Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

прихильники вихідців з номенклатурних кіл типу юлі та петі дорікають фаріонші
   
я не бачу русифікаціі після 2014 року. ти бачиш свідому русифікацію ? наведи приклади. дякую.
русифікпція була фішка Табачніка в часи двічі вбитого яйцем препіздента усього далбасса яйценосного проффесора академіка автобази Януковича.

потім такого немає.
я бачив у 2017
коли у парку дід з бабою вигулювали маленьку онучку
 між собою спілкувалися українською, хоч і суржикуватою, але все ж...
а до дитини зверталися па-гараццкому, па-уззкі
   
Мені вона як баба теж не подобається.
І Новодворська як баба не красуня.

Але те, що робить Фаріон для України, для становлення української нації - це безцінне.
(Як і те, що робила Новодворська для демократизації Срср і Росії.)
-------------
А що робить? Давайте конкретні статті, виступи.
Поки що бачимо  резонансні виступи в самі гострі моменти історії України. Камуняка та кадебістка в вишиванці Свободи.
   
не бачу русифікаціі після 2014 року. ти бачиш свідому русифікацію ? наведи приклади
Бачу саме свідому русифікацію.
Яка йде від влади.
І теперішньої і минулої.

Прийняті мовні закони саботуються і не виконуються саме владою.

Конкретний приклад. Якесь урядове засідання за президентства Порошенка. Те, де "бе-бе-бе" і кидались стаканами.
Всі (ВСІ!) там говорили російською.
Якщо на найвищому владному рівні не виконується закон про мову, то ясно, що не вимагається цього і від підлеглих.

В результаті українська не є робочою мовою навіть у державних інституціях.
Навіть у таких як поліція і армія.
Де, здавалося б дисципліна і виконання законів і статутів річ обов'язкова.

І тепер ситуація з цим не краща.
Ні поліція, ні армія на українську фактично не перейшли і жодного руху в цьому напрямку нема.

Якою мовою користуються вищі посадовці у своїй роботі не на камеру можна тільки здогадуватись.

Але фактом є те, що привладні пропагандисти (Арестович) регулярно займаються русифікацією українського інформаційного простору.
Ще й широко залучають для цього "хороших русских".

Як результат навіть в Києві, столиці, на 31 році незалежності більшість молоді (молоді !) , за моїми спостереженнями, розмовляє російською.
   
-------------
А що робить? Давайте конкретні статті, виступи.
Поки що бачимо  резонансні виступи в самі гострі моменти історії України. Камуняка та кадебістка в вишиванці Свободи.
Подивіться щось з циклу вже згадуваних тут культурно-просвітницьких передач "Ген українців" про героїв національно-визвольних змагань.
   
Я націоналіст. Бандера націоналіст.

А я не націоналіст.
Просто українець.
І навіть недолюблюю націоналістів.
Застрягли наші націоналісти у своєму світогляді десь в тридцятих роках минулого століття.
   
А я не націоналіст.
Просто українець.
І навіть недолюблюю націоналістів.
Застрягли наші націоналісти у своєму світогляді десь в тридцятих роках минулого століття.

ну так вони вже померли.
 у чому питання ?
   
Ми колись пісеньку в школі вчили.

Націоналісти раз-два
Молоді орлята
Хлопці хлопці соколята
   
Подивіться щось з циклу вже згадуваних тут культурно-просвітницьких передач "Ген українців" про героїв національно-визвольних змагань.
Подивився епізод про Бандеру:  Перша частина про епізоди життя які пояснюють світогляд  Бандери - манера викладання зовсім не історична, багато своїх натяків і порівнянь з намаганнями натягнути майже сторічні події на теперішній час, друга частина про те як важлива віра і душа, з наголосом, що так хотів Бандера щоб всі були християнами, доходячи до того, що вона заявляє: нафіг нам ця Європа якщо там більше половини атеїстів.

Одне мені сподобалась її самокритика, коли вона наводить вислів Бандери про політичних пристосуванців: "Ідейно-світоглядові переконання, політичне кредо, послідовність у життєвому прямуванні, особиста честь, гідність і добре ім'я – це не чоботи, які можна почистити, а то й викинути, замінявши новими", напевно натякала як з комуністки стала націоналісткою.

Щось її чари на мене не подіяли.
   
вона заявляє: нафіг нам ця Європа якщо там більше половини атеїстів.

Кремль аплодує, одобрюючи.

"Ідейно-світоглядові переконання, політичне кредо, послідовність у життєвому прямуванні, особиста честь, гідність і добре ім'я – це не чоботи, які можна почистити, а то й викинути, замінявши новими",

От же ж к%рв@, послідовна...
   
Він вчора не розумів - і отепер не розуміє завзято:
Але ЗАРАЗ, лиш ЗА лічені моменти - тож незабаром:
Його сїйчас-суржиком натовчуть москалі кляті:
Нарозумлять каснаїзьіком - чи іншим ударом!

"Сїйчасенята" не зволіли б (чи, бач, россознесилені та немічні) позбутися коґнітивного часодисонансу.

Навіть лжелінгвістка Фаріониха немічна оте виконати: тож, логічно, її суржикожертви - й поготів! Фаріониха привселюдно хизується що прочитала лінгвістку Курило - але прочитане Фаріониха ж не зрозуміла (тож вона не розуміє і органічну мову української класики - як і всі інші, що не розуміють українське часочергування та український теперішній та майбутній час, принаймні)!


Боже милий, невже? 
Врода повернулась на ФУП!!!?
І це точно, 100 відсотків та сама Врода а не хтось інший...
Вітаннячко, з поверненням Вас :)
   
ну так вони вже померли.
 у чому питання ?
То Ви пишете, що є націоналістом, то що вони померли...
Так хто Ви, мертвий націоналіст чи живий не націоналіст?
   
Подивився епізод про Бандеру:  Перша частина про епізоди життя які пояснюють світогляд  Бандери - манера викладання зовсім не історична, багато своїх натяків і порівнянь з намаганнями натягнути майже сторічні події на теперішній час, друга частина про те як важлива віра і душа, з наголосом, що так хотів Бандера щоб всі були християнами, доходячи до того, що вона заявляє: нафіг нам ця Європа якщо там більше половини атеїстів.

Одне мені сподобалась її самокритика, коли вона наводить вислів Бандери про політичних пристосуванців: "Ідейно-світоглядові переконання, політичне кредо, послідовність у життєвому прямуванні, особиста честь, гідність і добре ім'я – це не чоботи, які можна почистити, а то й викинути, замінявши новими", напевно натякала як з комуністки стала націоналісткою.

Щось її чари на мене не подіяли.
Те, що манера викладання не строго історична, а з аналогіями з теперішнім часом не вважаю недоліком.
Це ж не реферат з історії, а публіцистика.

Релігійність мені самому не подобається.
Але не ставлення до релігії є ознакою українця, а ставлення до мови.

Щодо шляху до Європи тут є два нюанси.
Як "подалі від Росії" - це правильний напрямок.
Але пріоритетом вважаю шлях до України, а не до Європи.
Треба формуватись як нація, а не  старатись розчинитись в Європі.

Щодо ідейно-світоглядних переконань.
Де Ви побачили в неї непослідовність?
Можете навести хоч один приклад її виступу чи роботи антиукраїнського спрямування?
Хоча б в період її компартійності.
Її українська позиція дуже послідовна і цілісна.
А релігійність, партійність - то інші виміри, не визначають національної свідомості.



   
 Ну патріотизм та визволення України- це зараз загальна задача, ну крім сепарів та зрадників. А є ще уява про майбутне і тут вона відрізняється. "Свободівці" все ж таки  соціалісти. Я не  прихильник соціалізму.
   
Ну патріотизм та визволення України- це зараз загальна задача, ну крім сепарів та зрадників. А є ще уява про майбутне і тут вона відрізняється. "Свободівці" все ж таки  соціалісти. Я не  прихильник соціалізму.
Вони ще й проти демократії.
З тенденцією до фашизму.

Але це єдина проукраїнська партія.
   
Врода є питання :
як твоєю мовою звучать наступні речі -
1. фалос. пісюн ...
2. вульва. розкішниця. статевий орган жінок.
3. як на твою украінську перекласти - пісєц російській федеоаціі і пуцькін - хуйло. ?

дякую за відповідь.
:weep:
   
Вони ще й проти демократії.
З тенденцією до фашизму.

І Тягнибок наш фюрер  X(
   
Він вчора не розумів - і отепер не розуміє завзято:
Але ЗАРАЗ, лиш ЗА лічені моменти - тож незабаром:
Його сїйчас-суржиком натовчуть москалі кляті:
Нарозумлять каснаїзьіком - чи іншим ударом!

"Сїйчасенята" не зволіли б (чи, бач, россознесилені та немічні) позбутися коґнітивного часодисонансу.

Навіть лжелінгвістка Фаріониха немічна оте виконати: тож, логічно, її суржикожертви - й поготів! Фаріониха привселюдно хизується що прочитала лінгвістку Курило - але прочитане Фаріониха ж не зрозуміла (тож вона не розуміє і органічну мову української класики - як і всі інші, що не розуміють українське часочергування та український теперішній та майбутній час, принаймні)!

без твого коронного ЇБА,не катить.Нема чим зв'язувати до купи твої мислевисери.
   
я бачив у 2017
коли у парку дід з бабою вигулювали маленьку онучку
 між собою спілкувалися українською, хоч і суржикуватою, але все ж...
а до дитини зверталися па-гараццкому, па-уззкі
;o яких жах .На кіл їх обох.
   
Вони ще й проти демократії.
З тенденцією до фашизму.

Але це єдина проукраїнська партія.
ви серйозно ? А як же тоді Україна тримається ? Напевно завдяки лиш Свободі і Тягнибоку ,так
   
ви серйозно ? А як же тоді Україна тримається ? Напевно завдяки лиш Свободі і Тягнибоку ,так
Ви, напевне, і "партію"  "Какая разніца" вважаєте проукраїнською?
   
Ви, напевне, і "партію"  "Какая разніца" вважаєте проукраїнською?
я вважаю що зараз не час мірятись тим хто більший українець.Важливо хто що робить саме зараз а не розколює суспільство
   
я вважаю що зараз не час мірятись тим хто більший українець
Мірятись не треба.
А треба ставати всім партіям проукраїнськими і громадянам українцями.
   
без твого коронного ЇБА,не катить.Нема чим зв'язувати до купи твої мислевисери.

Це кацапська комп‘ютерна програма під назвою «Врода» для дискредитації усього українського. Але як і у всьому, кацапи гроші на розробку програми вкрали, програму не доробили, обмежилися лише деякими словами на зразок «зараз» і «отепер», полишили якісь абракадабри, що час від часу вилізають.
Не треба на це звертати увагу і заходити в цю гілку.
   
Це кацапська комп‘ютерна програма під назвою «Врода
Не думаю.
Впевнений, що це людина.
Трапляються цілком осмислені нові слова.
Навряд чи програма на таке здатна.
   
Хто така Врода?
Перечитав я уважно її дописи в цій гілці і таке в мене склалось враження:
Людина грамотна. Навіть розумна. З українською позицією.
Але дуже високомірна. Зі схильностями до кривляння. З зацикленістю на тепер-зараз.

Приклад розумності.
Шарик72 Написав:
-------------------------------------------------------
> щось я не бачив щоб орлиця на барикадах беркутню клювала, а тепер от "завдяки нашим
> страшним втратам..."

Врода:
Бо у Вас каша в голові - й нестямно змішуєте різні поля битви та логіки: вона мовознавець, розуміє мовну вагомість та мовомогутність - а боротися на барикадах було кому і їй отам не місце!

   
Вони ще й проти демократії.
З тенденцією до фашизму.

Але це єдина проукраїнська партія.
Оце-то похвалили свободівців! :laugh:
Вони уявляють себе єдиною проукраїнською, але тоді чому ж пролетіли з тріском? Ну та ви скажете - народ не такий, несвідомий..
Але досить вже монополізувати поняття " націоналісти" одній партії Свобода, тим більше з їхньою репутацією.. навіть фокуси з кандидатством Р. Кошулинського замість Тягнибока їм не допомогли.
Націоналісти потрібні справжні, а не фальшиві.
Були вже свободівські і міністри, і цілий Генпрокурор - а результат пшик і скандали .
Кричати лозунги і водити хороводи - ще вміють, і не більше.
В економічній сфері - дупля не відбивають, верещали то проти сланцевого газу, то проти продажу землі ( бо"  земля це мати.." :weep:  ( Вія, цитата)
Отже - в маргінес.
   
Оце-то похвалили свободівців! :laugh:
Вони уявляють себе єдиною проукраїнською, але тоді чому ж пролетіли з тріском? Ну та ви скажете - народ не такий, несвідомий..
Але досить вже монополізувати поняття " націоналісти" одній партії Свобода, тим більше з їхньою репутацією.. навіть фокуси з кандидатством Р. Кошулинського замість Тягнибока їм не допомогли.
Націоналісти потрібні справжні, а не фальшиві.
Були вже свободівські і міністри, і цілий Генпрокурор - а результат пшик і скандали .
Кричати лозунги і водити хороводи - ще вміють, і не більше.
В економічній сфері - дупля не відбивають, верещали то проти сланцевого газу, то проти продажу землі ( бо"  земля це мати.." :weep:  ( Вія, цитата)
Отже - в маргінес.
Я не агітую за Свободу.
І вважаю це бідою для України, що єдина проукраїнська партія має світогляд 30х років минулого століття.
І ще більшою бідою, що "партія"  "Какая разніца" зайняла в ВР більше половини місць.

Найбільш проукраїнською в Верховній раді є, безумовно, ЄС.
Але Україні треба українську партію, а не "європейську". Яка б орієнтувалась на Україну, а не на Європу.
   
Націоналісти потрібні справжні, а не фальшиві.
Були вже свободівські і міністри, і цілий Генпрокурор - а результат пшик і скандали .
Свобода - справжні націоналісти, а не фальшиві.
Але вони націоналісти 30х років 20го сторіччя.

В виконавчій владі свободівці були не довго і не успішно.
А от щодо роботи в парламенті - до них жодних претензій.
Всі їхні голосування були принципово в інтересах України.

   
Кричати лозунги і водити хороводи - ще вміють, і не більше.
Не треба так принизливо говорити про вуличні акції.
Їх роль в сучасній історії України надзвичайно велика.
І мова не лише про Майдани, що двічі витягували Україну з московського болота, що затягувало її туди.
І в яких Свобода брала активну участь.

І саме виключно Свобода врятувала Україну від руйнування вуличною акцією під ВР, де протягувались мінські зміни до конституції.
   
п. Анатоль. Ви навмисне піднімаєте цю кацапську гілку, що усім муляло очі про вбогих галичан? Ви таки їм дуже корисний.
   
п. Анатоль. Ви навмисне піднімаєте цю кацапську гілку, що усім муляло очі про вбогих галичан? Ви таки їм дуже корисний.
Це гілка не кацапська, а дуже проукраїнська.
І мова в ній не про вбогих галичан, а про ідіотську, недолугу, антиукраїнську акцію "єдіная страна".

І як ця акція посприяла наверненню російськомовних до України?
Ніяк. Навпаки. Тільки додала їм впевненості в русофільстві , бо наштовхувала на думку, що скасування мовного закону Ківалова-Колісниченка  - це погано, а, значить, закон правильний. Якщо так виправдовуються.
   
Такою ж недолугою була політика щодо "услишать Донбас".
Яка давала рашистам волю щодо русифікації і зв'язувала Україні руки щодо українізації.
   
Це гілка не кацапська, а дуже проукраїнська.
І мова в ній не про вбогих галичан, а про ідіотську, недолугу, антиукраїнську акцію "єдіная страна".

І як ця акція посприяла наверненню російськомовних до України?
Ніяк. Навпаки. Тільки додала їм впевненості в русофільстві , бо наштовхувала на думку, що скасування мовного закону Ківалова-Колісниченка  - це погано, а, значить, закон правильний. Якщо так виправдовуються.
Ви заголовок гілки уважно прочитали? Про що вона?
Ви таки дуже корисний для кацапів, то вже без сумніву, або свідомо підігруєте.
   
Ви заголовок гілки уважно прочитали? Про що вона?
Ви таки дуже корисний для кацапів, то вже без сумніву, або свідомо підігруєте.
А Ви тільки заголовки читаєте?
Тоді заступіться ще за псевдоінтелектуальн их плебеїв.

Фаріон, як галичанка, має право покритикувати своїх земляків за участь у недолугій, шкідливій акції.

Я розумію, що не зручний для всякої секти і партії.
Бо розглядаю і оцінюю їх з української позиції.
Але тут вже вибачайте, нічим допомогти Вам не можу.

   
п. Анатоль: Анатолю.

Зараз-зомбенята = зросійщені сїйчас-бісенята: навіть кличний відмінок мови немічні второпати (=безпомильна ознака зкассапізованого та ізсуржикізованого ума), чи форми імперативу справжньої української мови (= наказові-спонукальні способи українського дієслова) - тож як отаким умам довідатися про справжню українську класичну літературу, та її насущне отепер?

зразок «зараз» і «отепер»

Тож отак: мовмо ж отут та отепер, в отеперішньому українському часі: навіть і совєтословник - не зміг затаїти та забрехати (все - чого нема в російській, совєтословник прозиває "розмовне") органіку історичного мовоума українських письменників:

ОТЕПЕ́Р, присл., розм. Підсил. до тепер; ось тепер. «Отепер вже я відпочину на старості літ..», — думала баба Зінька, сидячи в своїй просторій світлиці (Нечуй-Левицький, VI, 1966, 372); Повиймавши хліб з печі, Катря оце вже либонь і вправилась була. Отепер можна й спочивати (Андрій Головко, II, 1957, 290).
+
ОТТЕПЕ́Р, присл., заст. Отепер. [Мавка:] Мені здається, що жила я завжди... [Лукаш:] І все така була, як оттепер? (Леся Українка, III, 1952, 199).
+
Чи: "от тепер[/b]" + "ось тепер"
+ оттепер + отепер ... ітд!

Закид од мовоорганіки знетеперішненій та ізсїйчасненій та зараззазомбованій Фаріонисі - й надалі чинний (дай Боже - щоб вона, нарешті, схаменулася). Суржикізувати молоде покоління - непрощенний гріх проти тяглости й тривалости мови (що є також несовісним, та несумлінним, та несвідомим нищенням історичної органіки мови та української літератури), чого її правильний ідеологічний активізм - ніколи вже не змиє!

Хто саботує теперішній час мови - саботує свій власний, отеперішній, український ум, та свою власну, отеперішню, державу!

Не диво - що нема кому прекласти (мовоневчасні, та з порами Духа невпорані ж) "Буття і час" Гайдеґґера: в Україні не розуміють навіть український час, а що час і буття є еквівалентами - й поготів!

Примітивне та злиденне та знетеперішнене суржикоблаго - не збудує й не спорудить україномовну Україну! Але як недолуго та нестямно та стихійно ж мудрагельствують оті суржикософісти та москвовикрутасники!
   
Вітаннячко

Здоровенькі були, пане Мавре! Сонце-Спас-Христос Ся Рождає! - Славімо Його!

Навпаки ж: Рассєя-Сатана ся вироджує та конає! Проклинаймо'ї!

Що конає - конче й досконало виконаймо та доконаймо отеє, нехай воно сконає: отак рече закон мовоума! Отож: "Закони" Платона: їхня виконавчість та доконечність...

Українська вільна та свобідна людина отепер ся рождає: Один, спільний етимон: Людина = Libertas, Liberty!
(10 листопад 2016 at 4:35 PM)


Існує оте гарне "Славімо'Го" - довготривала жива мова вміла й зуміла (бо зазнала щедрівкового дозвілля й довготривалого часу органічного розвитку) створити короткі формули слави та прославляння (чого пізньопостала й штучна й антиукраїнська російська - немічна збагнути):

СЛА́ВАЙСУ, виг., діал., заст. Слава Ісусу. Парубок ввічливо зняв капелюха й привітався до них: «Славайсу!» З цього можна було зрозуміти, що люди — з західних областей України (Юрій Яновський, Мир, 1956, 110).

Не як ото отеперішні заблуди, приблуди, та забудьки - горе-галичани!
   
Закид од мовоорганіки знетеперішненій та ізсїйчасненій та зараззазомбованій Фаріонисі - й надалі чинний
Ви говорите надто складно.
Тож можна подумати, що українську мову неможливо ні вивчити ні використовувати.
Треба старатись говорити просто, без зайвих вивертів.
Буде краще сприйматись

Не розглядайте Фаріон як свою конкурентку в лінгвістиці.
Її досягнення в іншому.
В популяризації української мови і історії.
А для популяризації треба говорити просто.

Я взагалі вважаю, що мову треба спрощувати, а не ускладнювати.
Тоді вона матиме шанс не бути мертвою, тоді нею будуть користуватись.

   
Фаріон - кадебешниця.

Так не вважаю. Як би дурепа повела за собою велику групу людей, але вона лише язиком плескає.

Класичний приклад роботи ФСБ - це Едік Коваленко, лідер УНА-УНСО часів Ющенко.

Не звертайте уваги на неї.

   
Націоналісти потрібні справжні, а не фальшиві.

Проведіть нам лікбез, покажіть на прикладі українських політиків, хто із нихі справжні націоналісти. Дійсно дуже цікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія