Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Радує істерика мосьок. Значить Порошенко в ІІ турі

Викидають повтор тем / піднімають старі теми
 (tu)
дати їх список?
   
Викидають повтор тем / піднімають старі теми
 (tu)
дати їх список?
Повтор у тебя в нике, чучело, цифра 2 на конце как оценка ума
   
Не треба недооцінювати небезпеку.Навіть якщо Порох зайде в другий тур,не факт що виграє.рашисти кинули такі гроші і сили на знищення Пороха,що перемогти буде ой як нелегко.Зрадофіли,прихильники певної політсили,вата відкрила другий фронт проти Пороха всередині країни.Ще побачим купу фейків за кордоном...Поліція відкрито перейшла на бік ворогів Пороха-Ю і Зе.Але здаватись не маєм права.Памятаєм 1918 рік і взаємознищення україїнців
   
Викидають повтор тем / піднімають старі теми
 (tu)
дати їх список?
так, давайте будь-ласка
   
Не треба недооцінювати небезпеку.Навіть якщо Порох зайде в другий тур,не факт що виграє.рашисти кинули такі гроші і сили на знищення Пороха,що перемогти буде ой як нелегко.Зрадофіли,прихильники певної політсили,вата відкрила другий фронт проти Пороха всередині країни.Ще побачим купу фейків за кордоном...Поліція відкрито перейшла на бік ворогів Пороха-Ю і Зе.Але здаватись не маєм права.Памятаєм 1918 рік і взаємознищення україїнців
клініка доктора Януковіча
   
Дупутат поедет на нары вот и бесится
   
У пороха шансів нема ні при якому розкладі, тож путлер його вже злив та пхає свого іншого кандидата. Але поросята цього ще не зрозуміли.
   
Re: Радує істерика мосьок. Значить Порошенко в ІІ турі

Не треба недооцінювати небезпеку.Навіть якщо Порох зайде в другий тур,не факт що виграє.рашисти кинули такі гроші і сили на знищення Пороха,що перемогти буде ой як нелегко.Зрадофіли,прихильники певної політсили,вата відкрила другий фронт проти Пороха всередині країни.Ще побачим купу фейків за кордоном...Поліція відкрито перейшла на бік ворогів Пороха-Ю і Зе.Але здаватись не маєм права.Памятаєм 1918 рік і взаємознищення україїнців

  (tu)
   
Наступні вибори єдиний шанс для Московії хоч якось переломати негативні для себе тенденції не тільки в стосунках з Україною, а і в стосунках з цивілізованим світом. Тому в хід іде все

Останнє редагування: 5 березня 2019 14:56:43 від newyo
   
так, давайте будь-ласка

моськи (посортовано):
1   ALeXX_UA
2   AK73
3   Агроном
4   A.W.
5   вантажник
6   Myroslava
7   Semen
9   pyav
10   Bad Robot
11   хайнекен
12   pelfor
13   alex_kiev
14   antik
15   bismark
16   Bmx
17   Chuk, гуманист
18   COJIOMOH
19   costashu
20   DeL1T
21   DFMB
22   DiDUS
23   dimec
24   DRIM
25   escobar
26   Fantamaz
27   flexandr
28   Herr Fater
29   kachmar
30   KPD
31   Luxetenebris
32   Michigan
33   Morcheeba
34   Mur Master
35   nik
36   OldBoy
37   ottarabannil
38   outsider
39   qaqy
40   RS
41   RSP
42   Ruza
43   Serge_D
44   Shtabniy bot
45   smx
46   SOUTH BLOOD
47   Trickster
48   Ukraine
49   umkabear
50   van
51   А.Сурженко
52   б_а_р_с
53   Вовчик
54   Дід Панас
55   Знак
56   Изя Шниперсон
57   Людас
58   Людина
59   Макарий
60   Петро Шаблезуб
61   По Че Сун
62   птах Сорока
63   Пупкин
64.  Роман
65   Топа
,+KitKat

Останнє редагування: 8 березня 2019 17:48:39 від dacko2
   
моськи: Herr Fater/escobar/Fantamaz/DFMB/Morcheeba/Пупкин/Shtabniy bot/outsider/umkabear/Trickster/ottarabannil/SOUTH BLOOD/Michigan/DiDUS/DRIM/costashu/Luxetenebris/RSP/Ruza/Вовчик/Chuk, гуманист/dimec/А.Сурженко/qaqy/Изя Шниперсон/DeL1T/KPD/По Че Сун/Людас/_ALeXX_UA/COJIOMOH/RS/OldBoy/Bmx/antik/bismark/птах Сорока/Ukraine/Знак/Дід Панас/б_а_р_с/kachmar/Serge_D/Michigan/flexandr /smx /bismark /alex_kiev/Людина /Ukraine/Mur Master /van/AK73
смєшалісь в кучу коні, люді...  :)
   
Вот где Лексеич будет отбывать срок.


   
моськи: Herr Fater/escobar/Fantamaz/DFMB/Morcheeba/Пупкин/Shtabniy bot/outsider/umkabear/Trickster/ottarabannil/SOUTH BLOOD/Michigan/DiDUS/DRIM/costashu/Luxetenebris/RSP/Ruza/Вовчик/Chuk, гуманист/dimec/А.Сурженко/qaqy/Изя Шниперсон/DeL1T/KPD/По Че Сун/Людас/_ALeXX_UA/COJIOMOH/RS/OldBoy/Bmx/antik/bismark/птах Сорока/Ukraine/Знак/Дід Панас/б_а_р_с/kachmar/Serge_D/Michigan/flexandr /smx /bismark /alex_kiev/Людина /Ukraine/Mur Master /van/AK73
давай йди на супік, до единодумців запітра    :weep:
   
Не треба недооцінювати небезпеку.Навіть якщо Порох зайде в другий тур,не факт що виграє.рашисти кинули такі гроші і сили на знищення Пороха,що перемогти буде ой як нелегко.Зрадофіли,прихильники певної політсили,вата відкрила другий фронт проти Пороха всередині країни.Ще побачим купу фейків за кордоном...Поліція відкрито перейшла на бік ворогів Пороха-Ю і Зе.Але здаватись не маєм права.Памятаєм 1918 рік і взаємознищення україїнців

Пацани, а чого ви тут сидите і язиками ляпаєте котрий місяць як все так критично ? Треба вже захищати свій вибір. П.здуйте на Майдан.
Бо так і прасрьотє гетьмана. І що будете потім робити ? Про 1918 далі пи.здоболити  ?   П.здуйте, я підтягнусь.
   
моськи: Herr Fater/escobar/Fantamaz/DFMB/Morcheeba/Пупкин/Shtabniy bot/outsider/umkabear/Trickster/ottarabannil/SOUTH BLOOD/Michigan/DiDUS/DRIM/costashu/Luxetenebris/RSP/Ruza/Вовчик/Chuk, гуманист/dimec/А.Сурженко/qaqy/Изя Шниперсон/DeL1T/KPD/По Че Сун/Людас/_ALeXX_UA/COJIOMOH/RS/OldBoy/Bmx/antik/bismark/птах Сорока/Ukraine/Знак/Дід Панас/б_а_р_с/kachmar/Serge_D/Michigan/flexandr /smx /bismark /alex_kiev/Людина /Ukraine/Mur Master /van/AK73
он перешел в другую каманду
   
Наступні вибори єдиний шанс для Московії хоч якось переломати негативні для себе тенденції не тільки в стосунках з Україною, а і в стосунках з цивілізованим світом. Тому в хід іде все

Що ти зробив щоб захистити гетьмана ! Га ? Почни з себе. Встань і йди кудись !
   
давай йди на супік, до единодумців запітра
ні, то буде вам в радість
мочитиму мосьок поки можу
На СУПі розслабон, а тут в тонусі
   
ні, то буде вам в радість
мочитиму мосьок поки можу
На СУПі розслабон, а тут в тонусі
Все, что ты мочишь - это пеленку под собой. На памперсы не хватает, дупутат в четвертом поколении? B-)
   
дупутат в четвертом поколении
я ще й програміст
   
ні, то буде вам в радість
мочитиму мосьок поки можу
На СУПі розслабон, а тут в тонусі
жаль тіки того мочилова ніхто не помічає    :facepalm:
   
я ще й програміст

партії ?
   
партії ?
шахматної, чи ти вже з катушок з'їхав?
   
ні, то буде вам в радість
мочитиму мосьок поки можу

З тебе тут всі ржуть, мочітель  [ua]
   
баранам не понравились прошедшие пять лет ?  .. можем повторить ...
   
З тебе тут всі ржуть, мочітель
я радий за сміх мосьок
гавкайте далі, а Порошенко буде президентом
   
жаль тіки того мочилова ніхто не помічає    :facepalm:
Оно все под ним.  Так теплее.
   
моськи: Herr Fater/escobar/Fantamaz/DFMB/Morcheeba/Пупкин/Shtabniy bot/outsider/umkabear/Trickster/ottarabannil/SOUTH BLOOD/Michigan/DiDUS/DRIM/costashu/Luxetenebris/RSP/Ruza/Вовчик/Chuk, гуманист/dimec/А.Сурженко/qaqy/Изя Шниперсон/DeL1T/KPD/По Че Сун/Людас/_ALeXX_UA/COJIOMOH/RS/OldBoy/Bmx/antik/bismark/птах Сорока/Ukraine/Знак/Дід Панас/б_а_р_с/kachmar/Serge_D/Michigan/flexandr /smx /bismark /alex_kiev/Людина /Ukraine/Mur Master /van/AK73

о, дебілятко якісь списки складає. бггг
   
я радий за сміх мосьок
гавкайте далі, а Порошенко буде президентом

До чого тут Порлшенко? Ржуть з тебе  :gigi:
   
рашисти кинули такі гроші і сили на знищення Пороха,що перемогти буде ой як нелегко.
прямо пальцы в двери засовывали и заставляли разворовывать оборонный бюджет, назначать 20 летних сопляков послами Сейшел  :D
   
У пороха шансів нема ні при якому розкладі, тож путлер його вже злив та пхає свого іншого кандидата. Але поросята цього ще не зрозуміли.

а хто кандидат хуйло ?
   
Я запуталась... То Петя побеждает в первом туре, то проходит во второй. Определитесь уже.
   
а хто кандидат хуйло ?

ну наверно тот кто разворовывает армию?
   
я ще й програміст
(tu) Фопом влаштувались, чи як?
   
(tu) Фопом влаштувались, чи як?

ше й ухиляється від сплати податків, пітарок
   
ну наверно тот кто разворовывает армию?

ботяра ти читати вмієш ?  :D  :gigi:
Роман, cьогодні в 14:43
У пороха шансів нема ні при якому розкладі, тож путлер його вже злив та пхає свого іншого кандидата
   
а хто кандидат хуйло ?
У Бацьки запитай! Він недавно озвучив.
   
смєшалісь в кучу коні, люді...  :)
Morcheeba? ;o
Покатають таки чиновницьке сміття в баку для сміття, це буде дуже скоро! :K
   
ботяра ти читати вмієш ?  :D  :gigi:
Роман, cьогодні в 14:43
У пороха шансів нема ні при якому розкладі, тож путлер його вже злив та пхає свого іншого кандидата

какого  ;o  Петро хоть вкурсе, шо его слили????
   
У Бацьки запитай! Він недавно озвучив.

ти скажи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія