Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Здесь активно постили фейки. Так вот

Теперь наркоманы страны будут голосовать против  Порошенко

Кохвеин та никотин - тэж наркотычни рэчовыны .

Алэ "розподил" швыдшэ видбудэцця по здатности спрыйматы навколышний свит бэзпосэрэдньо чи кризь экран "смартхвона" . )))
   
Комуніст - був,
Гітаріст - був,
Бджоляр - був,
Зек - був,
Бізнесмен - був,
Наркоман?

А після наркомана буде напевно голубий. :shuffle:
Ляшко вже потирає руки.
   
Комуніст - був,
Гітаріст - був,
Бджоляр - був,
Зек - був,
Бізнесмен - був,

Петро ніякий не бізнесмен. Кумівський барига паразитуюючий на бувших держ.підприємствах.
   
Интересная мысль
А как они голосовали? Наркоманы своих знают
   
А після наркомана буде напевно голубий. :shuffle:
Ляшко вже потирає руки.

А потім трансвестіт якийсь  :pooh_lol:
   
А в яких ще країнах є президенти-наркомани?
   
Теперь наркоманы страны будут голосовать против Порошенко

можна подумати, вони раніше голосували не проти  :facepalm:
   
Не забагато наркоманів в країні?

   
Не забагато наркоманів в країні?




Забагато..
   
                                           З 2:04:57
   
Якийсь глюк - не можу прибрати в назві теми слово порохобот в лапках.
   
Не дивився, але з цією тезою він скаче по різних каналах. Спеціалізується, певно :). Блін, наскільки впала людина. А я колись навіть полюбляв читати його статті на УП...
   
сдаст анализ и докажет обратное.
именно зеленский потребовал что бы кандидаты сдали анализы на наркозависимость
   
йдинйху  :K

Подивись,як Палія ставлять на місце.
   
Не дивився, але з цією тезою він скаче по різних каналах. Спеціалізується, певно :). Блін, наскільки впала людина. А я колись навіть полюбляв читати його статті на УП...

вазелина никто за язык не тянул
   
Якийсь глюк - не можу прибрати в назві теми слово порохобот в лапках.

То фіча :), яка кумарить, але Пaлій дійсно порохобот:)
   
вазелина никто за язык не тянул

Тут погоджуся
   
сдаст анализ и докажет обратное.
именно зеленский потребовал что бы кандидаты сдали анализы на наркозависимость

Кому здавати? Кличко хоче привезти не WADA,a якесь VADA.
   
з такими союзниками Петро прогає навіть дверям, які будуть мовчати.

гнати треба це шобло йому.
   
Лікарі -наркологи звертають увагу на специфічні рухи Зеленського.
   
Ой веселі п'ять років будуть. :super:
   
Лікарі -наркологи звертають увагу на специфічні рухи Зеленського.

Докладніше, будь ласка: які лікарі та які рухи. Самому цікаво.
   
Докладніше, будь ласка: які лікарі та які рухи. Самому цікаво.
Вот когда он отвечал журналисту "я никому ничего не должен", как то звучала его речь нестандартно. Дерганная какая то. Я не нарколог, но бросилось сразу.
   
 я бы на месте Юлии Владимировны и прочих политических лузеров, которые за долгие годы своей политической карьеры пришли к тому, что проиграли и клоуну и мародеру, тоже поддерживал бы тезу, что аниматор - наркоман.
не, я бы на ее месте поддерживал только его, но и тезу наркомана тоже поддерживал...
и продолжал бы проталкивать закон об импичменте...
наркоманы - они неадекватны... и если никто не верил перед выборами в то, что кандидат наркоман, то судя по его неадекватным шагам на посту Президента, всегда можно вернуться к раскачиванию этого вопроса... а Юлия Влдаимировна умная баба... правда обидно ей, что она настолько заипала народ, что проиграла и полутрупу и аниматору, но если политика чему и учит, то тому, что если не все потеряно надо стиснуть зубы и терпеть и делать хорошую мину, даже когда аниматор предлагает тебе, политическому зубру быть тамадой на его шоу...
   
Кому здавати? Кличко хоче привезти не WADA,a якесь VADA.

зеленский пркдложил кандиьатам сдать анализы на наркоту
удем жлать когда он сдаст
   
5-років країна під наркотою
   
5-років країна під наркотою

а скоро еще будет и легализовано...
растем...
   
5-років країна під наркотою

это точно. Как еще можно объяснить то, когда у человека на лбу написано, кто он, когда он говорит одно, а делает совершенно очевидно другое? Конечно, наркота.
   
и все идет по плану и все идут за планом.
   
Нанюхаются отой травки и гантели тягают шо скажени
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Взагалі УП себе зараз дуже підставило, самий кращий захист напад...

Замість заперечувати, почнеться розгон такої думки, що фейк створило УП, щоб спростувати його, фактично інтервю яке дав Зе за Авакова має всі ознаки наркоманії, от УП мало захистити Зе, тому зробило саме фейк, а потім його спростувало. Вякості аргумента на цю користь, що нормальну нарізку можна робити коли в тебе на руках оригінальні записи а не просто запис пережатий і змонтований. Звичайно можна і не трогати Уп, можна піти що на руках маючи оригінал Зе сам зробив цей запис, щоб його змушені були спростувати, щоб відвоілкти де він на інших записах має реальні ознаки наркоманії. ЩОб було чим прикритись, мол спростувала УП. І кричати бідні журналісти їх ці аферисти підставляють на кожному кроці.
та я не за то писала. Я про четко занятую  позицию администрации. Фєйки за чинного ни разу не вызывали подобную реакцию. Атошников вытравили. Грязь и нецензурщина не пресекались, а если пресекались, то одним доставалось отключение на сутки, типа ата-та, другие вылетали в длительный или вечный бан. Короче ресурс превратился в площадку для ударов в одни ворота. Нечестно в общем. Очень интересна мотивация такого расклада.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

задание было выполнено на отлично. Форум зачастую напоминал ленту комментов на какой-нибудь мэйлру. Вот я и задаюсь вопросом, это по идейным соображениям, или кому-то отрезали голову, или денежка. А вы как думаете?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

задание было выполнено на отлично. Форум зачастую напоминал ленту комментов на какой-нибудь мэйлру. Вот я и задаюсь вопросом, это по идейным соображениям, или кому-то отрезали голову, или денежка. А вы как думаете?
Їх позиція перетинається з позицією Моствої, я так думаю. Гриценко і Мостова не вірно розуміють ситуацію, ой як не вірно... Один Адмінів точно є адептом ЮВТ. Він теж не до кінця розуміє що нас чекає. Як і Порошенко не до кінця розумію, що може бути. За народ я взагалі мовчу.
   
вазелина никто за язык не тянул

Мало того шо наркоман так ше й брехун
   
Нанюхаются отой травки и гантели тягают шо скажени

Наркотики давно є в списку допінгу, тож не дивно.
   
А в яких ще країнах є президенти-наркомани?

Хоч в чомусь Україна перша :D

   
Скільки наркоманів-президентів було у США?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія