Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Raha, спочатку вивчи тему - потім думай як оподатковувати (насісти) на людей.

Я вивчив тему достатньо і надав свою думку стосовно цього. Додатково навів приклад США, можна навести приклади і з інших країн. Думати як оподатковувати майнінг у мене немає бажання, просто особисто для мене це було б зручно, якщо оподаткування доходу від майнінгу було прямо прописано у законі. Легше платити податки, коли правила гри чітко визначені. Але це не стосується тих, хто хоче працювати виключно в чорну, для них звісно проблеми оподаткування майже не існує.
   
Блядский дизайн - это проблема, именно поэтому придумываются костыли типа SegWit2x. И когда система не может себя экономически поддерживать без постоянного притока новых людей и их денег система называется пирамидой. Даже если это по дизайну.

Витрачання ресурсів на здобування чи то копалин, чи вирощування харчів це блядській дизайн? Ти комунар, хотів все не витрачаючи на те ресурси? Не дарма ліваки живуть у світі ілюзій.
   
Очередная утка про падение Битка, за последне 25 минут на 200 баксов:
- но в процентах слабо )

Это из-за новости выхода Iphone 8!
- в прямом эфире, сейчас )))

   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

Витрачання ресурсів на здобування чи то копалин, чи вирощування харчів це блядській дизайн? Ти комунар, хотів все не витрачаючи на те ресурси? Не дарма ліваки живуть у світі ілюзій.

Ти не відволікайся та вкладай гроши, китайці будуть вельми вдячні, а дурнів треба вчити гривней або доларом.
   
Я вивчив тему достатньо і надав свою думку стосовно цього. Додатково навів приклад США, можна навести приклади і з інших країн. Думати як оподатковувати майнінг у мене немає бажання, просто особисто для мене це було б зручно, якщо оподаткування доходу від майнінгу було прямо прописано у законі. Легше платити податки, коли правила гри чітко визначені. Але це не стосується тих, хто хоче працювати виключно в чорну, для них звісно проблеми оподаткування майже не існує.

Судячи з того як агрументуєте, ви нічого не вивчили в частині податкового обкладення процесу майнінгу у США. ТАм просто розмилений абзац.
Ви ж намагаєтесь пропхнути обкладення податком процесу майнінгу в Україні, яке зовсім не підлягає під законодавство України, окрім базису "податку з доходів", не маючи аж ніякої бази податку з Біткоїнів в Україні тим паче з процесу майнінгу, а саме продукту майнінгу.

Посилаючись на США, в наданому російськомовному тексті ані слова не сказано як. Сказано тільки частково "що", і чому.


Тому повторююсь,
перед тим як складати закон обтяження податком, треба розуміти схему яким чином фінансова, податкова і виробнича діяльність дотикається одна одну, у відповідністю з фіксацією цих дій.
Тобто ви не знаєте яким чином оподатковується "майнінг" у США, і яка саме дія оподатковується в тому процесі.
   
Re: Все про  :weep:

 :laugh:   :lol: 
Dimon (JP Morgan банк): "узнав би, що хтось з моїх трейдерів торгує бітком, звільнив би нах"

от і дозволяй всіляким язиком ляпати... лібертаріанці, мля!   :fuck: 
 ;)
   
Судто про податки:

та пентагона, у прикладі доїння корів.....
- якщо я підмів в себе в хаті - це виконана робота, для самого себе. Її ще ніхто не обкладав податком за виконані роботи, тобто неоцінений дохід з господарчої діяльності.
- Якщо людина доїть свою корову, та користується продуктом тільки для себе - марно сподіватись, що продукт треба оподатковувати. Але вводили податок на корову, на дерева... в колишній час.

Тобто податок - сурдо віртуальне розуміння, яке повинно працювати навпаки!: тільки в якоїсь частинии діяльності створеного продукту, у сенсі отриманого доходу. Як ця частина називається що створює базу оподаткування?


P.S. Я спеціально так будую речення, щоб в них не було вказано необхідних слів - відповідей.

Останнє редагування: 13 вересня 2017 00:45:16 від Бондар Роман /Tracker/
   
3 июня 2016 в 12:59
В Чили так много энергии, что потребители получают ее бесплатно

Это очень хорошо для потребителей, но плохо для поставщиков энергии

Цена на электроэнергию в Чили 113 дней подряд в этом году падали до нуля в определенный момент. Дело том, что в Чили работают мощные солнечные электростанции, поставляющие энергию с избытком. Солнечных дней в этой стране много, и станции вырабатывают большое количество энергии. Настолько большое, что девать ее уже просто некуда. Поэтому потребители получают электроэнергию бесплатно.

Для Чили это не в новинку. В прошлом году была аналогичная ситуация, когда цены на энергию держались на нулевой отметке 192 дня. В этом году рекорд, скорее всего, будет побит. Местные жители и владельцы энергоемких предприятий, конечно, рады. Но все не так радужно, как может показаться — у бесплатной энергии есть и отрицательная сторона. Дело в том, что энергетические компании в Чили принадлежат частному бизнесу, который сейчас не получает ни прибыли, ни дохода. А ведь поддержание энергетической инфраструктуры в рабочем состоянии требует денег.



Це не тільки в Чилі так. Для цього і був придуманий "майнінг".
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ин використовує біт коін щоб якось обійти санкції
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ви ж намагаєтесь пропхнути обкладення податком процесу майнінгу в Україні, яке зовсім не підлягає під законодавство України, окрім базису "податку з доходів", не маючи аж ніякої бази податку з Біткоїнів в Україні тим паче з процесу майнінгу, а саме продукту майнінгу.

Давайте я просто процитую свій власний пост:

Цитувати
Майнінг то теж робота і якщо майнінг вдалий (приносить прибуток), то не бачу нічого поганого в тому, щоб з цього прибутку заплатити податки. На мою думку обов'язок сплати податку виникає в момент конвертації отриманих від майнингу біткоїнів в "реальні гроші". Проконтролювати звісно це майже неможливо, але сумлінний платник податку може сам подати дані та не лякатись усіляких "маскі шоу".

Сподіваюся це буде для вас достатньо щоб зрозуміти, що мова йде про оподаткування прибутку від майнінгу. Про оподаткування продукту майнінгу то ви самі вигадали, може щось не то вам здалося чи щось нафантазували. Маєте щось заперечити?
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Тобто податок - сурдо віртуальне розуміння, яке повинно працювати навпаки!: тільки в якоїсь частинии діяльності створеного продукту, у сенсі отриманого доходу. Як ця частина називається що створює базу оподаткування?

Я однозначно виразив свою позицію в цьому питанні. Цитату свого власного посту на цю тему надано вище.
Повторюю головне: мова йде про оподаткування прибутку від майнінгу
   
Повторюю головне: мова йде про оподаткування прибутку від майнінгу


Евросоюз
22 октября 2015 года Европейский суд (European Court of Justice, ECJ) постановил, что операции обмена биткойнов на фиатные валюты освобождаются от НДС. В решении суда уточняется, что закон об НДС распространяется на поставку товаров и оказание услуг. Транзакции в биткойнах были отнесены к платёжным операциям с валютами, монетами и банкнотами, и потому не подлежат обложению НДС. Суд рекомендовал всем странам-членам Евросоюза исключить криптовалюты из числа активов, подлежащих налогообложению.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ймовірний приклад: припустимо в процесі майнінгу біткоіна я успішно сформував новий блок та отримав за це 13 BTC. Поки це у вигляді цифрових грошей це є ніщо, а от що відбудеться коли я продам ці BTC та отримаю, на приклад, $55'000? Це вже реальний дохід, що я отримав від майнінгу. Звісно не все це прибуток, бо є ще і витратна частина, але з прибутку все ж потрібно заплатити податок. Якщо я просто конвертну ці бітроіни в готівку в чорну, то ніхто може про те і не дізнатись, але тоді я стану перед ризиком переслідування за несплату податків чи за незаконне підприємництво чи ще за щось. Так от я і кажу - для мене вигідно, щоб для таких випадків була  прописана процедура оподаткування, бо це створить зрозумілі правила гри та надасть захист від свавілля податківців та інших голодних до грошей контор. Може хоч зараз дійде про що мова.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Суд рекомендовал всем странам-членам Евросоюза исключить криптовалюты из числа активов, подлежащих налогообложению.

Ви не бачите різницю між кріптовалютами та доходом від операцій з криптовалютами?
   
Ви не бачите різницю між кріптовалютами та доходом від операцій з криптовалютами?

"Начиная с марта 2016 года в Японии Bitcoin является законным платёжным средством". Намайнили - поїхали, потратили. Хто може відстежити?


   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Посилаючись на США, в наданому російськомовному тексті ані слова не сказано як. Сказано тільки частково "що", і чому.

Посилання на першоджерело, звісно воно там є: принципи оподаткування операцій з віртуальними валютами в США Додатково додам - ви не тільки лінк на першоджерело не помітили, а ще не зрозуміли навіщо посилання на США було надано. Ukraine заявив, що оподаткування у цій сфері взагалі не можливо і ніхто так не робить. Мій приклад на 100% спростував його твердження. Не має навіть значення що там написано, в контексті суперечки головне що це можливо і робиться. Особисто мені те що зробили в США зовсім не подобається, вважаю то маячня так розцінювати торгові операції з криптовалютами як там пропонується, не хочу щоб у нас так було.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

"Начиная с марта 2016 года в Японии Bitcoin является законным платёжным средством". Намайнили - поїхали, потратили. Хто може відстежити?

Цитую сам себе: Особисто для мене це було б зручно, якщо оподаткування доходу від майнінгу було прямо прописано у законі. Легше платити податки, коли правила гри чітко визначені. Але це не стосується тих, хто хоче працювати виключно в чорну, для них звісно проблеми оподаткування майже не існує.

Якщо хочете уникати сплати податків то ви це зможете зробити. Звісно якщо вас таки впіймають, то отримаєте відповідне покарання, але можуть і не упіймати. А якщо придбати на чорному ринку гранатомети, автомати та таке інше. Потурбуватись про камуфляж... то можна якусь інкасаторську машину пограбувати і зникнути на блясі. Хто може відстежити... то будемо саме так діяти чи всеж обговорювати законні шляхи роботи, а про незаконні кожен сам собі прийме рішення і буде нести відповідні ризики?
   
я считаю , что налогообложение возможно при выводе в фиат, все остальное от лукавого и умственные приседания

Останнє редагування: 13 вересня 2017 09:47:35 від elipse
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

я считают , что налогообложение возможно при выводе в фиат, все остальное от лукавого и умственные приседания

Я теж так вважаю, а от США по іншому вважають, але у них там свої таргани в голові.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

3 июня 2016 в 12:59
В Чили так много энергии, что потребители получают ее бесплатно


Це не тільки в Чилі так. Для цього і був придуманий "майнінг".

Це дуже цікава теорія, але 90% майнінгу належить Китаю де нема безкоштовної електроенергії.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Це дуже цікава теорія, але 90% майнінгу належить Китаю де нема безкоштовної електроенергії.

Пригадав - у Німеччині інколи ціна на електрику від'ємна, тобто за використання електроенергії вам можуть ще заплатити.
   
Представители швейцарского муниципалитета Кьяссо объявили, что с января 2018 года будут принимать налоговые платежи в биткоинах. Заявление в очередной раз подтверждает, что Швейцария хочет стать мировым лидером в индустрии биткоина и криптовалют, а Кьяссо собирается конкурировать с Crypto Valley в Цуге за звание международного центра внедрения биткоина и инновационных технологий.
Кьяссо начнет принимать биткоин для оплаты налогов  с января 2018 года, при этом город планирует апробировать новую систему, сначала ограничив платежи 250 швейцарскими франками (CHF). В настоящее время Цуг принимает налоговые платежи в биткоинах на сумму до 200 швейцарских франков - с июля были осуществлены 40 подобных платежей.
Представители Кьяссо надеются, что новая система позволит восполнить потери, которые муниципалитет понес из-за сокращения налоговых поступлений уменьшающегося банковского сектора. Мэр Кьяссо Бруно Арригони (Bruno Arrigoni) сказал, что «по всему миру Кьяссо признается центром технологического и экономического роста, как в регионе, так и во всей Швейцарии». Представители местной власти пытались присвоить своему муниципалитету звание «Криптополиса», в попытке привлечь криптовалютные стартапы.
Помимо этого, администрация Кьяссо предприняла еще ряд шагов, направленных на привлечение участников криптовалютной индустрии. Мэр города рассказал, что он встретился с несколькими криптовалютными предпринимателями за последние месяцы. Помимо этого, он заявил, что восемь стартапов в этот период перенесли свои главные офисы в Кьяссо. В пресс-релизе также говорится:
«Глава города оценит возможность участия в создании некоммерческого фонда BHB в качестве сооснователя. В работе этого фонда будут участвовать крупнейшие представители индустрии блокчейна и криптовалют Кьяссо».
Правительство Кьяссо также рассказало о мерах, направленных на поощрение инноваций в местной криптовалютной отрасли, включая разработку «углубленных курсов в старших классах средней школы», призванных укрепить криптовалютную грамотность среди учеников.
   
Вьетнамцы скупают оборудование для майнинга на фоне китайских запретов
вьетнамцы идут в майнинг
Вьетнамцы начали спешно закупать оборудование для майнинга криптовалют. Посколько цена биткоина продолжает расти, несмотря на запрет проведения ICO  в Китае, инвесторы начали повально скупать майнинговые устройства. Однако, так как правовое положение криптовалют во Вьетнаме не определено, провезти майнеры через таможню довольно сложно.
В статье одного из вьетнамских изданий говорится: «Главное таможенное управление (GDC) до сих пор не определилось насчёт разрешения таможенной очистки компьютеров, импортируемых с целью майнинга биткоина. Государственный банк Вьетнама недавно подтвердил, что он не признаёт виртуальные валюты, в том числе биткоин, в качестве законной валюты и платёжного инструмента в стране».
Майнинг во Вьетнаме

Тем не менее, независимо от признания вьетнамским правительством биткоина, вьетнамские майнеры любыми способами пытаются получить устройства для майнинга. Их интересует оборудование для биткоина, лайткойна и эфириума. По этой причине цена на устройства сильно повысилась:
Одна машина для майнинга биткоина предлагается в интернете по цене 30-60 миллионов вьетнамских донгов. В комплекте компьютеров для майнинга содержится 4-6 видеокарт, тогда как в машине последнего поколения их 8. Ещё два месяца назад поставщики компьютерных комплектующих во Вьетнаме сообщили, что все компьютеры с мощной конфигурацией закончились по причине высокого спроса со стороны майнеров.
Владелец компьютерного магазина в столице Вьетнама, городе Ханой, рассказал, что ему удалось очень хорошо заработать на продаже устройств для майнинга. Тем не менее, он отмечает, что майнинг очень сложен и требует большого количества ресурсов.  Поэтому большинство людей попросту сдают оборудование внаём.
Правовое положение биткоина во Вьетнаме

Гонки за устройствами для майнинга начались, когда власти Вьетнама стали задумываться над правовым статусом цифровых валют. В частности, премьер-министр страны Нгюен Суан Фюк (Nguyễn Xuân Phúc) одобрил план по изучению цифровых активов. Тем не менее,  правительство страны пока не торопится их узаконивать. Представители властей сейчас размышляют над возможностью интеграции цифровых активов в общество. Недавно представитель Центробанка Вьетнама довольно скептично высказался о технологии:
«Вьетнам пока не освоил технологию использования виртуальных денег. Большинство компаний и людей, работающих  с криптовалютой, ждёт провал. Для того, чтобы добывать биткоины с помощью майнинга, необходимы специальные компьютеры, и они очень дорогие. В результате установки машин для майнинга доверчивые инвесторы потерпят неудачу, даже опытные инвесторы лишь немного заработают и продолжат покупать оборудование  для участия в добыче биткоинов».
   
elipse >>>
я считают , что налогообложение возможно при выводе в фиат, все остальное от лукавого и умственные приседания



Я теж так вважаю, а от США по іншому вважають, але у них там свої таргани в голові.

Так ось воно що. Нарешті.
Податок створюється тільки при створенні конкретної операції
, що спричиняє дохід та його складову - прибуток.

- Раніше податковим стягненням частіше було - доходом (тобто: раз у рік 10% з усього майна зменшилось чи збільшилось воно, або "дань за 12 лет", або податок з продажу великого майна-активу, великого майна-пасиву. Те було у зв'язку неможливістю контролювати прибуток.
- Оскільки за теорію оподаткування, податок - це не відсотки за твоє існування, бо ти нікому не належиш!!!!, а відсотки з збільшення доходів (тобто як часина, яка називається прибутком), то податок береться на обслуговування того ж суб'єкта як договір щодо його життя і захисту з сторони спільноти (держави) в цілому.
- Тому в сучасному розумінні податку, все що взагалі можно відокремити і проконтролювати, чи задекларувати саме як прибуток, а не загальний дохід - в сучасному світі повинно оподатковуватись як прибуток. Залишки оподаткування доходу досі зустрічаються для регулювання крупної фін.діяльності чи управління дорогим майном, та по суті залишається грубим стягненням "саме не за прибутки, а за те що існуєш, і не завжди ці стягнення на користь захисту інших громадян від твоєї діяльності": обов'язкове ТО раз у рік в установах визначених державою (МРЕО, колись), відсоток з продажу маєтку, щорічний відсоток за володіння об'єктами роскоші.

Тому повертаючись з теорії оподаткування до практики податку з майнінгу:
- США по різному ставиться до продукту, який називається майнінгом, в залежності від його взаємодії з зовнішніми чинниками: (накопичувальні акиви, валютні операції, операції з обміну.. на товар..  тобто і продажу за цю валюту).
- тут на ФУПі сказали, що Евросоюз навпаки, не визначає криптовалюту як активи, і бере на увагу оподатування криптовалюти тільки з операцій з обміну валют.
- США визнає криптовалюту як таку, щоб можна було її оподатковувати за кожен день фактичного майнінгу, відносно
- Україна НЕ може оподатковувати майнінг, бо вона не визнає цю валюту взагалі. У неї немає на це права! бо не має закону про статус криптовалюти. А всі закони України в продавній застарілості, про маніпулювання і привласнення всіх прав собі (державі та олігархам) з приводу валютних операцій, і якщо Україна визнає Біткоїн - то буде намагатся дорівняти як іноземну валюту, а не як особистий статус "криптовалют" та операцій з ними.
- читав натяк, що США починає оподатковувати майнинг, тільки при наявності об'єму майнингу (а не кожного підряд)


- Майнінг, та оподатковування саме здобутих знаків, в світі можливий тільки в двох варіантах: віддавати відсоток саме цих знаків - державі!, або перераховувати по курсу на гривню/долар/тощо з кожного дня цього здобутку на кінець робочого дня біржі.
- в Україні нема жодного пункту для визначення:
-- 1. що вважати ціною біржі???, чи є офіціальна українська біржа з операції криптовалют, проблема дуже різного стану ціни криптовалюти на укр.біржі на цей час відносно дуже швидко мінливої ціни у світі на криптовалюту.
  (Наприклад вчора в укр.біржі курс на Біткоїн становить 4450 $ у гривнях до одиниці Біткоїна, в той час, коли у світі 4200$. Тобто у нас величезний попит порівняно з світовим.)
-- 2. Україна не визнає операції купівлі/продажу за криптовалюту з визначенням прибутку, але могла би приймати податок "скрізь пальці" з декларування самими суб'єктами, з наявного (з існуючого) законодавства про фактично отриманий прибуток в грошовому еквіваленті (укр. гривня).
-- 3. Україна не визнає саму криптовалюту, щоб була можливість сплачувати криптовалютою податок! ... і щоб самій державі на власний розсуд (НБУ) виконати операції з обміну! на гривню, чи залишати як актив на державному кошику.
-- 4. Україна не має права та закону, яке б контролювало процедуру виведення майнингу/активу в фіат, власника, державу та банк (обмін на державні валюти), щоб мати документальну основу з операцій для вимоги податкового стягення.




А доки ми в Україні маємо майнерів, які тільки накопичують знаки,
та ще не торкалися з виведенням в фіат чи не робили операції з обміну на товари,
доти Україна не має права взагалі щось намагатись оподатковувати.



Останнє редагування: 13 вересня 2017 11:49:37 від Бондар Роман /Tracker/
   
На фоні китайських ви$бонів курс Віtсoin до баксу відкотився нижче 4000, майже як місяць тому.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Так ось воно що. Нарешті.

Що саме нарешті? Нарешті ви змогли зрозуміти яку саме точку зору я відстоюю? Я не змінив свою точку зору, а процитував один з своїх попередніх постів з поясненнями. Вам не здається, що ви "трошки помилились" у спробі мене повчити, коли по факту ви просто не розібрались що саме я писав. На всяк випадок в третє ПРОЦИТУЮ те що я писав раніше:

Цитувати
Майнінг то теж робота і якщо майнінг вдалий (приносить прибуток), то не бачу нічого поганого в тому, щоб з цього прибутку заплатити податки. На мою думку обов'язок сплати податку виникає в момент конвертації отриманих від майнингу біткоїнів в "реальні гроші". Проконтролювати звісно це майже неможливо, але сумлінний платник податку може сам подати дані та не лякатись усіляких "маскі шоу".
   
Що саме нарешті? Нарешті ви змогли зрозуміти яку саме точку зору я відстоюю? Я не змінив свою точку зору

Ви ніяку точку не зрозуміли. Я ваше бажання оподаткування майнингу розумів тільки як "сюреалістичне бажання".
Ви кажете "а давайте оподаткуємо українців на майнинг". Бо так інші роблять, як роблять не важно - просто тупо давайте оподатковувати.


А тобі кажуть, це не можливо - і це дійсно не можливо. Ми не США.
Щоб щось оподатковувати - треба мати базис документів та рахунків, визнання криптовалюти і відповідне законодавство про валюти.



Я все одно вважаю!

Доки криптовалютні знаки від майнингу (зареєстровані як надходження від майнингу) не потраплять в сектор обміну товару чи обміну на інші валюти поза зоною біржі (фіат) - доти оподаткування неможливе.
І це наша реальність. І це реальність сьогоденної стадії розвитку криптовалют в більшій частині світу.

З приміткою - вважаю, що США оподатковує майнінг промислового масштабу, де є об'єм, а не кожного. Імовірно де є наймані особи, які отримають частку ЗП у криптовалюті, а не кожного.
Оподатковувати день в день по курсу, це додатковий електроний облік або на папері (навантаження на ведення обліку).


Інші держави не на тій стадії суспільного і законодавчого розвитку, як США у даній сфері.
   
Майнінг то теж робота і якщо майнінг вдалий (приносить прибуток),

Майнинг не приносить прибуток!
Дохід від майнингу, рівний прибутку - рівний продажу молока з доїння корови - це наслідок обміну на валюту держави в якій він відбувається або обмін на товар. Так на сьогоденні.


Останнє редагування: 13 вересня 2017 12:56:03 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Майнинг не приносить прибуток!

Якщо буде вільний час та бажання, повідом про це світову спільноту майнерів, а то вони якісь дурні та не знають такої важливої деталі.
Якісь там Bitcoing Minig Profit calculator створюють, щось там вираховують, майнять.
   
ну то давайте на тому і зупинимось.
Бо продукт вироблений на заводі і не реалізований - прибутку не приніс.


А якщо це копалини, і треба платити "за видобуток" - це інший варіант і інша система підтвердження бази оподаткування.
Копалини треба реалізовувати, якщо навіть не хочеш - це вже третя складова - вплив на ринок.

Останнє редагування: 13 вересня 2017 13:17:22 від Бондар Роман /Tracker/
   
Це дуже цікава теорія, але 90% майнінгу належить Китаю де нема безкоштовної електроенергії.

Є та сама електроенергія, яку так само нема куди дівати. А в обладнання електростанцій і в лінії передач вкладено чималі кошти. "Майнінг" просто як знахідка! Аби його не було, то його б вигадали акціонери енергетичних і електронних компаній!

 Чекайте-чекайте, а чи не вони його і вигадали?
   
Raha,

Я надав достатньо базових даних, щоб хтось чи ви... від свого імені побігли в Верховну Раду пропонувати закон про криптовалюти, з урахуванням моїх зауважень?
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Я надав достатньо базових даних, щоб хтось чи ви... від свого імені побігли в Верховну Раду пропонувати закон про криптовалюти, з урахуванням моїх зауважень?

Ви мені дані надавали?  :lol:
Ви з повітряними млинами боролись, сперечаючись з вашим уявним опонентом. А потім таки нарешті розібрались, що моя точка зору суттєво не відрізняється від вашої. Маю надію що в майбутньому ви будете біль уважні в суперечках та сперечатись з опонентом, а не з вашим уявленням про нього.


Останнє редагування: 13 вересня 2017 14:20:43 від Raha
   
11.09.2017

На прошлой неделе биткоин был очень волатилен, что во многом было обусловлено важными новостями и просто слухами из Китая. В основном цена первой цифровой валюты продолжала свое падение, иногда опускаясь на некоторых биржах ниже психологической отметки в $4000. О вероятных сценариях дальнейшего движения цены биткоина расскажет аналитик компании NEURON Andrey Podolyan.

Прошедшая неделя была весьма интересной, как с технической точки зрения, так и с фундаментальной. Новостной фон подогревался многочисленными вбросами со стороны Китая и инсайдеров, что серьезно влияло на настроения трейдеров.

Как и предполагалось, после объявления Китаем о запрете ICO и резкого провала цены в прошлые выходные и в начале недели, биткоин начали плавно откупать. Цена криптовалюты стала монотонно расти, отыграв 70% падения, однако, вскоре из Поднебесной последовал еще один мощный удар в виде слухов о запрете обмена крипты, закрытия нескольких бирж и тотальных проверок на майнинговых фермах. Некоторые слухи не подтвердились, тем не менее стремительно распространяющаяся информагентствами негативная информация сделала свое дело, и мы увидели второе мощное проседание цены.

Сейчас биткоин находится под давлением, о чем говорит недельная свеча, впервые за долгое время закрывшаяся ниже цены открытия недели. Такое последний раз случалось в мае-июне, когда после проседания цены на 40% мы увидели стремительный безоткатный рост.

На четырехчасовом графике сформировался интересный треугольник, с поддержкой в районе $4000-4100. Пробой треугольника вниз даст потенциальную цель для снижения к отметкам $3500-3600. Пробой треугольника вверх потенциально может вернуть цену к хаю в область $5000.


Если наложить Фибо-уровни от точки начала последнего роста до хая и предположить, что цена и далее будет снижаться, то увидим, что потенциальные уровни, до которых может она может дойти, находятся между 3800 и 3400 долларами за биткоин, что укладывается в цели треугольника, о котором писал выше.

Рекомендую внимательно следить за этим ценовым диапазоном, вполне вероятно, что оттуда могут последовать серьезные покупки.

Мне, как долгосрочному инвестору, не хотелось бы видеть такое падение. Все-таки надеюсь, что китайцы облагоразумятся и дадут на этой неделе какой-нибудь неожиданный позитив.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Чекайте-чекайте, а чи не вони його і вигадали?

А ще є виробники відеокарт, ще є виробники асік-хріні, та навіть 3М з їх гелем для охолодження.
Прям світова змова! Я думаю що тут все набагато простіше, без усіляких змов, просто так вийшло і це виявилось вигідно деяким людям.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Мне, как долгосрочному инвестору

Краще використовувати термін - гравець.
IMHO
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Jamie Dimon Slams Bitcoin as a ‘Fraud’

JPMorgan Chase & Co. Chief Executive Officer Jamie Dimon said he would fire any employee trading bitcoin for being “stupid.”



The cryptocurrency “won’t end well,” he told an investor conference in New York on Tuesday, predicting it will eventually blow up. “It’s a fraud” and “worse than tulip bulbs.”

If a JPMorgan trader began trading in bitcoin, he said, “I’d fire them in a second. For two reasons: It’s against our rules, and they’re stupid. And both are dangerous.”




Коротко для не досить сильних розумом у цій гілці  :pofig:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Краще використовувати термін - гравець.
IMHO

А чому, IMHO? Шарік програє
   
А ще є виробники відеокарт, ще є виробники асік-хріні, та навіть 3М з їх гелем для охолодження.
Прям світова змова! Я думаю що тут все набагато простіше, без усіляких змов, просто так вийшло і це виявилось вигідно деяким людям.

Без думки, як то кажуть, і кілка не затешеш, а тут раптом ні сіло ні впало, "сам собою" утворився бізнес на десятки мільярдів?
Звичайна проблема капіталістичної економіки це перевиробництво. В нашому випадку - електрики і електронних компонентів. "Майнінг" це просто маркетигова розводка, з метою "розвантажити склади". 

Чим власне забезпечено "біткоїн"? Електричним струмом і роботою процессора який невідомо й що там розраховує. І шо цікаво алгоритм складено таким чином, що  на одиницю "результату" потрібно все більше електрики і все більше потужних відеокарт. Просто так склалося? Чи може це так свідомо запрограмовано?

Закінчиться тим, чим і має скінчитися. "Біткоїн" оголосять поза законом, бо він взагалі нічим не забезпечений.
   
Jamie Dimon Slams Bitcoin as a ‘Fraud’
JPMorgan Chase & Co. Chief Executive Officer Jamie Dimon said he would fire any employee trading bitcoin for being “stupid.”

The cryptocurrency “won’t end well,” he told an investor conference in New York on Tuesday, predicting it will eventually blow up. “It’s a fraud” and “worse than tulip bulbs.”

If a JPMorgan trader began trading in bitcoin, he said, “I’d fire them in a second. For two reasons: It’s against our rules, and they’re stupid. And both are dangerous.”

Показати зображення...
Коротко для не досить сильних розумом у цій гілці  :pofig:

Хто хотів вже давно на цьому заробили стільки скільки ви за все життя не зможете(в звлежнсті від суми вкладеного )...і їм зараз абсолютно по барабану буде ціна 4000 чи 4
І показово що такі як ви у цій гілці з'являєтесть тільки на корекціях униз...Це і є ваша сила розуму
Пс:шарік теж заробив  ще у квітні тому він зараз вас читає і регоче

Останнє редагування: 13 вересня 2017 14:54:46 від Ukraine
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія