Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Автоматичний гранатомет.
Можна на базі Марк19 та зробити лазернй приціл з можливістю виставлення дистанції на гранаті.

Проти дронів що скидають гранати в окоп ідеально було б для стандартного підствольника гранату з програмованою дистанцією підриву. Але вона мабуть замала для такого функціоналу. Зате можна на кожен підрозділ виготовити швидше.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Проти дронів що скидають гранати в окоп ідеально було б для стандартного підствольника гранату з програмованою дистанцією підриву. Але вона мабуть замала для такого функціоналу. Зате можна на кожен підрозділ виготовити швидше.
Запросити в штатах мінігани м134 з тепловими прицілами. Пригодиться не тільки для дронів.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Проти дронів що скидають гранати в окоп ідеально було б для стандартного підствольника гранату з програмованою дистанцією підриву. Але вона мабуть замала для такого функціоналу. Зате можна на кожен підрозділ виготовити швидше.
М79 з дальноміром та ключем перемикачем.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

кацапи пишуть з під Роботино
(ТГ дневник десантника)
...

В районе Работино.

Здесь темп наступления с нашей стороны немного снизился, но по причине сложности зачистки: приходится разминировать окопы, которые враг выкопал как лабиринт по Работино, затем только проводить зачистку, при всем этом ещё вражеские дроны не дают работать.

С РЭБ у нас тут очень большие проблемы, а дробовиками сложно отбить все вражеские камикадзе.





отже, все -таки з дробовиків можна дрони збивати, з деяким % успіху?
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

отже, все -таки з дробовиків можна дрони збивати, з деяким % успіху?

шанс є
але тіки шанс, вірогідність уразити не дуже велика
часу обмаль, а дробовик має буть з довгим стволом, бо з короткого (до 50см) дистанція враження значно знижується

теоретично дробовики можуть буть ефективні не проти камікадзе, а проти скидів, такий дрон повільний та має зависать, щоб прицілитися

   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

це піздєц.... ТС ти з головою дружиш ?
з рогатки теж можна вальнути  :D
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

це піздєц.... ТС ти з головою дружиш ?
з рогатки теж можна вальнути  :D
не потрібно повторювати мені в одному реченні дискусію про плюси і мінуси, яка велася на попередній сторінці. я її уважно читав.

але все ж кацапи згадують про використання дробовиків проти дронів на лінії фронту.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

не потрібно повторювати мені в одному реченні дискусію про плюси і мінуси, яка велася на попередній сторінці. я її уважно читав.

але все ж кацапи згадують про використання дробовиків проти дронів на лінії фронту.
і що вони говорять про ефективність? який процент успішного збиття?  :-)o
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

і що вони говорять про ефективність? який процент успішного збиття?  :-)o
я лише зацитував ту інф. яку побачив.
не більше.
яка ефективінсть, це цікаве питання.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

я лише зацитував ту інф. яку побачив.
не більше.
яка ефективінсть, це цікаве питання.

є відео, де кацапи палять з двостволки з укриття й потім стверджують, що збили дрона
Я навіть заперечувать не буду - розвідника або скидувача можна збить, якщо оператор прогавить й опуститься нижче 100м (оптимальна висота для збиття - до 50м)
щодо камікадзе - шанси примарні, там швидкість зависока, тупо не встигнеш, хіба що неймовірно пощастить й шріт випадково попаде по підривачу
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

появляється все частіше інформація
що і наші і кацапи використовують дробовики.

?single

Снайпер ССО сбил БпЛА ZALA
БпЛА – стал трофеем ССО и пойдет на дальнейшее изучение специалистами.
Кстати, россияне стали вооружаться охотничьими ружьями для стрельбы дробью по фпв-дронам.

пише Kolya
Озброюються рушницями не тільки росіяни, але різниця в тому, що їх озброюють, а наші оператори самі купляють собі помпи.

там тоже не так все гладко, ноют что не дают ружья

Не знаю як у всіх, але повідомлення дуже в тему, бо тільки позавчора купили брату (оператору) помпу, ЗА ВЛАСНІ, та ще й з документами йобка зараз
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

Не знаю як у всіх, але повідомлення дуже в тему, бо тільки позавчора купили брату (оператору) помпу, ЗА ВЛАСНІ, та ще й з документами йобка зараз

тим, хто купляє дробовики!
ВАЖЛИВО!
Ствол треба брать довгий (60+см), й обов'язково з чоками!
Також, судячи з експерименту, що проводив Ібіс, найкращий шрот буде №3 проти дронів-квадриків. Можна спробувать №2, воно крупніше, але й кількість менша.
На кулі навіть не дивитися, картеч теж не дуже, бо замало в заряді картечин. Хоча проти крилатих дронів можливо воно підійде, бо там площа ураження значно більша
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Також, судячи з експерименту, що проводив Ібіс, найкращий шрот буде №3 проти дронів-квадриків. Можна спробувать №2, воно крупніше, але й кількість менша.
а "суміші" з різних шротів (крупний і дрібний) вони не пробували в експериментах?
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

а "суміші" з різних шротів (крупний і дрібний) вони не пробували в експериментах?

ні - вони використовували стандартний патрон
Та я й не думаю, що на передку буде час та натхнення споряджати патрони, це не вдома на кухні, тому стандартний заводський патрон наше всьо
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

Дивимося продовження експериментів: дробовик проти дрону

   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
Geo

Дробовик впевнено на полюванні поражає цілі на дальності 25 метрів. Дробом. Якщо куля, то 50 метрів.

Все? Питання знято?

Далі. FPV дрон-камікадзе летить зі швидкістю більше 100 км/год.

Все? Питання знято?
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
Geo

Можна ще використовувати рогатку і плювачку паперовими кульками від механічного олівця "Кімек". З таким само успіхом.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

З дрона не вистрілиш. бо віддача.
Таран або сітка, або осколковий зарад.
Але все це одноразове, тобто камікадзе.

швидкість шахеда значно більша ніждрона
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
Geo

швидкість шахеда значно більша ніждрона

Недешеві FPV (!) коптери-камікадзе (квадро/гекса/окто коптери) можуть літати зі швидкістю 120 км/год.

БПЛА "Шахєди" 150-170 км/ год.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Можна ще використовувати рогатку і плювачку паперовими кульками від механічного олівця "Кімек". З таким само успіхом.
Теоретично мона використовувати зв'язану картеч, типу струнами пошкодить або заплутає гвинти, але в окопі зробити її неможливо, і так, на дальність пострілу з гладкоствола то не впливає.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
Geo

Теоретично мона використовувати зв'язану картеч, типу струнами пошкодить або заплутає гвинти, але в окопі зробити її неможливо, і так, на дальність пострілу з гладкоствола то не впливає.

Фігня це все.

Дрони/коптери ГЛУШАТЬ. Приземляють, "зависають", або підміняють джипіес сигнал від супутника своїм більш міцним. Іншого ефективного засобу боротьби ще не придумали.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Фігня це все.

Дрони/коптери ГЛУШАТЬ. Приземляють, "зависають", або підміняють джипіес сигнал від супутника своїм більш міцним. Іншого ефективного засобу боротьби ще не придумали.
Згоден. алеце просто теоретичні міркування, може й зіб'є, 1:100, і це дуже оптимістично.
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
Geo

Згоден. алеце просто теоретичні міркування, може й зіб'є, 1:100, і це дуже оптимістично.

Це якщо дуууууууже пощастить, і він летить прямо в тебе зі швидкістю понад 100 км/год. Дочекатись відстані 25 метрів, холоднокровно вистрілити і влучити. Я знав одного такого. Термінатор серії Т-800. Але знову на шляху стане американський Конгрес.
   
Как бы то ни было, а оружие ближайшего будущего против дронов — тоже дроны. Тут писали, что мол дешевые дроны — медленные по сравнению с шахедом, мол не догонят. Так догонять не надо! Надо его встречать и врезаться в него (так, как Пэтриоты сбивают свехзвуковые ракеты). Для большей эффективности навстречу летящему шахеду надо выпускать рой маленьких дешевых дрончиков. Главное — они должны занять высоту эшелона, как говорится, и там уже маневрировать сообща, чтоб шахед врезался в один из них (или пролетел достаточно близко для поражения взрывом). Как-то так это все видится в первом приближении...
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Как насчет такого против фпв?
по крайней мере может отдалить взрыв на расстояние 6-10 м и тем самым снизить летальность.
https://zbroya.info/ru/blog/15830_setkomet-shturm-neletalnyi-apparat-ukrainskogo-proizvodstva/
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

Как насчет такого против фпв?
по крайней мере может отдалить взрыв на расстояние 6-10 м и тем самым снизить летальность.
https://zbroya.info/ru/blog/15830_setkomet-shturm-neletalnyi-apparat-ukrainskogo-proizvodstva/
Показати зображення...

подивись відео, що я викладав вище
там є кадри з тренувань військових

коротко - дрон летить дуже швидко й має значну інерцію. Навіть підбитий й охоплений полум'ям - летить ще з десяток метрів

Тобто ця іграшка не виконає свою функцію й не врятує від небезпеки вибуху поруч
А проти розвідників взагалі ніякої користі не буде - воно не дострілить
   
Цікаво, хто з дискусантів володіє шотганом. та яким?
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Проти дронів, котрі зависають над окопами, така бздурна ідея виникла:
Заряд з якоюсь хімією (можливо бінарний), котра моментально в'язне на повітрі. Суть задуму: хмарка клейких ниток намотується на пропелери і спиняє мотори. Шмаляти на 150-200 м з якоїсь пневматики, а-ля "бульбомет" якими на Майдані користувались
Не хімік...не знаю чи є щось подібне

пейнтбольна зброя   :gigi:


   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?
PAL

Цікаво, хто з дискусантів володіє шотганом. та яким?

в мене є, класична коротка помпа (циліндр), а шо?
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

Вважаю що помпа то дурня, занадто низька швидкість пострілу яку збільшувати тільки тренуваннями. Повинен бути магазинний напівавтомат
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

При пострілі з АК-74 на дістанції 500 метрів треба робити винос на десь 10 корпусів того шахеда.
Ух ти, не знав, що так все просто)

А це на якому курсі? Зустрічному, догонному?

А  для оператора піід яким кутом ціль йде? 90, 60,  45?  А якщо  35? А в лоб?  Теж 10 корпусів? А по дотичній?   

ефективна стрільба з ак- 300 метрів  Дістанція, а не висота. Якщо гіпотенуза 300 то катет( висота ) повинен бути  200.  А вони так низько не літають)

500 метрів  і  по наземній  мішені  лежа  з голой  калахі  анріал, якщо узяти  і того шазккда на ящик поставити. По рухомій срака повна. 

Корпуси упередження вираховувати  будеш? Або темінь повна і шось блимає в прожекторі , або сонце шмалить в очи.  І ось так в русі ти чьотко 10 корпусов відкладеш? Від тої плями?    Шо і  секторний приціл на калахе є?)))

Якшо є тіко калахи,  то працювати потрібно не супроводжуючим вогнем,  а загороджуючим.
 Це так, для лікбезу. 









   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

дрони-камікадзе (Ланцет)

Ланцет це крило.  Крестообразне крило.  Працює  переважнл по техниці, арті, рлс-кам.   
   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

ситуація.
сидить солдат на броні і чує що щось жужжить і бачить що якась х-ня наьближається.
скільки в нього є часу

Немає часу.
Наближається занадто швидко.
Також, вщоб мінімізувати мождиву  дію реб він ложиться на "ударний "  пікуючий курс завчасно. Так що якщо заглушить його керування - він по фейлсейфу  все одно влетить в ціль, бо вже на тректоріїї.  Влетить в цей час в нього дріб чи ні - маловпливове.


По маневруючиму дрону, що біля позицій шукає  на невеликий швидкості ціль - так буде час.

   
Re: shotgun (дробовик) проти дронів і Шахедів?

щодо камікадзе - шанси примарні, там швидкість зависока, тупо не встигнеш, хіба що неймовірно пощастить й шріт випадково попаде по підривачу
Якщо фпв маневрує в застройці, лісі, вишукуючи рузому ціль, або робить дорозвідку перед ураженням вже  визаченої цілі - то  нескладно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія