Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цирк (P)

Re: Цирк  (P)

чуваки і чувіхи,мій товариш має два громадянства,працює водієм і проживає за кордоном біля 30 років.
десь півроку тому купив пікам для розвідників сам,вчора з ним говорив,шукає другий,постійно присилає гроші.
він срав на шапіто
і він більше українець аніж багато з нас тут строчащіх
   
Re: Цирк  (P)

чуваки і чувіхи,мій товариш має два громадянства,працює водієм і проживає за кордоном біля 30 років.
десь півроку тому купив пікам для розвідників сам,вчора з ним говорив,шукає другий,постійно присилає гроші.
він срав на шапіто
і він більше українець аніж багато з нас тут строчащіх

Усюсю ! мій таваріщ допомагає зсу , а ви всі лайно..
   
Re: Цирк  (P)

я ж не питав, чи ти зберігаєш, я питав чи ти позбувся
Якщо громадянство не зберігають, то його позбавляються. Якщо хтось не продовжив український паспорт, то він не перестає бути громадянином та мати громадянство. Я досить чітко висловився. До реч, яі описував тут процедуру та кроки для тих хто стверджував, що це неможливо.
   
Re: Цирк  (P)

Усюсю ! мій таваріщ допомагає зсу , а ви всі лайно..

Бяко, до людей з укр громадянством які давно до війни виїхали в мене питань нема. Питання є до свіжих емігрантів-ухилянтів, які все життя заробляли бабло в Україні та срали на емігів, а в скрутну годину втікли. Чи тих, хто мешкає в Україні та ховається від військомату.
   
Re: Цирк  (P)

   
Re: Цирк  (P)

Підтримую! І більше, більше реклами цих закладів, відкрити їх через кожні 100 метрів! Та ще заборонити переривати їхні ролики якимось нікому не потрібними фільмами та новинами!
   
Re: Цирк  (P)

ти сам позбувся укр громадянства?
це новий кацап в темі.
   
Re: Цирк  (P)

Не вуличне шапіто: у Мінкульті обурились хейту бронювання працівників культури та медіа  :girl_were:
Автор:
Анастасія Лукашевська
12:30, 9 квітня

Не вуличне шапіто у Мінкульті обурились хейту бронювання працівників культури та медіа - 24 Канал
У Мінкульті обурились хейту щодо бронювання працівників / Колаж 24 Каналу
У Мінкульті відреагували на на хейт навколо теми бронювання працівників сфери культури та медіа. Там наголосили, що це прояв неповаги до тих, хто чесно та якісно виконує свою роботу.

Джерело:Ростислав Карандєєв


Про це заявив виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Він також наголосив на значенні культури в країні, яка воює.

"Як можна робити висновки про важливість закладу культури тільки за його назвою? Державне підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів України" – не вуличне шапіто, як хтось малює у своїй уяві, а професійний колектив висококласних майстрів своєї справи", – заявив Ростислав Карандєєв.

За словами виконувача обов'язків міністра культури та інформаційної політики, колектив постійно гастролює по всій території України, виступає в госпіталях, в укриттях й непристосованих приміщеннях, а також виїжджає на деокуповані території.

Зауважте. Карандєєв зазначив, що за 2023 рік колективом було проведено 1510 вистав які відвідали майже 145 тисяч глядачів в 17 областях України. За 2 місяці 2024 року вже проведено 182 вистави в 14 областях.

"Обов'язок влади – забезпечити сталість та хоча б мінімальну спроможність функціонування такого колективу, як і кожного іншого закладу культури, який, не зважаючи на виклики війни, не припинив свою діяльність, не розбігся по закордонах, а відповідально виконує своє мистецьке мобілізаційне завдання", – наголосив керівник Мінкульту.

Карандєєв також прокоментував бронювання працівників медіа. За його словами, "під час війни, коли ворог маніпулює громадською думкою в Україні та закордоном, поширює дезінформацію та відверту брехню – українські ЗМІ є джерелом правдивої інформації і опорою національної безпеки України".
   
Re: Цирк  (P)

Усюсю ! мій таваріщ допомагає зсу , а ви всі лайно..
читай уважно-срав на шапіто і не дойобуйся
знаю що купа людей з фупу допомагають і не п***а
   
Re: Цирк  (P)

Якщо громадянство не зберігають, то його позбавляються. Якщо хтось не продовжив український паспорт, то він не перестає бути громадянином та мати громадянство. Я досить чітко висловився. До реч, яі описував тут процедуру та кроки для тих хто стверджував, що це неможливо.
ти його позбувся? Не набув інше і вважаєш, що ужк гром іншої країни, ти українського позбувся? Тобі дали таку бамагу нашої держави?
   
Re: Цирк  (P)

Не вуличне шапіто: у Мінкульті обурились хейту бронювання працівників культури та медіа  :girl_were:
Автор:
Анастасія Лукашевська
12:30, 9 квітня

Не вуличне шапіто у Мінкульті обурились хейту бронювання працівників культури та медіа - 24 Канал
У Мінкульті обурились хейту щодо бронювання працівників / Колаж 24 Каналу
У Мінкульті відреагували на на хейт навколо теми бронювання працівників сфери культури та медіа. Там наголосили, що це прояв неповаги до тих, хто чесно та якісно виконує свою роботу.

Джерело:Ростислав Карандєєв


Про це заявив виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Він також наголосив на значенні культури в країні, яка воює.

"Як можна робити висновки про важливість закладу культури тільки за його назвою? Державне підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів України" – не вуличне шапіто, як хтось малює у своїй уяві, а професійний колектив висококласних майстрів своєї справи", – заявив Ростислав Карандєєв.

За словами виконувача обов'язків міністра культури та інформаційної політики, колектив постійно гастролює по всій території України, виступає в госпіталях, в укриттях й непристосованих приміщеннях, а також виїжджає на деокуповані території.

Зауважте. Карандєєв зазначив, що за 2023 рік колективом було проведено 1510 вистав які відвідали майже 145 тисяч глядачів в 17 областях України. За 2 місяці 2024 року вже проведено 182 вистави в 14 областях.

"Обов'язок влади – забезпечити сталість та хоча б мінімальну спроможність функціонування такого колективу, як і кожного іншого закладу культури, який, не зважаючи на виклики війни, не припинив свою діяльність, не розбігся по закордонах, а відповідально виконує своє мистецьке мобілізаційне завдання", – наголосив керівник Мінкульту.

Карандєєв також прокоментував бронювання працівників медіа. За його словами, "під час війни, коли ворог маніпулює громадською думкою в Україні та закордоном, поширює дезінформацію та відверту брехню – українські ЗМІ є джерелом правдивої інформації і опорою національної безпеки України".

один представник влади каже що будуть воювати всі. інший представник влади каже що клоуни журналісти та футболісти  це критична інфроструктура.
при такому підході цю владу пошлють нах
   
Re: Цирк  (P)

ти його позбувся? Не набув інше і вважаєш, що ужк гром іншої країни, ти українського позбувся? Тобі дали таку бамагу нашої держави?

Звісно. Плюс по всіх пунктах відповідно до закону Про Громадянство обох країн.
   
Re: Цирк  (P)

Чесно кажучи ,цей хейт не є адекватним ,циркачі відносяться до працівників культури .Ну давайте музичні школи мобілізуємо чи музичні училища ,багато вони там навоюють ? Але за бронь для дядьків-ухилянтів-студентів ви мовчите.
Цей хейт є недоброю ознакою здичавілості суспільства ,та його декадансу.
   
Re: Цирк  (P)

Так, в наступну Верховну Раду будуть набирати прямо звідти, треба берегти кадровий резерв  :laugh: 
А поточну хіба не з них набирали?
   
Re: Цирк  (P)

Чесно кажучи ,цей хейт не є адекватним ,циркачі відносяться до працівників культури .Ну давайте музичні школи мобілізуємо чи музичні училища ,багато вони там навоюють ? Але за бронь для дядьків-ухилянтів-студентів ви мовчите.
Цей хейт є недоброю ознакою здичавілості суспільства ,та його декадансу.

причом тут бронь? це справа влк вирішувати хто скільки навоює.
бронь має бути тим від кого залежить питання життя чи смерті. наприклад енергетикам
   
Re: Цирк  (P)

причом тут бронь? це справа влк вирішувати хто скільки навоює.
бронь має бути тим від кого залежить питання життя чи смерті. наприклад енергетикам
якщо так то треба відібрати бронь у
Студентів
Вчених
Діячів культури
І в усіх від кого не залежить питання життя та смерті ? Я правильно зрозумів ? Чого не регочете з вчених наприклад ?
   
Re: Цирк  (P)

Товариство ,не добрий цей булінг ,чесно
   
Re: Цирк  (P)

якщо так то треба відібрати бронь у
Студентів
Вчених
Діячів культури
І в усіх від кого не залежить питання життя та смерті ? Я правильно зрозумів ? Чого не регочете з вчених наприклад ?

Вченим нада відстрочка по закону.
А тут якийсь чиновник визнав пересувний цирк об'єктом критичної інфраструктури.  Це повна лажа.

Внесіть пересувні цирки  в закон на рівні з вченими і тоді буде правильно
   
Re: Цирк  (P)

Вченим нада відстрочка по закону.
А тут якийсь чиновник визнав пересувний цирк об'єктом критичної інфраструктури.  Це повна лажа.

Внесіть пересувні цирки  в закон на рівні з вченими і тоді буде правильно
це інша справа так ,та технічні моменти.Але я кажу про булінг та неповагу до діячів культури ,неприємно віддає кацапським невіглаством,нажаль  :(
   
Re: Цирк  (P)

це інша справа так ,та технічні моменти.Але я кажу про булінг та неповагу до діячів культури ,неприємно віддає кацапським невіглаством,нажаль  :(

записати пересувний  цирк в обєкти критичної інфраструктури це неповага до всього суспільства включно з ЗСУ
   
Re: Цирк  (P)

записати пересувний  цирк в обєкти критичної інфраструктури це неповага до всього суспільства включно з ЗСУ
ні ,ви перекручуєте та маніпулюєте
   
Re: Цирк  (P)

якщо так то треба відібрати бронь у
Студентів
Вчених
Діячів культури
І в усіх від кого не залежить питання життя та смерті ? Я правильно зрозумів ? Чого не регочете з вчених наприклад ?

бронь на 100% повинна бути тільки у ВПК, критичної інфраструктури і влади. Всім іншим бронь повинна надаватись точково. Зі студентами це взагалі цирк якийсь, користі від них економіці ніякої, а солдати з них будуть найкращі
   
Re: Цирк  (P)

Ну циркові труппи це такіж труппи як балети ,хори ,танцюристи народних танців ,оркестри - це усе діячи культури.Наприклад якщо випадають з оркестра кілька валторнистів скрипалей чи флейтістів оркестр недієздатний ,можна ще диригента призвати.
   
Re: Цирк  (P)

бронь на 100% повинна бути тільки у ВПК, критичної інфраструктури і влади. Всім іншим бронь повинна надаватись точково. Зі студентами це взагалі цирк якийсь, користі від них економіці ніякої, а солдати з них будуть найкращі

як вияснилось критичною інфраструктурою може бути хто завгодно. даже пересувний цирк
   
Re: Цирк  (P)

Мене це не здивовує.
   
Re: Цирк  (P)

бронь на 100% повинна бути тільки у ВПК, критичної інфраструктури і влади. Всім іншим бронь повинна надаватись точково. Зі студентами це взагалі цирк якийсь, користі від них економіці ніякої, а солдати з них будуть найкращі
тут згоден ,що якщо бронь то тільки дійсно для критичної інфраструктури і впк і все,але якщо даєте бронь оркестрам чи балетам то чим циркачі гірші ?
   
Re: Цирк  (P)

Школи ,універи критична інфраструктура ?
   
Re: Цирк  (P)

Школи ,універи критична інфраструктура ?

школи і універи мають відсрошку згідно закону. вони йдуть окремим  рядком.

в законі написано: школи універи науковці та критична інфраструктура мають відсрочку або бронь.

чому не записати в рішенні якогось бюрократа що пкересувний цирк це колектив вчених?
   
Re: Цирк  (P)

школи і універи мають відсрошку згідно закону. вони йдуть окремим  рядком.

в законі написано: школи універи науковці та критична інфраструктура мають відсрочку або бронь.

чому не записати що пкересувний цирк це колектив вчених?
та я тут згоден ,казав вже ,я не згоден щодо булінгу що до діячів культури ,навіть якщо це циркачі.Якщо що я не циркач  :) але 5 класів музичної школи таки є
   
Re: Цирк  (P)

та я тут згоден ,казав вже ,я не згоден щодо булінгу що до діячів культури ,навіть якщо це циркачі.Якщо що я не циркач  :) але 5 класів музичної школи таки є

ну так хто заважає діяти згідно закону? добавити в закон культурні та розважальні заклади?
   
Re: Цирк  (P)

Я не знаю, можно ли приравнять циркачей и работников культуры, но тут идея в принципе верна. Чтобы стать дрессировщиком, жонглером, акробатом, нужны годы тренировок, просто был знакомый из среды циркачей, знаю по его словам, что такое с детства несколько часов тренировок в день. Я не думаю, что таких специалистов тысячи по стране. Какой смысл их призывать и гробить, если у нас миллионы военных и мусорских пенсов, которые специально подготовлены и обучены? Да у нас бывших депутатов разных мастей больше на порядки, чем циркачей, но они почему-то в армию не идут.
   
Re: Цирк  (P)

це інша справа так ,та технічні моменти.Але я кажу про булінг та неповагу до діячів культури ,неприємно віддає кацапським невіглаством,нажаль  :(

а мені це історія вііддає черговою хуцпою
що такого критичного в цирку, можете пояснити?
не важливого а саме критичного?
   
Re: Цирк  (P)

Я не знаю, можно ли приравнять циркачей и работников культуры, но тут идея в принципе верна. Чтобы стать дрессировщиком, жонглером, акробатом, нужны годы тренировок, просто был знакомый из среды циркачей, знаю по его словам, что такое с детства несколько часов тренировок в день. Я не думаю, что таких специалистов тысячи по стране. Какой смысл их призывать и гробить, если у нас миллионы военных и мусорских пенсов, которые специально подготовлены и обучены? Да у нас бывших депутатов разных мастей больше на порядки, чем циркачей, но они почему-то в армию не идут.

пересувний цирк чи просто цирк це розважальний заклад.
   
Re: Цирк  (P)

у нас даже системи звязку не відносяться до критичної інфраструктури
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Так от як ти отримати бронь сподіваєшся.  :laugh:
А я вже вважав, шо ти клоун. А он воно як.  :laugh:
Хуєсос - ти потомствєнний інвалі - в сімʼї всі такі чи ти один дефективний?)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Епічний жабогадюкінг двох ухилянтів. Елітного краковського та зашкварного мєнтовського. Хто перший запишеться у цирк чухати леву яйця.
Брись під шконку, сідєлєц
   
Re: Цирк  (P)

а мені це історія вііддає черговою хуцпою
що такого критичного в цирку, можете пояснити?
не важливого а саме критичного?
там формулювання дійсно не підходить ,але воно стандартне як я розумію ,в усіх кого бронь таке формулювання
   
Re: Цирк  (P)
Ale

ти сам позбувся укр громадянства?
Він сідєлєц вівцейоб з чуркостага його ніколи не мав. Папа віслюк з гір, мама - чорнильниця чи коза)
   
Re: Цирк  (P)
Ale

Давно вже не громадянин. І спокійно собі перетинаю кордон під час війни. Не бачу сенсу людям які по 10-20-30 років мешкають за кордоном зберігати українське громадянство.
В тебе його не було, чорножопий - тож не розказуй казки)
   
Re: Цирк  (P)

там формулювання дійсно не підходить ,але воно стандартне як я розумію ,в усіх кого бронь таке формулювання

брехня.
спочатку уряд вирішує що в нас є критичною інфраструкторою. а потім уже надається бронь.

з цирком навпаки. спочатку вирішили що цим людям потрібна бронь а вже потім їх за вуха притягнули в перелік підприємств критичної інфраструктури
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія