Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

та просто не порушуйте мої права. Моє право - не користуватися московською мовою в Україні! я не хочу її ні чути, ні бачити. А хто буде порушувати мої мовні права, тому можна мститись .
І це стосується лише однієї кацапомови, а не "кто гаварит на других язиках"! Та хай хоч китайською. Пох. Аби не кацапською
У вас есть неоспоримое право не пользоваться русским языком в Украине.Это право есть в Конституции.И это право нарушить можете исключительно вы сами и никто больше.
 Вы несомненно можете осуществить своё желание не слышать и не видеть ничего на русском языке.
 Для реализации этого желания вам достаточно заткнуть уши и закрыть глаза.
Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции.
В эти права включено право в том числе общаться на любом другом языке.включая русский язык.
Когда вы будет нарушать права других людей,Законы Украины вас будут наказывать.
 
Ваша ненависть именно к русскому языку- ваша личная проблема.И вы не имеете права свою личную проблему делать проблемой других людей,равноправных между собой по Украинской Конституции.
[/quote]"Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции." Ну взагалі то цей відомий вислів є 100% логічною нісенітницею якщо не визначити спочатку чиї права важливіше. Украинци визначились що удобна язикова срєда то найвища цінність в Украінє, безвідносно як вона була досягнута, з того посилу ростуть всі ваші умозаключєнія.
   
Re: Як українізувати Україну?


Цитувати
У вас есть неоспоримое право не пользоваться русским языком в Украине.Это право есть в Конституции.И это право нарушить можете исключительно вы сами и никто больше.
 Вы несомненно можете осуществить своё желание не слышать и не видеть ничего на русском языке.
 Для реализации этого желания вам достаточно заткнуть уши и закрыть глаза.
Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции.
В эти права включено право в том числе общаться на любом другом языке.включая русский язык.
Когда вы будет нарушать права других людей,Законы Украины вас будут наказывать.
 

"Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других" Ну взагалі то цей відомий вислів є 100% логічною нісенітницею якщо не визначити спочатку чиї права важливіше. Украинци визначились що удобна язикова срєда то найвища цінність в Украінє, безвідносно як вона була досягнута, з того посилу ростуть всі ваші умозаключєнія.
   
Re: Як українізувати Україну?

Украинци визначились що удобна язикова срєда то найвища цінність в Украінє
справа в тім, що її немає, і всім на це насрати, доказом чого є ця гілка
   
Re: Як українізувати Україну?

справа в тім, що її немає, і всім на це насрати, доказом чого є ця гілка
був би я язичним мені було б дуже комфортно в Україні, удобна язична срєда є майже по всій території України, проте мовна людина почувається чужинцем на великій частині держави Україна, і той ареал відчуження тільки росте з часом.
   
Re: Як українізувати Україну?

У вас есть неоспоримое право не пользоваться русским языком в Украине.Это право есть в Конституции.И это право нарушить можете исключительно вы сами и никто больше.
 Вы несомненно можете осуществить своё желание не слышать и не видеть ничего на русском языке.
 Для реализации этого желания вам достаточно заткнуть уши и закрыть глаза.
Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции.
В эти права включено право в том числе общаться на любом другом языке.включая русский язык.
Когда вы будет нарушать права других людей,Законы Украины вас будут наказывать.
 
Ваша ненависть именно к русскому языку- ваша личная проблема.И вы не имеете права свою личную проблему делать проблемой других людей,равноправных между собой по Украинской Конституции.

"Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции." Ну взагалі то цей відомий вислів є 100% логічною нісенітницею якщо не визначити спочатку чиї права важливіше. Украинци визначились що удобна язикова срєда то найвища цінність в Украінє, безвідносно як вона була досягнута, з того посилу ростуть всі ваші умозаключєнія.
[/quote]
 Чьи права в Украине выше  у одних над другими определено в Украинской Конституции. " НИЧЬИ и НИ НАД КЕМ ДРУГИМ!"
Ваш айпи показывает.что бы забугорец,а значит не имеете право утверждать за всех граждан Украины украиского происхождения. Утверждайте что угодно исключительно от своего личного имени!
Найвысшая ценность в Украине это её Независимость,Целостность и Соборность.
   
Re: Як українізувати Україну?

"Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции." Ну взагалі то цей відомий вислів є 100% логічною нісенітницею якщо не визначити спочатку чиї права важливіше. Украинци визначились що удобна язикова срєда то найвища цінність в Украінє, безвідносно як вона була досягнута, з того посилу ростуть всі ваші умозаключєнія.
Чьи права в Украине выше  у одних над другими определено в Украинской Конституции. " НИЧЬИ и НИ НАД КЕМ ДРУГИМ!"
Ваш айпи показывает.что бы забугорец,а значит не имеете право утверждать за всех граждан Украины украиского происхождения. Утверждайте что угодно исключительно от своего личного имени!
Найвысшая ценность в Украине это её Независимость,Целостность и Соборность.
[/quote] я вам про формальну логіку а ви про щось незрозуміле. Вислів який ви привели є абсолютною нісенітницею якщо не визначитись чиї права важливіше спочатку. Любі права, не тільки мовні. Ви вже з пріоритетами удобной язиковой срєди яка не напрягає язичних граждан визначились.
   
Re: Як українізувати Україну?

гонсалесе, так ЯК же нам українізувати Україну? Зробити волонтерством українську для WOW ви не хочете, а що ж ви пропонуєте, крім звинувачень у нацзраді і штрафів?
я  не хочу українізувати WOW?   ну то ви українізуйте WOW, хто вам заважає?
   
Re: Як українізувати Україну?

Я этот вопрос им задавал многие годы их мовного срача...в ответ срач. сам дурак и НИЧЕГО действительно рационального и полезного..

не бреши, це я запитував тебе   -  що ти зробив для розширення функціонування української мові і так і не отримав відповіді
   
Re: Як українізувати Україну?

не бреши, це я запитував тебе   -  що ти зробив для розширення функціонування української мові і так і не отримав відповіді
Я много раз задавал тебе вопрос и задаю его снова!
Что лично ты намерен делать  личным участием в возвращение украинского языка русифицированным украинцам?
 Но ты не ответил толком  ни разу.
А на твой вопрос на эту тему я таки отвечал и не раз!
Я ничего не должен делать,не должен помогать тем.кто возвращает украинский язык русифицированным и обрусевшим украинцам!
 Единственно.что я,как патриот Украины,должен,так не мешать ни этому процессу ни тем,кто занимается практической деятельностью в этой области.И только приветствовать и одобрять увеличение количества украинцев,общающихся в Украине на украинском языке!Могу и посоветовать,как это делать лучше.И советовал.
 Потому что я понимаю,что украинский язык ОДИН ИЗ МНОГИХ ДРУГИХ ФАКТОРОВ,консолидирующих и укрепляющих единство Украины и всех наших  граждан.
   
Re: Як українізувати Україну?

Я много раз задавал тебе вопрос и задаю его снова!
Что лично ты намерен делать  личным участием в возвращение украинского языка русифицированным украинцам?
 Но ты не ответил толком  ни разу.
я  відповідав - я україномовний, діти україномовні і я створюю україномовний контент.. і навколо мене практично немає русифікованих українців... так, за моєї участі кілька русифікованих українців схаменулися,  порозумнішали і повернулися назад в українство..
що ще?

Цитувати
А на твой вопрос на эту тему я таки отвечал и не раз!
Я ничего не должен делать,не должен помогать тем.кто возвращает украинский язык русифицированным и обрусевшим украинцам!
 Единственно.что я,как патриот Украины,должен,так не мешать ни этому процессу ни тем,кто занимается практической деятельностью в этой области.И только приветствовать и одобрять увеличение количества украинцев,общающихся в Украине на украинском языке!Могу и посоветовать,как это делать лучше.И советовал.
 Потому что я понимаю,что украинский язык ОДИН ИЗ МНОГИХ ДРУГИХ ФАКТОРОВ,консолидирующих и укрепляющих единство Украины и всех наших  граждан.
ти якийсь дивний патріот України  - кажеш що розумієш що українська мова є консолідуючим фактором але "Я ничего не должен делать,не должен помогать тем.кто возвращает украинский язык русифицированным и обрусевшим украинцам!"  Ти не патріот, ти просто пасивно чекаєш повернення своїх


   
Re: Як українізувати Україну?

їм не вистачає. Зробите?

їм до сраки, зробиш сам
   
Re: Як українізувати Україну?

не так однозначно. Мова формує свідомість, а свідомість творить мову

Гарно: отому я й повсюди саме вказую як російська (бо деслов'янізована, зредукована, іновимовна, чужорідна, із злочинним минулим, ітд.) - деформує українців, знемовлює, знесвідомлює, знесумліннює, знесовіснює, зомбо-деактивує їх.

Отож саме українська свідомість - має собі усвідомити, навіть перед тим як збагнути мовомогутність, фатальну шкідливість, монструозність та неестетичність російської. Принаймні, напочатку.
   
Re: Як українізувати Україну?

давай спитаєм скіффа. Скіфф, оберете українську у WOW, коли вона буде?

Я в цю гру не граю й не збираюся - взагалі он-лайн не люблю. В офф-лайн перевагу віддають англомовним версіям. Звичка...
   
Re: Як українізувати Україну?

Ця вся маячня лише твої  відмазки для того щоб виправдати твою зраду українського народу.. ти пішов тупеньким шляхом - нівелювати значення мови у національній самоідентифікації і тоді твоя узкоязикість виглядала би невинною  - ну і що що всі будуть узкоязикими, але ж ми залишився украИнцами, а вся та мова, нація, культура то древній архаїзм,а  подивіться як в італії іспанії і в новій зеландії
не пройде  - українці на таке не купуються і твоя узкоязикість перший маркер на національну зраду
от бачиш  - жоден з українців твою писанину не підтримує а відкритий коцап Георгиу  тебе лайкає.. що означає його лайк - що він визнає тебе  своїм, тобто коцапом

тому, повертайся в українство, не дурій

Викладене мною - не маячня, а реальні факти.
Можеш щось заперечити - прошу, але саме факти, а не свою власну маячню.
Мова має значення в національній самоідентифікації - з цим ніхто сперечатися не буде. Твоя проблема лише у тому, що носії різних діалектів однієї мови не можуть іноді в елементарному порозумітися - різниця занадто велика, більша за відмінність літературної української від літературної російської.
Тому значення має не сама мова, а виключно її назва. Приклад з ніиецько-голандськими говірками ч наводив
   
Re: Як українізувати Україну?

Викладене мною - не маячня, а реальні факти.
Можеш щось заперечити - прошу, але саме факти, а не свою власну маячню.
Мова має значення в національній самоідентифікації - з цим ніхто сперечатися не буде. Твоя проблема лише у тому, що носії різних діалектів однієї мови не можуть іноді в елементарному порозумітися - різниця занадто велика, більша за відмінність літературної української від літературної російської.
Тому значення має не сама мова, а виключно її назва. Приклад з ніиецько-голандськими говірками ч наводив

ну яке це все має відношення до України?? я  не бачу  зв'язку між великою дисперсією німецько-голандських говірок і небажанням русифікованих дерусифікуватися
   
Re: Як українізувати Україну?

я  не хочу українізувати WOW?   ну то ви українізуйте WOW, хто вам заважає?
ну ясно, хочеш зробити добре - зроби сам. А ви тим часом будете вишукувати укросів :lol:
   
Re: Як українізувати Україну?

їм до сраки, зробиш сам
універсальна відповідь
   
Re: Як українізувати Україну?

ну ясно, хочеш зробити добре - зроби сам. А ви тим часом будете вишукувати укросів :lol:

я  ж нормально пояснив - я українізую щось інше, в ігри не граю
   
Re: Як українізувати Україну?

я  ж нормально пояснив - я українізую щось інше, в ігри не граю
так, нормально, але діти грають. Не кажу, що твої
   
Re: Як українізувати Україну?

ну яке це все має відношення до України?? я  не бачу  зв'язку між великою дисперсією німецько-голандських говірок і небажанням русифікованих дерусифікуватися

Якщо ти чогось не бачиш, то це не означає, що цього немає. Щось мені підказує, що у цьому випадку звернення до окуліста тобі не допоможе...
Ще раз: не мова визначає національність, а національність - мову.
Історично склалося так, що формально українці розмовляють на діалектах двох мов. Хоча один одного без проблем розуміють. На відміну, наприклад, від німців, які всі начебто однією мовою говорять, але іноді на взаємонезрозумілих діалектах.
   
Re: Як українізувати Україну?

так, нормально, але діти грають[НА СКРИПЦІ?]. Не кажу, що твої

Грають - чи граються?
   
Re: Як українізувати Україну?

нею вже є, вже зробили. Георгіу і його діти можуть просто користуватись

Отже георгіу нічого не зробив для русифікації контенту. Для нього все зробила російська держава.
А українці все те мають робити тільки в індивідуальному порядку. Ото і всі "рівні можливості".
   
Re: Як українізувати Україну?

Історично склалося так, що формально українці розмовляють на діалектах двох мов. Хоча один одного без проблем розуміють. На відміну, наприклад, від німців, які всі начебто однією мовою говорять, але іноді на взаємонезрозумілих діалектах.

Та не вийде в тебе провести аналогію з німецькими діалектами! Тому що що німці з одним діалектом ніколи не вбивали мільйонами німців які користувалися іншим діалектом, не захоплювалди їхні території і не переселися масово! І в носіїв одного діалекту не було сусідньої агресивної держави для яких цей діалект був  державною мовою. Оце твоє історично склалося є цинізмом, тому що за цим стоять мільйони знищених українців.

Хочеш какати по коцапськи то какай, але не підводь під своє какання якісь теорії і аналогії. Просто знай,  що кожен україномовний вважає тебе зрадником, хоч може і не каже цього. 
   
Re: Як українізувати Україну?

Якщо ти чогось не бачиш, то це не означає, що цього немає. Щось мені підказує, що у цьому випадку звернення до окуліста тобі не допоможе...
Ще раз: не мова визначає національність, а національність - мову.
Історично склалося так, що формально українці розмовляють на діалектах двох мов. Хоча один одного без проблем розуміють. На відміну, наприклад, від німців, які всі начебто однією мовою говорять, але іноді на взаємонезрозумілих діалектах.

Не перекручуй. Мова це і є національність.
   
Re: Як українізувати Україну?

Грають - чи граються?
зараз на американських лінгвісткинях))
   
Re: Як українізувати Україну?

Ще раз: не мова визначає національність, а національність - мову.


Звідкіля Ви оцю псевдотезу почерпнули? Де вона доказана? Ви її російською обдумали, обміркували - і перекладаєте її нам українською?

Пригадаю Вам: російською - неможливо й думати, бо нема чим: російська й не має слова "думка-думки". Російська не розуміє нічого з української своїм "разумам" - вона лиш "панїмаєт". Російська немічна й щось "уґадать" - бо й нема слова "гадка", ітд.: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044244.msg22743670#msg22743670
   
Re: Як українізувати Україну?

Отже георгіу нічого не зробив для русифікації контенту. Для нього все зробила російська держава.
А українці все те мають робити тільки в індивідуальному порядку. Ото і всі "рівні можливості".
1с, фаргус, волонтери, але і держава теж. Якби ви знали, скільки років українські видавці благають про податкові пільги для українських книжок
   
Re: Як українізувати Україну?

1с, фаргус, волонтери, але і держава теж. Якби ви знали, скільки років українські видавці благають про податкові пільги для українських книжок
Выгоднее напечатать книгу на украинском языке в Польше или Словакии и привезти сюда,чем печатать в украинской типографии...И при Порошенко тоже.
   
Re: Як українізувати Україну?

Выгоднее напечатать книгу на украинском языке в Польше или Словакии и привезти сюда,чем печатать в украинской типографии...И при Порошенко тоже.
і вона буде дорожче за москальську
   
Re: Як українізувати Україну?

Націоналіст, ветеран, правий сектор, молода людина
але телефон з російським меню



в телефоні є українська версія, але він вибирає російську
от як його українізувати?
 :D
   
Re: Як українізувати Україну?

Звідкіля Ви оцю псевдотезу почерпнули? Де вона доказана? Ви її російською обдумали, обміркували - і перекладаєте її нам українською?

Пригадаю Вам: російською - неможливо й думати, бо нема чим: російська й не має слова "думка-думки". Російська не розуміє нічого з української своїм "разумам" - вона лиш "панїмаєт". Російська немічна й щось "уґадать" - бо й нема слова "гадка", ітд.: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044244.msg22743670#msg22743670

Це - не псевдотеза, а реальність. Факти на підтвердження наводив неодноразово, у т.ч. й у цій гілці.
Якщо хтось бажає їх спростувати - прошу... Але поки що нічого крім хворої маячні на противагу не побачив...
   
Re: Як українізувати Україну?

Та не вийде в тебе провести аналогію з німецькими діалектами! Тому що що німці з одним діалектом ніколи не вбивали мільйонами німців які користувалися іншим діалектом, не захоплювалди їхні території і не переселися масово! І в носіїв одного діалекту не було сусідньої агресивної держави для яких цей діалект був  державною мовою. Оце твоє історично склалося є цинізмом, тому що за цим стоять мільйони знищених українців.

Хочеш какати по коцапськи то какай, але не підводь під своє какання якісь теорії і аналогії. Просто знай,  що кожен україномовний вважає тебе зрадником, хоч може і не каже цього. 

Дурнику, не плутай російськомовних українців з кацапами - це як німці й австрійці: начебто мова одна, але нації різні.

Й не приписуй своє дурне бачення іншим: переважній більшості українців не важливо на якому діалекті розмовляє інший.
   
Re: Як українізувати Україну?

і вона буде дорожче за москальську
Ещё дешевле напечатать книгу на украинском языке на России,чем в Украине.И её себестоимость ничем не отличается от такой  же по листажу,формату,тиражу на русском языке.
   
Re: Як українізувати Україну?

Дурнику, не плутай російськомовних українців з кацапами - це як німці й австрійці: начебто мова одна, але нації різні.

Й не приписуй своє дурне бачення іншим: переважній більшості українців не важливо на якому діалекті розмовляє інший.

Ну і як же мені їх відрізнити коли вони навіть  самі себе відрізнити не можуть?
   
Re: Як українізувати Україну?

Націоналіст, ветеран, правий сектор, молода людина
але телефон з російським меню

в телефоні є українська версія, але він вибирає російську
от як його українізувати?
 :D
штрафанути?
   
Re: Як українізувати Україну?

Ещё дешевле напечатать книгу на украинском языке на России,чем в Украине.И её себестоимость ничем не отличается от такой  же по листажу,формату,тиражу на русском языке.
собівартість сильно залежить від тиражу
   
Re: Як українізувати Україну?

собівартість сильно залежить від тиражу
Естественно! И от обложки.
   
Re: Як українізувати Україну?

Це - не псевдотеза, а реальність. Факти на підтвердження наводив неодноразово, у т.ч. й у цій гілці.
Якщо хтось бажає їх спростувати - прошу... Але поки що нічого крім хворої маячні на противагу не побачив...

Ваші докази маловартісні. Де докази антропологами, соціолінгвістами, психолінгвістами, соціологами - себто когерентним консенсусом науковців?
   
Re: Як українізувати Україну?

Ваші докази маловартісні. Де докази антропологами, соціолінгвістами, психолінгвістами, соціологами - себто когерентним консенсусом науковців?
Просте питання до Врода



Яка сума цифр на цьому малюнку?
   
Re: Як українізувати Україну?

штрафанути?

кому що болить, той про те і гомонить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія