Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обережно, тернопільська вічна свічка. Дорого та шкідливо. Чому не варто робити такі вічні свічки.

Як для ноутбучнх акумів це супер. Чим вимірювали?
млт-2 4.7Ом+ мультиметр... точність задовільна.... от тіки в 20 міліом я не повірю. і 40 також
   
Ніколи не розумів хайпу навколо цієї куйні .
Маю трохи акумуляторних ліхтарів та акумуляторів.
Витрачати час пораджу краще на волонтерство аніж на цей брєд.
   
Ніколи не розумів хайпу навколо цієї куйні .
Маю трохи акумуляторних ліхтарів та акумуляторів.
Витрачати час пораджу краще на волонтерство аніж на цей брєд.
просто купі народу не пощастило бути юними техніками. надолужують...  :gigi:
   
Як для ноутбучнх акумів це супер. Чим вимірювали?

YR1030 с маленьким экранчиком
   
просто купі народу не пощастило бути юними техніками. надолужують...  :gigi:
юних техніків колишніх не буває...
   
юних техніків колишніх не буває...
тіки з них вже інженери і магістри получились  :gigi:
   
просто купі народу не пощастило бути юними техніками. надолужують...  :gigi:

Та ну. Хай допоможуть зремонтувати побиті генератори краще.
   
млт-2 4.7Ом+ мультиметр... точність задовільна.... от тіки в 20 міліом я не повірю. і 40 також
Ні. При вимірюванні на постійному струмі метода зовсім інша. Одним резистором там не обійтись ніяк. Але ж виробник надає внутрішній опір на частоті змінного струму 1 кГц. От так і треба вимірювати.
   
YR1030 с маленьким экранчиком
Супер. Цьому вірю. Незалежно від розміру екранчика.
   
Ні. При вимірюванні на постійному струмі метода зовсім інша. Одним резистором там не обійтись ніяк. Але ж виробник надає внутрішній опір на частоті змінного струму 1 кГц. От так і треба вимірювати.
елементарно. не знаєш як?  ;) в мене получались паспортні дані. на фірмових аках з номальним даташитом
а якшо комусь тре кілогерц побороти( частота вопше-то так-собі, ні про шо) тому в поміч капацітори з лоу еср

Останнє редагування: 13 січня 2023 21:01:28 від magistr
   
елементарно. не знаєш як?
Почитай стандарт. По пам'яті: навантажуєш струмом 0.1С протягом 10с. Заміряєш U1. Далі струм 1С 2с. Заміряєш U2. Сподіваюсь подальші розрахунки зрозумілі? Це все на повністю зарядженому акумуляторі. Але ж в усіх даташитах саме опір на змінному струмі. Бо не залежить від ступеню зарядженості і повністю виключає опір поляризації.
   
Почитай стандарт. По пам'яті: навантажуєш струмом 0.1С протягом 10с. Заміряєш U1. Далі струм 1С 2с. Заміряєш U2. Сподіваюсь подальші розрахунки зрозумілі? Це все на повністю зарядженому акумуляторі. Але ж в усіх даташитах саме опір на змінному струмі. Бо не залежить від ступеню зарядженості і повністю виключає опір поляризації.
Ніт. десь, до речі, валялись, ті талмуди
   
в мене получались паспортні дані. на фірмових аках
З одним резистором різниця з даташитом буде шаленна. Почитай щось про опір (напругу) поляризації.
   
Ніт. десь, до речі, валялись, ті талмуди
Покажи де інакше. Не знайдеш.
   
Ніт. десь, до речі, валялись, ті талмуди
На keeppower.com.ua були даташити практично на всі брендові акумулятои. Можеш подивитись там.
   
З одним резистором різниця з даташитом буде шаленна. Почитай щось про опір (напругу) поляризації.
не було різниці.
   
По замовченню стандарт вимагає вказувати саме опір на частоті 1 кГц, якщо не вказано інше що для Nj що для Li хімії.
   
Покажи де інакше. Не знайдеш.
в більшості талмудів вказано внутрішній опір в міліомах. і ніяких кілогерців. цей кілогерц- те саме, шо значення індукції насичення для феромагнітного матеріалу на частоті 50 Гц, 1000Гц і 10000Гц. а мені тре працювати і на 100к, і на 1М.
   
не було різниці.
Ну ти і впертий. Може бути навіть на порядок. Особливо, якщо акумулятор не повністю заряджений.
На повністю зарядженному Li напруга при навантаженні в 2А падає з 4.2 до 4.,05 В значно менше ніж за хвилину. Коли саме виміряти, ась?
   
По замовченню стандарт вимагає вказувати саме опір на частоті 1 кГц, якщо не вказано інше що для Nj що для Li хімії.
ану-ну! покажи той стандарт! ;)
   
Ну ти і впертий. Може бути навіть на порядок. Особливо, якщо акумулятор не повністю заряджений.
На повністю зарядженному Li напруга при навантаженні в 2А падає з 4.2 до 4.,05 В значно менше ніж за хвилину. Коли саме виміряти, ась?
звісно, міряю на зарядженому. але, скажу по секрету, при 3.6 в мене такі самі значення були.
а щодо порядку... ну, я ж не винен, шо у мене були нові і справні аки. якшо ак піддох- я з тобою згоден!
   
ану-ну! покажи той стандарт!
IEC 62660-1:2018
в більшості талмудів вказано внутрішній опір в міліомах. і ніяких кілогерців.
Та лана. Ось тобі перший-ліпший. Читай.
ну, я ж не винен, шо у мене були нові і справні аки
Я ніколи не купляв б/у або не не брендові. Лише Sanyo, Panasonic, LG. Ні. брешу, купував 16340 DLG, бо брендових не існує в природі.
   
1. of electric road vehicles..... а в нас тут прикладне ліхтарикобудування.
2. першого-ліпшого не тра. а в деяких цей параметр так взагалі не вказаний.
гаразд, давай  припинимо цю деструктивну суперечку
   
а в деяких цей параметр так взагалі не вказаний
Приклад, будь ласка. Можеш подивиться там же. Їх там до біса.
а в нас тут прикладне ліхтарикобудування
Читай сам стандарт уважніше.
звісно, міряю на зарядженому. але, скажу по секрету, при 3.6 в мене такі самі значення були.
Дивно, навіщо купа недолугих купують yr1030/1035 за 35..50 баксів замість резистора за 50 коп.
   
of electric road vehicles..... а в нас тут прикладне ліхтарикобудування.
18650 для ліхтариків ніхто не випускає. Але то лірика. Є ще IEC 61960 Secondary cells and batteries containing alkaline or other non-acid electrolytes - Secondary lithium cells and batteries for portable applications. Але методика випробувань що циклів, що внутрішнього опору не відрізняються зовсім.
   
бо брендових не існує в природі
вони існуюють, ала на загальний ринок не потрапляють, тільки для внутрішнього користування. В мене є прилади японські, я іми ніколи не користвався. Так, лежать в сейфі 21 рік. Недавно увімкнув, а вони працюють. Думаю треба батарейки забрать, поки не померли(думав що хтось недавно замінив). Відкриваю а там стоять рідні TOSHIBA RED Kingpower Страна виробник-Японія. 2002 рік випуску.. Міряю - 1,55 В 0,7А. Так саморозряд, але 21 рік !!!!
   
Приклад, будь ласка. Можеш подивиться там же. Їх там до біса.
Читай сам стандарт уважніше.
Дивно, навіщо купа недолугих купують yr1030/1035 за 35..50 баксів замість резистора за 50 коп.
1. Initial IR (mΩ DC)Max. 30   |    24~26
https://www.nkon.nl/sk/k/hg2.pdf
2. нахіба я маю курити талмуд на хз скіки сторінок? дай лінк на розділ.
3. Просто я знаю, як мона обійтися підручними засобами. якшо тре, зроблю установку сам. поглянь талмуд на ірф840, наприклад. там всі тестові схеми описані. установки для автоматичного вимірювання- це на виробництво. R&D вони нах не потрібні, бо ми самі ті методики пишемо.
   
вони існуюють, ала на загальний ринок не потрапляють, тільки для внутрішнього користування. В мене є прилади японські, я іми ніколи не користвався. Так, лежать в сейфі 21 рік. Недавно увімкнув, а вони працюють. Думаю треба батарейки забрать, поки не померли(думав що хтось недавно замінив). Відкриваю а там стоять рідні TOSHIBA RED Kingpower Страна виробник-Японія. 2002 рік випуску.. Міряю - 1,55 В 0,7А. Так саморозряд, але 21 рік !!!!
18650- стандартний форм-фактор, спецом для ліхтарів їх ніхто не робить- це універсальна річ.
   
1. Initial IR (mΩ DC)Max. 30   |    24~26
https://www.nkon.nl/sk/k/hg2.pdf
Ну і що там не вказано? Initial IR (mΩ AC 1kHz) Max. 17 14~16
18650- стандартний форм-фактор
Мова про 16340. Брендових не зустрічав, думав їх взагалі не буває.
   
Ну і що там не вказано? Initial IR (mΩ AC 1kHz) Max. 17 14~16
Мова про 16340. Брендових не зустрічав, думав їх взагалі не буває.
1. Але ж в усіх даташитах саме опір на змінному струмі... - твої слова? тобто ти заперечував наявності у талмудах  вимірювання внутрішнього опору на постійному струмі.
але мені потрібен не омічний опір, а повний. ось ти береш талмуд, де в тебе лише попугаї на одному кілогерці. прикидаєш на пальцях.... і.. опа! в тебе розрахунки з емпірикою не співпадають. а все тому, шо в тебе характер навантаження далеко не такий, як у тепличних умовах.
2. ось з цього і почнемо.
   
Щойно подивився відос із старттопіка.  В принципі, чувак все розклав по поличкам, лише ємність назвав потужністю. Але то суті не міняє - ті свічки куйня повна
   
Щойно подивився відос із старттопіка.  В принципі, чувак все розклав по поличкам, лише ємність назвав потужністю. Але то суті не міняє - ті свічки куйня повна
саме це я і мав на увазі!  :-B Так шо надобраніч,
і... З Новим Роком!
   
саме це я і мав на увазі!  :-B Так шо надобраніч,
і... З Новим Роком!

Бобраніч  :)

Але я не про то - в чому саме той феномен? Що воно два місяці світить? Я от ніфуя не розумію, шо людей так поперло
   
Бобраніч  :)

Але я не про то - в чому саме той феномен? Що воно два місяці світить? Я от ніфуя не розумію, шо людей так поперло

Оце. Халява, сер! :D

Ну і простота конструкції.
   
Оце. Халява, сер! :D

Ну і простота конструкції.

Ну то ж і на вигляд зрозуміло, що куєта. Просто дивуюсь людям
А щодо халяаи - в нас тоді один світлодіод продавали по 5 грн на радіоринку.
   
Мені вистачає світла від наручного фітнес браслета, щоб орієнтуватися вночі в хаті. Нефуй чорниих котів - летяг заводити з такимиж мутними тещами.
   
Мені вистачає світла від наручного фітнес браслета, щоб орієнтуватися вночі в хаті. Нефуй чорниих котів - летяг заводити з такимиж мутними тещами.

От коти тут нідочого
   
Але ж в усіх даташитах саме опір на змінному струмі... - твої слова?
За замовчуваням. Якщо не вказане інше. Такі були мої слова.
а все тому, шо в тебе характер навантаження далеко не такий, як у тепличних умовах.
Не так. Внутрішній опір характеризує втрати на нагрівання акумулятора при разряді. І вимірюється на змінному струмі що для літія, що для нікеля.
Почитай що таке опір (напруга) поляризації і зрозумієш. Опір поляризації ніяким чином не впливая на нагрівання і здатність віддавати номінальний струм.
Ще раз. Методику вимірювання внутрішнього опору я тобі навів. Може там 10с не 0.1С, а 0.2. Точно не пам'ятаю. Але вимірювать твоїм методом, порівнюючі напругу хх з напругою навантаження не можна в жодному разі. І ніколи такий опір не відповідатиме ніякому даташиту, а буде значно більше.
   
Ось цікавості для розрядив елемент ААА з напругою ХХ 1.3В до 0.9В струмом 100 мА. Віддала аж ... 4 мА*год.
https://drive.google.com/file/d/1YH8KscIOegV18L3wPweevz54ufMwKCYP/view?usp=sharing
   
Ось цікавості для розрядив елемент ААА з напругою ХХ 1.3В до 0.9В струмом 100 мА. Віддала аж ... 4 мА*год.
https://drive.google.com/file/d/1YH8KscIOegV18L3wPweevz54ufMwKCYP/view?usp=sharing

Беру пальчик AA алкалайн (під руку трапив Camelion), залишкова напруга 1,05 В (!) і вставляю осьо сюдиво



Для цікавості поміряв, перший стрибок струму порядка 200 мА (ледь встигаєш помітити), потім зі 100 мА швидко падає до 70 мА, далі падіння гальмується на рівні 60 мА, протягом 5 хв дуже нудно знижується до 56 мА, на 10й хвилині 55 мА. Цього достатньо наприклад полізти в погріб о темній порі по картоплю, а якщо 15 хв то це вже дорога від автобусної зупинки додому. Видно краще ніж у повний місяць. Відлежавшись, наступного разу ліхтарик дасть майже те саме все спочатку. Поступово, зрозуміло, від сеансу до сеансу струм і яскравість падає, і так до 1 В, а нижче профіль розряджання прискорюється без помітної корисної яскравості, доки напруга не дійде до 0,9 В коли кристал світлодіода ледь світиться.

Той ліхтарик без стабілізації струму, живиться будь-чим у формфакторі AA від NiMh до 14500 (літієві 4,2 В), в останньому випадку тягне 1 А.

… У бліндажному житті під руками була купа батарейок після теплика, які міняли з напругою десь 1,3 В бо там касета на 4 пальчики. Я ті, що собі відібрав з десяток, так і не зміг всі там до кінця посадити, привіз додому мішечок, останню батарейку з того запасу домучив десь тільки через рік.

Отже що не так у вашому досліді
1) пальчик віддасть останніх соків більше ніж мізинчик, ви ж тестуєте мізинчик
2) підсіла батарейка віддасть більше в серії коротких сеансів з довгими перервами, ви ж розряджаєте без передиху
3) ліхтарик простий драйверний без стабілізації струму, ви ж розряджаєте постійним струмом і чомусь вибрали 100 мА
І до речі ви не уточнили який у вас елемент, може сольовий НАША СИЛА? :pooh_lol:

Якось так B-)

Останнє редагування: 14 січня 2023 06:11:37 від соннна.тетеря
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія