Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кухня за 16000 евро)))

Re: Кухня за 16000 евро)))

гарні гардини теж недешеве задоволення. мені на Kухню, вікно і вихід на веранду, 920$ порахували. це "під ключ". поки думаю.

Перепробувавши у різних будинках всі варіанти -гардини, жалюзі та шатерс, я дійшов до висновку що самий кращий матеріал для віко це шатерс - практично, гарно та не збирають пилюку. Всевмереканський варіант який всім подобається.





Не знаю чи в Україні  вони практикуються
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Перепробувавши у різних будинках всі варіанти -гардини, жалюзі та шатерс, я дійшов до висновку що самий кращий матеріал для віко це шатерс - практично, гарно та не збирають пилюку. Всевмереканський варіант який всім подобається.

Показати зображення...
Показати зображення...
Не знаю чи в Україні  вони практикуються
практикуються. я зараз щодо них думаю(альтернатива ролети з тканини). це 5см ламелі. от сзараз побачила, дякую, що їх можна на самі рами встановити, і якби "вбудувати. думала, що треба до цієї стелі над підвіконням чіпляти.




ще такі є. бачила їх в реалi -  (tu) . виглядають як тюль з гардинами.

Жалюзі Вуаль.

Чим саме відрізняються жалюзі Вуаль від решти вертикальних жалюзі? По перше -зовінішнім виглядом. По друге – самі ламелі мають комбінований склад  тюльового походження, середина ламелі прозора в сітку, а бока мають світонепроникне  плетіння. По третє це те, що ламелі мають невагомий вигляд і утворють складку подібну на складку тюлі  на лювесах.


там кожна фалда це окрема одиниця. по механізму схожі на вертик. жалюзі, тільки можна зробити декілька варіантів затемнення,






Останнє редагування: 12 травня 2021 11:46:18 від myshka naruzhka
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Перепробувавши у різних будинках всі варіанти -гардини, жалюзі та шатерс, я дійшов до висновку що самий кращий матеріал для віко це шатерс - практично, гарно та не збирають пилюку. Всевмереканський варіант який всім подобається.

Показати зображення...
Показати зображення...
Не знаю чи в Україні  вони практикуються

В Англії зараз входять в моду. Проте вони досить дорогі. Хоча і гардини тут не дешеві.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В Англії зараз входять в моду. Проте вони досить дорогі. Хоча і гардини тут не дешеві.
можна в нас замовити. дорогі дерев'яні, десь доларів 100 чи більше метр.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Більше штуки баксів це було біля десятка років тому :laugh:
зараз він буде коштувати не менше 2.5 штук.
Саме так! Але ж працює все- навіть сифон не міняв на мийці (чистив).. Але я зразу поставив фільтра на воду...найпростіші. .. свої функції виконують... Просто я не багата людина і понти мені не по кишені.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

можна в нас замовити. дорогі дерев'яні, десь доларів 100 чи більше метр.

Метр який? Квадратний?
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я манав вже на нову хату щось дуже дороге купляти,  кухню так, але решту ні.
Я вже научений , замовиш меблі на розмір ,потім шкода щось з ними зробити бо дорогі.
Краще з ікеї недорогим обставити,  і якщо що то не шкода за відвоз віддати.
Штори за тисячи євро взагалі жесть.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Метр який? Квадратний?
схоже що так. навіть менше 100$.

calculator
https://jaluzi-service.com.ua/ukr/gorizontalnie-zhaluzi/gorizontalnie-derevyannie-galuzi-25-50mm.html

https://jal-x.com/goods/Derevo-klasichne-50-mm-lon?gclid=CjwKCAjw-e2EBhAhEiwAJI5jg6_8Y5NyVSq_Z49DgnIqk8GmRi6pxbv_e80hFWlyyUYPDzSTEPCL_hoCTooQAvD_BwE

https://rozetka.com.ua/ua/266128871/p266128871/?gclid=CjwKCAjw-e2EBhAhEiwAJI5jgywwKZe1v91O4B_DlHFQG8Hx54x-p1T3Yf8aUqblK8ahrF7PGYC79hoCmBgQAvD_BwE

Останнє редагування: 12 травня 2021 17:50:56 від myshka naruzhka
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Re: Кухня за 16000 евро)))

Ну так в Добре і є ставні - шаттерз.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

бльо...
шипіляве чмо, що їси лайно з тарельки від СВЧ, розказує що  купуватиме кухню   за 16к    :facepalm1:

яким  тре  бути придурком, аби повірити??
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

А це, мабуть круто, кухня за 16к еврів? Заздрю, нішеброд .

Останнє редагування: 12 травня 2021 19:12:32 від beggy
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Ні, це трохи не те.
Ось воно в Україні
https://okna.ua/price_list/p-57213
Показати зображення...

Дякую що нагадав як plantation shutters будуть по українськи - ставні. Те що на фото з України мають одну відмінність - вони не мають рами по періметру, що робить їх більш естетичними на вигляд:



Останнє редагування: 12 травня 2021 19:11:38 від Dobre
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Дякую що нагадав як plantation shutters будуть по українськи - ставні. Те що на фото з України мають одну відмінність - вони не мають рами по періметру, що робить їх більш естетичними на вигляд:

Показати зображення...

Звісно, мають. Те, що запостила мишка - то жалюзі. Ставні з рамою і регульованим нахилом ламелей.
Ось так воно виглядає в Англії. Ціна залежить від матеріалу - починається десь із 250 фунтів за м2

   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Головне на кухні їжа.

Для кого-то головне понты
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Для кого-то головне понты

На кухні головне не їжа, а зручність її приготування.
 У сучасному світі можна й без кухні прожити і харчуватися краще, ніж із кухнею.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Холодильник-раковина-плита мають утворювати такий собі трикутник.
это все бред. Всегда делай только как считаешь нужным сам
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я не особо видео смотрела. Вроде там все правильно удобно размещено.
В 16 тыс включили стоимость всего видимо. И дивана и ремонта
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

бльо...
шипіляве чмо, що їси лайно з тарельки від СВЧ, розказує що  купуватиме кухню   за 16к    :facepalm1:

яким  тре  бути придурком, аби повірити??

Ти довбйб)))
Ця кухня стоіть вже куплена в будинку де я зараз живу в Чернівцях)))
пс. А собі в Кьольні дійсно буду купувати дешевшу))——
Штук 5—7 заплановано(((
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я не особо видео смотрела. Вроде там все правильно удобно размещено.
В 16 тыс включили стоимость всего видимо. И дивана и ремонта

Диван——копейки.
Ремонт——не включено.
Единственно что на видео не попала стиралка и сушка от Миле что тоже включены в цену((
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

в англії зараз струя, просто міняють передні панелі, типу дверці, шухлядки, на щось нове іншого кольору для прикладу, каркас залишається на місці, копійчана робота, але кухня набуває повністю нового вигляду (tu)
у нас так все поголовно делают
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

У меня есть дети мальчики. Они сами собирают кухню уже. Потом вызывается мужик который вырезает все отверстия в столешнице.
Даже электролобзиком можно самому вырезать сложные углы и даже тумбу под мойку
Ну если руки не из жопы.
У меня есть даже фотка девочки ребенка с шуроповертом и кухней что они ( дети) толпой собирали.детский рабский труд удешевляет кухню на 40 процентов
Найду выложу фотку
   
Re: Кухня за 16000 евро)))


Шкаф под духовку - легко!
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

У меня есть дети мальчики. Они сами собирают кухню уже. Потом вызывается мужик который вырезает все отверстия в столешнице.
Даже электролобзиком можно самому вырезать сложные углы и даже тумбу под мойку
Ну если руки не из жопы.
У меня есть даже фотка девочки ребенка с шуроповертом и кухней что они ( дети) толпой собирали.детский рабский труд удешевляет кухню на 40 процентов
Найду выложу фотку
Я сам собрал и получил от этого удовольствие, врезается все элементарно, у хорошей поверхности и мойки всегда есть шаблон в комплекте что б не мудохаться.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Розказував якось про Кухню))
Сам зараз знаходжуся в стані Ремонту——тому і цікавлюсь таким))
Як на мене ціна завищена, але Техніка реально крута і дорога))

https://youtu.be/xXtVNPVrdac

Ось ця кухня продається за $4000AU
Marble bench
https://www.facebook.com/commerce/listing/274713124389398/?ref=share_attachment
Можна вислати контейнером в Німеччину - буде з доставкою в три рази дешевше
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Вартість переробки кухні в Каліфорнії десь від 20 до 60 тисяч долларів в середньому. Кухні тут правда значно більші, в рази більші. Один вбудований холодильник як SubZero, Wolf чи Viking буде коштувати десь від 8-9 тисяч, ціна гранітних столешниць за квадратний фут може бути за межами 100 долларів, коли звичайно ціна починається десь від 25 долларів. І так в усьому.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Як на мене ціна завищена, але Техніка реально крута і дорога))
Нічого особливо крутого не бачу, але для Німеччини ціна адекватна, з урахуванням того, що продавець я майже впевнений оформить знижку.
З точки зору здорового глузду і менш заможних країн звісно що понти.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

У Сергія ціна не в Німеччині, а в Чернівцях.  :D
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Розказував якось про Кухню))
Сам зараз знаходжуся в стані Ремонту——тому і цікавлюсь таким))
Як на мене ціна завищена, але Техніка реально крута і дорога))

https://youtu.be/xXtVNPVrdac
у нас така кухня тищу євро коштує. Тьху
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

у нас така кухня тищу євро коштує. Тьху

Там тільки посудомийка наприклад від Мілє——коштує більше за тищу))
пс. На фіга писати брєд?
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Вартість переробки кухні в Каліфорнії десь від 20 до 60 тисяч долларів в середньому. Кухні тут правда значно більші, в рази більші. Один вбудований холодильник як SubZero, Wolf чи Viking буде коштувати десь від 8-9 тисяч, ціна гранітних столешниць за квадратний фут може бути за межами 100 долларів, коли звичайно ціна починається десь від 25 долларів. І так в усьому.
Нам так не жити ніколи. Холодильник за 10к  :facepalm:
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Нам так не жити ніколи. Холодильник за 10к  :facepalm:

Таки да, бо ціни розраховані не на англійського манюпаса та не на мене. В США є великий прошарок людей, які готові заплатити ці гроші. В мого бувшого шефа один полив садочка біля його хати обходився в 2-3 тисячі долларів в місяць за одну воду, а тут якийсь холодильник за 10 тисяч.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Нам так не жити ніколи. Холодильник за 10к  :facepalm:

Ти не розумiєш.   Там холод геть інший  -  шляхетний,  вишуканий.   
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Таки да, бо ціни розраховані не на англійського манюпаса та не на мене. В США є великий прошарок людей, які готові заплатити ці гроші. В мого бувшого шефа один полив садочка біля його хати обходився в 2-3 тисячі долларів в місяць за одну воду, а тут якийсь холодильник за 10 тисяч.
а я дружині плакався, що ебучя електріка на полив саду жере 200 баксів. В кожноі людини свій маштаб. Мені 200 на полив, то дорого.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Ти не розумiєш.   Там холод геть інший  -  шляхетний,  вишуканий.   

Раптом це і в мою сторону підколка))--
то ще раз підкреслю що саме ця Кухня не моя і я теж вважаю ціну завищеною))
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Раптом це і в мою сторону підколка))--
то ще раз підкреслю що саме ця Кухня не моя і я теж вважаю ціну завищеною))
Як не моя??
Кухня із СТ - не ваша???
А Ви ж там кажете - заберу собі кактуси..
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Як не моя??
Кухня із СТ - не ваша???
А Ви ж там кажете - заберу собі кактуси..
Вот этого я тоже не понимаю
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Это родителей или его или жены
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія