Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

автопроблема у києві.

автопроблема у києві.

відколи в києві пішов сніг, я на машині їздив з дому на роботу - і там і там парковки.
також їздив до супермаркетів, у кіно та в трц купити подарунки. там теж є парковки і їх почистили
а вчора поїхав до знайомих, там парковки нема.
так от - залишити машину на декілька годин ПРОСТО НЕМА ДЕ!
всі двори забиті, більшість машин судячи з шару снігу на даху і не виїжджали. на вулиці або теж засипані до даху машини або відвал вище метра від дорожньої техніки.

їхав до найближчого супермаркету, там лишав машину і визивав таксі.

отаке от!
   
Re: автопроблема у києві.

і що тут дивного?!
наче це вперше у Києві такий сніг
Їздиш з великою лопатою
хочеш припаркуватися - розчищуєш спершу для себе місце там де інші полінувалися
або якщо до друзів на кілька годин, то одразу таксі,щоб потім не мучитися
   
Re: автопроблема у києві.

 X(
   
Re: автопроблема у києві.

відколи в києві пішов сніг, я на машині їздив з дому на роботу - і там і там парковки.
також їздив до супермаркетів, у кіно та в трц купити подарунки. там теж є парковки і їх почистили
а вчора поїхав до знайомих, там парковки нема.
так от - залишити машину на декілька годин ПРОСТО НЕМА ДЕ!
всі двори забиті, більшість машин судячи з шару снігу на даху і не виїжджали. на вулиці або теж засипані до даху машини або відвал вище метра від дорожньої техніки.

їхав до найближчого супермаркету, там лишав машину і визивав таксі.

отаке от!

Решение простое — нужно убрать из Киева половину машин и сразу автомобилистам станет очень комфортно ездить по Киеву.
   
Re: автопроблема у києві.

Хіба так важко заздалегідь ( а про потужні снігопади за тиждень попереддали)  завершити всі нагальні справи та зробити закупи?
Випав сніг,  його багато,  якого лисого брати авто та пертись кудись?)
Ви серйозно такі недолугі?
   
Re: автопроблема у києві.
ATF



https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_27-29_sichnya_prognozuyut_snig_kivavtodor_gotoviy_do_pogirshennya_pogodnikh_umov/

Заздалегідь, до початку опадів, дорожники розпочнуть превентивну обробку доріг і тротуарів. «Київавтодор» готовий до погіршення погодних умов: має 544 одиниці спеціальної техніки, працює у цілодобовому режимі.

«Київавтодор» закликає водіїв бути обачними на дорогах. І не залишати авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та узбіччях, аби не заважати працювати спецтехніці.

Просто Вітальці не місце в кріслі мера. Його царина - бокс. Бо коли йому не теліпають по мармизі - він втрачає сенс життя.

   
Re: автопроблема у києві.

Решение простое — нужно убрать из Киева половину машин и сразу автомобилистам станет очень комфортно ездить по Киеву.
І це нескладно зробити. По парним числам їздять авто з номерами які закінчуються на парну цифру, по непарним - на непарну.
   
Re: автопроблема у києві.

Має бути якісь правила на випадок снігу , організація прибирання, заборона паркування в місцях де працює техніка. Якщо якийсь козаченьки проігнорить, загребти снігом корито до весни.
   
Re: автопроблема у києві.

І це нескладно зробити. По парним числам їздять авто з номерами які закінчуються на парну цифру, по непарним - на непарну.

Пфф... дві бляхи по 1,000 доларів, тай все
   
Re: автопроблема у києві.

відколи в києві пішов сніг, я на машині їздив з дому на роботу - і там і там парковки.
також їздив до супермаркетів, у кіно та в трц купити подарунки. там теж є парковки і їх почистили
а вчора поїхав до знайомих, там парковки нема.
так от - залишити машину на декілька годин ПРОСТО НЕМА ДЕ!
всі двори забиті, більшість машин судячи з шару снігу на даху і не виїжджали. на вулиці або теж засипані до даху машини або відвал вище метра від дорожньої техніки.

їхав до найближчого супермаркету, там лишав машину і визивав таксі.

отаке от!

Ну так половина тех ржавых корыт, которые стоят во дворах, либо не ездят вообще, либо раз в год выезжает на село, показать, односельчанам - что ЯНЕЛОХ...
Они куплены напоказ...
Денег на покупку наскребли, а на обслуживание нит...
И теперь янелохи в пожизненном рабстве, чтобы рассчитаться за кредиты на понты...:)
   
Re: автопроблема у києві.

Має бути якісь правила на випадок снігу , організація прибирання, заборона паркування в місцях де працює техніка. Якщо якийсь козаченьки проігнорить, загребти снігом корито до весни.

а якщо людина у лікарні?
чи в іншому місті?
вибачитись і розгребти?
   
Re: автопроблема у києві.

Має бути якісь правила на випадок снігу , організація прибирання, заборона паркування в місцях де працює техніка. Якщо якийсь козаченьки проігнорить, загребти снігом корито до весни.

Для этого должно быть построено достаточно паркингов... но их нет...
Во-первых потому, что большинство спальных районов проектировалось и строилось по проектам полувековой давности когда такого количества жоповозок не было
А во-вторых козаченьки не приучены оплачивать услуги и привыкли пользоваться всем нашару...
Поэтому строительство паркинга вряд ли окупится за время жизни инвестора...
   
Re: автопроблема у києві.

Для этого должно быть построено достаточно паркингов... но их нет...
Во-первых потому, что большинство спальных районов проектировалось и строилось по проектам полувековой давности когда такого количества жоповозок не было
А во-вторых козаченьки не приучены оплачивать услуги и привыкли пользоваться всем нашару...
Поэтому строительство паркинга вряд ли окупится за время жизни инвестора...

сейчас строят еще хуже.
раньше среди 5ти этажных хрущевок хоть как то можно впихнутся, то сейчас на той же площади ставят 30ти этажные башни
   
Re: автопроблема у києві.

У нас не автопроблема, а водятлопроблема
Дано три полоси
До снігу - правий ряд запарковано, залишилось два
Під час снігу - з правого ряду якось вибралися, за той час підсипало, заїхати можна на півшишечки - залишилось півтора
Сьогодні - правий ряд засипано і запарковано, середній ряд запарковано, залишився один
Завтра - пробка на все місто і воплі «дарогі нє чіщєниє, власть нічєво нє дєлаєт!»
   
Re: автопроблема у києві.

сейчас строят еще хуже.
раньше среди 5ти этажных хрущевок хоть как то можно впихнутся, то сейчас на той же площади ставят 30ти этажные башни

Ну это все из той же оперы.
Невидимая рука рынка все отрегулирует...
Авотюх :facepalm1:

Невидимая рука рынка заинтересована только в загребании монет в собственный карман - а дальше хоть трава не расти... :(
   
Re: автопроблема у києві.

Ну это все из той же оперы.
Невидимая рука рынка все отрегулирует...
Авотюх :facepalm1:

Невидимая рука рынка заинтересована только в загребании монет в собственный карман - а дальше хоть трава не расти... :(

не, ну рано или поздно отрегулирует , квартиры в башнях без ближней парковки автоматом будут стоить дешевле.
   
Re: автопроблема у києві.

У нас не автопроблема, а водятлопроблема
Дано три полоси
До снігу - правий ряд запарковано, залишилось два
Під час снігу - з правого ряду якось вибралися, за той час підсипало, заїхати можна на півшишечки - залишилось півтора
Сьогодні - правий ряд засипано і запарковано, середній ряд запарковано, залишився один
Завтра - пробка на все місто і воплі «дарогі нє чіщєниє, власть нічєво нє дєлаєт!»

снег вообще то надо не на сторону откидывать , а как при ужасном совке вывозить с улиц и сбрасывать в Днепр
   
Re: автопроблема у києві.

снег вообще то надо не на сторону откидывать , а как при ужасном совке вывозить с улиц и сбрасывать в Днепр
я питав чому не можна вивозити сніг в дніпро - відповіли що заборонено екологічними якимось нормами
   
Re: автопроблема у києві.

Ну это все из той же оперы.
Невидимая рука рынка все отрегулирует...
Авотюх :facepalm1:

Невидимая рука рынка заинтересована только в загребании монет в собственный карман - а дальше хоть трава не расти... :(

Ну так у растамана все ОК с парковкой
   
Re: автопроблема у києві.

Ну так у растамана все ОК с парковкой
за цей ок я плачу 3500 на місяць і воно того варте
   
Re: автопроблема у києві.

за цей ок я плачу 3500 на місяць і воно того варте

Ну вот, просто все должны побеспокоиться о том, куда поставить машину
   
Re: автопроблема у києві.

за цей ок я плачу 3500 на місяць і воно того варте
:lol: а я...70 грн./ міс. За капітальний цегляний приватизований гараж ( 7×5 м, + електрика) в гаражному кооперативі...
   
Re: автопроблема у києві.

 :lol: плюс поряд є ще один гараж...Здаю його в аренду. За 50 USD ...  :(  в місяць. От я бля лох...З огляду на ціну від растіча
   
Re: автопроблема у києві.

а якщо людина у лікарні?
чи в іншому місті?
вибачитись і розгребти?
Ні, загребти нахій .  Коли я в лікарні мені пробачать комунальні платежі чи рахунок за опалення відзовуть?
   
Re: автопроблема у києві.

:lol: а я...70 грн./ міс. За капітальний цегляний приватизований гараж ( 7×5 м, + електрика) в гаражному кооперативі...

И лифт прямо в гараж?
   
Re: автопроблема у києві.

Решение простое — нужно убрать из Киева половину машин и сразу автомобилистам станет очень комфортно ездить по Киеву.
У мене ще краще. Мій рідний двір понаєхавшиє забили спринтерами та газелями. Тупо порозкатували газони, все нищать тварини. Всі до 45 з'їхали, залишились саме баби 70+ та гастарбайтери. Інколи приїзжаю хату навідати то аж серце крається.  :( 
   
Re: автопроблема у києві.

:lol: а я...70 грн./ міс. За капітальний цегляний приватизований гараж ( 7×5 м, + електрика) в гаражному кооперативі...
я за тебе неймовірно радий
   
Re: автопроблема у києві.

У мене ще краще. Мій рідний двір понаєхавшиє забили спринтерами та газелями. Тупо порозкатували газони, все нищать тварини. Всі до 45 з'їхали, залишились саме баби 70+ та гастарбайтери. Інколи приїзжаю хату навідати то аж серце крається.  :( 

Ну так старикам ничего не надо

Я такую хату продал
Всем на все пох,  лишь бы не тратить денег
   
Re: автопроблема у києві.

И лифт прямо в гараж?
...це вже збочення!..
Пішки, пішки трішечки...бо це корисно для здоров'я... :)  І в гаражі є купа місць. По бокам у мене широу металеві стелажі до стелі... Багатого чого можна розмістити. Починаючи від комплекту запасних колес...та закінчуючи ))) якимось непотрібом з дому, який начебто ще і шкода викидати...
   
Re: автопроблема у києві.

я за тебе неймовірно радий
:rotate:  Тобі як дружбану...здам в аренду за...20 баксів в місяць...
   
Re: автопроблема у києві.

...це вже збочення!..
Пішки, пішки трішечки...бо це корисно для здоров'я... :)  І в гаражі є купа місць. По бокам у мене широу металеві стелажі до стелі... Багатого чого можна розмістити. Починаючи від комплекту запасних колес...та закінчуючи ))) якимось непотрібом з дому, який начебто ще і шкода викидати...

Это да
   
Re: автопроблема у києві.

Запаковані міста зубожильцями то ще не корки.
Повернення з Одеси замість неділі ввечері в понеділок в обід то вже буде схоже на корки.

Десь так так в районі Жашкова...

   
Re: автопроблема у києві.

а куда весь снег денется когда начнёт таять?
   
Re: автопроблема у києві.
ATF

я питав чому не можна вивозити сніг в дніпро - відповіли що заборонено екологічними якимось нормами

Отже ж...

https://www.the-village.com.ua/village/city/city-news/281215-u-kievi-testuyut-snigoplavilni-mashini-yakiy-tse-mae-viglyad

Снігоплавильні машини зливають воду в дощову каналізацію, яка йде в Дніпро. І це можна. А напряму сніг в Дніпро - неможна.
   
Re: автопроблема у києві.

Хіба так важко заздалегідь ( а про потужні снігопади за тиждень попереддали)  завершити всі нагальні справи та зробити закупи?
Випав сніг,  його багато,  якого лисого брати авто та пертись кудись?)
Ви серйозно такі недолугі?

Кульбіда розповідав у січні, що на початку лютого буде тепло, а в деяких областях до +15. 8-: Які прогнози, така і готовність.
Плюс видно, що ніхто не хоче навіть для себе трохи прибрати, щоб нормально машину поставити.

В Україні у лютому буде справжня весняна погода.
Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.
Синоптик прогнозує, що сильних морози вже не буде. Потепління, яке прийшло в країну, триватиме до 26 січня. Невелике похолодання чекає на українців в кінці цього місяця. А в лютому очікується висока відмітка на термометрах.
   
Re: автопроблема у києві.

Запаковані міста зубожильцями то ще не корки.
У нас буде гірше,за умови що автівок на душу ставатиме ближче до рівня  розвинутих країн, а інфраструктуру розвиватимуть велоурбаністи.
Адже транспортна інфраструктура в розвинутих країнах розвивалась паралельно  до технічного прогресу, а тут будувався комунізм з хрущовками  без паркінгів .Якщо можливо то прямо біля  заводів,а якщо ні , тоді бидловозки  мали переміщувати пролетаріат .
   
Re: автопроблема у києві.

Кульбіда розповідав у січні, що на початку лютого буде тепло, а в деяких областях до +15. 8-: Які прогнози, така і готовність.
Плюс видно, що ніхто не хоче навіть для себе трохи прибрати, щоб нормально машину поставити.


Я заплатил дворнику 100 грн, так он мне и машину откопал, и выезд сделал, и место расчистил с посыпкой солью. А остальные либо сами копают, либо выламывают бампер, выезжая по сугробу. Но денег всем жалко.
   
Re: автопроблема у києві.

   
Re: автопроблема у києві.

не, ну рано или поздно отрегулирует , квартиры в башнях без ближней парковки автоматом будут стоить дешевле.
Не відрегулює.
Ось на Піздняках, в "чоловейніках" біля 100 000 людей вже живе й тільки 5 сратих шкіл навколо!
Коли оті "понаєхі" купували ті квартири, хіба вони цим питанням заморочувалися.
Зараз мене знайома сусідка зустріла - кожного дня дитину на Печерськ возять з Осокорків, в пробці на Південному мосту стоять, піздець, єбаніна повна :facepalm:
   
Re: автопроблема у києві.

На правах реклами - здаю підземний гараж за 3000 грн\місяць - тепло, світло, можна тримати не тільки авто а й купу різного мотлоху.
Піздняки.
Кому там "парко-місця" не вистачає?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія