Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
2 травня 2021 17:45:42
якщо не будуть доганяти - то ВСІ будуть втікати
Якщо не будуть доганяти то... усі (хоч і під кайфом) хоч і гонорово але приїдуть до хати.  B-)
і шо? Ну приїхав він до хати. Тверезим повністю. Й навіть визнав - "так, я не зупинився на вимогу поліції"
Знаєш, що йому погрожує?
Читай статтю 122-2
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10#n4031

Ажно 9 (дев'ять) неоподаткованих мінімумів! Тобто 153 грн штрафу!
Для порівняння - якщо його зупинять й драгер покаже сп'яніння, штраф буде 17000 грн

А тепер уяви собі, що забороняють переслідування, до чого це приведе?
Правильно, ніхто зупинятися й не подумає, а 153грн зараз не гроші, щоб перейматися, це п'ять літрів бензу
  Не так все. Зовсім не так. Уявімо. зупиняють мене. Навіщо втікати якщо у мене доки в порядку і я цілком тверезий?   8-:
   Що цілком логічно, запитую причину зупинки.
  - Викрали авто такої моделі та кольору як ваше.
  Телефоную у поліцію й запитую чи в той день схоже авто в розшуку.
  Якщо ні - поліціянти злітають з роботи.
  А як інакше? Я ніби вільний громадянин вільної держави отож нех.. мене просто так зупиняти!  :gigi:
2
2 травня 2021 17:19:03
  У 1787 році за правління австрійського цісаря Йосифа II стався на вулиці Відня такий випадок. Декілька в’язнів підмітали вулицю. Раптом до одного з них підійшов один студент і поцілував його в руку. Це бачив зі свого вікна радник цісаря барон Крайсель. Він відразу ж покликав цього юнака і запитав: „Хто ви?” „Я студент університету”, - відповів юнак. „А чи знаєте ви, що вам не личить цілувати руку в’язня на вулиці?” „Це мій батько”, - відповів юнак, і в його очах появились сльози...
      Незабаром про це довідався цісар. Він звелів випустити батька-в’язня на волю. „Батько, який так гарно виховав дитину і стільки пошани заслужив у неї, не може бути злочинцем”, - говорив цісар. А синові, який не встидався прилюдно виявити свою любов до батька, дав від себе стипендію на навчання. Так Бог нагородив сина за те, що не встидався свого батька-в’язня.
     Діти повинні любити батьків, бо немає іншої заплати за любов, як лише любов! Отже, діти повинні відплачувати родичам любов’ю за любов, за те добро, що родичі для них зробили часто ціною власного здоров’я, особистого щастя, а навіть і життя.
     Добрих дітей очікує і від Бога нагорода, а злих і невдячних не обмине покарання. Це слова Святого Письма. Це досвід віків.
   P.S. По справжньому Вас любить той, хто в тайні від Вас за Вас молиться Богу!  [ua]
3
2 травня 2021 17:13:17
якщо не будуть доганяти - то ВСІ будуть втікати
Якщо не будуть доганяти то... усі (хоч і під кайфом) хоч і гонорово але приїдуть до хати.  B-)
4
2 травня 2021 16:32:48
   -  Звернуся до психолога із проблемою: пісяю під себе щоночі.
   - І???
   - Тепер я цим горджусь....
 :gigi:
5
2 травня 2021 16:19:31
  Ще при совку жив у нашому місті каскадер - створював із колегами шоу на стадіонах України. Проїхати стадіоном круг на "Ладі" на двох колесах їм було, як казали - нех.. снєдать.   B-)
  Любив він перед ДАІшниками випендритись - спровокувати на погоню.  B-)  Для каскадера це була гра - андреналін в кров.  :gigi:
 Після двох чи трьох погонь ДАЙці просікли тему й далі ганятися за каскадером не стали. Безпонтово тому що. B-)
6
2 травня 2021 15:08:14
По-покидьки були б в даній ситуації не кращими. ІМХО
Так що не тра тру-ля-ля...  :gigi:
7
2 травня 2021 14:24:34
   Зазвичай ситуйовина стандартна: Пацан придбав круту тачку, запросив на гулянку панянок, посадовив в авто. Гормони грають + алкоголь. Рве з місця так, що панянки влипають в сидіння - показує силу движка. Далі виписує круті віражі - показує який він ас. Грає музон, панянки визжать від страху. Андреналін в крові зашкалює. Авто просить швидкості, душа кайфу. Аж тут цей дрифт помічають поліціянти. Махають палицею. Ковбой перед панянками випендрюється: "Москва - Воронеж хег догониш. А догониш - хег возмьйош!".
  Розпочинається погоня. Каскадер напідпитку отож... :facepalm1:
  Уявімо, що поліціянти зафіксували номенрні знаки, передали дані колегам й не кинулися в погоню. На 99% чувак доїхав би куди слід.
  Через короткий час поліціянти б чекали гонщика біля хати із алкотестером. (Інтернет творить дива) Розбори були б вранці  :gigi:
по колеса
м норм. Треба пуляти. Я в vice city таке бачив.
Якщо серед поліцянтів тверезо оцінити подібні ситуйовини то... то нах було переслідувати?  8-)
8
2 травня 2021 13:20:30
Через короткий час поліціянти б чекали гонщика біля хати із алкотестером.
А гонщик додому не збирався їхати.
  Тю, та місце перебування авто пробити по базі - нуль емоцій. Куди власник авто дінеться? Вік інету, млін.  B-)
9
2 травня 2021 12:57:08
  Деза, себто дезинфоммація  - сильна зброя. Ось приклад із історії:
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
  "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев". Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду". 
   :facepalm1:                                                             

10
2 травня 2021 12:45:03
  Доки мені не повернуть 250л бензину та 6,5 мішків крупи...
   ... Не в тому річ, любі друзі та любі мОї.
  Ті 250 літрів бензину та 6.5 мішків крупи я передам як благодійний внесок у найближчий дитбудинок.
  Не в тому річ, шановні.
  Річ у чисто людській справедливості! Прийдуть "Спанові хлопці" до влади і тоді вони знайдуть коли і хто присвоїв незаконно конфісковане. Знайдуть тих КДбістів і вирахують їз їхніх захмарних пенсій.
  Це в кращому для тих покидьків випадку.
  А коли воно буде? Господь те знає...  8-)
11
2 травня 2021 12:27:07
мудак
Почалося...
Та ладно. Люди получают большие деньги от государства за обеспечения безопасности первых лиц. Этот полет с самого начала был не безопасный даже если бы закончился благополучно
  Саме так. Уявімо, що літак приземлився. Трагедія розстрілу 15000 польських офіцерів котрим совіти у випадку здачі у полон гарантували життя.
   Розстріляли усіх.  :X
  Відеокартинка царемонії пошани розстріляних поляків на усю цивілізацію. Себто приниження ЧК-КДБ на сесь світ. Звісно, Пу цього допустити не міг.
  А так: немає тіла - немає діла.
На місці Пу організував би падіння того літака кожен. І Ви на місці Пу теж. Так Ви ж погодтесь ради правди... B-) 
12
2 травня 2021 12:05:35
Настанок висновок: Керманичі, ніколи не відправляйте свій президентський літак на капремонт у теоретично ворожу державу.  :X
13
2 травня 2021 12:00:23
звичайно правильно
жаль тільки що убив одного свідка, міг би іще і Груздєва шльопнути, який випадково поряд проїжджав
Да хоть всех кто был в авто. В следующий раз никто бегать не станет.
Сталін в Сібірь за колоски висилав, чому ж все одно крали?
  Шановний, ви будете в шоці від істини: В Європі під час публічних страт злочинців усіх мастей серед натовпу зівак кишенькові "спеціалісти кишенькової тяги" тирили із кишень глядачів гроші.  :gigi:

14
2 травня 2021 10:38:58
  Я був в"язнем сумління 1982-87. Та от у 1991 настала давно нами очікувана Незалежність.
  (Уривок із спогадів, котрі є в Інеті)
   Виникло бажання добиватися повернення незаконно відібраних у ніч арешту батьківського бензину, муки та крупи. Як-не-як а із Незалежністю наступила справжня воля, справедливі порядки отож є шанс добитись правди.
 :Написав скаргу прокуророві міста: "Під час обшуку в 1982 році, у помешканні батьків працівники міліції забрали 250 літрів бензину та 6,5 мішків крупи. Вирок суду був без конфіскації. Прошу розібратися та повернути награбоване". (250 літрів бензину вказали у офіційному акті вилучення, а насправді, там пального було вдвоє більше.)
  Через тиждень викликали у міліцію. Звернув увагу: там працюють ті ж самі люди, що й раніше і їхня поведінка теж не змінилася. Єдине, що довелося змінити - зірки на тризуби. Краєчком ока помічав як вони переморгуються, хитають глузливо головами, ніби безмовно говорячи: "Дивись, який ідіот, - надіється щось від нас добитись…" 
  Найкраща оборона - наступ, отож ті на мене накинулись: "А де Ви взяли стільки бензину та крупи, коли тоді все відпускалося строго по нормі!?"
  Говорили прямо в очі: "Ваша особова справа знищена, так що доказів немає."
  Ще й глузували: "Наша влада стільки людей засудила, що, самі розумієте, якщо зберігати кожну справу вічно, то ніяких архівів не вистачить". 
  Якщо й справді так, то з тієї кримінальної справи жаль лише оригінально виконаних фотографій з "місця злочину", звіту головного лікаря психоневрологічного диспансеру та анонімки "колгоспної доярки". Жаль тому, що колись мені не буде чим авторам тих "шедеврів" носа витерти.
  Зрозуміло, що сценарій "роботи" чорнокнижників, магічні рецепти, рапорти про мою поведінку під впливом чародійства та психотропних препаратів, той лист адресований ЦРУ, доноси різноманітних інформаторів зберігаються ретельно й сьогодні служать посібником, вчать комітетників маніпулювати людською поведінкою...   
  Через місяць надійшла офіційна відповідь: "Згідно пояснень вищеназваних осіб бензин був переданий в одне з автопідприємств, а крупа реалізована через магазини міста. За давністю часу документи, які підтверджують реалізацію крупи та бензину, не збереглися, про що Вас і повідомляємо".
  Звичайно, коли ділили між собою батьківський бензин та крупу то, ясна річ, ніяких паперів не складали, тому й не дивно, що "не збереглися". Та хоч би не брехали - сказали все як було.
  P.S. Нічого не міняється. Як була україна сатанинською то такою і залишилась.  :facepalm1:
16
2 травня 2021 09:40:51
  Кожен із вас тисячі разів бачив блискавки з неба, котрі спричиняють пожежі. Ніхто цьому не дивується - звикли. А тут он декотрі дивуються сходженню Благодатному вогню з неба.  ;)
17
2 травня 2021 09:31:29
   Зазвичай ситуйовина стандартна: Пацан придбав круту тачку, запросив на гулянку панянок, посадовив в авто. Гормони грають + алкоголь. Рве з місця так, що панянки влипають в сидіння - показує силу движка. Далі виписує круті віражі - показує який він ас. Грає музон, панянки визжать від страху. Андреналін в крові зашкалює. Авто просить швидкості, душа кайфу. Аж тут цей дрифт помічають поліціянти. Махають палицею. Ковбой перед панянками випендрюється: "Москва - Воронеж хег догониш. А догониш - хег возмьйош!".
  Розпочинається погоня. Каскадер напідпитку отож... :facepalm1:
  Уявімо, що поліціянти зафіксували номенрні знаки, передали дані колегам й не кинулися в погоню. На 99% чувак доїхав би куди слід.
  Через короткий час поліціянти б чекали гонщика біля хати із алкотестером. (Інтернет творить дива) Розбори були б вранці  :gigi:
18
1 травня 2021 18:57:24
  Поліцейські зупиняють авто а водій... тисне на газ намагаючись втекти. Розпочинається погоня. Щоб відірватись від переслідування водій буде діяти неадекватно, імпульсивно, істерично. Себто створювати аварійні ситуації. В результаті сам покалічиться, пасажирів та перехожих покалічить, розіб"є авто.  :facepalm1:
  І хто у виграші? А не стали би переслідувати... Так отож...
  Не зупинився водій - передайте по звязку орієнтування колегам а ті перехоплять злочиця на світлофорі чи в корках. Вичислять винуватця по базі а завтра викличуть та покажуть відео порушення. Випишуть штраф.
  Свіжак в тему: https://crime.fakty.ua/375042-smertelnoe-dtp-v-centre-kieva-smi-soobcshili-o-prichastnosti-rodstvennika-eks-glavy-mvd
   У Києві в ніч на 1 травня на бульварі Лесі Українки сталася п'яна смертельна ДТП. Як розповідають в поліції, водій Infiniti не захотів виконувати вимогу патрульних про зупинку і спробував втекти, але втратив контроль над авто, в'їхав в дерево, а потім збив стовп.
  Від удару на місці загинула 18-річна пасажирка Олександра З. Ще одна — 19-річна Марія отримала травми.
  Водія — 26-річного Павла Б. — в ЗМІ назвали родичем колишнього голови МВС Миколи Білоконя (займав високу посаду в 2003—2005 роках).
  Зараз водій, незважаючи на те, що і сам отримав травми і перебуває в лікарні, узятий під варту на 60 діб. Застави для заарештованого не передбачено. Чоловік став підозрюваним по ч.3 ст. 286−1 КК України (п'яне водіння зі смертельними наслідками). Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.
  Заступник міністра МВС Антон Геращенко уточнив, що водій рухався зі швидкістю понад 100 км/год, а перевірка на алкоголь підтвердила сп'яніння. Перевіряти, чи є затриманий Павло Б. родичем екс-міністра, в МВС відмовилися.
   :shuffle:
19
1 травня 2021 18:39:04
- Слышали? Циля Абрамовна пятого мужа в крематорий отвезла.
- Какая несправедливость! Тут одни одного найти не могут а другие ими печки растапливают!
 :gigi:
20
25 квітня 2021 19:18:35

Млін, чому наших керманичів так тягне до Хуйла ніби там медом намазано?  8-:
21
19 квітня 2021 20:27:42
  Розумні не хочуть йти у політику. Тому що потрапив у вовчу зграю - вий по вовчи. Затягнеш свою пісню - з"їдять. Як Чорновола, Скрябіна і багатьох інших. От і немає дурних...  :shuffle:
22
19 квітня 2021 19:03:20
Импичмент и запрет слуг народа!
Для того, щоб поставити питання про імпічмент на голосування потрібно половина голосів ВР.
Для оголошення імпічменту потрібно 2/3 голосів ВР.
Такого ніколи не буде. Забудьте.  B-)
23
19 квітня 2021 11:51:31
  Був в Ізраїлі. Йду вулицею й бачу що у вікні моргає червона лампочка. Усі кому тра знають що це означає. 200шек/год.  ;)
  Був у Польщі. Будь який таксист завезе вас куди вам тра. Звичайний будинок. 150зл/год.  ;)
  П.С. Я не відвідував але розцінками поцікавився.  ;)
25
18 квітня 2021 16:30:40
  Тоді євреї вирощували свиней на продаж іновірцям. На експорт, якщо сьогочасною термінологією.
   "І ось, усе місто вийшло назустріч Ісусові. Як Його ж угледіли, то стали благати, щоб пішов Собі з їхнього краю!.."
  Попросили піти - обломав їхній бізнес тому що... 
 8-)
26
18 квітня 2021 15:35:27
Ось цитата ЦДАГО:

ініціаторами створення нрУ за перебудову виступили колишні шістдесятники і. Драч, Д. Павличко та радянські письменники Ю. Муш- кетик і В. Яворівський. запропонований ними Проект Програми руху неодноразово обговорювався на партійних зборах спілки письменників у присутності завідувача ідеологічного відділу Цк компартії України л. кравчука4. Програма визнавала керівну роль компартії у діяльності нрУ, основною метою руху проголошувалось сприяння комуністичній партії у розвитку демократії. однак, незважаючи на поміркований ха- рактер основних положень проекту, компартійні органи зустріли його гострою критикою.

Кравчук був категорично проти навіть опортуністичного проекту НРУ
Це не пряма цитата, це узагальнення з дослідження, а сам документ з якого зроблено цей абзац займає 6 сторінок (якщо вірити посиланню на джерела).
У 1988 році Лук'яненко  разом з Чорноволом мутили реформування  опозиційної  УГС (Гельсинської спілки), їх слухало КДБ, про що постійно надавали доповідні Щербицькому.
У якомусь 1985 році, їх би як мінімум закрили до дурки ще раз. А у 1988 році  Щербицький зробив вигляд, що цього не бачить. Що тоді вже про "рух реформаторів" казати. :gigi:
  Те що В.М.Чорновола прослуховували є правда. Уривок із моєї книги спогадів:
                                                   Я у В'ячеслава Чорновола.   1988р.                                   
   Слухав "радіо Свобода". Через шум глушилок розчув лише назву вулиці на котрій у Львові мешкає В'ячеслав Чорновіл - колишній політв'язень, а на даний момент редактор часопису "Український вісник". Був третій день Великодня й я купив квиток на літак - сподівався в свято застати господаря дома. Знайшов поштове відділення, котре обслуговує названу вулицю й запитав адресу В'ячеслава Чорновола. Невдовзі тиснув кнопку дзвоника вказаної квартири. Двері відкрив В'ячеслав і я, за пасхальним звичаєм, тричі привітався: "Христос воскрес!" Зайшов у гостинно відкриті двері. Та як побачив на столах цілі гори рукописів так відразу зрозумів: шанси моїх спогадів потрапити на сторінки часопису мізерні...
   Під час розмови запитав В'ячеслава Максимовича чи прослуховують комітетники його квартиру, на що той ствердно кивнув головою. Рукопис залишив - надіявся, що хоча б якийсь уривок та буде надрукований… 
                                                                            Я в кабінеті карного розшуку.
   Через день до мене заїхав співробітник карного розшуку. Завіз до себе в кабінет й довго допитувався чого це я їздив до В'ячеслава Чорновола. Щоправда після "бесіди" на тій же службовій "Волзі" привіз назад.
  Через тиждень до хати зайшов незадоволений владою чоловік, - просив допомогти опублікувати розповідь про секретні методи роботи КДБ. Дивно, але він якимсь чином знав про мою поїздку до Чорновола. Розповідав про підлості КДБ – намагався таким чином викликати на відвертість, щоб і я в свою чергу розповів мету поїздки до В'ячеслава та подальші плани. Зрозумівши, що це "підсадна качка", не клюнув на цю примітивну приманку - звик до продажності наших людей. Після візиту гостя в хаті довго стояв дивний неприємний запах…
27
18 квітня 2021 15:23:56
  Для прикладу: Прийшла армія СРСР в Афган. Збирає старішина соплемінників й заявляє: "Прийшли невірні й осквернили священне знамено Ісламу!".
  і зрозуміло. У присутніх очі загоряються ненавистю, стискуються кулаки.
  Що було далі - знаєте.  8-)
28
18 квітня 2021 14:10:09
Свобода і достаток - слова синоніми. Якщо нація бідна - значиться немає там свободи.  8-)
29
18 квітня 2021 12:37:39
Моя книга перебазувалася на:
https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Цитувати
Відгуки читачів:
 Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
Хош, я тобі відгука наїпашу?
  Не варто старатись - знаю я що ти там "наїпашиш".  :shuffle:
  Я вам, шановні" приведу вірш молодого Сосо (майбутнього Сталіна), котрий колись був опублікований в газеті "Заря Востока":
"Шёл он от дома к дому,
В двери чужие стучал.
Под старый дубовый пандури
Нехитрый мотив звучал.
В напеве его и в песне,
Как солнечный лик чиста,
Жила великая правда –
Божественная мечта.
Сердца, превращённые в камень,
Будил одинокий напев.
Дремавший в потёмках пламень
Взметался выше дерев.
Но люди, забывшие Бога,
Хранящие в сердце тьму,
Вместо вина отраву
Налили в чашу ему.
Сказали ему: "Будь проклят!
Чашу испей до дна!..
И песня твоя чужда нам,
И правда твоя не нужна!"   
   До чого це я? А до того, що я чимось схожий на того музику-проповідника котрого люди прокляли. В даному випадку як мене декотрі ФУПчики.  :(
30
18 квітня 2021 12:26:26
Арсенал в Балаклеї таки підірвали за наказом Пороха: https://www.youtube.com/watch?v=HpQj4L0jW6M
31
17 квітня 2021 14:05:11
Мою документальну повість: [www.prisoner.com.ua] вкотре похвалили.

Зайшов на  www.prisoner.com.ua, а там.......... :weep:
Чотири роки тому я відмовився від платного www.prisoner.com.ua
Моя книга перебазувалася на:
https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
 ;)
32
17 квітня 2021 10:24:00
  Цікаво в тему:
https://ukrainenews.fakty.ua/373831-dazhe-30-tysyach-tankistov-ne-pomogut-rossijskij-politolog-rasskazal-kak-putin-popal-s-ukrainoj-v-sobstvennyj-kapkan
    Російський президент Володимир Путін намагається залякати Захід, стягуючи армію до українського кордону, але після американських економічних санкцій господар Кремля сам загнав себе в пастку. Таку думку в інтерв'ю «Апострофу» висловив російський політолог Дмитро Орєшкін.
  Політолог переконаний, що у Путіна «пацанська логіка», що вимагає обов'язково реагувати на тиск, послати «отвєточку», але не припиняти нагнітати ситуацію.
  «Коли йому треба чогось домогтися від, скажімо, „партнера“, то він (Путін) створює йому якісь труднощі, а потім каже: „Я готовий ці труднощі прибрати, але ти мені натомість дай те, те і те“. У даному випадку — не вводити санкції. Не так вже й багато вони хотіли. Не говори про Навального, не вводь санкції за Навального, не вводь санкції за те, за п'яте і десяте, а я тоді, так і бути, відведу війська», — пояснив експерт.
  Але тепер, коли санкції все ж введені, Путін опинився в неоднозначній ситуації. «Байден ввів санкції. Що тепер бажатиме Путін? Він ще 30 тисяч танкістів прижене до кордону? … Початок бойових дій … означає такі витрати, які заповнити буде надзвичайно важко, — пояснив Орєшкін. — Маленької переможної війни точно не вийде. І ще питання — чи буде вона переможною. Не дай Бог спробувати».
  Експерт приходить до висновку, що Путін потрапив в той капкан, який сам і поставив. «Йдеться про ту схему пацанську, яка приносила йому успіх — я вас налякаю, а якщо ви злякалися і зробите мені поступку, то я, так і бути, перестану вас лякати… до наступного разу. Зараз вже світова громадськість гру цю спробувала і дає зрозуміти, що ця гра не подобається», — підсумував політолог.
  Нагадаємо, раніше Дмитро Орєшкін підкреслював малоефективність санкцій Заходу проти Росії і Путіна, оскільки господар Кремля живе у власному особливому світі.
33
16 квітня 2021 16:24:43
а просто Хуйлом назвати слабо?
Так я ж дипломатично. Себто без нецензурщини. Якщо хтось захоче десь опублікувати то, щоб не викидав слів із пісні. А насправді він таки Хуйло.  ;)
34
16 квітня 2021 15:17:09
   Вованич, твоя більш як стотисячна армія оточила Україну із усіх сторін явно з метою окупації. Розбиті палаточні містечка, авіація, бронетехніка, артилерія та вояки готові до нападу.
  На даний момент ситуація на паузі. Що це означає? А те означає, що час грає проти тебе – українські урядовці шукають союзників, армія інтенсивно озброюється, народ готується протидіяти ворожій навалі. Це тобі не Крим із лояльним населенням. Тут вже Турч не продасть тобі території як колись Крим й Юля не накаже вдруге: "Щоб ні один танк не покинув гараж, щоб ні один вояк не покинув казарму!".
   Одночасно з тим в таборі твого війська, як це здавна ведеться, йде процес деморалізації: нудьгуючі вояки спочатку скуповують у місцевих харч, цигарки та бухло. Коли гроші закінчуються вимінюють бухло на соляру та одяг. Далі починається мародерство: "Мамка, яйка, млеко!"  :gigi:
  В таборі нудьгуючого війська падає дисципліна, розпочинаються різноманітні розборки. Висновок: з кожним днем зволікання ймовірність тобою запланованого успіху падає на 1-3 відсотки. Це означає, що через місяць – півтора наступати вже безглуздо.  B-)
  Мо тобі вже варт відвести війська на попередні місця дислокації? Теж не вихід – весь світ над тобою буде глузувати: "Что ж ты, фраер здал назад!?"  :D 
  Уявимо другий варіант: ти наважився на повномасштабний наступ. Бомбардування, обстріли, бої на лінії прориву та вулицях міст та сіл. Руїни, пожарища, кров, трупи, мародерство і т. д.  І спротив буде неабияким – наша влада якою би поганою не була але вона наша. Козацька кров ще тече в наших жилах.
  У нас і без ворожої навали економічна та соціально-політична ситуація плачевна. Ще й до того короновірус неабияк косить людей.
  Сутуація настільки плачевна, що навіть народні обранці доходять висновку "Пора валить из этой страны".
  Що робити із трупами, пораненими та полоненими із обох боків? Га? Подумав про це?
  Уявімо, що твої війська, окупувувавши певні території, просуваються вперед. Питання: хто буде утримувати порядок на захоплених тобою територіях? Ти маєш достатню кількість гуляйтерів та так званих тилових щурів? Ясна річ, почнеться партизанщина в тилу. Врахував ймовірність такого розвитку подій?
  Та ми самі у своїй Україні лад навести не можемо а тут ще ти із своїми зарізяками та мародерами…  :(
  Вован Вованич, у будь-якому випадку ти закінчиш як Адоль Алоїзович. Моє ІМХО.  [ua]
35
16 квітня 2021 13:32:20
   Питання на засипку. Ви виїздите з двору на запружену вулицю. Зазвичай через хвилину-дві знайдеться добряк: зупиниться й моргне фарами - себто пропустить вас. Китайське авто так зробить?  ;)
36
15 квітня 2021 22:02:36
https://money.fakty.ua/373708-nekotorye-poluchayut-v-20-raz-bolshe-v-pfu-nazvali-razmer-srednej-pensii-ukraincev
   За даними відомства, пенсії за віком отримують 8 316 443 особи, середній розмір — 3 770,23 гривень. 1 367 192 особи отримують соцвиплати за інвалідністю. У середньому це 2 825,32 гривень.
  Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначена 530 902 особам, її середній розмір 3 227,83 гривень.
  Середня пенсія у звязку з вислугою років — 3 403,48 гривень. Вона призначена 212 345 українцям.
  Найменший розмір — це соціальні пенсії (у середньому 1745,49 гривень). Такі пенсії отримують 71 924 особи.
  Пенсії військовослужбовців перевищують середню пенсію по Україні приблизно на 2 тисячі гривень.
  Найкраще забезпечені на заслуженому відпочинку колишні судді. Їхня середня пенсія на 1 квітня становила 77387,20 гривень. Одержувачами є 3556 чоловік.
    Варто відзначити, що середня пенсія суддів за перший квартал зросла на 13,9% (на 9 425,81 гривень), в той час як середня пенсія по Україні — на 6,2% (на 217,14 гривень).
  П.С. Ваш покірний слуга в числі 71924  :weep:
37
15 квітня 2021 21:47:29
  Мене продав агент КДБ котрий діяв, як то кажуть, "під прикриттям". Його спільниками були українці. Заарештовували українці.
  Справу вели та шили "Діло" білими нитками українці. Судили закритим судом українці. Знущалися в тюрмі українці. Етапували в сибірські табори українці. А ви кажете...
  Сьогодні усі дійові особи та виконавці тієї трагікомедії високі пенсії від України отримують. А я... :weep:
  А втім ви читали мою документальну повість...
  Так отож...
38
15 квітня 2021 19:39:49
  Ментальність різних народів пояснюють анекдоти:
   Розмовляють два грузини: - У тебе машина є. У мене є машина. Давай ще Гіві допоможемо купити машину.
   Розмовляють два євреї: - У тебе є будинок, у мене є будинок. Давай ще Мойші допоможемо побудуватися.
   Розмовляють два українці: - Ти сидів, я сидів. Давай ще нашого сусіда Івана продамо, щоб і його посадили.
.....
  Комісія перевіряє пекло. Запитують чортів: "Чому біля першого казана така велика охорона, біля другого - маленька, а біля третього - охорони нема зовсім?" Ті пояснюють: "У першому - євреї. Один вилізе - усіх витягне... У другому - росіяни. Якщо і втече хто, то далі буфету чи пивної не забігає - там його п'яного й знаходимо... А в третьому - українці. Там охорона взагалі не потрібна: якщо хто і намагається вилізти, то всі інші тягнуть його назад: "Еге, ти втечеш, а нам й далі мучитись?.. Ні, чоловіче, всім так всім…
....
  У камеру заводять новачка. Пахан запитує: 
  - Тебе за що? 
  - За лінь.
  - Як так, за лінь? - здивувався ватажок камери.
  - Зустрілися з давнім приятелем та й зайшли в пивну відсвяткувати зустріч. Після третьої чарки стали розповідати політичні анекдоти. А я все думаю: зараз сісти писати донос в КДБ чи спочатку трохи проспатись. Полінувався.  Вирішив так: трішечки подрімаю, тоді... 
  Тільки-но задрімав, будять хлопці з КДБ... І ось я тут - за лінь.
   :gigi:
39
15 квітня 2021 11:48:22
Це зрозуміло. Тому і питання на який прошарок можна спертися?

Патріотичний?
Атошники?
Фопи?
на всіх перерахованих.
Система хитра не доводить до кипіння дає пару вийти
Так ше довго можна вялитися
Пар час від часу випускають:

Наступного разу на демонстрантах шерстяні светри а у правоохоронців ебонітові кийки. Будуть так електроенергію добувати.  :gigi:
40
15 квітня 2021 11:17:01
Шановні, почитайте у Вікі біографії В.М.Чорновола і Кравчука Л.М.
І кого на табуретку всадовив багатопостраждалий від комуністичної влади наш мудрий народ?  8-)

Повна версія