Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорив з ядроним порохоботом...Хто ці люди, що на ФУП голосують за Порошенка? :zrada: :peremoga:

На ФУП тут 2 - 3 штабних порохобота... І все... Прихильників косатої море...

Говорив з  ядроним прихильником Рошенка, не давно, при згадці про УП, мало слів і Куча епітетів... Любима назва УП, ну ви знаєте уп.....ка. Щоб вони сиділи на ФУП та нізащо на світі, на цьому сумнівающомуся і цьому бубликовому форумі, НІКОЛИ.

То хто з ж голосує за Петра Олексійовича якщо не його фани???? (ЇХ тут нема... Ті хто був, покинули нас і мігрували на СУП)

Виходить, що позиція інших партій і інших поглядів (вати), адекватним Фупчикам так огидна що вони готові голосувати за Петра Олексійовича.

Вата і сектанти від косатої, Свобода, Радикальна , ну Азов поки, що не сприймається як сейрозна сила, всі такі брудні, що Петро Олексійович виходить оптимальний вибір?  :facepalm1:  :spruce_up:

Короче, дожились...

 :facepalm1: Я реально в шоці. За нього голосують ті в кого є мізки.

Останнє редагування: 23 липня 2018 18:15:09 від TimmiApostolMS
   
Бля, він же мав усі шанси стати "Петром Виликим"
   
Бля, він же мав усі шанси стати "Петром Виликим"
Не мав. Не буває в Україні великих правителів, всі покидають булаву обісраними сучасниками з голови до п'ят.
   
На ФУП тут 2 - 3 штабних порохобота... І все... Прихильників косатої море...

Говорив з  ядроним прихильником Рошенка, не давно, при згадці про УП, мало слів і Куча епітетів... Любима назва УП, ну ви знаєте уп.....ка. Щоб вони сиділи на ФУП та нізащо на світі, на цьому сумнівающомуся і цьому бубликовому форумі, НІКОЛИ.

То хто з ж голосує за Петра Олексійовича якщо не його фани???? (ЇХ тут нема... Ті хто був, покинули нас і мігрували на СУП)

Виходить, що позиція інших партій і інших поглядів (вати), адекватним Фупчикам так огидна що вони готові голосувати за Петра Олексійовича.

Вата і сектанти від косатої, Свобода, Радикальна , ну Азов поки, що не сприймається як сейрозна сила, всі такі брудні, що Петро Олексійович виходить оптимальний вибір?  :facepalm1:  :spruce_up:

Короче, дожились...

 :facepalm1: Я реально в шоці. За нього голосують ті в кого є мізки.

Тому що нема альтернативи.. 

Тому що перефарбовані або тюнінговані - але не зміни це погано..

Тому що нові - толкають стари  ідеї - хоча типа нові…

Це пояснення,  но не ботсво...
   
гаже вибору Українці не могли зробити
після фройдівських "цинічних бандер" це мали би зрозуміти останні, хто ще сумнівався
і тільки народ, який зовсім себе не поважає, проголосував би за це опудало, яке декількома роками раніше вимагало у нього вибачень перед євреями за якісь злочини наших прадідів перед ними
   
гаже вибору Українці не могли зробити
після фройдівських "цинічних бандер" це мали би зрозуміти останні, хто ще сумнівався
і тільки народ, який зовсім себе не поважає, проголосував би за це опудало, яке декількома роками раніше вимагало у нього вибачень перед євреями за якісь злочини наших прадідів перед ними
Ти за Свободу чи за бабу з бубликом?
   
На ФУП тут 2 - 3 штабних порохобота... І все... Прихильників косатої море
мне нравится что даже уже ебанашки осознали шо у петрика только штабные порохоботы :weep: , а у косатой прихильники
   
Ти за Свободу чи за бабу з бубликом?
я - за Україну
   
надо надо за петра
дать ему еще один шанс на 4 года
но только что б он был с гроськой и юрой прокулолом
отличная команда.
за петра
все за петра!!
   
надо надо за петра
дать ему еще один шанс на 4 года

Почему на 4 года?
   
Цитувати
Стиви Джи,  3 жовтня 2011 22:38:00
А я Пецю-Шоколадного Глаза помню исчо году эдак в 2002-м или 2003-м, он в бытность свою нардепом (и то ли главой, то ли замом главы бюджетного комитету) приезжал к нам в город по денежным вопросам. Выступал на сессии горсовета и так сладко соловьём заливался- всё учил нас как правильно должны заводы работать... И послушать- так всё правильно говорил, дельно так, со знанием ситуацыи... А мэр наш тогдашний, дюже авторитетный мужык (в хорошем смысле этого слова) возьми да и спроси его "Пётр Алексеич, а вот если ты такой заибца спецыалист по заводам, куле на купленной тобой "Ленинской кузне" народ увольняют, оборудование режут и на металлолом? Почему ты знаеш как нашы заводы должны работать, но чтоб работал твой- ты не хочеш? Не находиш ли ты, Питюня, тут когнитивного диссонансу?" Депутаты наши местные заржали громко, а Порох так и не нашол чо ответить, посверкал фиксами и съипал...
 Вот после того случая я и понял што Пеця Шоколадный Глаз мужык вроде и вумный, но только ни на чьё благо кроме блага своего кармана он работать не станет


Останнє редагування: 23 липня 2018 19:02:04 від Renegade
   
Почему на 4 года?
тому що це межа
довше Україна не витримає цю как нє в сєбя жрущую свиноферму
   
мне нравится что даже уже ебанашки осознали шо у петрика только штабные порохоботы :weep: , а у косатой прихильники
Тоді хто на ФУП голосує на ЗА ПЕТРА??? Бо це бабусь тут бігав питав....

Більше нікому, крім адекватних Фупчиків...
   
тому що це межа
довше Україна не витримає цю как нє в сєбя жрущую свиноферму

каденція 5 років
   
я - за Україну
Вона не Україна, Україна - це держава ... :facepalm1:
   
Ну взагалі , Петя був правий що старйо те радянське вирізав, як показав досвід, а те що захищав мер було просто грузом на шиї міста )))

Взагалі багато радянських заводів за які йшла мова, придатні тільки як учбові цілі для Літаків артилерії НАТО))))
   
Тоді хто на ФУП голосує на ЗА ПЕТРА??? Бо це бабусь тут бігав питав....
як хто? так як ти і сказав штабні порохоботи
   

Кирилл Данильченко
7 год ·
Усикогейт, братия и сестры, не первый срач за странное. И они будут продолжаться и дальше как война за Батоно, битва при Олешко или кампания за истинные фотографии Большого взрыва за спиной солдата (вот была славная возня). Те кто честно написал про то, что 4 пояса у украинцев, мы занимаем доминирующую позицию в боксе на постсоветском пространстве и в мире, кинулись защищать свою в принципе здравую позицию.

И те кто, "а, собственно, чем стринги Лорак отличаются от трусов Усика, а шоумен от шоубалета в плане контракта" тоже железно правы - вы еще за Вконтакте, сука, ответите. И солдаты немного прилипшие от "а давайте хорватам и Усику дадим героя Украины" с воспоминаниями сколько раз достойные люди подавались, но где-то потерялось. Ну и тролли, любители жирного, фанаты и ТП тоже подлили масла в огонь. Победа Усика благодаря Юлии Владимировне уже была, нет?

А продолжаться он будет, потому что все охуительные истории про Минстець, информационные войска, методички и порохоботов яйца выеденного не стоят. Мочат друг друга "порохоботы", срутся коллеги, спорят до банов реальные товарищи в жизни, в ленте одновременно пять противоположных мнений. Одни действующие военнослужащие говорят, что поднялся боевой дух, другие, а хера я туда ходил, если можно было у Тимоти в заведении кушать бургер. Одни придумали и поверили в поражение в информационной войне, другие по чесноку не понимают зачем из победы делать поражение, простые люди хотят сиськи, бокс и ощущение победы без напряга. По чистому итогу кроме того, что все за бесплатно поели говна, все кто продолжает в 2018 году рассказывать за централизованную пропаганду и методички - лохи печальные.
   

Місце сидіння визначає точку зору.  :laugh:
   
Ну взагалі , Петя був правий що старйо те радянське вирізав, як показав досвід, а те що захищав мер було просто грузом на шиї міста )))

Взагалі багато радянських заводів за які йшла мова, придатні тільки як учбові цілі для Літаків артилерії НАТО))))

І де той "толковий" начальник і де ті чудо-заводи, які він хранив?

А у Пєтюні і Кузня оновлена, повністю реконструйована і стара Карламарла працює на повну потужність і видає і продукцію нормальної якості і з/п працівникам. І ще й нові підприємства створені, яких рнаніше не було просто.
   
як хто? так як ти і сказав штабні порохоботи
Їх тут 3 чоловіка на Фесь форум... а в голосувалці було 120 за Порошенка... Хто інші?
   
І де той "толковий" начальник і де ті чудо-заводи, які він хранив?

А у Пєтюні і Кузня оновлена, повністю реконструйована і стара Карламарла працює на повну потужність і видає і продукцію нормальної якості і з/п працівникам. І ще й нові підприємства створені, яких рнаніше не було просто.
Воно повністю нове, бо повністю змінене обладнання...

Той мер толковий як стві джі каже, не розумів, що заводи СССР, багато були придатні тільки як учбові цілі для НАТО.
   
Їх тут 3 чоловіка на Фесь форум... а в голосувалці було 120 за Порошенка... Хто інші?
мбугага. ты что староста их и у тебя список вас всех? вас тут 140 шьтабних прихильники певної політсили, просто не все отметились
   
мбугага. ты что староста их и у тебя список вас всех? вас тут 140 шьтабних прихильники певної політсили, просто не все отметились
Старе, як світ, питання.
Всі, хто не лиє відрами нечистоти на сьогодення, - "шьтабні прихильники певної політсили"?
   
мбугага. ты что староста их и у тебя список вас всех? вас тут 140 шьтабних прихильники певної політсили, просто не все отметились
Звичайно у мене є список ... їх тут не більше 3 чоловік...

Не треба мене записувати у штабін, я просто слідкую за Форумом і описую ситуацію...  :tease:  :cray:


120 ботів ??? Тут їх Олена Юріївна давно би вичистила. Чи ви сумніваєтесь? :clapping:
   
я - за Україну

в ну скажи "Юля стерво старе"
   
Не мав. Не буває в Україні великих правителів, всі покидають булаву обісраними сучасниками з голови до п'ят.

народ плохой?
   
Висновок попередній я роблю нехороший. Всіх "служітєлєй" влади, держслужбовців напрягли пейсати хто де може по фейсбуках і інших ресурсах за Педро і проти Тимошенко. Я не впевнений, але я бачу таку статистику. Навіть ті що в очі кпжуть що Петя мудак і Інтернеті за нього. Мабуть перед начальством мають звітувати.
   
народ плохой?
Звичайний. Хоч і з своєрідним менталітетом, та добряче побитий негативною селекцією кацапських "мічуріних".
   
Висновок попередній я роблю нехороший. Всіх "служітєлєй" влади, держслужбовців напрягли пейсати хто де може по фейсбуках і інших ресурсах за Педро і проти Тимошенко. Я не впевнений, але я бачу таку статистику. Навіть ті що в очі кпжуть що Петя мудак і Інтернеті за нього. Мабуть перед начальством мають звітувати.
:spruce_up: Зїш морозиво доця.... ))))

За Тимошнко я і Порошенка в ФБ відпрацьовують команди це правда, а прихильники Порошенка ігнорують баталії .

Але тут на ФУП звичайні анонімні користувачі.
   
народ плохой?

Козаччина...
   
Їх тут 3 чоловіка на Фесь форум... а в голосувалці було 120 за Порошенка... Хто інші?
підсвідомо розуміють ганебність свого вибору, от і соромляться зізнатися
   
Бля, він же мав усі шанси стати "Петром Виликим"
він їх доси і має
   
він їх доси і має
а сьогодні взяти і тупо оголосити Пєцика Мальдівського "Петром Великим" хіба слабО?
   
ЇХ тут нема... Ті хто був, покинули нас і мігрували на СУП)

це  неправда
   
підсвідомо розуміють ганебність свого вибору, от і соромляться зізнатися
Але хіба їх можна звинуватити в цьому? Це єдиний вибір з гірошого, зло задля виживання )))) Блін, як прикольно це звучить... Класика пропаганди))))
   
це  неправда

Назви 10 правидників і пощажу місто... Ной найшов найшов тільки ЛОТА і все.

   
довше Україна не витримає цю как нє в сєбя жрущую свиноферму
Я вижу в каких условиях работает Порошенко, вижу что он уже сделал для Украины и надеюсь сделает еще. Но чем больше я читаю, извините, "высеров" подобных  вашим, бездоказательных, несправедливых при ближайшем рассмотрении, тем больше хочу чтобы он не выдвигал свою кандидатуру на второй срок, потому,  что Украина, ее народ, если он думает так же как и вы, достойны только балабола-популиста. Так что, как говорится, господь, жги...
P.S. Порошенко имеет имеет массу недостатков, он не идеален, ему не хватает смелости начать изменять страну, он не может разрубить гордиев узел коррупции внутри страны, он не имеет четкого плана действий по модернизации страны, ему не хватает открытости при объяснении своих шагов для понимания людьми куда мы идем, где находимся и т.д. Но он сделал неизмеримо больше, чем любой другой Президент Украины в самых тяжких для страны условиях. И не вижу я альтернативы ему. Увы.
P.P.S. Пионтковский очертил последний шанс хуйло по захвату Украины проталкиванием "своих"
 подсадных кандидатов в Президенты. И спрашивали, а как отличить пропутинских кандидатов? Очень просто. У кого будут самые "богатые" предвыборные кампании, те и будут пропутинскими. Так что следите за предвыборной кампанией и за самых назойливых мух не голосуйте. Одна такая "белая моль" уже засветилась на экранах, бигбордах и ютубах. Делайте выводы, если хотите добра себе и будущим поколениям.
   
Назви 10 правидників і пощажу місто... Ной найшов найшов тільки ЛОТА і все.
це  не  відміняє  того  що  в  першому  пості  неправда  . Прикоритних  тут  повно  ,  навіть  при  чугунію  так  було .

Кажеш  юльків  тут  повно . Перерахуй  .
   
Я вижу в каких условиях работает Порошенко, вижу что он уже сделал для Украины и надеюсь сделает еще. Но чем больше я читаю, извините, "высеров" подобных  вашим, бездоказательных, несправедливых при ближайшем рассмотрении, тем больше хочу чтобы он не выдвигал свою кандидатуру на второй срок, потому,  что Украина, ее народ, если он думает так же как и вы, достойны только балабола-популиста. Так что, как говорится, господь, жги...
P.S. Порошенко имеет имеет массу недостатков, он не идеален, ему не хватает смелости начать изменять страну, он не может разрубить гордиев узел коррупции внутри страны, он не имеет четкого плана действий по модернизации страны, ему не хватает открытости при объяснении своих шагов для понимания людьми куда мы идем, где находимся и т.д. Но он сделал неизмеримо больше, чем любой другой Президент Украины в самых тяжких для страны условиях. И не вижу я альтернативы ему. Увы.
P.P.S. Пионтковский очертил последний шанс хуйло по захвату Украины проталкиванием "своих"
 подсадных кандидатов в Президенты. И спрашивали, а как отличить пропутинских кандидатов? Очень просто. У кого будут самые "богатые" предвыборные кампании, те и будут пропутинскими. Так что следите за предвыборной кампанией и за самых назойливых мух не голосуйте. Одна такая "белая моль" уже засветилась на экранах, бигбордах и ютубах. Делайте выводы, если хотите добра себе и будущим поколениям.
очень неплохо. но фупо теперь юльковский форум разве нет? вот эта толпа ебанутых мирослав, додо, ишаковых, она ведь ничем не лучше порохоботских дебилов. А поверх всего Аэлит и Тимми-клинический. ФУП прекрасен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія