Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

І що офіційно не було?

Все узгоджувалось з СССР навіть назначення голови уряду чи хто там у них?

Москва назанчала не тих хто виграв на виборах а хто був лояльний до СССР.
ТИ питання зрозумів?
Коли саме Фінляндія була в складі СРСР?
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

ТИ питання зрозумів?
Коли саме Фінляндія була в складі СРСР?
Це ти просто хочеш виправдати гебешну казку про те що Фіни щось виграли. На колінах з 45 року і до тепер голові не піднімають ...
   
Це ти просто хочеш виправдати гебешну казку про те що Фіни щось виграли. На колінах з 45 року і до тепер голові не піднімають ...
Мова не про мене, мова про тебе.
Коли саме Фінляндія була в складі СРСР?
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Рашка не совок, а на дворе не 1939 год. Мир глобальнее, сложнее, и взаимосвязаннее. Если рашка в 21 веке хочет сидеть в статусе Сев. Кореи и жрать репу с хреном - ну и хрен с ней.

не выйдет.

Западный мир уж очень завязан на раше. Это не корея
   
Западный мир уж очень завязан на раше.
Жодним чином.
До того ж як територія/території кацапстан буде існувать
   
А кацапи вже створили шось на кшталт «Принима́й нас, Суо́ми-краса́вица»?
Як ні, значить ще не готові до нападу.
Як створять - тоді ховайсь.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Мова не про мене, мова про тебе.
Коли саме Фінляндія була в складі СРСР?
Я тут раніше викладав про це статтю... Зараз найду про що мова і що порівняння не коректне, Україна більш незалежна зараз ніж Фінляндія.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068458.msg23753405#msg23753405


Лови... Почитай що тут написано, а тоді порівнюй.
   
Почему я создал эту ветку.

Нападение СССР на Финляндию стало более возможным после соглашения между Гитлером и Сталиным о разделе Европы.

Обратите внимание, что никто в СССР не называл финнов нацистами и фашистами в 1939-1940 годах, бо Гитлер был партрером по разделу Европы.

Завтра будут переговоры между хуйлом и Байденом. Надеюсь, что Байден не будет участвовать в разделе Украины и не согласится на предложения и угрозы хуйла.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Почему я создал эту ветку.

Нападение СССР на Финляндию стало более возможным после соглашения между Гитлером и Сталиным о разделе Европы.

Обратите внимание, что никто в СССР не называл финнов нацистами и фашистами в 1939-1940 годах, бо Гитлер был партрером по разделу Европы.

Завтра будут переговоры между хуйлом и Байденом. Надеюсь, что Байден не будет участвовать в разделе Украины и не согласится на предложения и угрозы хуйла.

Надія це погана тотя що отруїла сестер Веру і Любу. Тому померла останньою.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Почему я создал эту ветку.

Нападение СССР на Финляндию стало более возможным после соглашения между Гитлером и Сталиным о разделе Европы.

Обратите внимание, что никто в СССР не называл финнов нацистами и фашистами в 1939-1940 годах, бо Гитлер был партрером по разделу Европы.

Завтра будут переговоры между хуйлом и Байденом. Надеюсь, что Байден не будет участвовать в разделе Украины и не согласится на предложения и угрозы хуйла.

типу Байден хоче зробити частину України ще одним штатом чи просто окупувати?
   
Я тут раніше викладав про це статтю... Зараз найду про що мова і що порівняння не коректне, Україна більш незалежна зараз ніж Фінляндія.

Я согласен, что полных аналогий нет и не может быть. Пострайтесь увидеть основную разницу и основное совпадение.

Хуйло наследует сталинскую имперскую политику о мировом господстве, которое Сталин пытался перехватить у Гитлера через временный союз с ним.

Но Байден не Гитлер, и Байден не будет захватывать Европу восточнее Беларуси.



   
типу Байден хоче зробити частину України ще одним штатом чи просто окупувати?

Ваш 3.14здоваиый вопрос на чем основан?
   
Надія це погана тотя що отруїла сестер Веру і Любу. Тому померла останньою.

Надя, Вера, Люба - кто это???

Не тот форум дурдомом назвали...
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Ваш 3.14здоваиый вопрос на чем основан?

так я ж виділив на чому оснований

ти ж порівняв угоду про розділ Європи між Німеччиною та СРСР
з угодою Байдена і Хуйла

що ділить Хуйло я зрозумів, що Байден ділить є не 3.14здоваиый отвєт?
   
так я ж виділив на чому оснований

ти ж порівняв угоду про розділ Європи між Німеччиною та СРСР
з угодою Байдена і Хуйла

що ділить Хуйло я зрозумів, що Байден ділить є не 3.14здоваиый отвєт?

Так я же написал ранее, что Байдену нечего захватывать и делить в Европе. хуйло хочет действовать по модели Сталин-Гитлер.

Но Байден не Гитлер и поэтому раздел, передел и прочии хотелки хуйла невозможны.

Надеюсь, что угрозы и блефы хуйла тоже не окажут воздействие на Байдена.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Надя, Вера, Люба - кто это???

Не тот форум дурдомом назвали...

Надія
Віра
Любов

Три страждання які вигадали БОГИ для смертних
   
Я тут раніше викладав про це статтю... Зараз найду про що мова і що порівняння не коректне, Україна більш незалежна зараз ніж Фінляндія.
До тебе погано доходить?
Ти можеш дати просту відповідь на просте питання.
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Так я же написал ранее, что Байдену нечего захватывать и делить в Европе. хуйло хочет действовать по модели Сталин-Гитлер.

Но Байден не Гитлер и поэтому раздел, передел и прочии хотелки хуйла невозможны.

Надеюсь, что угрозы и блефы хуйла тоже не окажут воздействие на Байдена.

якщо Байдену нічого ділити то Байден не може приймати участь в раздєлє України
без цього чудового слова  "надєюсь"
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия
den

ТОВ. Отто Кусінен , громадянин радянського союзу , що жив в Москві більше 20 років, став головою фінської демократичної республіки, яка була започаткована на землях  радянського союзу і поширювалась потім на звільнені червоною армією території Фінляндії

Куди потім поділась та республіка - хз
   
виконала ультиматум, а потім знову воювала
не забувай що там було 2 війни - Зимня, і потім Фінляндія воювала з совком разом з німцями



чому совок у 1945 році не окупував Фінляндію, до чого тут війна між Фінляндією та Британією і сепаратні перемовини
а також фільм 17 миттєвостей війни
   
Re: Ищем аналогии в истории: СССР и Финляндия

Ничего не напоминает???
1918 Доне́цько-Криворі́зька Радя́нська Респу́бліка, ДКРР


   
Фашистская Германия, Чехословакия и её Судетская область :facepalm:
   
ТОВ. Отто Кусінен , громадянин радянського союзу , що жив в Москві більше 20 років, став головою фінської демократичної республіки, яка була започаткована на землях  радянського союзу і поширювалась потім на звільнені червоною армією території Фінляндії

Куди потім поділась та республіка - хз
Карело-Фінська Радянська Соціалістична Республіка — одна з 16 республік СРСР від 1940 до 1956 р.

1956 року перетворена на Карельську Автономну РСР.



Після завершення Радянсько-фінської війни та підписання Московського мирного договору, 31 березня 1940 року на VI сесії Верховної Ради СРСР був прийнятий закон про передачу Карельській Автономній Радянській Соціалістичній Республіці тих територій, що були окуповані Радянським Союзом (Карельського перешийка та Північного Приладожжя), а також про перетворення КАРСР у Карело-Фінську РСР. Столицею КФРСР залишилося місто Петрозаводськ.

На думку деяких істориків, КФРСР представляла загрозу для Фінляндії, бо могла бути потенційним «заділом» для її приєднання до СРСР, подібно як Молдавська АРСР посприяла приєднанню Бессарабії, а наявність у складі СРСР національних республік БРСР і УРСР стала причиною для приєднання Західної Білорусі і Західної України. На користь цієї теорії говорить те, що раніше, 1 грудня 1939 на території СРСР було проголошено т. зв. Народний Уряд Фінляндської Демократичної Республіки з фінських комуністів на чолі з О. Куусіненом, який згодом очолив КФРСР.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія