Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якою була смерть Ісуса з наукового погляду

Re: Якою була смерть Ісуса з наукового погляду

Євреї жили в той час у Юдеї,в їхніх книгах про розп'яття Ісуса/Ієшуа нічого немає, отже, такого роз'яття не було.

Для них то була страта якогось бомжари - не варта уваги. Наприклад, що ми знаємо про двох типчиків, що були страчені разом з Ісусом? Нічого, бо вони нікому не цікаві  8-)
   
Re: Якою була смерть Ісуса з наукового погляду

Волт, ти шпариш по методичці вірунів:

а) не відповідаєш ні на одне питання
б) повторюєш мантру-лозунг, на яку я тобі відповідав РАЗІВ 10. Повторити в 11? Добре.
Я і нормальниє люде НЕНАВИДЯТЬ ПЕРСОНАЖА. Брехню-химеру, созданную древніми людьми для порабощєжнія людей.
Шо з того, шо це персонаж, а не реальна потвора? А з того, шо вбивства, тортури і тормозіння прогрессу адептами цієй видумкі ТРИВАЮТЬ І ДОСІ.
Тож засуньте свого ісуса, єгову і всіх остальних ваших любих богів самому пробітому гамасєку в ачко.
Уйобіща мракобєсниє :bueee: 
:facepalm: який тупий валянок.  Як ти можеш ненавидіти того кого нема ( по твому мисленню )    Також тупаку подивись( по карті)  хто створив цивілізацію…
   
Для них то була страта якогось бомжари - не варта уваги. Наприклад, що ми знаємо про двох типчиків, що були страчені разом з Ісусом? Нічого, бо вони нікому не цікаві  8-)

Він не був якимось бомжарою за оповідками християн
   
Скільки ж вас набігло! Кожен рік таке перед Пасхою. :facepalm:
   
Скільки ж вас набігло! Кожен рік таке перед Пасхою. :facepalm:
а ви, типу, перед Пасхою не набігаєте, а приходите, як джентльмен
   
Він не був якимось бомжарою за оповідками християн

 :shuffle:
   
Наука и религия несовместимы
Я за всесилие науки
религию на свалку истории !
все мы учили научный атеизм и живем в 21 веке
   
Наука и религия несовместимы
Я за всесилие науки
религию на свалку истории !
все мы учили научный атеизм и живем в 21 веке
Атеїзм - лівацька більшовицька марксистська троцкистська зараза, яку вигадали Рокфеллер та Барух для знищення Білої Расси.

   
Атеїзм - лівацька більшовицька марксистська троцкистська зараза, яку вигадали Рокфеллер та Барух для знищення Білої Расси.

https://youtu.be/oYel347vNRc?si=iJwfylaESYm0yxEq

хаха
Лео Таксиль с его Священный вертеп, Забавная Библия, Забавное Евангелие кем был ???

Я обычно тыкал Таксилем верующих
Судя по их озадаченному виду они его НЕ ЧИТАЛИ !!!
   
Наука и религия несовместимы
Я за всесилие науки
религию на свалку истории !
все мы учили научный атеизм и живем в 21 веке

науковий (або войовничий) атеїзм стверджує що бога немає
це неправильно
якась вірогідність, най і 0.0000000000001 % все ж є
як і те що ми живемо в матриці

агностичний атеїзм це більш зважена позиція, більш близька до наукового методу
   
хаха
Лео Таксиль с его Священный вертеп, Забавная Библия, Забавное Евангелие кем был ???

Я обычно тыкал Таксилем верующих
Судя по их озадаченному виду они его НЕ ЧИТАЛИ !!!
Де ти з Таксилем, а де Трамп, Майк Джонсон, Лорен Бобер, Орбан, Фіцо.
   
Re: Якою була смерть Ісуса з наукового погляду

Білі християнські цисгендерні чоловіки зробили великою Західну цивілізацію, а ліваки-безбожники її руйнують.
   
атеїзм стверджує що бога немає
Атеїзм - це віра. В те, що бога нема. Тобто, це теж віра в Бога, але трохи, той, збочена чи шо :shuffle:


p.s.
А от класичний, кондовий, вихований совком кацап не вірить взагалі ні в що. Йому просто пох на всьо поза собою
   
Re: Якою була смерть Ісуса з наукового погляду

Якщо спокійно і з флегматичним науковим інтересом вивчати виникнення та розвиток вигадок під назвою "релігії"

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія