Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про 3 посылки подписан :(

Закон про 3 посылки подписан :(

ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗМІНУ ПРАВИЛ ВВЕЗЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ПОСИЛОК ДО УКРАЇНИ

Президент України Петро Порошенко підписав закон про зміну правил ввезення міжнародних посилок до України.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Серед іншого законопроектом передбачено зміну правил щодо ввезення міжнародних посилок в Україну. Зокрема, підприємства поштового зв’язку та доставки визнають податковими агентами та зобов'яжуть сплачувати податок на додану вартість від імені отримувача посилки, вартість якої перевищує 150 євро від 1 січня 2019 року.

При цьому, від 1 липня наступного року мінімальна вартість посилок, яка оподатковуватиметьс я ПДВ, зменшиться до 100 євро.

До того ж пропонується:

звільнити від сплати акцизу на спирт виробників парфумерної продукції, харчового оцту та продукції технічного призначення;
збільшити ставки на акцизний податок для тютюнових виробів на 9%;
збільшити ставки екологічного податку на викиди парникових газів у 24,4 раза — до 10 гривень за тонну;
збільшити податок на користування надрами для видобутку нафти на 2%;
збільшити податок на користування надрами для видобутку залізної руди на 0,8%;
збільшити рентну плату за користування лісом на 5%.
Нагадаємо, Рада підтримала зміну правил ввезення міжнародних посилок до України в першому читанні 8 листопада.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

ТІЛКИЗАПЕТРА!   

Дебіли,мля!
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

как они зае6али
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Дави их, Лексеич ! ©

чтоб не жили !
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

"ударними темпами" вбивають економіку. Треба більше обмежень та заборон.
Щось коли підписували Євроінтеграцію, всі очікували на зворотній ефект - на інтеграцію та лібералізацію економічних умов, аж ось вам, "на лопаті"! :K
Скоро вже буде законопроект про "заборону продажі доларів" чи ще треба почекати?

Але справжні ЛОЛ буде попереду - як вони то все адмініструвати будуть? Чи не буде на адміністрування витрачатися більше грошей ніж ті срані акцизи на посилки?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я нічого більше 100 євро не купую на алі.

Мєлочь тільки.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А какой беспошлинный лимит в ЕС?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Судя по телодвижениям мне кажется что Петя таки решил не баллотироваться .....
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
IP

В Австралії нема ліміту, плати такс й не вимахуйся.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

ну і пішов він нафуй значить.  (td)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

интернет магазины вздохнули и привычно пошли искать выходы на контрабандистов, привычно подкорректировав ценники на суммы неофициальных платежей.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

зачем вам чужое? у вас своего всего в достатке.
если по существу, все сделают, как в евпропе, раз в европу собрались.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А какой беспошлинный лимит в ЕС?

В ЄС величезний "безмитний ринок" у 500 млн людей.
Більшість китайських постачальників давно відкрили свої представництва у ЄС, щоб не платити акцизи.
Будемо порівнювати з жебрацькою Україною?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

интернет магазины вздохнули и привычно пошли искать выходы на контрабандистов, привычно подкорректировав ценники на суммы неофициальных платежей.
-------------------------
Читать тебя противно.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Геть кремлевские посылки!
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Лише раз купував річ, яка >100 євро коштувала.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я так зрозумів, що у українських митників є вже софт щоб це зробити "реальністю"?
Є база даних, уніфікована, софт, ключ сертифікації, безпека відповідна, імплементація?
ДФС має мати туди "доступ", щоб перевіряти звідки грошики у манюпаса на придбання посилок більше 100 євро?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

 І то правда! На іпуть,а ми крєпчаєм! :fool:
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

-------------------------
Читать тебя противно.

Правда не всегда приятна, это точно.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

та пофіг взагалі в цьому році майже нічого вже й не купляв з амазона, грошей нема  :laugh:
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

зачем вам чужое? у вас своего всего в достатке.
если по существу, все сделают, как в евпропе, раз в европу собрались.
а я думав спочатку на митниці лад наведуть, щоб як в європі, а то тут рядові митники на бехах останьої моделі россікають.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я так зрозумів, що у українських митників є вже софт щоб це зробити "реальністю"?
Є база даних, уніфікована, софт, ключ сертифікації, безпека відповідна, імплементація?
ДФС має мати туди "доступ", щоб перевіряти звідки грошики у манюпаса на придбання посилок більше 100 євро?

Все гораздо проще.

Почта является налоговым агентом, при получении посылок они регистрируются на почте.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Лише раз купував річ, яка >100 євро коштувала.
так тільки на три посилки діє пільга, а на четверту плати навіть якщо воно коштує один бакс.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

б***ь...


канадийские волонтёры, вы слыхали? :(
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я так зрозумів, що у українських митників є вже софт щоб це зробити "реальністю"?
Є база даних, уніфікована, софт, ключ сертифікації, безпека відповідна, імплементація?
ДФС має мати туди "доступ", щоб перевіряти звідки грошики у манюпаса на придбання посилок більше 100 євро?

давно вже є. митники всі посилки через себе пропускають і раніше треба було до митниці бігати, якщо вартість була більше 150 євро
зараз просто знизили безмитний ліміт зі 150 до 100 і доставщиків зробили податковими агентами
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

так тільки на три посилки діє пільга, а на четверту плати навіть якщо воно коштує один бакс.

нє, в кінцевому варіанті виключили кількість. але знизили безмитну вартість з 150 до 100, все інше покищо по-старому
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

про зміну правил ввезення міжнародних посилок до України
А чого тільки міжнародних? Тупо з усіх посилок треба мито та ПДВ брати. Заживемо  [ua]
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ни разу в жизни не отправлял и ни разу не получал из-за рубежа посылку.
Пох...
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

#запетра
 Чуваки, я думаю, если вам всунуть ещё глубже, то тогда уж перемога на кремлём неизбежна. (tu)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

у нас пока такого нет, слава богу. хотя тенденция похожая намечается.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Весь малий бізнес пер посилками товар це 100%.. Сам теж так закупаюсь.. Але розумію шо тут треба прикрутити бо канал виводу бабла шальоний, хай хоч мито сплачують.
Криїну треба з чогось годувати, озброюватися кормити військо.. Карочє, не скигліть.. Все норм.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Дави их, Лексеич ! ©

чтоб не жили !
#ТвердозаПетра!
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

у нас пока такого нет, слава богу. хотя тенденция похожая намечается.

В России готовятся к отключению SWIFT, Visa и MasterCard.

Посылки с нового года прикрутят.

   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

В России готовятся к отключению SWIFT, Visa и MasterCard.

Посылки с нового года прикрутят.
это все твои фантазии. и даже если так случится, то китайцы принимают оплату с карт МИР. не пропадем.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

это все твои фантазии. и даже если так случится, то китайцы принимают оплату с карт МИР. не пропадем.

Кацапському аборігєну "П'ятниці" залишилося тільки на китайців надіятися :lol:  :K
Ось до чого докотилася Євпаторія.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Все запетрее и запетрее
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

едут вот ко мне 11 посылок.
разъёмы тип Ц 10 штук за 98 центов.
разъёмы микро усб 10 штук 98 центов.
разъёмы USB A 10 штук 1.2
колонка блютузх 35
лампочки в фары 35
и блюпуп ресивер с APTX в автомагнитолу на линейный вход
за 20
не считая резисторов 805 и прочей мелочевки до 5 баксов.
Это теперь им нужно посчитать на моё имя посылки и выставить счёт начиная с 100.1 евро
круто.
администрировать этот маразм будет стоить 5% бюджета.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

зачем вам чужое? у вас своего всего в достатке.
если по существу, все сделают, как в евпропе, раз в европу собрались.

Ну, податки, збори і акцизи вже зробили як у європі - те ж розмитнення, податок з посилок. А коли ж вже зроблять зарплати і пенції таких самих розмірів як у європі? Чи у Європі переважній більшості громадян тільки й вистачає, що на комуналку та продукти? То оце вони там так бідно живуть? А нахрена вони нам такі голодранці, шо ми до них туди так рвемося?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Хер с ними тремя посылками, но тут финт что заказавши сейчас три посылки и в следующем есче три они могут прийти как попало, и одна в месяц и сразу пять.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

это все твои фантазии. и даже если так случится, то китайцы принимают оплату с карт МИР. не пропадем.

да мне все равно, хоть голубями платите.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія