Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?
У кінці липня починається олімпіада.
Літо найкращий час для морських і повітряних дронів.
Чи не зіграє це перемир'я проти ЗСУ ?
З іншого боку це пропонує Макрон.
Непогана людина як виявилося.
Шо робити?
І знову брехливому хуйлу вірити , ну самі розумієте.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Хуйло завжди дотримувався і нападав одразу після олімпіад.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Якщо коротке то потрібне
   
Блд.
Перепрошую, добре, Макарон - лох. Але, що є ще ті, хто досі вірит у якісь домовленності з хуйлом??
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Блд.
Перепрошую, добре, Макарон - лох. Але, що є ще ті, хто досі вірит у якісь домовленності з хуйлом??

тут не питання у виконанні а питання чи потрібно Україні
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Незабаром запалає олімпійській вогонь  , наче з цього часу треба припиняти війну щоб атлети дісталися до олімпіади. Ну десь так за легендами.
   
тут не питання у виконанні а питання чи потрібно Україні

Ти забув, як у 2014-22 ми стопіццот разів притримувалися припинення вогню, інколи наче домовленості були обоюдні, а потім кожного дня повідомляли при зрив домовленостей та кількість загиблих з нашого боку.

Це ж було вже!
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

ціль Макрона в тому щоб хуйло сказав НІ.
і виставти хуйло людиною яка не хоче миру чи пермиря.
і дати хуйло пи3дюлєй.

чи потрбіне Україні перемиря?
залежно чи виділять США 60млрд допомоги.
якщо не виділять тоді треба тягнути час щоб протриматися до листопада 2024р (січня 2025р ?)
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Воно нереальне. Його кацапи порушать у перший ж день. І тільки нам на шкоду піде. Щодо макрона. Пе..ти не мішки носити. Подивимося спочатку на його реальні дії.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Воно нереальне. Його кацапи порушать у перший ж день. І тільки нам на шкоду піде. Щодо макрона. Пе..ти не мішки носити. Подивимося спочатку на його реальні дії.
ціль Макрона - "опустити" хуйло.
Макрон запрпонує - хуйло відмовиться.
   
ціль Макрона - "опустити" хуйло.
Макрон запрпонує - хуйло відмовиться.
Я думаю що не відмовиться. Більш того, я думаю потім скаже давайте не починати стріляти.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Я думаю що не відмовиться. Більш того, я думаю потім скаже давайте не починати стріляти.
цього не буде.
для хуйло навіть ця лінія зіткнення - це зовсім не перемога.
поки що хуйло не отримав ще достатньо пі3дюлєй і він не збирається зупинятися.
   
цього не буде.
для хуйло навіть ця лінія зіткнення - це зовсім не перемога.
поки що хуйло не отримав ще достатньо пі3дюлєй і він не збирається зупинятися.
Побачимо. Я свою думку сказав.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

перемирие бывает между воюющими сторонами. хуйло сказал что не воюет с Украиной а проводит сво, и вообще никакой Украины нет..
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

ціль Макрона - "опустити" хуйло.
Макрон запрпонує - хуйло відмовиться.

Макрону я вірю не дуже. Всі вже щось підзабули як він хотів пару разів стати " голубом миру" і як це закінчувалося. Хуйло може і погодитися але лише з одною метою. Використати собі ситуацію в користь і підісрати нам. Наприклад звинувативши в зриві перемир'я. А скоріше за все наші не погодяться
   
У кінці липня починається олімпіада.

Аххуєть, яке щчастя світовог омасштабу X(


З іншого боку це пропонує Макрон.

Мало лі шо він пропонуе/пропонував.


Безвідносно нас,
як хуйло це хоч і потрібне йому перемир"я продасть внутрі країни?
"Ми останавліваєм денацифікацію хвашистів, шоб країни НАТО, які підло випхали наших спортсменів з олімпіад могли насолодитися?.."
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Макрону я вірю не дуже. Всі вже щось підзабули як він хотів пару разів стати " голубом миру" і як це закінчувалося. Хуйло може і погодитися але лише з одною метою. Використати собі ситуацію в користь і підісрати нам. Наприклад звинувативши в зриві перемир'я. А скоріше за все наші не погодяться

ніякого перемиря 99,99% не буде.
Макрон веде свою хитру гру, шатає хуйло.
вкидає різні теми - від вводу військ до перемиря. і дивиться на реакцію

Макрон, еге ж, довго терпляче виступав за мир і терпів слухати галіматью від хуйло.
те що він випив озвірину, означає одне - зрозумів що з цим пацієнтом ніякі переговори чи раціональін аргументи не діють.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

ми вбиваємо в середньому по тис москалів в день, олімпіада мін 30 днів, тобто час олімпіади дорівнює 30 тис не вбитих москалів, от і думайте треба нам припинення вогню чи ні
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

ми вбиваємо в середньому по тис москалів в день, олімпіада мін 30 днів, тобто час олімпіади дорівнює 30 тис не вбитих москалів, от і думайте треба нам припинення вогню чи ні
Україні небажані припинення вогню, бо тоді, дійсно, є така психолоігчна особливість. важко буде знов розкачатися на бойові дії. Союзники теж можуть розслабитися.

Але хіба що це буде вимушений крок для того що виграти, потягнути час до рез-тів през. виборів в США. а Європа щоб кувала зброю нон-стоп за цей час.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

хіба в 2СВ було перемиря? ні не було. Лише оперативні паузи.

НМД якщо  в цій війні настане більш-менш тривале перемиря по певній лінії зіткенння, то це вже буде надовго. на наступні 50 років.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Україні небажані припинення вогню, бо тоді, дійсно, є така психолоігчна особливість. важко буде знов розкачатися на бойові дії. Союзники теж можуть розслабитися.

Але хіба що це буде вимушений крок для того що виграти, потягнути час до рез-тів през. виборів в США. а Європа щоб кувала зброю нон-стоп за цей час.

а що заважає кувати зброю поки ми воюємо , і що нам дасть чекання на амерські вибори, від яких абсолютно не залежить дадуть нам амери допомогу чи ні
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

а що заважає кувати зброю поки ми воюємо , і що нам дасть чекання на амерські вибори, від яких абсолютно не залежить дадуть нам амери допомогу чи ні
все зараз завязано на амер. вибори.
і в конгрес і Президента.
від рез-тів залежить що буде далі.

навіть прихід Трампа - це не обовязково трагедія.
тому що Трамп буде змушений підтримувати своє реноме рєшали, як він обіцяв що порішає цей конфлікт за 24 години.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

а що заважає кувати зброю поки ми воюємо ,
хай так. аби лише в України  було досить зброї щоб хоча би триматися в обороні.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

все зараз завязано на амер. вибори.
і в конгрес і Президента.
від рез-тів залежить що буде далі.

навіть прихід Трампа - це не обовязково трагедія.
тому що Трамп буде змушений підтримувати своє реноме рєшали, як він обіцяв що порішає цей конфлікт за 24 години.

пох трамп, зараз при владі байден і зброї не дають, звідки така впевненість що після виборів ситуація зміниться і репси раптом розблокують допомогу, імхо навпаки будуть ще більше гадити щоб підісрати діду в його новому терміні

після того як дід заявив про жодного солдата в україні і постійні відмазки щоб не дати то хаймарси то петріоти то танки то літаки віри що картина після виборів стане маслом і зброя потече рікою немає ніякої
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

пох трамп, зараз при владі байден і зброї не дають, звідки така впевненість що після виборів ситуація зміниться і репси раптом розблокують допомогу, імхо навпаки будуть ще більше гадити щоб підісрати діду в його новому терміні
є Президент і є парламент (2 палатний)
залежно  від співвідношення сил, можливі варіанти.
Президернрт США не є диктатором (на добро чина жаль...)
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

так, так, і перемир'я потрібно, і воювати перестати, бо інакше хуйло знищить весь Світ. так краще загине одна Україна, і з нею і надія на демократію, аніж весь Світ  (td)
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

хіба в 2СВ було перемиря? ні не було. Лише оперативні паузи.

НМД якщо  в цій війні настане більш-менш тривале перемиря по певній лінії зіткенння, то це вже буде надовго. на наступні 50 років.
Перемир'я не було, але були довгі паузи, іноді на 3-4 місяці
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

ми вбиваємо в середньому по тис москалів в день, олімпіада мін 30 днів, тобто час олімпіади дорівнює 30 тис не вбитих москалів, от і думайте треба нам припинення вогню чи ні
В ці цифри не вірив ні Залужний, ні Зе, ні американці
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Україні небажані припинення вогню, бо тоді, дійсно, є така психолоігчна особливість. важко буде знов розкачатися на бойові дії. Союзники теж можуть розслабитися.

Але хіба що це буде вимушений крок для того що виграти, потягнути час до рез-тів през. виборів в США. а Європа щоб кувала зброю нон-стоп за цей час.
А який сенс хуйлу перемир'я? В нього як раз військова економіка виходить на пік, як раз друга половина 24 року, далі вони вийдуть на плато, після якого не зможуть нарощувати об'єми. Хуйлу перемир'я потрібно буде не раніше кінця 25 року. А Україні навпаки саме зараз потрібна передишка, щоб накопати окопи і накопичити хоч трохи резервів.
   
Макрон ще ніхрена корисного не зробив, а вже дістає клоунадою  :facepalm1:
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?
HSM

Макрон ще ніхрена корисного не зробив, а вже дістає клоунадою  :facepalm1:
Саме так
   
Ну, рашка не допущена до Олімпіади. Тому перемир'я для поїздки олімпійців їй не потрібно. І на неї олімпійські правила станом на 2024 не поширюються.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Ну, рашка не допущена до Олімпіади. Тому перемир'я для поїздки олімпійців їй не потрібно. І на неї олімпійські правила станом на 2024 не поширюються.
та і виконувати якісь домовленості для кацапів то "слабость и западло"   :-)o
   
Ну, рашка не допущена до Олімпіади. Тому перемир'я для поїздки олімпійців їй не потрібно. І на неї олімпійські правила станом на 2024 не поширюються.

вони там можуть зявитися під білим прапором
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

вони там можуть зявитися під білим прапором
на фронті вони поки білий прапор не піднімуть  :-)o
   
Краще зупинити проведення олімпіад і спочатку покінчити з рфашизмом.
   
вони там можуть зявитися під білим прапором
Не рашка. Окремі спортсмени які прилюдно відречуться від рашки. І білий прапор це не прапор рашки.
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Аххуєть, яке щчастя світовог омасштабу X(


Мало лі шо він пропонуе/пропонував.


Безвідносно нас,
як хуйло це хоч і потрібне йому перемир"я продасть внутрі країни?
"Ми останавліваєм денацифікацію хвашистів, шоб країни НАТО, які підло випхали наших спортсменів з олімпіад могли насолодитися?.."
Вони готують стратегічні операції наступу на літо, яке нах перемир'я?
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Наєбуть...
   
Re: Чи потрібне Україні олімпійське перемир'я?

Макрону я вірю не дуже. Всі вже щось підзабули як він хотів пару разів стати " голубом миру" і як це закінчувалося. Хуйло може і погодитися але лише з одною метою. Використати собі ситуацію в користь і підісрати нам. Наприклад звинувативши в зриві перемир'я. А скоріше за все наші не погодяться

А в якому вигляді перемир'я?

"Просто пєрєстать стрєлять?"

Так у нас і так снарядний голод.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія