Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Український фільм "20 днів у Маріуполі" номінований на "Оскар 2024"

Церемонія нагородження 96-ю премією відбудеться у Лос-Анджелесі в ніч з 10 на 11 березня.

Стрічка також отримала дві номінації на премію Британської академії телебачення та кіномистецтва BAFTA — "Найкращий документальний фільм" і "Неангломовний фільм". А режисер Мстислав Чернов номінований на премію Американської гільдії режисерів в номінації "Найкращі режисерські досягнення в документалістиці"

   
Ну хоч якась допомога, хоч це звісно не зброя і не фінанси  :-)o
   
це теж зброя.
технарям це інколи не вкладається в голові)
   
це теж зброя.
технарям це інколи не вкладається в голові)
це просто "добре слово" до якого обов'язково треба мати "пістолет" щоб чогось досягти  :-)o
   
Почем за пост платят картоха?
Ветка уже есть на главной.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140034.0
   
номынований, не значить що отримаэ,а лише в спску претердентів
   
номынований, не значить що отримаэ,а лише в спску претердентів
Ну номінація теж дечого варта в світі кіномистецтва, з нею фільм точно подивиться більше глядачів і буде більше статей  :-)o 
   
В сенсі номінований- він Оскара отримав.
   
номынований, не значить що отримаэ,а лише в спску претердентів

Отримав вже, йопт
   
Так, таки отримали  (tu)

У ніч на понеділок, 11 березня, в Лос-Анджелесі проходить 96-та церемонія вручення премії Американської кіноакадемії.



Найкращим повнометражним документальним фільмом стала українська стрічка 20 днів у Маріуполі, повідомляє NV.

 Режисер фільму Мстислав Чернов виголосив потужну та щемливу промову зі сцени Оскар 2024, у якій подякував своїм колегам та нагадав про війну в Україні.

«Це перший Оскар український в історії. І для мене велика честь, але можливо я буду першим режисером на цій сцені, який скаже, що я не хотів би робити цей фільм. Я хотів би поміняти це на те, щоб Росія не нападала на наші міста. Я віддав би це, щоб Росія не вбивала десятки тисяч українців, щоб вони звільнили всіх полонених.

Я не можу змінити історію та минуле, але ми всі разом можемо зробити так, щоб історію виправити, і щоб правда перемогла, і щоб люди з Маріуполя і всі, хто віддали життя, щоб їх ніколи не забули, бо кіно формує спогади, спогади формують історію. Дякую всім. Слава Україні!", — сказав Мстислав Чернов.


Після промови українського режисеру всі присутні кіномитці у залі аплодували стоячи.

Що відомо про "20 днів у Маріуполі"
Фільм створили члени команди Associated Press, які стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.


"20 днів у Маріуполі" – режисерський дебют воєнного кореспондента (з досвідом у Сирії, Нагірному Карабасі, Лівії, Іраку, Секторі Газа, Афганістані), фотографа, відеографа та письменника Мстислава Чернова.

Також у створенні картини були залучені фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василіса Степаненко. За роботу в обложеному Маріуполі вони отримали Пулітцерівську премію, яка вважається найпрестижнішою в галузі журналістики.

Команда фільму також нагороджена Шевченківською премією, а до того її нагородили премією BAFTA.
   
Де можна скачати?
   
Почем за пост платят картоха?
Ветка уже есть на главной.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140034.0

   
Де можна скачати?

на ютюбі є, шукай за назвою
   
Я не буду це дивитися...найближч і років 10-ть так точно...
   
Я не буду це дивитися...найближч і років 10-ть так точно...

я подивився, 5 разів спиняв щоб трохи відійти
   
Я фільм дивитися не буду. Психіка дуже крихка, її треба берегти  якщо є можливість. Ніколи не дивилася фільмів жахів. Але я дуже ціную цю роботу і цей Оскар. Група ризикувала власним життям , здоров'ям, свободою. Вони змогли все це витримати, зафільмувати і вивезти - це диво. Якійсь балтійський журналіст теж був у Маріуполі в той час і теж знімав, робив свою роботу. Його вбили за це.
 Цей Оскар дуже важливий для України і , можливо для МК суду.
 
   
Я фільм дивитися не буду. Психіка дуже крихка, її треба берегти  якщо є можливість. Ніколи не дивилася фільмів жахів. Але я дуже ціную цю роботу і цей Оскар. Група ризикувала власним життям , здоров'ям, свободою. Вони змогли все це витримати, зафільмувати і вивезти - це диво. Якійсь балтійський журналіст теж був у Маріуполі в той час і теж знімав, робив свою роботу. Його вбили за це.
 Цей Оскар дуже важливий для України і , можливо для МК суду.
Тому Disney і вирішив вирізати нагородження і промову, насрати на Україну було дуже важливо для них  :-)o
   
Ну Дісней як і ліваки з Голівуду за все хороше та проти всього поганого - що означає що життя різних чурбанів меттер а білі рабовласники не заслуговують і повинні каятися - правда кольорові чомусь не можуть забезпечити збори для діснеєвськоі чорної русалонька - мабуть тому що грошей у них малувато навіть на кіно)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія