Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хотіли пережити апокаліпсіс власним городиком? До вас вже стукають.

Щоб ви знали, піклування глобалістів щодо кількості населення землі почалися навіть не Римського клубу в 1970 році. Ось вам Рокфелеровська організація сформована в 1952 році

Показати зображення...
The Population Council is an international, nonprofit, non-governmental organization. The Council conducts research in biomedicine, social science, and public health and helps build research capacities in developing countries.

Established in 1952 by John D. Rockefeller III, with important funding from the Rockefeller Brothers Fund, the Council is governed by an international board of trustees. After many years of evolving, the 2006 council board includes leaders in many different fields. These include: biomedicine, business, economic development, government, health, international finance, media studies, philanthropy, and social science.

https://en.wikipedia.org/wiki/Population_Council

Це добра справа, але щось піклування не приносить плодів: населення зменшується замість того щоб збільшуватися.

І ще, не забувай що Bitcoin створила ЦРУ як і Tor. Ти ще б вебсервісами в Ісландії мав справу щоб довершити свій профіль екстреміста.

   
 Розумієте, дорогесеньки, людей значно більше ніж корів та кіз. А люди ПЕРДЯТЬ! А з пердіжом виходить метан. А якщо поїв з бабусеного городу, то метану буде ще з СО2 охвігенна кількість. ЛЮДИ в усьому винні! Людей мабуть забагато! Мене завжди дратувало,що грети-тумберги волають про худобу та городи бабусі, а не про величезні теплові станції. Про заводи та полярний видобуток нафти та газу-оце тут ще кінь не валявся. А вихід є- це тіж самі атомні станції, електромобілі на екологічно-чистій енергії, а корова та город бабусі- це найменьша проблема. Зараз в світі не вистачає енергії, нема достатньо їжі, хуйло та польскі селюки усе блокують- а це як вирішувати? Людей,що пердять- вже вбивають. Кажу ж: світ з'їхав з глузду.
   
Людей мабуть забагато!
Саме так!
Тре повертатися до 4 мільярдів.
   
В залежності кому.

Якщо їм, обраним, то все, а якщо манюпасу, то в ідеалі - нічого, в найкращому випадку для потрібних везунчиків - хробачків та сою.
Способи виробництва продуктів харчування пройшли досить довгий історичний шлях розвитку:
від збирання та полювання через натуральне господарство до постіндустріальної стадії.
Частка зайнятих у виробництві продуктів харчування знизилася із 100% до 2%.
Всі інші купують продукти харчування, не беручи участь у їхньому виробництві.
Старі форми повністю не зникли, але чим старіша форма, тим менш ефективна.
Важко уявити собі мільйонера, який заробив свій капітал збиранням або обробітком присадибної ділянки, та й дрібні фермери, судячи з їхніх акцій, не дуже процвітають.
А ось великі сільгоспхолдинги, які використовують усі досягнення сучасної науки і техніки, займають дедалі більшу частину ринку за нижчої ціни продукції і здатні повністю витіснити всі інші види виробництва в розвинених країнах. Фермерів рятують від цього лише регулювання цін та державні субсидії.
(До речі протести польських фермерів - це їхня боротьба за виживання, т.к. вони абсолютно не здатні конкурувати з великими виробниками зерна з України та втрачають ринок.)
А вот в слаборозвинених країнах збережуться всі проміжні види виробництва, т.к. там немає можливості та потреби у укрупненні агровиробництва.

Висновок - продукції вистачить усім і з лишком, питання тільки в тому, хто вироблятиме цю продукцію і скільки вона коштуватиме.
   
Тільки в одному штаті Мейн хочуть закрити 50 невеликих ферм через надумані причини. Звісно, великим фермам виключення. Ще в 10 штатах таке втілюватимецця.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія