Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляк в європарламенті про імміграцію. Відео.



Парламентарії в ох.ї.  :D
Особливо брунетка.
   
Це відомий пропутінський нацист....
   
Це відомий пропутінський нацист....

Який в даному випадку таки озвучив те, про шо решта засунула язики в дупу.
   
Це людське сміття не хоче працювати. Воно втікає туди де вищі соціальні стандарти
   
Який в даному випадку таки озвучив те, про шо решта засунула язики в дупу.

 (tu)  Именно. Иногда и пропутинские нацики говорят правду.
   
що не так сказав?
сказав що Польщі потрібні емігранти які хочуть працювати,а не ті які хочуть жити з соціалів.....як деякі :gigi:
   
Який в даному випадку таки озвучив те, про шо решта засунула язики в дупу.


??? Звідки такі дурнуваті висновки? Всі вже висловилися...  Расисти ідуть на хрєн!
   
Це людське сміття не хоче працювати. Воно втікає туди де вищі соціальні стандарти


Це ти про українців так????   Доповідь!!!
   
Америка прийняла емігрантів, які хотіли працювати, А ми нищимо Єропу. І ця політика веде до упадку Європи
   
Америка прийняла емігрантів, які хотіли працювати, А ми нищимо Єропу. І ця політика веде до упадку Європи


А хто це "ви"?
   
Можливо він і пропутінський нацист, але я не почув нічого, крім правди, в цьому епізоді.
Ці люди тупо не хочуть працювати. Крапка.
Цікаво, чи це переконання робить мене нацистом?
   
Це ти про українців так????   Доповідь!!!

 :facepalm1:
Дибіл дрищавий, це переклад поляка
   
Можливо він і пропутінський нацист, але я не почув нічого, крім правди, в цьому епізоді.
Ці люди тупо не хочуть працювати. Крапка.
Цікаво, чи це переконання робить мене нацистом?


Типовий нацизм...   Ти з цими людьми балакав? Чого ти за них кажеш? Це просто хамство.
   
Який в даному випадку таки озвучив те, про шо решта засунула язики в дупу.

 (tu)
   
а шо он сказал..дословно...
я токо некоторые слова понял...уж больно быстро он быстро говорит :D

   
а шо он сказал..дословно...
я токо некоторые слова понял...уж больно быстро он быстро говорит :D

Та достатньо просто почитати російські новини....
   
Типовий нацизм...   Ти з цими людьми балакав? Чого ти за них кажеш? Це просто хамство.

Болукан, дай відповідь на прості питання: 1) скільки країн їм довелося перетнути; 2) чого вони рвуться саме в німеччину??
   
а шо он сказал..дословно...
я токо некоторые слова понял...уж больно быстро он быстро говорит :D
сказав що нехер приймати емігів на соціал,треба приймати тих що працюють..
   
Болукан, дай відповідь на прості питання: 1) скільки країн їм довелося перетнути; 2) чого вони рвуться саме в німеччину??

Їм довелося перетнути багато кордонів, часто нелегально і за гроші. Воні тікають від страшного терору і багато з них загинули на цьому шляху.
Німеччина - багата країна, тому сюди і біжать.
   
сказав що нехер приймати емігів на соціал,треба приймати тих що працюють..


Чокнутий цей хуйло полудурок....  Це зовсім різні речі...
   
а шо он сказал..дословно...
я токо некоторые слова понял...уж больно быстро он быстро говорит :D

Скорочено: в Польщі нема проблем з імігрантами, в польщі є проблеми з імігрантами, які не хочуть працювати (назвав їх людським сміття). Америка побудувала свою міць на імігрінтах-трудягях, а теперішня політика європи у відношенні іммігрантів приводить до її руйнації.
Назвав дублінську конвенцію абсурдною.
   
Злоффскі, cьогодні в 17:02
Можливо він і пропутінський нацист, але я не почув нічого, крім правди, в цьому епізоді.
Ці люди тупо не хочуть працювати. Крапка.
Цікаво, чи це переконання робить мене нацистом?


Типовий нацизм...   Ти з цими людьми балакав? Чого ти за них кажеш? Це просто хамство.


Я вважаю за хамство тикати не знайомим людям. Але то таке...


Так, я балакав з ними. Правда не в Німеччині чи Польщі, а тут.
Чи є серед них такі, що хочуть працювати ? Так є. Але більшість таки ні.
Звідки тоді проходять ці муслімські гетто довкола Парижу і Лондона?
Чи може ви наведете приклади гетто, утворених християнськими біженцями з Єгипту та тої ж Сирії.
   
Злоффскі, cьогодні в 17:02
Можливо він і пропутінський нацист, але я не почув нічого, крім правди, в цьому епізоді.
Ці люди тупо не хочуть працювати. Крапка.
Цікаво, чи це переконання робить мене нацистом?


Типовий нацизм...   Ти з цими людьми балакав? Чого ти за них кажеш? Це просто хамство.


Я вважаю за хамство тикати не знайомим людям. Але то таке...


Так, я балакав з ними. Правда не в Німеччині чи Польщі, а тут.
Чи є серед них такі, що хочуть працювати ? Так є. Але більшість таки ні.
Звідки тоді проходять ці муслімські гетто довкола Парижу і Лондона?
Чи може ви наведете приклади гетто, утворених християнськими біженцями з Єгипту та тої ж Сирії.

Ти був у Парижі??  Які ще гетто? В Канаді багато біженців? Чи може це іммігранти?
   
Їм довелося перетнути багато кордонів, часто нелегально і за гроші. Воні тікають від страшного терору і багато з них загинули на цьому шляху.
Німеччина - багата країна, тому сюди і біжать.

Біжать туди, де нема війни!!! Вони могли б прекрасно залишитися і в Венгрії і в Австрії і в попередніх країнах, там війни нема. А ця толпа - то просто прорив нелегальної худоби на соціал в країну, де социки його роздають нахаляву. Інакше смислу аж так далеко пхатися нема!
   
Біжать туди, де нема війни!!! Вони могли б прекрасно залишитися і в Венгрії і в Австрії і в попередніх країнах, там війни нема. А ця толпа - то просто прорив нелегальної худоби на соціал в країну, де социки його роздають нахаляву. Інакше смислу аж так далеко пхатися нема!

І залишайся при своїх думках, нацисте, які не мають жодного відношення до реального життя....


   
 Скандал поддержаный в основном узкоязычной частью населения произошел в Эстонии.

Урмас Рейтельманн, экс-журналист, а ныне специалисто по связям с общественностью Кайтселийта. В фейсбучной беседе он разоткровенничался: «Где ты видишь беженцев? В Европу стекается грязь, беженцы сидят с семьями в лагерях у сирийской границы, ждут, когда можно будет вернуться домой. К нам рвется обычный человечий хлам, его надо отгонять любыми средствами». Далее: «На Эстонии паразитируют 300 тысяч тибл, которые тут не адаптировались, как же можно превратить в людей миллионы рвущихся сюда за удобством тараканов?»

 Самое грустное, что он сказал все правильно и честно... Страницу в ФБ обнаружить не удалось, наверное уже снесли.. Узкоязычные потребовали крови пресс секретаря, на что получили "вежливый отказ"
   
І залишайся при своїх думках, нацисте, які не мають жодного відношення до реального життя....

За нациста відповісиш?
Обтікай, чмурдяй..
   
Це гамно в Польщі ледве 1% на виборах набирало.
Як в воно пролізло до ЄП?  ;o
   
Скандал поддержаный в основном узкоязычной частью населения произошел в Эстонии.

Урмас Рейтельманн, экс-журналист, а ныне специалисто по связям с общественностью Кайтселийта. В фейсбучной беседе он разоткровенничался: «Где ты видишь беженцев? В Европу стекается грязь, беженцы сидят с семьями в лагерях у сирийской границы, ждут, когда можно будет вернуться домой. К нам рвется обычный человечий хлам, его надо отгонять любыми средствами». Далее: «На Эстонии паразитируют 300 тысяч тибл, которые тут не адаптировались, как же можно превратить в людей миллионы рвущихся сюда за удобством тараканов?»
Самое грустное, что он сказал все правильно и честно... Страницу в ФБ обнаружить не удалось, наверное уже снесли.. Узкоязычные потребовали крови пресс секретаря, на что получили "вежливый отказ"

Такої расистської бидлоти ще вистачає в Європі....
   
 тю, так весь смысл социала беженцам как раз не пускать их на рынок труда и держать под контролем во временном статусе.
   
Скандал поддержаный в основном узкоязычной частью населения произошел в Эстонии.

Урмас Рейтельманн, экс-журналист, а ныне специалисто по связям с общественностью Кайтселийта. В фейсбучной беседе он разоткровенничался: «Где ты видишь беженцев? В Европу стекается грязь, беженцы сидят с семьями в лагерях у сирийской границы, ждут, когда можно будет вернуться домой. К нам рвется обычный человечий хлам, его надо отгонять любыми средствами». Далее: «На Эстонии паразитируют 300 тысяч тибл, которые тут не адаптировались, как же можно превратить в людей миллионы рвущихся сюда за удобством тараканов?»
Самое грустное, что он сказал все правильно и честно... Страницу в ФБ обнаружить не удалось, наверное уже снесли.. Узкоязычные потребовали крови пресс секретаря, на что получили "вежливый отказ"

Зараз Болукань і тебе нацистом обізве  :)
   
Нах. його сюди затягли. Цих мавп в кожному зоопарку по парі.



Останнє редагування: 9 вересня 2015 17:23:22 від Свідок
   
За нациста відповісиш?
Обтікай, чмурдяй..


Лише останній нацистський виродок може називати людей "нелегальною худобою". Дійшло?
   
Такої расистської бидлоти ще вистачає в Європі....

 сколько гостей с пальм приютил лично ты? А? Десяток? Или дои свой отдал? или зарплату? то то и оно
   
сколько гостей с пальм приютил лично ты? А? Десяток? Или дои свой отдал? или зарплату? то то и оно

Які пальми? В Україні є пальми?
   
 очень показательно что самую большую антипатию к беженцам в Европе имеют почему-то рашисты и снгшники, которые казалось бы вообще не причем к этой ситуации. Просто потому что
способ мышления постсовка по сути не имеет никаких предохранителей против нацизма. По сути этот поляк не отличается от тех кто во время гонений на евреев в 20м веке не пускал паромы с беженцами и обрекал их на смерть. Ситуация абсолютно аналогичная.
   
Лише останній нацистський виродок може називати людей "нелегальною худобою". Дійшло?

Нах.й пішло! Ця вся нелегальна худоба преться в німці, бо їм як біженцям, працювати заборонено!! Тільки сидіти на соціалі. Вони то знають, і через то пруться саме в німці, а не деінде. Отже чітко і ясно, шо працювати вони і не збиралися!
Виродок ти ненацистський.
   
Нах.й пішло! Ця вся нелегальна худоба преться в німці, бо їм як біженцям, працювати заборонено!! Тільки сидіти на соціалі. Вони то знають, і через то пруться саме в німці, а не деінде. Отже чітко і ясно, шо працювати вони і не збиралися!
Виродок ти ненацистський.

Будемо нацистську падаль в Німеччині добивати!  :D
   
очень показательно что самую большую антипатию к беженцам в Европе имеют почему-то рашисты и снгшники, которые казалось бы вообще не причем к этой ситуации. Просто потому что
способ мышления постсовка по сути не имеет никаких предохранителей против нацизма. По сути этот поляк не отличается от тех кто во время гонений на евреев в 20м веке не пускал паромы с беженцами и обрекал их на смерть. Ситуация абсолютно аналогичная.

Чувак, якби вони були легальні мігранти на роботу - то нема питань. А так платити з своєї кишені за їх соціали я пердолив, звиняй.
   
Будемо нацистську падаль в Німеччині добивати!  :D

Х.й ти будеш цямкати :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія