Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому чоловік і жінка пиляють один одному мізки? Заведіть третього (третю). :-T :-T

НМД швидше навпаки

обирати собі обраницю-обранця максимально СХОЖОГО на себе в захопленнях-інтересах, стилі життя, побуті, звичках

так ви одне одного швилко вичерпаєте . пересіканням ваших інтеерсів і захоплень. а коли інтереси захоплення ваші різні - ви просто розділяєте з радістю захоплення вашої коханої людини. те ж саме стиль життя побут звички - однаковість в тому швикдо вичерпує одне для одного - робить однаковими - втрачається цінність
   
бачу багато перших побачень у тебе було )))
Про особистість повеселило)))
Та не носи ти нічого на перше побачення.
перших трохи було ))

та ясно щ на перше я не ношу ніц
   
НМД швидше навпаки

обирати собі обраницю-обранця максимально СХОЖОГО на себе в захопленнях-інтересах, стилі життя, побуті, звичках


НМД це не головне, головне щоб іскра була постійно...а як іі робити постійною то вже друге питання
   
НМД це не головне, головне щоб іскра була постійно...а як іі робити постійною то вже друге питання
ти не можеш цього зробити штучно
іскра. вона або є
або немає.
і як довго вона горить, теж не передбачиш.
   
ні, А з Б ніяк не було повязано ))
Наївний)
   
це неважно.
я пройшов через стосунки настільки мрачні (в певний їх період)
що навіть присутність дітей їх би не врятувала, та й навіщо.
щоб діти - що? були свідками конфліктів і майже бійок?
ти егоїст, якого світ не бачив. Бачили очі що купували.

Я навіть не уявляю, що це могли бути за стосунки...  :facepalm:
   

Якщо ми не будемо говорити про кохання.

На свою другу половинку починаємо раегувати як на друга і подружку. Наш мозок хоче струсу і сильних почуттів, а це можливо з другом чи подругою? Тому люди ідуть на сторону. Нам потрібна і пристрасть, і дружба.
хто намагається отримати і дружбу в родині і пристрасть поза її межами - втратить і те і інше,
принаймні толкову родину точно. треба обирати що важливіше.
   
бачу багато перших побачень у тебе було )))
Про особистість повеселило)))
Та не носи ти нічого на перше побачення.
:gigi: та то я образно про "перше".


Я при виді цукерок подарованих мені чомусь починаю дико іржати.  :gigi:  Не знаю, чому.


Згадується несостоявшийся полуторний заміж. Приїхав хльопець, привіз тюльпани, поклав на стіл, і це при тому, що вже бачив і мене і мою матір. Я швиденько знайшла вазу, налила води і поставила туди ті тюльпани. Він просидів продивився 2 години телевізор із моїм батьком, а потім вийшов до квіток і як закричить "Навіщо ти їх у воду поставила? Я їх ще дарить буду!".  ;o

Він був мало того, що йомбнутий, так ще й глухий. Але моїй матері він сподобався - вона ще потім років з 5 мене докоряла за нього...  :gigi:
   
і все ж стосунки , коли тебе щоразу пробиває іскрою до . - класні . а інше то не стосунки . то спільне ведення побуту , і, коли кохання не мсакує гавнистість кожного -  люди неминуче одне одного бачать не лиш етакими якими вони є - але ще й гавнистість кожного буде штучно контрастнішувати))))

це ж очевидно . така людська природа. саме тому еволюція й передбачила гормональний шторм "кохання" щоб такі кавалки гавна якими є люди - сходились між собою - починали одне одного через гормонність бачити не ганвом - шоб людидикобрази сходились парувались і виводили потомство.

   
а я звідки можу знати які в мене наміри, на першому побаченні?  :gigi:
може вона мене за*бе своєю особистістю вже через 30хв розмови?
Ну, то ото якраз цукерками і заткнеш їй рота.
   
Найбільша дурниця в житті бути цим третім/третьою. Краще бути одинаком ніж людиною об яку витирають ноги.
:good:


Хіба що ваш коханець дуже багатий і компенсує вам витрачений на нього час , якого вже не повернеш, чимось серйозно матеріальним.  :brunette:
витрачений час можливо і компенсує баблом, а відчуття приниження - ніколи і нічим.
   
ннгатив можна пропрацювати та пережити. Але потрібно бажання і розуміння двох. Розуміння що є проблема і бажання цю проблему вирішити.
Я так розумію, що дружина не працювала, враховуючи трьох дітей ?
там головна проблема що дружина не була Берегинею.
   
тема гавно. шукати чи ставати третім якщо стосунки видохлись це лиш підтверджувати що ви не дарма одне одного вважаєте гавном. ну а буття третім - буття гавном за визначенням.

таке
кожному своє
   
так, троє дітей, тут не можна з гаряча.
(tu) це дійсно серйозно
   
Все, можна розходитися )))
   
як що атмосфера в родині не налагодиться, це теж дуже погано для емоційного стану дітей.
(tu)

Проблему потрібно вирішувати. Краще почати з психолога.
та навряд там психолог допоможе.. :nea:
   
там головна проблема що дружина не була Берегинею.

та дружина і не має бути берегинею. що за домострой.

просто прийміть просту річ. максимум хто нас в житті любить безумовно - це наші мами ( і то якщо ще пощастить) . всі решта нас люблять, логічно, лиш коли ми відповідаєм певним їх вимогам. все. вимагати від людей більшого не можна 

   
:lol:   :weep:

Моїй дружині по барабану , які квіти і якого  кольору, основне - це увага і подарунок !
Хоч рози, хоч ромашки  :)  хоч жовтого, хоч сіробуромалинові !  :)
і мені неважливо які квіти дарує мені мій чоловік.
   
Мда,когда пилят мозг,то это проблема.Но я бы просто физически не смог долго жить с таким человеком.Странно что люди этого не замечают еще на моменте встречаний
може тоді було все добре... а потім щось змінилось..
   
 :gigi: А я ромашки крупні абажаю..  :spruce_up:


15 років поспіль тільки білі ромашки чоловікові носила.
   
ніхто ж з вас не любить бомжа праивльно. кожен з вас має епвні вимоги до потенційного хехе щасливчика бути з вами - і під ці вимоги підбирає з тих хто подобається.

взагаліто у кохання мало варіантів закінчитись щасливо)) недарма ж і кажуть про  любов до гроба :laugh:  це і є єдине закінченн язщасливе кохання.
ну  іпобільше цинізму і сарказму - як і в житті так і в стосунках. і вирвіть будь яку жалість до себе. жаліти себе це ницо і гавнисто.
   
:gigi: А я ромашки крупні абажаю..  :spruce_up:


15 років поспіль тільки білі ромашки чоловікові носила.

от у каровки ідеальне кохання  :-B
   
з ідеальним завершенням ;)
   
Aelit, ти інколи розумні речі пишеш. Перестань мамчурити, переходь на світлу сторону.
   
з ідеальним завершенням ;)
Чи можна назвати його щасливим? От в чому питання.
   
Нмд, головне, щоб обом було цікаво жити разом. Це важливіше навіть за секс і матеріальний достаток.
респект
   
Чи можна назвати його щасливим? От в чому питання.

це було поза нашою волею. нам залишилось лиш прийняти це.

время боль не лечит . а смиряет с нею
   
Чи можна назвати його щасливим? От в чому питання.
цю...


Ну, знайди ще одного такого чоловіка, який би і вранці їсти готував, і жінці тормозок збирав на роботу, і прав її білизну, і дитяче, і прибирав разом, і сміття виносив разом, і в магазин ходив разом, де жінка тільки тикає пальчиком, що купити, а він потім тягне сумки додому, і торти разом пік... І при цьому скандалів як таких не було від слова зовсім. А, ще й свою зарплату на жінчину книжку клав - на телевізор новий збирали.

Я не знайшла другого такого, тому і самотня...
   
Ну я на форуме смотрины устраивать не стану, в личку пришлю, раз сам напросился. Но по тому что ты дала ничего не ясно :)
ясно що дуже худюща, треба довго відгодовувати, хоча це на любителя
   
ясно що дуже худюща, треба довго відгодовувати, хоча це на любителя

ну ти ж н свиню купуєш - щоб цінувати тушку по кількості салу і схильності до нього)))
   
ну здрасьте. Блондинка. Стройная. Хрупкая даже.
так, дуже хрупкая - може хрупнути під мужиком  :facepalm:
   
цю...


Ну, знайди ще одного такого чоловіка, який би і вранці їсти готував, і жінці тормозок збирав на роботу, і прав її білизну, і дитяче, і прибирав разом, і сміття виносив разом, і в магазин ходив разом, де жінка тільки тикає пальчиком, що купити, а він потім тягне сумки додому, і торти разом пік... І при цьому скандалів як таких не було від слова зовсім. А, ще й свою зарплату на жінчину книжку клав - на телевізор новий збирали.

Я не знайшла другого такого, тому і самотня...
Я не про те. Аеліт мене зрозумів правильно. Ідеальне кохання не завжди зі щасливим кінцем. На жаль. І чи було б воно ідеальним, при інших обставинах?
   
так, дуже хрупкая - може хрупнути під мужиком  :facepalm:
Що їй під мужиком робити?  :)
   
Я не про те. Аеліт мене зрозумів правильно. Ідеальне кохання не завжди зі щасливим кінцем. На жаль. І чи було б воно ідеальним, при інших обставинах?
Історія нє знаєть сослагатільного склонєнія.

Принаймні, ті 5 років були для мене найщасливішими, тільки я того не розуміла.
   
Я не про те. Аеліт мене зрозумів правильно. Ідеальне кохання не завжди зі щасливим кінцем. На жаль. І чи було б воно ідеальним, при інших обставинах?
ви якось тут заганяєтеся цим «досконалим». Це як «настаящій мущіна» або « син мамінай падругі».
   
Я не про те. Аеліт мене зрозумів правильно. Ідеальне кохання не завжди зі щасливим кінцем. На жаль. І чи було б воно ідеальним, при інших обставинах?

тільки любов до гробової доски - ідеальна . якщо кохання дожило до гробової доски в 80 - то чому ж  воно не щасливе. якщо ж  то трапилось в 30 - теж так. умновго ж часу немає.



   
Психолог нужен, если хотят оба решить проблему.
психолог може допомогти дитині, якщо батьки не справляються,
а дорослі повинні самі розуміти життя, і якщо вони на це не здатні,
то психолог нічого не виправить.

Лучше начинать с разговора друг с другом.

Что-то же вас связывало все эти годы.
(tu) тільки спокійна розмова пари між собою вирішить пробему,
якщо її вирішити можна.
   
Історія нє знаєть сослагатільного склонєнія.

Принаймні, ті 5 років були для мене найщасливішими, тільки я того не розуміла.
Це в загальному. Мої тесть і теща, щасливо прожили майже все сімейне життя. А останні п'ять років навіть не розмовляють. Коли ми приїзжаємо в серпні, у тещі день народження. Так тесть навіть за стіл не хоче сідати, не те щоб поздоровити.
   
Кстацє, про психолога...


Народ, а як ви собі це уявляєте... Приходить пара до психолога і він запитує, в чому проблема. Ви впевнені, що жінка йому отак і скаже, що у нього будільнік став на півшостого, а мені якби той годинничок у нього тікав із випередженням?

Та ніхто ні в чому не зізнається - тільки даремно час і кошти витратять.


Може, нехай дітей відправлять до родичів на 1-2 тижні...
   
тільки любов до гробової доски - ідеальна . якщо кохання дожило до гробової доски в 80 - то чому ж  воно не щасливе. якщо ж  то трапилось в 30 - теж так. умновго ж часу немає.
Тому, що один із закоханих, не дуже тим щасливий. Це так, якщо коротко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія