал не дивився ( мабуть останній який дивився - про прекрасну няню). А от обіцянкам Порошенка в 2014 повірив, і знав же що він повів себе як покидьок в 2006 і 2010-2013. Але всє пабєжалі і я пабєжал.

Останнє редагування: 22 квітня 2024 22:56:51 від Вело
   
Re: Началось ;o

шановне панство, чи є якийсь сенс дискутувати з тими, хто нічого не чув про те що у серпні 14-го раша ввела на донбас свої кадрові війська?
А у 2022 році? Хіба можна порівняти? А між тим пeдpючня не втомлюється дорікати Зе спочатку втраченим Херсоном, частиною Запорізької області, частиною Донецької, тим що встигли просунутися по Київщині. Волає про створену армію, яка ні сантиметра окупованої землі не звільнила.
А між тим все дуже просто, пані та панове. Як не порівняти масштаби вторгнення у 2014 та 2022, так і не порівняти дії тодішнього головнокомандувача і того, що вже був у 2022.
Один навалив у штани, спрямував Мудачука, Шухрича і Кучму до Мінська підписувати хатєлки хуйла. Що було далі - загальновідомо. Спонсорування ОРДЛО, спроби протягнути його особливий статус до Конституції..
Другий згуртував світ навколи нашої біди, пішла зброя на допомогу, хуйло отримав неочікувану для себе відсіч.
"На його місці повинен був бути наш Петро!" ?

Тепер вам вже через Німеччину нєймьотся? Спочатку бігали за мною слідом з настирним питанням, скільком бабусям я допомогла скупитися під час ковідного карантину, коли була майже сама лежача, бо мала 32 удари пульсу в хвилину, тепер через Німеччину спать і кюшать не можете? Огиднішої особі тут ще пошукати
   
Re: Началось ;o

я серіал не дивився ( мабуть останній який дивився - про прекрасну няню). А от обіцянкам Порошенка в 2014 повірив, і знав же що він повів себе як покидьок в 2006 і 2010-2013. Але всє пабєжалі і я пабєжал.
Старший бригадир на зміну заступив.
Вже не перший раз підопічних рятує  :D
   
Re: Началось ;o

Дурні повірили в пусті обіцянки з серіалу і досі переконують себе в правильності вибору  :facepalm:
До чого тут серіали? Я серіалів не дивилася, мені достатньо було знання того, що один з найлютіших україножерів шалено знову рветься до влади - аби вже остаточно довершити справу білорусізації України.
   
Re: Началось ;o

До чого тут серіали? Я серіалів не дивилася, мені достатньо було знання того, що один з найлютіших україножерів шалено знову рветься до влади - аби вже остаточно довершити справу білорусізації України.
Так україножерив що хуйло досі не може подолати українську армію  :facepalm:

А ще якийсь "термос" приволок  :K
   
Re: Началось ;o

Старший бригадир на зміну заступив.
Вже не перший раз підопічних рятує  :D
Ви глибоко помиляєтеся, якщо щиро вважаєте, що тут хтось потребує якоїсь допомоги, крім упоротої пeдpючні. Та й то очевидно що психіатричної.
Вся проблема у глибокій розшарованості українського суспільства. Для когось цілком нормально топтатися по історичній Пам"яті України, та й в Мудачукові вони не вбачають аж такого ворога. Для інших ці речі є абсолютно неприйнятними.
Ну і ось це обожнювання "пана" є неприйнятним для переважної більшості українців, для коцабів - так, а у нас таки й справді досить великий прошарок не з українським менталітетом.
   
Re: Началось ;o

Так україножерив що хуйло досі не може подолати українську армію  :facepalm:

А ще якийсь "термос" приволок  :K
Який стосунок сьогоднішні ЗСУ мають до того україножера? Чи може мають добровольці, яких за його наказом орли авакова ставили на коліна у сніг? Чи може мають волонтери, без яких цей упир запросто переміг би хуйла? (чи як він там казав?)

При якийсь "термос", який хтось "приволок", взагалі не зрозуміла, перепрошую
   
Re: Началось ;o

Дурні повірили в пусті обіцянки з серіалу і досі переконують себе в правильності вибору  :facepalm:
Дурні досі не можуть зрозуміти вже стопіццот разів очевидне.
Ніякі серіали тут абсолютно ні до чого, народ ладний був голосувати за чорта лисого - аби тільки позбутися остогидлого вилупка кумахуйла.
До чого тут правильність чи неправильність вибору, коли у 2-му турі для переважної частини виборців того вибору вже тупо не було?
   
Re: Началось ;o

почалася бабська істерика
тікайте хто може
   
Re: Началось ;o

шановне панство, чи є якийсь сенс дискутувати з тими, хто нічого не чув про те що у серпні 14-го раша ввела на донбас свої кадрові війська?

або з тими, хто досі вважає, що у 14-му ми б легко подолали рашку у прямому зіткненні (і без ніякої західної допомоги якої б не було) - але у 22-му швиденько звалив на захід і звідти питає "тату, а де море?"

риторічне питання

Та їй болить, що довелось на німецький соціал аж 8 років чекати  :laugh:
Це треба взагалі жодної звивини не мати щоб на повному серйозі строчити оту маячню, що другі мінські в 2014-му (!!!) зупинили переможний наступ ЗСУ  :facepalm1:
А взагалі не зрозуміло чому цю кацапську провокаторшу не банять за відверту брехню і ретрансляцію хуйловської пропаганди.
   
Re: Началось ;o

почалася бабська істерика
тікайте хто може
Ну от і не істеріть
а краще - не чіпляйтеся зі своїми ідіотськими претензіями до реальних людей, які пишуть під форумними ніками
ви не знаєте тих людей, вони не знають (і скоріш за все - не хочуть знати) вас
я вже не раз помічала, що ви це широко практикуєте, причому тупо чіпляєтеся  до різних юзерів з табору нелюбителів Петро
   
Re: Началось ;o

якщо істерична баба хоче щоб останнє слово залишилось за нею - краще не сперечатись

так, звичайно, у 14-му ми були на крок від того щоб однією лівою покрасти ерефію на лопатки - аж тут якийсь зрадник вкрав перемогу і підписав мінські
і так, звичайно, з німеччини все краще видно

ніхто і не сперечається  :)
   
Re: Началось ;o

ну от за істеричною липкою бабою останнє слово нехай і залишається, раз воно так прагне цього
хто ж проти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія