Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жад умер..

Re: жад умер..

НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ - БЛИЗЬКИ (РОДИЧІ) - це пережиток первісного світу. Трайбалізм. Саме оце і продвігають такі як кацапи: якшо твій брат вдерся в твою хату, повбивав/погвалтував - то нічо, можна простіть. Якшож якийсь сусід тіки кашлянув в твій бік - все, хвашизм, війна на знищення.

Найвища цінність - це близькі не по крові, а по взаеминам та по духу.
будь уважним - я написала  -рідні. це зовсім не те саме що родичи. хоча -певною мірою, і вони теж.

і я не готова відмовитися від своїх рідних душ. хай там що ті кацапи не продвигають.
людині не можна без тила.
   
Re: жад умер..

Крокодил в очеретах вумних книжок начитався  (tu)

А тут багато хто майже з дитинства по інтернетах лазить, а нічого розумного на знаходить... тільки якісь цужики та жады :(
   
Re: жад умер..

будь уважним - я написала  -рідні. це зовсім не те саме що родичи. хоча -певною мірою, і вони теж.

і я не готова відмовитися від своїх рідних душ. хай там що ті кацапи не продвигають.
людині не можна без тила.

так цей тил може тебе здати з потрохами. ну просто помститися за шось, шо там "тилу" колись не сподобалося у вашому спілкуванні. для зберігання "статусу кво". від такого "тилу" краще заховатися подалі, щоби не дістав.
   
Re: жад умер..

п.с. про бабая -то круто, звісно. знаєш що рятує дітей від їх дитячих страхів -ЛЮБОВ.

ніхріна воно нерятуе :laugh: Хочь як дітей не лбблять і не пестять батьки - вночі доних всеодно прилазить страшний БАБАЙ -X-


в нормальному житті бабаї до дітей не приходять, тому і страхіття зникають, дитина усвідомлює доволі скоро їхню  надуманість і реальну відсутність.
це значить також, шо дитина десь пережила вже насильство і боїться повторення цього.
а) приходять
б) дитина здитинства переживае безлічь насильств.


в той час як на війні страхіття не зникає, тому шо воно не надумане, а реальне в дитини. навіть коли такі діти виглядають нормальними, здоровими і неушкодженими, вони несуть в собі глибокі психологічні травми.
а) зникае. обстріл закінчився - діти граюцця. Навіть якшо е обстріл, но ложицця доволі далеко - люде ходять, діте граюцця.
б) для дитини (тай частини дорослих) надумане і реальне жахіття - тождєствєни.
в) я вже пріводіл індуктивний прімєр. Якшоб кожна війна робила з людей(дітей) психічних калік - людство б вироділось с початку свого орозумнішання.


Зелёный, не забывай про очко. А то раздухарились тут толерасты хреновы.

ачько 8-)
   
Re: жад умер..

рада, что ты с нами и что "сучишь лапками" изо всех сил. умничка, я в тебя верю. а я не ошибаюсь, запомни)

 :kiss3:

 8-)
   
Re: жад умер..

крокоділ, це говорить про те, шо ти вже в глибокому дитинстві пережив насильство. а коли ти ще й про бабая від когось почув, то все, то був твій трігер.
цим можна і твою пристрасть до секснасильства пояснити.
   
Re: жад умер..

Дурня крокі, питання в нашій памяті, ми мусимо повторювати щоб помнити, якщо людина не зациклюється на якійсь травмі за 5 чи 10 років, а мені здається за рік, її наче не було... Якщо зациклиться через де який час вона помнить не справжню трагедію, а те що саме для себе вигадала і накрутила.
   
Re: жад умер..

будь уважним - я написала  -рідні.

Помніш рускіє народні казки? Як младшого брата рідні брати гнобілі і вбивали? А сєрий волк, медвідь чи зайчик - виручали?..
Знаеш випадки, коли в ОРДЛО мати доньку та бабуся внука здавали на підвал? Вата не мае моральних принципів. Чи - мае НАБАГАТО менше.

Справа в тім, шо рускій мір руйнуе психіку. Близьки люде не обовязково, но часто перетворююця на зомбі. Агресивних зомбі.
Це почалось ще під час першого Майдану. Розповідаеш, шо творять провласні тітушки (побиття, згвалтування) - їм ПОХ. Тітушня - воїни світла, протестующіє - майдауни.
Тож часом полєзно поступать як в фільмах про мертвяків. Їх вкусили, лізуть - кілок усраку :diablo:
   
Re: жад умер..

крокоділ, це говорить про те, шо ти вже в глибокому дитинстві пережив насильство. а коли ти ще й про бабая від когось почув, то все, то був твій трігер.
цим можна і твою пристрасть до секснасильства пояснити.
а хто не пережив? усі піндюлєй від батьків отримували
   
Re: жад умер..

а чим селюк відрізняється від селянина?
   
Re: жад умер..

Знаеш, в чому проблема нинішнього гіпергуманістичного світу? В лайноскрєпє: "Нехай мене та моїх рідних поріжуть згвалтують, поработять чи вбють, но це буде набагато кращ, ніж я стану поганим: застосую у відповідь насильство (тоді чим я краще? тай можу стати хвашистом), чи мене якась наволоч звинуватить у хвашизмі".

Е люди/сторони добрі і погані. Якшо не постійно, то ЗАРАЗ. Коли хтось агресор (чи підтримуе агресора) - то він повинен отримувать повністю зеркальну відповідь на агресію. Бо чим більше людина гуманістична - тим вона слабша перед ворогом, який завжди не мае ніяких моральних гальм.

Від того, шо людина буде БЕЗЖАЛЬНО захищатися - вона не стане кровожерною або хвашистом. Доказано всєй історієй. Хіба людина, відбившись від гопніков (покалічивши і повбивавши їх) сама стае гопніком? Хіба країна, відбивши напад агресора - сама починае лізти в інші страни?

Ваші псевдогуманістичьні цінності хороши в церкві. Чому "псевдо"? Тому шо ОТАКИХ гуманізм:
а) множить ЗЛО, додае злу сил та наснаги
б) завжди призводить до більшого колічєства жертв, причому - серед ХОРОШИХ людей з сторони правди.

Тож ВОРОГ та той, хто підтримуе ворога повинен виводицця з чісла ЛЮДЕЙ. Навіть рідний. Бо тут справа вже не в людяності, а в ВИЖИВАННІ. Невже ви бажаете собі та своїм рідним СМЕРТІ зза якихсь приписів гуманістичних єбаньків? Невже вам хочецця, шоб вєрх взяли обізяни з гавтоматамі? Під час війни гуманізм - це ЗГУБА.

Браво крокодил. Не увачьках єдиних маєш розуміння
   
Re: жад умер..

Крокодил в очеретах вумних книжок начитався

він також їх пише: :king:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.balaklavainc.book1
   
Re: жад умер..

Дурня крокі, питання в нашій памяті, ми мусимо повторювати щоб помнити, якщо людина не зациклюється на якійсь травмі за 5 чи 10 років, а мені здається за рік, її наче не було... Якщо зациклиться через де який час вона помнить не справжню трагедію, а те що саме для себе вигадала і накрутила.

багатою часткою ти маєш тут рацію. в нас залишається проекція почуттів, які ми пережили при якійсь події. але травматичні речі практично неможливо "вигадати" малій дитині, їх вона мусить пережити, і то неодноразово, щоби вона чекала регулярно потім "бабаїв".
   
Re: жад умер..

крокоділ, це говорить про те, шо ти вже в глибокому дитинстві пережив насильство

менше за багатьох інших. Батьки ніхріна небили (хіба пару потиличників за весь чяс) :D



а коли ти ще й про бабая від когось почув, то все, то був твій трігер

блін, ну янавпаки незнаю тих, хто незнае про бабая :laugh: Батьки нелякали, а діти про бабаїв завжди один одному розповідають.



цим можна і твою пристрасть до секснасильства пояснити.

це про ачько?.. 8-)
   
Re: жад умер..

він також їх пише: :king:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.balaklavainc.book1

Файно крис охмуряєш  :laugh: заходиш з самої чутливої сторони!
   
Re: жад умер..

він також їх пише: :king:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.balaklavainc.book1
і як то почитати (купити) на іос?
   
Re: жад умер..

а хто не пережив? усі піндюлєй від батьків отримували

це необов'язково могли бути "пендюлі" від батьків. діти могли бути свідками загрозливих ситуацій, як для них, так і для їхніх батьків.
в мене, наприклад, це був сусід-алкоголік, який бив свою мати, а мій тато постійно мусив його відтаскувати. мама ж боялася за тата, і просила його самого бути обережним, бо від того сусіда всього можна було чекати. я це все чула і бачила, і страшенно боялася за себе і батьків. шо той урод шось зробить моєму татові погане, як то він робив зі своєю мамашею. жінка кричала за стінкою.
я потім не могла спокою знайти. і це длилося. і всякі кошмари мені снилися.
   
Re: жад умер..

війна і насильство роблять з людей психічних калік.
   
Re: жад умер..

крокоділ, це говорить про те, шо ти вже в глибокому дитинстві пережив насильство. а коли ти ще й про бабая від когось почув, то все, то був твій трігер.
цим можна і твою пристрасть до секснасильства пояснити.

А він що, ще й насильник? ;o
О йопт, ФУП дійсно поступово стає збіговиськом збоченців :-G

   
Re: жад умер..

не пам'ятаю, щоби я колись боявся голок та ін'єкцій, або темряви чи бабая.
може й боявся рочків у 3-4, але я того не пам'ятаю.

Зате пам'ятаю, як батька забрали у "партизани" і відправили у Чехословаччину(звісно, це вже через багато років я взнав).
Був це 1968, і було мені 4.
Мама з татом прощались, були сльози, кричала сестричка (1 рік).
Мені подарував пілотку із зірочкою.
Вона була дуже велика.
Потім він заліз у кузов вантажівки. В кузові ще було з десяток людей у формі.
Машина поїхала.
Всі махали руками.
Я - теж.

Це я пам'ятаю, а от страху голок, темряви і бабая - ні.


Шо зі мною не так?  B-)
аналогично. Вообще фигня какая-то.
   
Re: жад умер..

Файно крис охмуряєш  :laugh: заходиш з самої чутливої сторони!
[/quote]

нє
вкрокодила чісто мєрконтільний інтерес.
всеодно недадудь, так хочь стразєк... 8-) 


і як то почитати (купити) на іос?

Ніяк. Програмер, дєржатєль акаунта:
- невміе іос
- нехоче працюваты савсєм.


ОГОЛОШЕННЯ:  :scenic:
- хто мае акаунт в IOS
- якісь розкручені паблікі
- можливость промоушну книги(г) крокодила -
пропоную партнерство (дохід 50/50).
   
Re: жад умер..

Вия, а Гитлеру бы выслала во время второй мировой 200 грн.?
   
Re: жад умер..

Re: жад умер..

 :facepalm1:

   
Re: жад умер..

Вия, а Гитлеру бы выслала во время второй мировой 200 грн.?

Нє, з Гітлером ти одазу заводиш в ступор, це перебор. Паливо.
Треба почати з Єви Браун (подружка тіпо, сидить під бомбьожками) вона як людина дуже хороша, добра, і не її вина що Адік йобнувся на голову.
Чи Магда Гьоббельс, вона класна подруга, хороша хазяйка, в неї 5-то дітей, яка її вина що її Йозеф виявився не прикладом а сукою ?

Треба поступово, якщо хочеш чистий клінічний результат.

   
Re: жад умер..

Нє, з Гітлером ти одазу заводиш в ступор, це перебор. Паливо.
Треба почати з Єви Браун (подружка тіпо, сидить під бомбьожками) вона як людина дуже хороша, добра, і не її вина що Адік йобнувся на голову.
Чи Магда Гьоббельс, вона класна подруга, хороша хазяйка, в неї 5-то дітей, яка її вина що її Йозеф виявився не прикладом а сукою ?

Треба поступово, якщо хочеш чистий клінічний результат.

https://youtu.be/TwVp3S3HQtg

Окееей, поставим вопрос по другому.

- Выслала бы Вия, 200 Грн. Татьяне Монтян, которая переломала ей рёбра?

Вона ж своя, наша, фупивська, тришечки заблукала
   
Re: жад умер..

Походу цуг сокрушаіцця просто шо жад не дожив до пабєди, коли російські танки будуть їхати по ммайдану незалежності ? Чи чому стільки плачу ?
   
Re: жад умер..

Походу цуг сокрушаіцця просто шо жад не дожив до пабєди, коли російські танки будуть їхати по ммайдану незалежності ? Чи чому стільки плачу ?
ЦУГ, москали в частности. Просто поняли, какую беду они принесли на эту землю. И теперь им нифуя не остается как скорбить и высылать бабки. Бабки высылает тот, кто чувствует свою вину
   
Re: жад умер..

Походу цуг сокрушаіцця просто шо жад не дожив до пабєди, коли російські танки будуть їхати по ммайдану незалежності ? Чи чому стільки плачу ?

Подох любимый хомячок.
Маленький и беззащитный.

Они рядом были такие большие и сильные, а он заразил им на руки и рассказывал о злых и жестоких прежних хозяевах. .
   
Re: жад умер..

Ясно
   
Re: жад умер..

Крокі луччій! Я гаржусь, що ти в мене в друзях у фб)))
   
Re: жад умер..

Крокі луччій! Я гаржусь, що ти в мене в друзях у фб)))

 :friends:

 :king2:
   
Re: жад умер..

:kiss3:

 8-)

взяла б вже в прийми його, та й зажили б
   
Re: жад умер..

і як то почитати (купити) на іос?

купи андроід-телефон та й читай безплатно
   
Re: жад умер..

их и во Франике достаточно много, вот только сегодня обнаружили покойницу в закрытой квартире.

Мне почему-то кажется, что в Луганске таких несколько больше.
   
Re: жад умер..

багатою часткою ти маєш тут рацію. в нас залишається проекція почуттів, які ми пережили при якійсь події. але травматичні речі практично неможливо "вигадати" малій дитині, їх вона мусить пережити, і то неодноразово, щоби вона чекала регулярно потім "бабаїв".
Монтян, така собі ватниця, наводила трошки інший досвід з судової медицини.
   
Re: жад умер..

Итого подводя. По моему мнению, скакать на могиле не гоже. Умер и умер. Все, нет человека, если это не афера. но , таким не шутят, думаю. Если жив- нет у меня ни зависти ни жалости к этому человеку. А так - пусть покоится. Открытие этой ветки и ее наполнение высветило тутошний народ в новом свете многих. Турча, как излишне глумливого, Вию, как матьтерезу, эЛКу, как травмированного человека, Хера Фатера, как человека без компромиссов и, главное, Кроки, как серьезного мыслящего человека без "увачко"  и "стразиков в жопу".
   
Re: жад умер..

взяла б вже в прийми його, та й зажили б
Это ваше лицо засветил Турчинофф?))
   
Re: жад умер..

вже 24 стор.
наче той лєнін --живее всех живих B-)
   
Re: жад умер..

Это ваше лицо засветил Турчинофф?))

Ти ж знаєш, що ні, але про специфічну товщину твої х ніг в цій гілці я запитувати не буду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія