Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже легке та просте схуднення

Re: Дуже легке та просте схуднення

Где обещанный мне баллон? Я не забыл.
сміятися будете. Досі лежить. Доставка ваша і стількіж, як доставка, тросто так. Згодні - нова пошта працює.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

:laugh:

Не надо с ней так. Нужно быть снисходительным к жывотным
отже, руки з жоппи не повиймали і самі не прочитали.
ДЖВШ, холецистит, пієлонефрит - такі слова вам знайомі? Ні, це не перелік моїх болячок - це наслідок перенасичення організму отими вашими завумностями.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

б_а_р_с, вік має значення. У молодих людей метаболізм прискорений. З часом він уповільнюється. І потрібно коригувати звички. Бо все - як завжди, але щось вже не те.
Плюс потрібно гарно висипатись, спати.
І уникати стресів. Бо стрес провокує викид кортизолу, інсуліну. І хронічний стрес провокує ожиріння та ненажерливість - заїдання стресу.
Все має значення і вік теж. От що робити з такою гарною порадою як уникати стрес?
Ну спробуй в сучасному світі його уникати :laugh:
Легко давать советы, другим, но не себе(с)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

можна зупинити набір ваги - мені вдалось без жертв особливих
відмовився від другої вечері, зменшив порцію на обіді, замінив її легким перекусом о першій годині
якщо раптом несподівано хочеться їсти, то їм насіння або яблучко
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

можна зупинити набір ваги - мені вдалось без жертв особливих
відмовився від другої вечері, зменшив порцію на обіді, замінив її легким перекусом о першій годині
якщо раптом несподівано хочеться їсти, то їм насіння або яблучко
у мене і перша не завжди буває, а в тебе і третя вечеря є...

І да, мужикові мнясо потрібне, а ти зі своїм яблучком сунешся, піся якого потім ще дужче їсти хочеться.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Тобто для зупинення накопичення жиру потрібно обмежити вживання вуглеводів.

======================

Вау ! Оце так новинаааа !!!  :pooh_lol:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

у мене і перша не завжди буває, а в тебе і третя вечеря є...

І да, мужикові мнясо потрібне, а ти зі своїм яблучком сунешся, піся якого потім ще дужче їсти хочеться.
мабуть написання мого ніка вводить в оману  :)
м'ясо треба, а то... я ще сиров'ялену ковбаску жую з голодухи  :weep:
от зараз безпосередньо, бо дружина замість готування вечері втикає у фейсбук, щоб тому Цукербергу гикалось
доведеться самому зробити, нема ради
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

ще розмір бюстіка ношу той самий - F. А нахрена тобі мої цицьки, якшо ти по жопах?

Шостий ??  ;o  Шо, серьозно ?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Тобто для зупинення накопичення жиру потрібно обмежити вживання вуглеводів.

======================

Вау ! Оце так новинаааа !!!  :pooh_lol:
Я сам охрінів.
Довгий час, в 60-90 роках (зокрема в США) вважали, щоб зменшити жир, потрібно їсти знежирені продукти - молоко, м'ясо, рибу та інше. Не їсти сало, сметану. А виявилось, що все не так. І лише цього року десь у липні це почув на Ютубі. Є багато відео про цю помилкову концепцію через якогось американського чиновника.

Можна пошукати більше відео цих авторів.
Speakers: Christopher Gardner, PhD and Robert Lustig, MD.
https://www.youtube.com/watch?v=nxyxcTZccsE

Субтитрів, на жаль, немає.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 23:30:41 від com1
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Тут трохи більше даних:
Цитувати
Роберт Ластиг (англ. Robert Lustig; род. 1957) — американский детский эндокринолог. Является профессором педиатрии в отделе эндокринологии в университете Калифорнии, Сан-Франциско, где он специализируется в области нейроэндокринологии и детского ожирения.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3,_%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%80%D1%82
Цитувати
В 2009 году лекция Люстига «Сахар: горькая правда», стала вирусной на Ютуб. К февралю 2017, видео посмотрели почти семь миллионов раз.[12]
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

В тому й питання, чи варта довіряти вченим, які спочатку знаходять причину ожиріння у споживанні жиру, а після того виявляють, що це навіть корисно, а обмежувати потрібно споживання вуглеводів.

Фізичні закони давно перевірені і працюють. Натомість органічні процеси, які сховані у живому організмі людині вивчити неможливо, бо навіть експерименти на тваринах дають хибні висновки. Тому варта пригадати матчастину. Наприклад, про закон збереження енергії.
З вікі:
Першим усвідомив і сформулював всезагальність закону збереження енергії німецький лікар Роберт Маєр.
"Загальний закон природи, який не допускає ніяких винятків, говорить, що для утворення тепла (енергії, яка призводить силу) необхідна відома затрата. Цю затрату, якою б різноманітною вона не була, завжди можна звести до двох основних категорій, а саме, вона зводиться або до хімічного процесу або до механічної роботи".
Енергія одного виду може перетворюватися в енергію іншого виду, наприклад, хімічна енергія може перетворюватися в теплову, а теплова енергія в механічну тощо.

Щоб визначитись з балансом енергії свого організму потрібно взнати скільки ти витрачаєш її (хімічним чи механічним чином) і порівняти з тим, на скільки ти її потім поповнюєш, відновлюючи свої сили. Для того існує загально прийнята система виміру енергії у кілоКалоріях. Приблизна, але показова. Після того, значення дієти має методичне значення, яке залежить від особливості індивідуального організму.

Практично, закон збереження енергії використовується спортсменами, які з досвідом пізнають скільки загалом їм треба витратити енергії під час тренувань, щоб досягнути потрібної фізичної форми.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Marx Sixtych, ви читали перше повідомлення теми? Інсулін - гормон, який спричиняє ожиріння. Якщо виробляється понад міру. Коли надмір вживання вуглеводів. Еволюційно це допомагає людині та тварині вижити. Накопичення жиру перед зимівлею. Але промислова революцію 19 століття привела до розвитку харчової промисловості і виробленню та здешевленню рафінованих вуглеводів по всьому світу. Цукру, борошна, крохмалю, кленових та інших сиропів (фруктоза) та багато інших. Що призводить до ожиріння, діабету, інсульту, інфаркту, простатиту, атеросклерозу, артриту. І ще там 50 захворювань.

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 01:03:20 від com1
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Російською. Як глюкоза та вуглеводи перетворюються на жир.
https://befirst.info/blog/kogda_uglevody_prevraschajutsja_v_zhir
Трохи історії.
Цитувати
Дебати щодо шкоди цукру та жирів почалися в 1970-ті роки. Американський біохімік Ансель Кейс відстоював ідею, що в зростанні захворюваності на діабет, атеросклероз та ожиріння винні тваринні жири, а британський нутріціолог Джон Юдкін вбачав корінь зла у споживанні цукру. Він написав книгу "Чистий. Білий. Смертельний" про шкоду цукру.

Кейс спирався на масштабні дослідження щодо рівня холестерину і захворюваності, і, зрештою, жири програли, а цукри залишилися у грі. Офіційні дієтичні рекомендації оголосили тваринні жири нездоровими, а споживання цукру, особливо в напоях, зросло.

У 2004 році, коли вже було очевидно, що діабету, ожиріння та атеросклерозу в світі не поменшало, дебати щодо шкоди цукру відновилися.

А в 2009 році вийшло вірусне відео американського педіатра Dr. Robert Lustig "Цукор: гірка правда". Дослідники, нутріціологи та медіа стали все більше говорити про цукрову залежність, шкоду цукрів і користь безвуглеводних дієт, а тваринні жири повернулися в офіційні дієтичні рекомендації.
https://www.bbc.com/ukrainian/blog-science-45628455

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 05:59:15 від com1
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Цитувати
Кейс спирався на масштабні дослідження щодо рівня холестерину і захворюваності
Ці дослідження були неправильно інтерпретовані. Детальніше - у відео Ластига на Ютубі.
Тут ще трохи історії.
https://woman.forumdaily.com/kak-gosudarstvennye-rekomendacii-po-pitaniyu-sdelali-amerikancev-slishkom-polnymi/

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 06:47:02 від com1
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

ясн. практика тут не заходить) гілка створена для прокрастинації.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

ЗИ: женитися крокодил теж бил би сагласін, алеж втебе немае жилплощчі іти дуже злая каровка :(
а яка падлюка настукала модеру на мою зелену сумачьку? Я вже подумки ту свою нову сумачьку не тільки приміряла до своєї курточьки кольору хакі, а й зносила в думках, а ви отак поіздівалися з животінки. :weep:  Мені б там з неї ще й чобітки вийшли, жилет, гаманець спідничка. Буду тепер гола ходить...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Для Кароффкі
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Фу, бля!

Сумочька має кращий вигляд.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ожиріння, надмірна вага - сигнал, що щось не так. Є ризиком виникнення багатьох захворювань.
https://www.who.int/ru/director-general/speeches/detail/obesity-and-diabetes-the-slow-motion-disaster-keynote-address-at-the-47th-meeting-of-the-national-academy-of-medicine
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Випадково дізнався, чому важко схуднути. Через англомовний Ютуб. Передовсім Стена Едберга.
Спочатку я кинув курити у 2016, хоча почав кидати у 2015. В 2015 не курив 3 місяці, але кинув остаточно лише у 2016. Мало рухався. Споживав вуглеводи, набрав вагу.

Виявилось, що інсулін - гормон, що збільшує жирові клітини. Так склалося еволюційно, що восени потрібно накопичити жирок на холодну і голодну зиму. Інсулін виробляється під дією вживання вуглеводів - цукру, фруктози, крохмалю. Зараз вуглеводи рафіновані - цукор, борошно. А ціла їжа - ціле зерно, цільні крупи, цілий цукровий буряк містять клітковину, яка згладжує стрибки інсуліну.

Тобто для зупинення накопичення жиру потрібно обмежити вживання вуглеводів. Напевне краще це робити поступово. Збільшити вживання клітковини. Існує багато дієт, зокрема низьковуглеводних - кето, Дюкана, палео, LCHF та інші. Крохмаль - це наприклад, хліб, борошно, випічка, каші, картопля, кукурудза.

Додатково можна збільшити фізичну активність, наприклад, більше ходити. Це має покращити метаболізм.
Додатково корисно вживати вітамін Д або К2+Д3. Можна вживати їжу, що містить аргінін та цитрулін.

Дієта допомагає при багатьох захворюваннях.

Щоб схуднути, треба покращити метаболізм.

Щоб їжа не йшла в жир.

Що для цього треба?

Треба їсти кожні 4 години, грам по 200,
але обов'язково в комплексі

Гарнир, м'ясо, овочі.

В співвідношенні 1, 1, 2.

І ніяких перекусів в між їжею.

І пити багато води. розпиватися.

Можеш пошукати таку дієту в гуглі...   :-)o







 
   
Тут таке....

Написати можна будь що, і продемонструвати знання про низькокалорійну дієту, і про потребу рухатись , але от виконувати ці настанови ми не поспішаємо, аж поки не виникне загроза здоров'ю та навіть життю. Тільки тоді беремось за розум, коли в анамнезі - ожиріння, гіпертонія, діабет...рак нарешті....тоді беремось за розум, хоча іноді і пізно буває
   
Ожиріння, надмірна вага - сигнал, що щось не так. Є ризиком виникнення багатьох захворювань.
https://www.who.int/ru/director-general/speeches/detail/obesity-and-diabetes-the-slow-motion-disaster-keynote-address-at-the-47th-meeting-of-the-national-academy-of-medicine
Так отож - ненажерство провокує діабет, діабет - ожиріння, ожиріння - гіпертонію - і тут уже і жл ціинтаря недалеко... :angel:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

 Очень помогает простой способ. Делайте такие себе тощие супчики с сухариками, почти бульоны. Можно куринный, можно овощной. Как ни странно,они насыщают вполне. Но калорий там с гулькин орган.  Три раза в неделю посупчиковать-киллограммы слетают аже гуде. И без мучений.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Є дуже доступний спосіб - жерти менше.

Я колись в боткинську лікарню попав.
Вже на третій день бульйон із під яєць і каша на воді мене влаштовувала.
І єдине що привозила жінка, це вінегрет, щоб легше ту кашу пропихати.

Там дієта, нічого не можна.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Жеру все. Надаю перевагу м'ясу, салу, та овочам. Худий як тріска. Багато залежить від метаболізму. Ну, ще досить рухливий, можливо. Попереджуючи питання - глістів не маю.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Жерти на пів-відра менше, пані та панове.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Жерти на пів-відра менше, пані та панове.
мабуть, так. Оце подумав, відро їжи за скількі з'їм? Десь днів за десять, мабуть, можливо, і два тижні. Я зараз рухаюся замало, але - зима.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Гормони, інсуліни, дюкани...
А ключове як на мене - вода.
Що ви п'єте? Скільки?

Окрім обмежень в їжі треба пити. Воду, просто воду, багато.


Мінус 20 кг менш як за рік, а всього мінус 30 за два роки. І не скажу що аж так дуже страждав чи голодував. Просто (майже) виключив банальності типу цукру, хліба, картоплі, як також геть будь-які готові страви (ковбаси та інші консерви). Плюс 2-3 літри води щоденно. Поки що все майже ок.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Не знаю, я як верблюд. Як можливість є - пью багато, бажано чаю. Літрів 5-6 на день. Та можу добу не пити взагалі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Гормони, інсуліни, дюкани...
А ключове як на мене - вода.
Що ви п'єте? Скільки?

Окрім обмежень в їжі треба пити. Воду, просто воду, багато.


Мінус 20 кг менш як за рік, а всього мінус 30 за два роки. І не скажу що аж так дуже страждав чи голодував. Просто (майже) виключив банальності типу цукру, хліба, картоплі, як також геть будь-які готові страви (ковбаси та інші консерви). Плюс 2-3 літри води щоденно. Поки що все майже ок.

ну правильно
перед обедом 1 л воды выпил и все, для углеводов места не осталось
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Вода безпосередньо перед їжею не корисна. Тому що знижує концентрацію соляної кислоти у шлунку, погіршує травлення та метаболізм.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Вода безпосередньо перед їжею не корисна. Тому що знижує концентрацію соляної кислоти у шлунку, погіршує травлення та метаболізм.

тогда и суп вреден т.к. разбавляет соляную кислоту  :lol:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Супи та борщі бувають кислими. Ще залежить від вашого шлунку. Бувають нормальні шлунки, з підвищеною та пониженою кислотністю. Але зазвичай кисла їжа та напої більш корисні, як от салат з оцтом, чай з лимоном.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

в бухенвальді не було жодної гладкої людини,  в незалежності від гормонів чи особливостей обміну..
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

в бухенвальді не було жодної гладкої людини,  в незалежності від гормонів чи особливостей обміну..

то, что вы видели, то не жир, то вздутые животы
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Супи та борщі бувають кислими. Ще залежить від вашого шлунку. Бувають нормальні шлунки, з підвищеною та пониженою кислотністю. Але зазвичай кисла їжа та напої більш корисні, як от салат з оцтом, чай з лимоном.

что значит "более полезные"?

т.е. я добавил в чай лимон и он стал полезнее?


Не проповедуйте того, что не понимаете до конца
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Все має значення і вік теж. От що робити з такою гарною порадою як уникати стрес?
Ну спробуй в сучасному світі його уникати :laugh:
Легко давать советы, другим, но не себе(с)

Селитись в лісі і якнайменше спілкуватись з двохногими...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Що до стресу є окрема тема https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1113284.0
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Селитись в лісі і якнайменше спілкуватись з двохногими...
а як же кенгуру? Двоногі...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

то, что вы видели, то не жир, то вздутые животы
з української проблеми?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія