Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

COVID-19: Україна — третя у світі за смертністю. Вітаю, шаблезубів, вію, та ін ..

може коли розказує про шмурдяки, то вона так мстить медицині?  :lol:

А коли розповідала, що Ющенка підмінили, кому мстила? ;)
   
skrypin.ua

▫️Спалах захворюваності на коронавірус. Був прогнозований чи раптовий?
▫️Найближчі два тижні. Чого очікувати?
▫️Вільних рук у медиків немає
▫️Забезпечення вакцинами. В якому стані в Україні? Скільки українців повністю щеплені?
▫️Спойлер: Дефіциту вакцини не буде.
▫️Є люди, які чекають на вакцину Джонсон. Чи довго їм їх чекати? Чому в науковців існує скепсис щодо вакцини Johnson & Johnson, яка є 1-дозна.
▫️Спойлер: вакцину Джонсон чекати довго, дуже довго.
▫️Вакцина CoronaVac. Як їхати в Європу? Що робити? Коли ЄС відкриє в’їзд для вакцинованих Коронаваком? Яка ситуація зараз? Де перевіряти умови в’їзду?
▫️Довідка, що перехворів COVID-19. Для чого вона потрібна і для чого вона дійсна?
▫️Чи потрібно вакцинуватися, якщо перехворів коронавірусом?
▫️Спойлер: Так, потрібно. Коли це треба зробити?
▫️Людина захворіла після 1-ї дози вакцини. Коли робити наступну дозу?
▫️Що робити, коли закінчиться термін сертифікатів по вакцинації?
▫️Третя доза і ревакцинація.
▫️Єдина альтернатива локдауну - вакцинація.
▫️Чи можна вакцинуватися Pfizer після CoronaVac?
▫️Вакцинація від грипу. Можна поєднувати з вакцинацією від COVID-19. навіть в один день. Рекомендація - різні руки.
▫️Вже є обвинувальні вироки лікарям, які за гроші виписували фальшиві довідки по вакцинації від коронавірусу. І будуть ще.
▫️Скільки існує людей, які мають протипоказання щодо вакцинації? Як їм бути через обмеження?
▫️Спойлер: їх максимум 1%.
▫️Вакцинація вагітних.

Якщо ви хочете знати відповідь на усі, або хоч одне з цих питань — відкрийте це відео. Лікар-інфекціоніст Федір Лапій нам сьогодні розповів ВСІ актуальні новини щодо коронавірусу та вакцинації. Подивіться. Це важливо! Не нехтуйте своїм здоров’ям.



Останнє редагування: 22 жовтня 2021 14:37:58 від Huinaputina
   
Люди от16 и старше вправе сами решать, какие лекарства принимать и принимать ли их вообще. Не вам решать, нужно им вакцинироваться или нет. Я вам приведу 1000 случаев, где дети и подростки не принимают никаких вакцин и прекрасно себя чувствуют. В Германии в садиках вообще не обращают внимания на сопли и кашли. Не рекомендуют вести детей в сад только с температурой. Потому что так они учат их иммунную систему для будущей жизни.  Вы вакцинированн я переболел, мы можем болеть легко или вообще не заболеть. Но мы можем заразить других. Так же и с молодёжью. Зачем заставлять вакцинироваться, ещё раз спрашиваю.
А на Кубі , медицину якої тут хвалили, вакцинують і діточок від 2-х років.
   
Володимир Зеленський: «Ми майстри спорту щодо боротьби з коронавірусом. Ми одні з найкращих».

Так, казало воно таке :(

Хвалько.
   
я не пропагую антивакцинаторство
А тобі не смішно, що супер пупер шоу мен Зе програв  у пропаганді вакцинації якимось ноунеймам із соцмереж?
   
Соросятня влаштувала п'ятничний істерично-кашмарний намаз.
   
Коли Україна вироджувалася 30 років завдяки взякім фондам тіпа Виродження, то все було чікі-пікі. А зараз коли гранти прийшли на 'вакцинацію', помітили мор населення, падли.
   
А на Кубі , медицину якої тут хвалили, вакцинують і діточок від 2-х років.

Тільки хворе на голову сорося може хвалити кубінську совіцьку медицину.
   
Я вам скажу чого такий ґєвалт пішов. Зараз по західних країнах підвищуєцця вакцинаційний мор, отже Україну треба встигнути 'вакцинувати' доки на заході не почали відверто вішати вакцинаторів.
   
Я вам скажу чого такий ґєвалт пішов. Зараз по західних країнах підвищуєцця вакцинаційний мор, отже Україну треба встигнути 'вакцинувати' доки на заході не почали відверто вішати вакцинаторів.
І тут українці порадували - почав працювати принцип "Свій до свого по своє". Маршрутки почали возити без довідок, кафе почали вішати об'яви "Для всіх бажаючих", медики видають довідки тим, кому вакцини протипоказані. Прорвемося.
   
Я вам скажу чого такий ґєвалт пішов. Зараз по західних країнах підвищуєцця вакцинаційний мор, отже Україну треба встигнути 'вакцинувати' доки на заході не почали відверто вішати вакцинаторів.


 :laugh: Де це таке? Ну, у тебе в голові. А де ще?
   
І тут українці порадували - почав працювати принцип "Свій до свого по своє". Маршрутки почали возити без довідок, кафе почали вішати об'яви "Для всіх бажаючих", медики видають довідки тим, кому вакцини протипоказані. Прорвемося.

это до первого штрафа. ну маршрутчик, ну взял вию или майю или там клаву.  вроде бы от 34000 гривен выложить придется когда "зажопят". нужно это ему? нахрена?

есть еще такое выражение: медвежья услуга. вот этот ваш список можно так и назвать. следование ограничению спасет комму то жизнь, НЕ СЛЕДОВАНИЕ ( медвежья услуга) приведет к чьей то смерти.
   
І тут українці порадували - почав працювати принцип "Свій до свого по своє". Маршрутки почали возити без довідок, кафе почали вішати об'яви "Для всіх бажаючих", медики видають довідки тим, кому вакцини протипоказані. Прорвемося.

Да, потеряем по дороге пару десятков тысяч и прорвёмся :facepalm1:
   
это до первого штрафа. ну маршрутчик, ну взял вию или майю или там клаву.  вроде бы от 34000 гривен выложить придется когда "зажопят". нужно это ему? нахрена?

есть еще такое выражение: медвежья услуга. вот этот ваш список можно так и назвать. следование ограничению спасет комму то жизнь, НЕ СЛЕДОВАНИЕ ( медвежья услуга) приведет к чьей то смерти.
Ну тоді хай всі нетестовані і невакциновані посидять вдома тиждень, і Київ спаралізує без продавців і іншого обслуговуючого персоналу. І це буде правильно. Чим гірше, тим краще.
   
Да, потеряем по дороге пару десятков тысяч и прорвёмся :facepalm1:
Подивимося, чия візьме.
   
Ну тоді хай всі нетестовані і невакциновані посидять вдома тиждень, і Київ спаралізує без продавців і іншого обслуговуючого персоналу. І це буде правильно. Чим гірше, тим краще.

ну, интересно, обслуживающий персонал и продавцы     в киев из Одессы что ли ездят? не могу понять вашу логику. В пределах области ( насколько понимаю) ограничений на перемещение нет.
   
Кстати где б***ь наши политики? Где, утра до вечера, обращения с призывом вакцинироваться?
   
Кстати где б***ь наши политики? Где, утра до вечера, обращения с призывом вакцинироваться?

Торгуюцця. Український політик за просто так - якійсь соросяцкий грантік висовуватися не буде. Державні мужі знають собі ціну. Хай соросятня платить правильні прейскуранти.  :gigi:
   
Кстати где б***ь наши политики? Где, утра до вечера, обращения с призывом вакцинироваться?

думаю маркетологи и психологи давным давно исследование этот вариант и дали рекомендации наподобии: 1) призови один раз 2) сходи на камеру вакцинируйся 3) призови еще раз 4) не трогай больше никого, так как твоя физиономия будет раздражать людей и приведет к обратному эффекту.
   
думаю маркетологи и психологи давным давно исследование этот вариант и дали рекомендации наподобии: 1) призови один раз 2) сходи на камеру вакцинируйся 3) призови еще раз 4) не трогай больше никого, так как твоя физиономия будет раздражать людей и приведет к обратному эффекту.

Ага, психопат Фаучі живе в зомбоящику.
   
Вже скоро рік як західні політики невпинно в зобмоящику роблять перформанс "Танці з бубнами голками".

Соросятні тре розкошелицця на українських Державників. Одним Зляжком українців не переможеш.  :gigi:
   
Да, потеряем по дороге пару десятков тысяч и прорвёмся :facepalm1:

Минулого року надлишкова смертність а нас  100+
В бацьки 65+
В кацапів 400+


   
ну, интересно, обслуживающий персонал и продавцы     в киев из Одессы что ли ездят? не могу понять вашу логику. В пределах области ( насколько понимаю) ограничений на перемещение нет.
Їздить з Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Вінницької і Сумської областей. Щодня або раз на три доби.
Нічого ви не тямите в реаліях України, прихильники певної політсили  :(
   
Минулого року надлишкова смертність а нас  100+
В бацьки 65+
В кацапів 400+

В нас, це в 20 році в порівнянні з 19-м? Я вас правильно зрозумів?
   
:laugh: Де це таке? Ну, у тебе в голові. А де ще?

   
Львівський Епіцентр сьогодні: черга на вакцинацію.

   
Торгуюцця. Український політик за просто так - якійсь соросяцкий грантік висовуватися не буде. Державні мужі знають собі ціну. Хай соросятня платить правильні прейскуранти.  :gigi:
Чем всегда поражали конспиролухи так это нарциссизмом. Они абсолютно уверены, что Соросы, Гейтсы забыв про свои миллиарды только и делают, что плетут против них заговоры. При этом сами ж бесполезны как ежик на заводе презервативов. Ни денег у них нет, ни информации сколько нибудь полезной, ничего. Но тем не менее все миллиардеры мира только тем и занимаются что плетут против них заговоры.
   
Показати зображення...

Ну їх просто закриють у локдаун, і все.
   
я вас разочарую.
вы все уже вакцинированы. вот список:
1. Бцж
2. Геп Б
3. Полиомиелит
4. Коклюш
5. Столбняк
6. Дифтерия
7. Гемофильная инфекция
8. Корь
9. Паротит
10. Краснуха
вы все уже давно являетесь участниками медицинского эксперимента.
за вами следят.
живите теперь с этим.
   
В нас, це в 20 році в порівнянні з 19-м? Я вас правильно зрозумів?

Yes
   
я вас разочарую.
вы все уже вакцинированы. вот список:
1. Бцж
2. Геп Б
3. Полиомиелит
4. Коклюш
5. Столбняк
6. Дифтерия
7. Гемофильная инфекция
8. Корь
9. Паротит
10. Краснуха
вы все уже давно являетесь участниками медицинского эксперимента.
за вами следят.
живите теперь с этим.

Якесь з цих щеплень є експериментальним?
   
Якесь з цих щеплень є експериментальним?
наверно все.
   
Подивимося, чия візьме.

Не все смогут это сделать. Ты радуйся, что легко отскочила.
   
Не все смогут это сделать. Ты радуйся, что легко отскочила.
А ще не вечір. І я ще не відскочила, хворію, і саме цікаве ще не почалося.
Весна покаже, хто де срав.
Мені цікаво, куди тікатиме прихильники певної політсили -  у Ростов, Крим чи на Кіпр. Все інше якось очевидно.
   
А ще не вечір. І я ще не відскочила, хворію, і саме цікаве ще не почалося.
Весна покаже, хто де срав.
Мені цікаво, куди тікатиме прихильники певної політсили -  у Ростов, Крим чи на Кіпр. Все інше якось очевидно.

тут таких как вы экстрасенсов куча  :lol:  Что кстати тягнибок? вышел на лидирующие позиции на политической карте страны?
   
Да, потеряем по дороге пару десятков тысяч и прорвёмся :facepalm1:

Добре, якщо не пару сотень тисяч :(
   
тут таких как вы экстрасенсов куча  :lol:  Что кстати тягнибок? вышел на лидирующие позиции на политической карте страны?
Він про себе якось сам потурбується, не пропаде.
   
Подивимося, чия візьме.

КОВІД у будь-якому випадку своє візьме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія