Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Європі настає Бергамо

Re: В Європі настає Бергамо

Щось не так з цим китайським вірусом
Наступна його мутація є більш заразливою,шо з наукової точки зору нормально,але вона дає теж більшу смертність.
Таке враження що цей вірус..."розумний"... Бо чим більше та швидше розробляють проти нього вакцин, тим швидше він мутує і стає ще більш злим та вражаючим...Якщо так і далі піде...  :(  то після потрапляння вірусу н-ної мутації в тіло..ба може просто в на тіло..., він вірус за добу вбиватиме наглухо носія ...трішечки знов мутувавши...та "перестрибувстиме" но нову жертву...
 :( Недалеке майбутнє залишків людства на планеті Земля-всі в "скафандрах" і просять маска посприяла їх відправити на...Марс. 
   
Re: В Європі настає Бергамо

Пля,покажить мені хоч одного ЗОЖ ,хто ВМЕР від ковіду..Нема? Ну то дарвін в дії.
https://www.ukrinform.ru/rubric-culture/3118814-ot-osloznenij-covid19-umer-izvestnyj-ukrainskij-bloger.html
этот, к примеру
мало , наверное, ЗОЖем занимался
   
Re: В Європі настає Бергамо

От сердечнососудистых 1500 ежедневно, уже десяток лет, и тенденция к увеличению...

від 40 000 000, а а тут 362 від тих що захворіли два-три  тижні тому,
a коли одномоментно захворіє мільйон чи два (при соґоднішніх темпах це місяць два) скіки буде трупів?
   
Re: В Європі настає Бергамо

Таке враження що цей вірус..."розумний"..
он не пойми как жертв выбирает
смотрю на знакомых - онкология, диабет - и легкие случаи
Здоровые , вроде, мужики, один не пил, не курил - в течении нескольких дней смерть
   
Re: В Європі настає Бергамо

Реальний локдаун - це закриті супермаркети і реальне зонування

Тобто ви купуєте їжу тільки в маленькому магазині біля будинку, куди не пускають людей з сусідніх районів

Вся промисловість зупиняється або працівники живуть на фабриках.

   
Re: В Європі настає Бергамо

Уже ж все объяснили - бедные страны локдаун себе позволить не могут.
Поэтому так и будет - то клубы прикроют, то кинотеатры

В Индии с Индонезией проще поступили - никаких локдаунов и не сообщают смертность за год
Типа, кто умер - все наши. Чего ту избыточную смертность считать
+

і навіть багаті країни вже "на межі" можливостей.

тому Британія так рве вперед з вакцинуванням. щоб нарешті повернутися до норми і почати відпрацьовувати
   
Re: В Європі настає Бергамо

он не пойми как жертв выбирает
смотрю на знакомых - онкология, диабет - и легкие случаи
Здоровые , вроде, мужики, один не пил, не курил - в течении нескольких дней смерть
це найгірше.
і симптоми вкрай нечіткі.

тому медицина в розгубленості.
нема чіткого розуміння цього вірусу.

вся нпша хвалена технологічна цивілізація виявилася до сраки.
   
Re: В Європі настає Бергамо

https://www.ukrinform.ru/rubric-culture/3118814-ot-osloznenij-covid19-umer-izvestnyj-ukrainskij-bloger.html
этот, к примеру
мало , наверное, ЗОЖем занимался
Там качалка..Какой к куям ЗОЖ??Стероидно-анаболический треш..
Потом,дали аппарат кислорода..Писали уже,что приближает к летальному..не чудите..
   
Re: В Європі настає Бергамо

Ну, так тебе сердечников не жалко и не страшно склеить ласты от инфаркта или инсульта, а поразмазывать сопли над сотней ковидников 90 прОцентов которых и так не были жильцами, с кучей хроники - это святое дело ... для невежественных зрмбиков... :facepalm:
Ковид часто и вызывает инфаркты и инсульты.
   
Re: В Європі настає Бергамо

Щось не так з цим китайським вірусом
Наступна його мутація є більш заразливою,шо з наукової точки зору нормально,але вона дає теж більшу смертність.

Нет, смертность в мировом масштабе потихоньку снижается (число умерших / число заболевших)
   
Re: В Європі настає Бергамо

вже рік без розваг.
що це за таке життя?

розваги, кажеш.
а от де наприклад, чоловіки і жінки мають знайомитися?  щоб створювати стосунки і сім'ї?
з життя у всіх вибито цілий РІК вже, і далі нічого хорошого не проглядається.

"розваги" - це те що потрібно людині для психологічного комфорту, радості, позитиву.
концерт, церква, кафе з друзями, застілля з родиною.
Бачиш, китайці зробили справжній локдаун два місяці і вже рік живуть нормально, крім двотижневої обсервації для в'їзжаючих.
   
Re: В Європі настає Бергамо

Саме прикольно, що коли ввели заборону на в'їзд для хасидів в вересні дебільйо, яке півроку не мало радості, масово ринулось по єгіптам і туреччинам.
   
Re: В Європі настає Бергамо

Бачиш, китайці зробили справжній локдаун два місяці і вже рік живуть нормально, крім двотижневої обсервації для в'їзжаючих.
так як в китайців, ні в кого не вийде.
бо то китайці.
диктатура.

навіть півд.корея і сінгапур не змогли (?)
   
Re: В Європі настає Бергамо

Саме прикольно, що коли ввели заборону на в'їзд для хасидів в вересні дебільйо, яке півроку не мало радості, масово ринулось по єгіптам і туреччинам.
в Туреччині восени, точно рівень ковіду був значно нижчий ніж в Україні.

я теж в жовтні махнув в Туреччину на тиждень, доки Туреччина відкрилася. Обережно вів себе, ніяких ковідів не привіз (тим більше що в мене тоді ще 3 міс було від мого ковіду, то чого сидіти вдома)
   
Re: В Європі настає Бергамо

Трбе дочекатися наступної мутації вірусу, який буде вбивати молодих і здорових, тоді вже точно можна буде йти на на локдаун.

А може й ні. Умруть же не всі. То ті ще не умруть мають же якось відпочивати і культурно проводити час. :lol:
   
Re: В Європі настає Бергамо

Трбе дочекатися наступної мутації вірусу, який буде вбивати молодих і здорових, тоді вже точно можна буде йти на на локдаун.

А може й ні. Умруть же не всі. То ті ще не умруть мають же якось відпочивати і культурно проводити час. :lol:
абсолютно вірно.
локдауни теж мають свою високу ціну для суспільства.

як економічну, так і ментальну.
так і інші сторони.

тому це питання балансу.

неможливо сидіти в локдаунах 10 років.
навіть якщо альтернативою буде - що помруть 50%

Останнє редагування: 25 березня 2021 12:27:18 від T.Blair.
   
Re: В Європі настає Бергамо

От сердечнососудистых 1500 ежедневно, уже десяток лет, и тенденция к увеличению...
так жоден із низ не заразив серцевосудиною хворобою жодного постороннього, хіба що у родичів через нервові стреси з'явилися деякі проблеми з їх здоров'ям. А при ковіді один хворий це безкінечний ланцюжок нових хворих.
   
Re: В Європі настає Бергамо

так як в китайців, ні в кого не вийде.
бо то китайці.
диктатура.

навіть півд.корея і сінгапур не змогли (?)
В півд.Кореї не було локдаунів. Тільки соціальна відповідальність.
   
Re: В Європі настає Бергамо

В півд.Кореї не було локдаунів. Тільки соціальна відповідальність.
та щас. не лише відповідальність.

відслідковування контакттіа ковідних було активне. з боку держави.
   
Re: В Європі настає Бергамо

так жоден із низ не заразив серцевосудиною хворобою жодного постороннього, хіба що у родичів через нервові стреси з'явилися деякі проблеми з їх здоров'ям. А при ковіді один хворий це безкінечний ланцюжок нових хворих.

И шо?
Заболел, выздоровел...
Раньше такого небыло?...

Умирает мизер...
Но весь мир поставили раком, благодаря покорным пугливым хомячкам...
   
Re: В Європі настає Бергамо

Сезонное обострение у шизиков...
Как они саипали... :facepalm1:

Знаю людей у яких пару рідних задихнулись від ковіду, які б тобі єпальник розвалили за ці слова
   
Re: В Європі настає Бергамо

Знаю людей у яких пару рідних задихнулись від ковіду, які б тобі єпальник розвалили за ці слова

А я знаю сотни, у которых за это время умерли близкие от других болезней, но вам ипанатам их не жалко... у вас своя религия...
Ну и хер с вами...
   
Re: В Європі настає Бергамо

Дурачки еще не поняли шо, например, чума закончилась тогда, когда от нее передохло пол мира.
Так же будет и с короной :) пока последний носитель не переболеет, или не умрет будет у вас бергамо-хуямо нон-стоп  :D

Скажу так.

1. Істебін - знатний панікьйор і ісерик. Ми всє умрьом!
2. В масштабах сім'ї кожна смерть - трагедія, в масштабах популяції - благо. Природа чистить популяцію від тих, хто схильний до цитокінового шторму. Вони не передадуть ці гени потомству.
3. Пандемії НЕМА! Є епідемія. Читаєш Істебіна, Ножевнікову, інших волонтерів та форумних панікьйорів - всьо! Горри тррупів!!! Виходиш на вулицю - нє, трупи не валяються, швидкі з сиренами не літають (хіба коло лікарень), люди гуляють з дітьми, йдуть по своїх справах, сонечко світить, пташки співають.

Коли в середні віки була пандемія чуми - реально були гори трупів, вимирали цілі села, будинки, вулиці в містах, а то може і цілі невеликі міста. Вимирпали цілі роди, кожен мав знайомих і не одного, які померли.

В мене перехворіла вся родина крім мене (можливо я безсимптомно, х.з.) Перехворіла купа знайомих. Всі легко, один середньої важкості, один важко. В мене немає знайомих, які померли.

Про яку в сраку пандемію тут пишуть?!!!

І ще - навить в період чорної чуми життя в Європі не спинялося. Люди одружувалися, народжували дітей, сіяли, збирали урожай, торгували і навить таверни працювали.

Так що - попустіться!
   
Re: В Європі настає Бергамо

а вы знаете, что многие люди уже второй-третий раз болеют?
Если болеют, значит живут, то в чем проблема?
   
Re: В Європі настає Бергамо

А я знаю сотни, у которых за это время умерли близкие от других болезней, но вам ипанатам их не жалко... у вас своя религия...
Ну и хер с вами...

пішов нахер , довоб й об
   
Re: В Європі настає Бергамо

Ты умничаешь, но сам профан...
Недостатка кислорода нет, есть проблема с его усвоением...
Втыкание трубки от насоса в трахею, усвоение не улучшает...

Новы, умники, б***ь суете и не каетесь...

Їм би зовнішні одноразові оксигенатори крові масово випускати. За рік - могли б уже налагодити. Тоді виживали б практично всі. Але ні - вони, сцуко, ШВЛ штампують...
   
Re: В Європі настає Бергамо

і шо?
скільки років так сидіти в локдаунах?

є якісь варіанти вирішення сиуації?
я бачу лише поголовну вакцинацію.
але вакцинування укр.уряд просрав.

Ги! Так якщо люди хворіють повторно і втретє і т д - яка в сраку вакцина?
Імунітет швидесенько зникає.
Чи штрикатися кожні пів року? Решту життя всі працюють на фарммафію?
   
Re: В Європі настає Бергамо

Ги! Так якщо люди хворіють повторно і втретє і т д - яка в сраку вакцина?
Імунітет швидесенько зникає
поки неясно.
почекаємо на Ізраїль, Британію.
який буде результат поголовної вакцинування
   
Re: В Європі настає Бергамо


Коли в середні віки була пандемія чуми - реально були гори трупів, вимирали цілі села, будинки, вулиці в містах, а то може і цілі невеликі міста. Вимирпали цілі роди, кожен мав знайомих і не одного, які померли.

В мене перехворіла вся родина крім мене (можливо я безсимптомно, х.з.) Перехворіла купа знайомих. Всі легко, один середньої важкості, один важко. В мене немає знайомих, які померли.

Про яку в сраку пандемію тут пишуть?!!!


Звичайту, згідно визначення
Вікі:
Пандемія — епідеміологічна характеристика, що означає надвелику епідемію, яка характеризується поширенням інфекційного захворювання на території багатьох країн світу, континентах.

   
Re: В Європі настає Бергамо

он не пойми как жертв выбирает
смотрю на знакомых - онкология, диабет - и легкие случаи
Здоровые , вроде, мужики, один не пил, не курил - в течении нескольких дней смерть

Генетична схильність до цитокінового шторму.. Все!
   
Re: В Європі настає Бергамо

Во время голода люди тоже умирали от сердца, если вы не в курсе. А еще от заболеваний других органов, от простуд и инфекции.
Нет такого диагноза "умер от истощения". Есть смерть от заболеваний или отказа органов вследствии истощения.
Вот и с ковидом вы тут херню какую-то устроили поумничать. На гробах попрыгать.

 
   
Re: В Європі настає Бергамо

В Австралии и Новой Зеландии стратегия "ноль ковид" работает. И даже Китай драконовскими мерами похоже переборол массовое заражение.

В Германии от локдауна только название. Полумерами только растягивать кризис.

В Китаї немає ніяких "драконовскіх мєр ", локдаунів  і масової вакцинації теж. Вже майже рік. В Хубеї вже давно маски не носять
Незваважаючи на купу нових штаммів у світі. А в Китаї - нуль.

Поряд у Лаосі , Камбоджі , Вьєтнамі епідемії де факто не було і немає.

Вам не здається , що в цій казці щось не так ?
   
Re: В Європі настає Бергамо

Central Europe’s hospitals slammed, can’t treat all in need
Британський варіант, госпіталі переповнені, в Румунії вже не приймають тих, у кого низькі шанси вижити


Як же ви, пропагандони, забебали.
Строчить-строчить і строчить.... і модератори сплять.
   
Re: В Європі настає Бергамо

Пля,покажить мені хоч одного ЗОЖ ,хто ВМЕР від ковіду..Нема? Ну то дарвін в дії..Бухайте,смалить,жерить у три горла щоб смалець тік по локтях..Амінь..


Не гріши. Я особисто знаю таку людину. Помер  в кінці того року. За два тижні.
На ЗОЖі був ще з 90-х. Фітнес, Біг , всє дєла ...

   
Re: В Європі настає Бергамо

Зупинка пендемії - це на 99% проблема політична, і лише на 1% - медична.
вже давно можна було б зробити як "в Австралии и Новой Зеландии", а не марнувати час на чекання вакцин, які на практиці не можуть зупинити ковід-пандемію. Проблема в тому що для політиків їх політичні принципи завжди були важливіщі за життя громадян. Зробити як в Австралії означає повний контроль над кордонами і припинення потоку рефюжіс в ЄС, на що ліваки не згодні.

+

Я давно вже пишу що всі ці лохдауни  і  маски лише імітація боротьби , а не боротьба з епідемією. Причому за рахунок манюпаса.
Хулє з них толку коли країна - прохідний двір  ?   І всередині країни теж ?

Тільки повне закриття кордонів і перекриття руху між регіонми всередині країни. Особливо якщо регіон почервонів. 



Останнє редагування: 25 березня 2021 14:08:05 від Людас
   
Re: В Європі настає Бергамо

пішов нахер , довоб й об

Счастливого пути... :cray:
   
Re: В Європі настає Бергамо

Нікому зла не бажаю. Та довбням, що не бачять, що то реальність, бажаю відчути ту реальність.
   
Re: В Європі настає Бергамо

поки неясно.
почекаємо на Ізраїль, Британію.
який буде результат поголовної вакцинування

А навіщо так далеко ходити ?

Ви думаєте Ляшко один ?


Головний санітарний лікар Ляшко захворів на ковід за два тижні після вакцинації
15 березня 2021

https://www.bbc.com/ukrainian/news-56403295
   
Re: В Європі настає Бергамо

Скажу так.

1. Істебін - знатний панікьйор і ісерик. Ми всє умрьом!
2. В масштабах сім'ї кожна смерть - трагедія, в масштабах популяції - благо. Природа чистить популяцію від тих, хто схильний до цитокінового шторму. Вони не передадуть ці гени потомству.
3. Пандемії НЕМА! Є епідемія. Читаєш Істебіна, Ножевнікову, інших волонтерів та форумних панікьйорів - всьо! Горри тррупів!!! Виходиш на вулицю - нє, трупи не валяються, швидкі з сиренами не літають (хіба коло лікарень), люди гуляють з дітьми, йдуть по своїх справах, сонечко світить, пташки співають.

Коли в середні віки була пандемія чуми - реально були гори трупів, вимирали цілі села, будинки, вулиці в містах, а то може і цілі невеликі міста. Вимирпали цілі роди, кожен мав знайомих і не одного, які померли.

В мене перехворіла вся родина крім мене (можливо я безсимптомно, х.з.) Перехворіла купа знайомих. Всі легко, один середньої важкості, один важко. В мене немає знайомих, які померли.

Про яку в сраку пандемію тут пишуть?!!!

І ще - навить в період чорної чуми життя в Європі не спинялося. Люди одружувалися, народжували дітей, сіяли, збирали урожай, торгували і навить таверни працювали.

Так що - попустіться!

 (tu)
   
Re: В Європі настає Бергамо

Ну, Саломона можна після відчуття реалій на шкварки, та равін буде проти, не кошер. Панове, реаліі такі, що й молодий не може знати, що просто то перенесе. Знаю випадкі з близкіми людьми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія