Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені цікаві мотиви чого Саакашвілі вернули громадянство. Звикайте, вони будуть головні від нині.

Фактично-  це не обіцянка, він давно забув за Саакашвілі. Вернув він громадянство, щоб насолити Порошенку. Я так розумію обіда - це його основний критерій у прийнятті рішення. Він запросто на підставі обіди може прийняти любе рішення. (Розумкова і Богдана поряд немає, або помагають реалізувати не розуміючи причини, або вигадуючи йому різні виправдання)

Сьогодні він він злий, що не зміг відразу перехопити владу і що йому не відразу підняли лапки на милість, то він рішив хоч в дрібниці назлю Порошенко. Порошенкуможе бути байдуже, що там з Саакашвілі,  але в уяві Зеленського - це надзвичайно дошкульний вчинок людині, яка його образила і не здається, як він собі уявляв в голові.


Доречі так будуть прийматись всі доленосні рішення в державі. Звикайте шукати в дурі розумні продумані мотиви. Вчинок капризної принцеси маю свою логіку.

============

Нотатки Божевільного.
   
Пости цього автора я читаю знизу.  З останньої фрази. Тоді не треба витрачати час на основний текст.
   
Міхо - генератор хаосу. Хаос в Україні, будь-яким шляхом - єдина задача зекомандИ. Всє срєцтва хараши.
   
Пости цього автора я читаю знизу.  З останньої фрази. Тоді не треба витрачати час на основний текст.

Бачиш як я попав в точку, ти щось підозрюєш))) Звикай.
   
А навіщо Петро позвав Саакашвілі, теж комусь насолити хотів?
   
Міхо - генератор хаосу. Хаос в Україні, будь-яким шляхом - єдина задача зекомандИ. Всє срєцтва хараши.
Єдине чим керувався Зеленські, це обіда, скоріш за все він не чекав, що за ролік з Армією теж будуть його пінати, а він так старався, а винний в цьому Порошенко який зазомбував усіх дописувачів або проплатив їм.
   
А навіщо Петро позвав Саакашвілі, теж комусь насолити хотів?
До речі це ніколи і не скривалось. Він мав повалити Труханова. З чим не справився.
   
В мене вже стійке враження що тіммі і божевільний то одна й та сама людина.
Не дуже розумна доречі.
   
Пости цього автора я читаю знизу.  З останньої фрази. Тоді не треба витрачати час на основний текст.

 (tu)  :laugh:
   
лишили не по закону, закон восстановлен.
   
До речі це ніколи і не скривалось. Він мав повалити Труханова. З чим не справився.

брехло

він мав торпедувати Яценюка з чим справився

і Петро поставив Заочніка

тим самим захопивши виконавчу владу
   
Бачиш як я попав в точку, ти щось підозрюєш))) Звикай.

Я підозрюю що ти телепень звичайний. Дедалі так буде вважати все більше дописувачів.
Звикай. :laugh:  :K
   
лишили не по закону, закон восстановлен.

Саакашвили проиграл все суды
Поэтому лишили по закону
Так решил суд
   
Саакашвили проиграл все суды
Поэтому лишили по закону
Так решил суд

то був уже реформований  Петром чи ше ні ?  :laugh:
   
брехло

він мав торпедувати Яценюка з чим справився

і Петро поставив Заочніка

тим самим захопивши виконавчу владу
Взагаліто Яценюка якщо вірити УП Порошенко систематично пів року виживав як каток. А я Упе в цьому вірю, так що твоя версія в прольоті.
   
Я підозрюю що ти телепень звичайний. Дедалі так буде вважати все більше дописувачів.
Звикай. :laugh:  :K
Не гарно переходити на особистості, це свідчиться про слабкість ваших аргументів.
   
Порошенко подобрал, обласкал, дал гражданство и должность этому сбитому летчику, в результате Саака отплатил Пороху проведением своей политики направленной на одну цель - прорваться во власть на волне борьбы с коррупцией (как это знакомо). Зе не нашел ничего лучшего, как идти по стопам Порошенко - опять вернуть гражданство этому интригану, ну-ну, потом будет кусать локти.
   
Я раніше це теж відзначив
Данілюк - образа
Бєня - образа
Рябошапка - образа
Герус - образа
Стефанчук - образа

Ну а сам головний герой по саунах сильних світу цього...
   
Писал на форуме что  барыги устроили травлю президента ,для  того чтобы им было некогда заниматься темными делами  вызвали тяжеловеса Михо  чтобы у барыг земля горела под ногами  :D
   
Вызвали тяжелую артиллерию чтобы мочить барыг на выборах   чтобы им было некогда чернить новую власть , очень верное решение , просто идеальный вариант. Михо соскучился по разоблачениям засиделся в Европе .
   
Думаю сакашвили возвращают для противовеса тимошенко и коломойскому

Останнє редагування: 28 травня 2019 22:02:42 від Richo
   
Вызвали тяжелую артиллерию чтобы мочить барыг на выборах   чтобы им было некогда чернить новую власть , очень верное решение , просто идеальный вариант. Михо соскучился по разоблачениям засиделся в Европе .
будет противоположный результат
   
то був уже реформований  Петром чи ше ні ?  :laugh:
та  покуй,  а який повинен?  реформований Саакашвiлем?
програв та й програв, але Зе абiделсо
   
Вызвали тяжелую артиллерию чтобы мочить барыг на выборах   чтобы им было некогда чернить новую власть , очень верное решение , просто идеальный вариант. Михо соскучился по разоблачениям засиделся в Европе .
яка артилерiя?  цей ебланат самих вiзiвателей замочить накуй
   
Посмотрите  Михо не сам приехал  а при поддержке Запада . Он давно говорил что у США есть дела по Порошенко и его окружению  .   Скоро шоколаным барыгам будет не до президента Зеленского  емля гореть будет у них под ногами ...
   
Порошенко подобрал, обласкал, дал гражданство и должность этому сбитому летчику, в результате Саака отплатил Пороху проведением своей политики направленной на одну цель - прорваться во власть на волне борьбы с коррупцией (как это знакомо). Зе не нашел ничего лучшего, как идти по стопам Порошенко - опять вернуть гражданство этому интригану, ну-ну, потом будет кусать локти.

+++1000
Як хтось написав вище - Саакашвілі генератор хаосу, він цей хаос влаштує і Зе!команді. :laugh:
   
лишили не по закону, закон восстановлен.

Може і надавали не за законом? Чи Саака відмовився від громадянства Грузії? Або голандського? Це ж як 2+2, Конституція на сьогодні  передбачає одне. Можливо, це не сучасно  але іншої немає
   
Порошенко подобрал, обласкал, дал гражданство и должность этому сбитому летчику, в результате Саака отплатил Пороху проведением своей политики направленной на одну цель - прорваться во власть на волне борьбы с коррупцией (как это знакомо). Зе не нашел ничего лучшего, как идти по стопам Порошенко - опять вернуть гражданство этому интригану, ну-ну, потом будет кусать локти.


Порошенко использовал его и других варягов как ширму,а сам не давал им работать и воровал за их спиной.А потом обозвал проходимцами и никчемами и выжил из страны.А ведь Саака говорил о Свинарчуках ТРИ ГОДА НАЗАД.В итоге Сааку выпиздили,а Свинарчуки продолжили грабить.

   
Порошенко использовал его и других варягов как ширму,а сам не давал им работать и воровал за их спиной.А потом обозвал проходимцами и никчемами и выжил из страны.А ведь Саака говорил о Свинарчуках ТРИ ГОДА НАЗАД.В итоге Сааку выпиздили,а Свинарчуки продолжили грабить.
ну сейчас то он возьмется за этих клятых свинарчуков  :X
   
До речі це ніколи і не скривалось. Він мав повалити Труханова. З чим не справився.
А лишить Труханова гражданства и выгнать на хер из страны Пеця не догадался?
   
А лишить Труханова гражданства и выгнать на хер из страны Пеця не догадался?

Зе обязательно лишит труханова гражданства
   
Може і надавали не за законом? Чи Саака відмовився від громадянства Грузії? Або голандського? Це ж як 2+2, Конституція на сьогодні  передбачає одне. Можливо, це не сучасно  але іншої немає
Согласно действующего законодательства у человека после получения гражданства есть два года на выход из других гражданств.

Останнє редагування: 28 травня 2019 22:43:58 від flexandr
   
ну сейчас то он возьмется за этих клятых свинарчуков  :X

З чистими руками? Ніколи не вірте тим хто сам заляпаний, і при цьому обіцяє змін. Максимум що в силах його зробити, це позбавитись конкурента на виборах
   
Ви ніфуя не розумієте в Сааці. Ось його короткий психологічний портрет:

1. Завжди впевнений в собі, в своєму смаку, в своєму виборі. Часто має лідерські якості. Підприємливий  і активний, прагне до практичної діяльності, перш за все у сфері комунікації  з людьми. Проблеми воліє вирішувати відразу, інакше може охолонути в силу свого мінливого характеру. Велику увагу приділяє престижному зовнішньому вигляду. Багато розмірковує на теми політики і лідерства.

2. Прагне нових вражень. Любить бути в центрі уваги, викликати загальне захоплення. Завжди знає, як привернути до себе увагу.  Любить зав'язувати корисні знайомства і вміє користуватися ними. Майстер політичного лавіювання - контактів між протилежними сторонами. Мириться з людьми так само легко, як і свариться з ними.

3. Подає себе як перспективну людину що володіє великими можливостями, і зв'язками. Легко робить компліменти. Каже людям, особливо стороннім, саме те, що від нього хочуть почути. Підкреслює свою оригінальність, неповторність. У хвилини розслабленості любить посумувати, поскаржитися, що його не розуміють. Якщо начитаний – любить наводити  різні цитати і фактичні дані, підкреслюючи свою ерудицію.

4. Погано відокремлює те, що потрібно зробити в першу чергу від того, що можна відкласти на потім. Намагається ухиляється від пояснення причин своїх вчинків. Може  висловитися не по темі. Строгий порядок навести не може, однак чудово контролює роботу інших. Бурхливо протестує, коли його намагаються підпорядкувати яким-небудь твердим правилам. Віддає перевагу домовлятися з людьми, а не читати правила, закони та інструкції



Іншими словами він ЗДАТЕН перегнути через коліно любу директиву й закон. Людські слабклсті сильніші, такова селява :(  (я його як ніхто розумію, як дуал, Гугл в поміч) Але - це танк, каток, хоча і лагідний і з рюшечками  B-) Це - Політик, від Б-га, социк по-натурі, але - з принципами, і з гумором  :D
   
Ви ніфуя не розумієте в Сааці. Ось його короткий психологічний портрет:

1. Завжди впевнений в собі, в своєму смаку, в своєму виборі. Часто має лідерські якості. Підприємливий  і активний, прагне до практичної діяльності, перш за все у сфері комунікації  з людьми. Проблеми воліє вирішувати відразу, інакше може охолонути в силу свого мінливого характеру. Велику увагу приділяє престижному зовнішньому вигляду. Багато розмірковує на теми політики і лідерства.

2. Прагне нових вражень. Любить бути в центрі уваги, викликати загальне захоплення. Завжди знає, як привернути до себе увагу.  Любить зав'язувати корисні знайомства і вміє користуватися ними. Майстер політичного лавіювання - контактів між протилежними сторонами. Мириться з людьми так само легко, як і свариться з ними.

3. Подає себе як перспективну людину що володіє великими можливостями, і зв'язками. Легко робить компліменти. Каже людям, особливо стороннім, саме те, що від нього хочуть почути. Підкреслює свою оригінальність, неповторність. У хвилини розслабленості любить посумувати, поскаржитися, що його не розуміють. Якщо начитаний – любить наводити  різні цитати і фактичні дані, підкреслюючи свою ерудицію.

4. Погано відокремлює те, що потрібно зробити в першу чергу від того, що можна відкласти на потім. Намагається ухиляється від пояснення причин своїх вчинків. Може  висловитися не по темі. Строгий порядок навести не може, однак чудово контролює роботу інших. Бурхливо протестує, коли його намагаються підпорядкувати яким-небудь твердим правилам. Віддає перевагу домовлятися з людьми, а не читати правила, закони та інструкції



Іншими словами він ЗДАТЕН перегнути через коліно любу директиву й закон. Людські слабклсті сильніші, такова селява :(  (я його як ніхто розумію, як дуал, Гугл в поміч) Але - це танк, каток, хоча і лагідний і з рюшечками  B-) Це - Політик, від Б-га, социк по-натурі, але - з принципами, і з гумором  :D

Що значить часто має лідерські якості? він або має, або  не має, постійно.

І що значить "престижний зовнішній вигляд"? в останні роки він виглядав як мішок з лайном.

По решті можу сказати лише одне - людині потрібна систематична психіатрична допомога.
   
Мені цікаві мотиви чого Саакашвілі вернули громадянство. Звикайте, вони будуть головні від нині.

Виглядає так , шо - "партія сказала - нада , камсамол атвєтіл - єсть" (с) .
   
Саакашвили проиграл все суды
Поэтому лишили по закону
Так решил суд

попробовал бы суд решить иначе
   
попробовал бы суд решить иначе

І якіб були проблеми? Можна конкретику?

В даному випадку це пугалки і фантазії.
   
І якіб були проблеми? Можна конкретику?

В даному випадку це пугалки і фантазії.

можно. кто дал ему гражданство?
   
Пости цього автора я читаю знизу.  З останньої фрази. Тоді не треба витрачати час на основний текст.

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія