Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 червня 2024 15:11:50
. А як отримав попередження про відключення - аж бігом побіг платити, та, навіть незаходячи додому - в центр обслуговування абонентів, шо борг сплачено, будь ласка, видаліть мене зі списку боржників, шоб не відключили помилково. А не підбивав інших мешканців будинку на революцію.
От шо "чарівний пендель" робить!
Закон переходу кількості в якість знаєте? Уявіть що відключили не вас одного, а весь район. Тоді й підбурювати вже нікого не потрібно буде ))
2
16 червня 2024 14:24:48
Але простий засіб негативної мотивації: не сплатиш - відключать нах, працює набагато ефективніше.
А потім трахбах й ліворюція, або всі на субсидіях  :gigi:
3
16 червня 2024 14:15:35
А ті високомотивовані добровольці вже давно скінчилися.
Значить потрібні низковмотивовані )) Розумієте, до таких заходів вдаються тоді, коли не можуть вирішити питання в інший спосіб. Потрібна взаємодія з партнерами, аж до залучення іхтамнетів й "м'яка" трудова мобілізація підприємств, які в змозі робити щось для оборони й грошова та майнова мотивація, й позитивний образ армії й обережне залучення силовиків на ротаційній основі. Інструментів багато, але всі вони досить складні, як для тих, що не мають досвіду, бо на війну ніхто не чекав від влади й аж до пересічних.
4
16 червня 2024 14:08:30
подальший текст зайвий...
Ну розумієте, я всю історію від самого початку не знаю - може й "кандидат" щось неадекватне сказав, а у військовиків ПТС, наприклад... Я з патрулями завжди ввічливий )) Хоча там та жінка у свідки просилася й поліцію, наче, намагалися визвати. Мені більш показова в контексті теми реакція людей навколо.
5
16 червня 2024 12:50:00
 Здебільшого люди на боці потенційних ухилянтів. При чому, ті ж самі люди одночасно ненавидять рашистів. Епізод з життя - ТЦК-шники почали бити якогось чергового кандидата у військо. З вікон їм почали кричати "ви не краще рашистів", а з автівки поруч вийшла жінка й почала знімати на телефон. ТЦКшники відступили, кандидат відзначився синцями на голові )) Ну й показово, що коли просили зайти до під'їзду - бабусі поруч сказали, що вони не місцеві й тут просто відпочивають... Щодо мого особистого ставлення - воно неоднозначне. Розумію, що це в нашій ситуації зараз "необхідне зло", бо рівень компетенції влади не дозволяє використовувати комплекс більш складних для втілення заходів, але, в цілому, вважаю, що такі випадки повинні відійти у минуле з урахуванням набутого досвіду. Головна проблема, що ТЦК досі працюють в режимі "війна на два-три тижня" вже третій рік.
6
14 червня 2024 22:48:03
ще й м.Херсон і м.Запоріжжя йому подай на блюдечку без бою
Запоріжжя розміщено на обох берегах Дніпра. В 60км практично рівнинної місцевості Дніпро, а там і до Кийова зовсім поруч. Непогана спроба, але Хуйло йде нах, бо навіть в найпесимістичніших сценаріях було по Дніпру, а тут йому ще й правобережжя давай ))
7
12 червня 2024 10:34:06
 Ще дуже давно тут на хВупі перетерли. Особисто для мене - такий же ідеологічно-пропагандистський опус як і численні проротства рашистів (й, мабуть, гитлерівської Германії). Цілком вкладався в ідеологічну канву відношення Ізраїлю до України тих часів.
8
8 червня 2024 19:38:42
але бачу, що ти з якогось дива вчепився виключно в айтішників, наче вони тобі в борщ насрали.
Це просто. Наші айтішники створюють конкуренцію індусам  :umnik2:

 Не вмикав кондиціонера під час війни взагаллі. Хоча... На обігрів під час міжсезоння замість радіатора декілька разів таки ганяв. Ну й раз вмикав перевірити чи працює й павуків поганяти минулоріч. В нашому під'їзді, доречі, кондиціонер майже на кожному поверсі є.
9
6 червня 2024 17:10:52
 Поки що виглядає занадто екстремально, як для багаторазового корабля. Навіть, якщо плавники допрацюють - гріється воно все критично. Може якісь додаткові гальмівні маневри потрібні, я х.з., але, як я зрозумів з репортажу - атмосферні умови під час гальмування час від часу значно різняться й те, що "прокатило на межі" зараз, при інших умовах може не спрацювати.
10
5 червня 2024 19:18:41
Стогони що роботи нема
Стогони що на роботу наймати нікого
як це все корелює?!
Легко. Якщо грошей немає. Криза неплатежів поки що триває. Майже рік за час війни був частково або повністю без утримування "за згодою сторін".
11
5 червня 2024 18:48:12
Цитувати
Тарифи на тепло зростуть слідом за електроенергією, – нардеп Железняк.
Ну так звісно. Воно все за собою потягне.
12
5 червня 2024 12:28:29
Та й взагалі ЗП - місто мєнтовське судячи з кількості патрульних екіпажів що катаються містом або стоять в засідках
Та ні, останім часом навіть як для ЗП то є багацько ))
13
4 червня 2024 17:57:46
 Жодна з вищеозначених осіб не формує мої думки (більшість взагаллі бачу вперше). Мабуть це лідери думок NV?  :laugh:
14
4 червня 2024 17:36:31
Там ще акциз на паливо піднімають... Буде весело.
Так це ще раніше анонсували. Разом з податками й електрикою. Я ж кажу - у манюпаса багато зайвих грошей.
15
4 червня 2024 10:21:42
А до кримської платформи було якось інакше? Навіть Китай наколи не визнавав Крим кацапським.
Було. Почали забувати потихеньку. Такі подражнювачі роблять російську стратегію "ковбаси" менш ефективною.
16
4 червня 2024 10:01:03
Кримську платформу хтось пам'ятає? Отож.
Кримська платформа, насравді, свою роль зіграла навіть не народившись, додавши хуйлу сідого волосся. Бо почалася війна й кримське питання стало лише одним моментом в комплексі проблем. Але саме завдяки ініціативам на кшталт кримської платформи світ зараз не розглядає теріторію Криму як теріторію РФ, що дуже нам допомагає у військовому сенсі.
17
3 червня 2024 21:36:33
і можу бити на спір  значніша частина українців навіть з тарифом в 4,50грн буде лити в чайник не два літри води  коли лише  один чай потрібен
А у мене впроваджені новітні технології, яких, як я розумію з інструкції, у німців немає. Винахід називається чайник-термос. Власне, декілька годин тримає, а за цей час, зазвичай. все випивається. Ну, хіба що залишок на 1-2  чашки догрівати потрібно, бо об'єм менший й температура тримається, відповідно, гірше. Ну а взимку допомагає китайський термос з помпою, особливо при раптових відключеннях.
18
3 червня 2024 20:26:21
Тож а овочах зростання буде на 1-2% по собівартості
Там ще зберігання, яке також не безкоштовне. Потім витрати на роздрібну торгівлю. Й зарплату персоналу потрібно підвищувати, бо не все ж на елехтрику віддавати. А там ще податки додадуть, щоб життя медом не здавалося, бо жирує манюпас під час війни ))
19
3 червня 2024 19:30:14
Так чомусь тут забувають, що у нас війна й у держави необмежені можливості з підйому цін й податків, а у бізнесу й населення можливостей підняти "свої" ціни й підвищити купівельну спроможність майже немає й до того ж триває мобілізація, що ще більше скорочує можливості розвитку. Отакий от форсмажор.
20
3 червня 2024 19:18:07
А до цього ціни не росли?)
До цього росла зарплата. Зараз вона майже вдвічі (а якщо закордонні відрядження враховувати - то вчетверо) менша. Отака от "загогуліна".
21
3 червня 2024 19:14:20
або не включати кондер, та посудомийку, купити більш економний холодильник та стиралку ( ну там А +++++++++++). ну ніфіга собі задача? але ж війна в країні.
Вже два роки як кондиціонер не вмикаю, холодильник новий з інверторним компресором й цифровим управлінням, лампи всюди LED, пральна машина вмикається раз на тиждень в 23-00. От якби ще бойлеру та конвекторам ККД до 200% підняти, то особисто я б з новими цінами погодився б ))
22
3 червня 2024 18:58:25
то як в економіці ??? це до збільшення цін?
Ну різні варіанти є. Можна пакети молока по 700г продавати замість 900, а хліб 325г з зерна гіршої якості. Замість печінкової ковбаси - корисна для здоров'я кістково-шкіряна емульсія з ароматизатором "печінка" )) Бізнес пристосується, звичайно, але доданої вартості таке виробництво точно не додасть. Якщо немає можливості підняти зарплати (що у військовий час цілком прогнозоване явище) - підйом обов'язкових витрат (податки, компослуги) ні до чого доброго не призведе. Хоча... Є у мне версія, що таким чином держава буде намагатися позбутися зайвої грошової маси у населення (ну й певним вигодоотримувачам зберегти зароблене важкою працею), бо багато грошей зайвих накопичуються (у тих же військових, наприклад), а товарів й послуг на них, якщо допомога припиниться, вже не буде.
23
3 червня 2024 18:39:25
Жодного стосунку ці ціни до цін на товари не має
Тобто?
https://www.рбк-укр/ukr/news/ukrayini-pidnimut-maksimalnu-tsinu-elektroenergiyu-1716215899.html

Та й додаткові витрати населення купівельної спроможності не додадуть ))
24
3 червня 2024 18:33:20
В паливну кризу бензин і по 70 грн готові були купляти)
Я за 40+ брав, але в чергах довелося багатенько стояти ))  А там, де було 50+ ніяких черг не було. Був вибір - прийнятна ціна й незручності або висока ціна з "комфортом". Але нам пропонують безпрограшну комбінацію високої ціни й незручності в одному флаконі  :gigi: Взагаллі, в умовах обмежено працюючої економіки не треба бути великим економістом, щоб спрогнозувати двозначну інфляцію найближчим часом, бо на додачу до цін на електрику нас ще чекає підвищення податків й акцизів, й це все відобразиться на цінах.
25
2 червня 2024 22:42:47
А отут ти сильно помиляєссі. Обленерго не займається внутрібудинковою проводкою. Це справа власника будинку. Або осбб, або об'єднання власників квартир, або фірма, якщо житло відомче.
Так, у нас минулого року замінили в ОСББ. Там ще якась програма була, бо в нас котельні ГВП позакривали й гарячої води централізованої в місті немає. Ну а від щитка до квартири вже давно мідяха дебеленька йде )) Й розведено 4 гілки по квартирі.
26
2 червня 2024 15:34:59
на твій бюджет це ніяк не вплине, бо світла як такого буде ймовірно на 4-6 годин в добу
Та вимикали вже. Реально особливої економії не було, бо той самий "відкладений попит" працював на всі 100. Так і зараз - холодильник з бойлером буде наганяти в момент увімкнення, графік прання зміститься у години, як буде електрика, електроопалення буде наганяти втрачені градуси в посиленому режимі.
27
2 червня 2024 14:43:50
Це ви зараз хочете сказати,  що по авіаносцю могли успішно влучити ПКР, і ніде про те другий день а ні півслова?
Перед виборами й у респів й у демів є певний консенсус щодо ескалації. А на авіаносці люди військові - що скажуть, те і зроблять. Наказ. Це не значить, що так і було, але це цілком ймовірна ситуація.
28
2 червня 2024 14:35:56
для бюджету взимку
Та то я про свій дирявий бюджет )) Хоча, якби всі, хто обіцяє гроші, їх давали - мабуть, був би мільйонером :gigi: Але ж тут все війною пояснюють - просють увійти в положення з розумінням.
29
2 червня 2024 11:54:15
От тільки як так, що Bloomberg типу повідомляє, а на їх сайті цієї новини нема?
І чому про атакований авіаносець пишуть лише в кацапськомовному сегменті інтернет?
Є ідеї?
Так, новина вперше з'явилася в російських пабліках. Але це не значить, що реальної спроби не було. Наприклад, атака виявилася не такою успішною, як хотілося, але спроба була. Або навпаки виявилася такою успішною, що про це перед виборами не хочеться писати. В будь-якому випадку допоки не буде реальної відповіді проксі - сюзерен не заспокоїться. А її немає - Іран й досі недоторканий.
30
2 червня 2024 11:39:55
 Зрозуміло, що це не хуїсти, а Китай. Тут, в Україні, вони вивчають стратегії та засоби протидії сучасній амерівській зброї, там розробляють тактику ударів по авіаносцях, з Ізраїлем ще долучають сучасні методи інформаційних впливів. Наче поки що все йде до WWIII. От мені цікаво - чи не станеться так, що сьогоднішні проксі Китаю в цій війні за певних обставин повернуть зброю проти сюзерена  8-)   Ну там Китай щось проти Ісламу бовкне, чи здасть їх інтереси в обмін на ще просидіти на березі певний час...
31
1 червня 2024 14:09:16
І заробляти теж.
Нас посадили на мінимум з/п, роботи стало більше втричі. Чесно кажучі, це подорожчання буде дуже важким для бюджету взимку. Мабуть, буду подаватися на субсидію.
32
30 травня 2024 17:04:07
Президент Франції Еммануель Макрон особисто втрутився, щоб переконати прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо звільнити Airbus та інші аерокосмічні компанії від санкцій щодо російського титану.
Що саме найцікавіше - російське титанове виробництво, в яке добре вклався захід як грошима, так і технологіями, використовує свої потужності на оборонні потреби, причому потреби тої самої "стратегічної триади", яка за задумом й повинна працювати проти країн заходу. Як тут не згадати відомий вислів Леніна про капіталістів ))
33
28 травня 2024 11:10:18
Цитувати
Ціни на електрику підвищать: тариф у 4,80 грн хочуть ввести для тих, хто споживає більше 100кВт на місяць, – директор енергетичних програм «Центру Разумкова».
Якщо врахують додатково до 100кВт електроопалення, плити й бойлери для тих міст, де влада відмовилася від ГВП, то може це й має якийсь сенс.
34
27 травня 2024 16:38:21
Подивись на бабок що живуть в прифронтових селах - їм і за 100 метрів прилітає але досить бордо бігають)
Тих радянських бабок й пряме влучання КАБ лише пошкарябає )) Ну а як серйозно - сидять по підвалах й грають в рулетку, що їм ще лишається... Більшості й йти нікуди, а десь в спортзалі школи чи гуртожитку не набагато краще...
35
27 травня 2024 16:27:50
Якщо ти бачив як падає плануючи авіабомба чи касетний снаряд - то різниці нема яка в тебе фізична підготовка
Залежить від того, куди й що поцілило. Тим, хто ледь на ногах тримається, якщо й за км прилетить, вистачить ))
36
27 травня 2024 13:39:53
Та от зараз є цікава вакансія, але якби був упевненим, шо платитимуть хочаб 120 000 гривень, а лазня - жіноча... А так, поки вагаюсь...

Нє, не злетить. Там є цікава робота на додачу ))

Цитувати
виконання бойових (спеціальних) завдань у складі зведеного підрозділу
37
27 травня 2024 13:21:42
Якщо влк свіжа, то можна просто переписати доки з обмеженого до придатного до тилу не проходячи всю процедуру.
Десь так. Або свіжі результати обстежень, що підтверджують попередній статус. Але без впорядкування черг на мобілізацію, що відповідають реальним якісним, а не кількісним показникам, це все до одного місця, бо все одно буде орієнтація на загальний план.
38
27 травня 2024 13:01:06
Нє, ну камон, це далеко не тільки ТЦК. В цілому воно адекватно, є ж всякі інші служби, логістика і так далі.
Там вже й так влаштовано більше, ніж треба. Тут був би корисний досвід рашистів, коли оборонні замовлення виконують цивільні підприємства, за що певна кількість працівників має відповідну бронь або відтермінування. От там нехай обмежені й працюють за місцем проживання й лікування, якщо здоров'я працювати ще дозволяє ))
39
27 травня 2024 11:17:36
Тупо перепишуть мається на увазі проходження заново вмієї процедури з залученням ресурсів тцк і влк результатом якого буде лмше переписаний статус.
Ну так. Комісію ж ніхто не скасовував й пройти її можна тільки в ТЦК. Документи або записи в HELSI, я так розумію, будуть мати лише дорадчу функцію й всі перевірки, принаймні за поточними інструкціями, будуть робити наново. Вже зараз до лікарів й на обстеження на бюджеті черги до місяця (а то й більше). За гроші поки що в районі тижня.
40
27 травня 2024 11:07:46
Нмд там більшості тупо перепишуть з обмежено придатного в поидатного до служби в тилу...
Так і буде. А далі цікаво, чи буде в ТЦК спільний план по мобілізації, чи все ж таки на тиловиків буде окремий план у відповідності до реальних потреб. Бо мільйон обмежених, що за 20тис на місяць будуть фарбувати траву - це ще те видовище  :laugh:

Повна версія