Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

ну, на ФБ сюжет.
зразу віримо що це джерело безсумнівної істини
(сарказм)
Ну це все що зміг антік наковиряти зі своєї дупи)
Він зраду і гівно носом чує, борсається в ній як свиня)
   
та просто хєрню пишуть.
але головне питання : в Україні 6+ мільйонів ВПО. усі вони  або з ТОТ або з прифронтових зон.
і вони усі ховаються. не воюють за свою землю - а ховаються в Дрогодичі чи ще десь.
чому так ?

Дивись.
Чоловік з Долини (наприклад). Пішов воювати
а) повернувся - все ок
б) повернувся інвалідом - пісєц. але до своєї хати, жінки, брат-сват поруч живуть, однокласники, голова сільради - працювали разом колись...
в) загинув. трагедія. але діти, жінка, батьки залишилися серед своїх, у своїй хаті плюс усі з пункту "б"

Чоловік з Мелітополя (наприклад)
ні кола, ні двора - повертатися інвалідом немає куди. брати - свати - розпорошило світами або посадками. Балога (малий, він мер) з Мукачево сказав - якщо одного приймемо - усі до нас попруть. Це він про безхатченків - але це сутність місцевого менталітету (сформованого протягом сторічь у схожих обставинах).
- а якщо наш мелітополець загине? подачки від собесу після принизливих черг? ще й СЗЧ намалюють - раз плюнути.
   
Дивись.
Чоловік з Долини (наприклад). Пішов воювати
а) повернувся - все ок
б) повернувся інвалідом - пісєц. але до своєї хати, жінки, брат-сват поруч живуть, однокласники, голова сільради - працювали разом колись...
в) загинув. трагедія. але діти, жінка, батьки залишилися серед своїх, у своїй хаті плюс усі з пункту "б"

Чоловік з Мелітополя (наприклад)
ні кола, ні двора - повертатися інвалідом немає куди. брати - свати - розпорошило світами або посадками. Балога (малий, він мер) з Мукачево сказав - якщо одного приймемо - усі до нас попруть. Це він про безхатченків - але це сутність місцевого менталітету (сформованого протягом сторічь у схожих обставинах).
- а якщо наш мелітополець загине? подачки від собесу після принизливих черг? ще й СЗЧ намалюють - раз плюнути.
Ще додам що зараз ми воюєм не за Донецьк з Кримом та Маріуполем, а скоріше за Дніпро, Харків, Суми і Запоріжжя, про наступ думаю можна поки забути на пару трійку років
   
Ну так стань полісменом, чого ниєш, покидьок?)
Я ще з совка навчився читати між рядками. Чому набирають так багато полісменів? А тому що частішають випадки гнівного спротиву ТЦКашникам. Якщо так і далі піде то мобілізація забуксує. От і...
Ще одна важлива обставина: Згідно Конституції в ніч з 20 на 21 травня закінчуються повноваження нашого Президента. Він автоматично стає не легітимним. Себто узурпатором. Тут, знаєте, можливі протести. От для упередження актів невдоволення й закупили за кордоном автозаки та збільшують штат поліції. Отакеє то от...
Ким Чен Ынізація України? Ні?  8-)
П.С. Б"юсь об заклад: з 21 травня ніхто в офіційних ЗМІ не назве Зеленського В/О Президента. Хоча по суті з 21 травня він виконуючий обов"язки Керманича. До закінчення війни та обрання іншого. Обрання котрого він не допустить. 
   
Я ще з совка навчився читати між рядками. Чому набирають так багато полісменів? А тому що частішають випадки гнівного спротиву ТЦКашникам. Якщо так і далі піде то мобілізація забуксує. От і...
Ще одна важлива обставина: Згідно Конституції в ніч з 20 на 21 травня закінчуються повноваження нашого Президента. Він автоматично стає не легітимним. Себто узурпатором. Тут, знаєте, можливі протести. От для упередження актів невдоволення й закупили за кордоном автозаки та збільшують штат поліції. Отакеє то от...
Ким Чен Ынізація України? Ні?  8-)
П.С. Б"юсь об заклад: з 21 травня ніхто в офіційних ЗМІ не назве Зеленського В/О Президента. Хоча по суті з 21 травня він виконуючий обов"язки Керманича. До закінчення війни та обрання іншого. Обрання котрого він не допустить. 
Дебіл, при розвалі совка міліції було набагато більше ніж зараз)
А набирають щоб тебе заторторити нарешті в дурку)
   
Дебіл, при розвалі совка міліції було набагато більше ніж зараз)
А набирають щоб тебе заторторити нарешті в дурку)
?
Готуються до поділу 8-:
   
І все? Тоді нафіга це все було стільки шуму про ухилянтів за кордоном?

Та це розводняк,  закидають удочку щоб всіх переписати хто де, а потім через рік уповноважать консульських робітників вручати повістки  :D
   
Та це розводняк,  закидають удочку щоб всіх переписати хто де, а потім через рік уповноважать консульських робітників вручати повістки  :D

можна й командирувать якогось воєнкома на таку гарну посаду - у консульстві повістки роздавать
   
Та це розводняк,  закидають удочку щоб всіх переписати хто де, а потім через рік уповноважать консульських робітників вручати повістки  :D

Залишилась маленька справа - якось зробити так, щоб повістки та закони України стали працювати на території умовних Польші та Німеччини. Це буде нікчемна нікому не потрібна бумажка.  :D
   
Залишилась маленька справа - якось зробити так, щоб повістки та закони України стали працювати на території умовних Польші та Німеччини. Це буде нікчемна нікому не потрібна бумажка.  :D
підпишуть анекс до якоїсь двохсторонньої умови,шо це запрацювало.
умовна Польша -Німеччина на це піде,не посилати ї ж своїх громадян на війну,якшо є така можливість вислати законно на фронт Українців.
і до речі-анекс  до умови не вимагає ратифікації парламентами,на другий день запрацює
тай таке :gigi:
і це дійсно маленька справа
   
підпишуть анекс до якоїсь двохсторонньої умови,шо це запрацювало.
умовна Польша -Німеччина на це піде,не посилати ї ж своїх громадян на війну,якшо є така можливість вислати законно на фронт Українців.
і до речі-анекс  до умови не вимагає ратифікації парламентами,на другий день запрацює
тай таке :gigi:

не пройде
такий закон вступить в пряме протиріччя з законодавством ЄС
точніше, повістки можна видавать, та хоч у консульстві
але примусити поїхати до України ніхто не зможе
тому ніц не буде

   
підпишуть анекс до якоїсь двохсторонньої умови,шо це запрацювало.
умовна Польша -Німеччина на це піде,не посилати ї ж своїх громадян на війну,якшо є така можливість вислати законно на фронт Українців.
і до речі-анекс  до умови не вимагає ратифікації парламентами,на другий день запрацює
тай таке :gigi:
і це дійсно маленька справа
Ніхєра не буде, якщо ми не можемо мобілізувати громадян які в Україні то не варто лізти до Німеччини
   
А до чого усі тут вважають, що хтось за кордоном ходить у консульства? Що це за "страшилка" останнім часом...

Навіщо туди ходити?

Паспорти усі зараз оформлюють через ДП "Документ"... Швидко та зручно.

До консульства у Франкфурті-на-Майні, наприклад, найближчий запис на закордонний паспорт доступний на грудень 2024 р. А ДП "Документ" у Кьольні - день в день.
   
Останні нововведення по закону про мобілізацію були найкращим аргументом для свіжоприбулих щоб отримати PR  і потім канадське громадянство.Більші сть забє на переоформлення паспорта навіть.Якщо не заморочуватись бажанням провести канікули закордоном то прострочений український паспорт на життя не впливає
   
Ще додам що зараз ми воюєм не за Донецьк з Кримом та Маріуполем, а скоріше за Дніпро, Харків, Суми і Запоріжжя, про наступ думаю можна поки забути на пару трійку років
Кто мы? В дурке твои родычи воюют, которых ты туда отправил что ли?
   
Ну так стань полісменом, чого ниєш, покидьок?)
А защищать кто тебя будет, покидьок, если все здоровые и с оружием станут полисменами, адвокатами, депутатами, непридатными, втикачамы, ухилянтами и т.д., 3 калеки, которых с обмежено придатних сделают придатными? Тогда поедешь на подвал к бурятам куи сосать.
   
Кто мы? В дурке твои родычи воюют, которых ты туда отправил что ли?
Хуєсос, чого ти за мною бігаєш? Гроші кінчились? Це звісно погано)
   
А защищать кто тебя будет, покидьок, если все здоровые и с оружием станут полисменами, адвокатами, депутатами, непридатными, втикачамы, ухилянтами и т.д., 3 калеки, которых с обмежено придатних сделают придатными? Тогда поедешь на подвал к бурятам куи сосать.
Хуєсос ти не на фронті тож прикрий пащеку)
Ти ж а не я ниєш в кожній гілці)
   
Такой интерес к куям, с "судьями" там того что ли, когда на взятки денег нет?
   
Такой интерес к куям, с "судьями" там того что ли, когда на взятки денег нет?
Я хабарі не даю)
А в тебе грошей нема? Ти адвокатів не любиш? Сідєлєц?)
   
Хуєсос ти не на фронті тож прикрий пащеку)
Ти ж а не я ниєш в кожній гілці)
Дойдет очередь пойду, ты ж, я вижу, собираешься ухиляться и родычей даже готов психами сделать, абы не воевали.
   
Я хабарі не даю)
А в тебе грошей нема? Ти адвокатів не любиш? Сідєлєц?)
А что бесплатно родычей в дурку отправил? Или главврачу приятно сделал? Не люблю всю эту систему от ментов до адвокатов и судей. Гнилая она.
Не доводилось.
   
Дойдет очередь пойду, ты ж, я вижу, собираешься ухиляться и родычей даже готов психами сделать, абы не воевали.
Очєрєдь вибачте куди?)
Яка очєрєдь?)
Ти дурачок?)
В мене нема підстав для відстрочки та для непридатності)
   
Паспорти усі зараз оформлюють через ДП "Документ"... Швидко та зручно.


Так вони перестануть то робити без ТЦК,  і живу чергу вже відмінили,  тіко онлайн запис,   а після цього ще 4-5 місяців чекати,  то ж без ТЦК вже ніяк


   
А что бесплатно родычей в дурку отправил? Или главврачу приятно сделал? Не люблю всю эту систему от ментов до адвокатов и судей. Гнилая она.
Не доводилось.
В дурку потрібно тебе відправляти - тебе ж серцевий напад скоро на блокпосту хватить)
   
Очєрєдь вибачте куди?)
Яка очєрєдь?)
Ти дурачок?)
В мене нема підстав для відстрочки та для непридатності)
Если повестку пришлют. А чего ж не воюешь тогда? Всем придатным повестки, по-моему, уже приходили. А родычей в дурку зачем?
   
Хуєсос, я адвокат
Тож відправ своїх рідних в дурку)
Як там на чужині - туалети миються?)
Это кто писал?
   
Если повестку пришлют. А чего ж не воюешь тогда? Всем придатным повестки, по-моему, уже приходили. А родычей в дурку зачем?
Ти ідіот?)
Куди пришлють?)
А ти чого не воюєш єслі всєм придатним повєсткі пріходілі?)
Ти не знаходиш протиріччя?)
   
Это кто писал?
Я у відповідь на якусь х.й.ю написаною тобою чи кимось з ваших обосранців, а шо?)
   
Скачуть шавки ухилянти,
 але без задору
Розуміють що прижали
Їх вже до забору
По дорозі вже не пройдеш
В магазин за пивом
Бо стоять там кріпко хлопці
Сапоги з відливом)
   
Ти ідіот?)
Куди пришлють?)
А ти чого не воюєш єслі всєм придатним повєсткі пріходілі?)
Ти не знаходиш протиріччя?)
По месту жительства, я его не менял. Я не совсем придатный мне поставили 6 и списали еще черти когда.
   
Скачуть шавки ухилянти,
 але без задору
Розуміють що прижали
Їх вже до забору
По дорозі вже не пройдеш
В магазин за пивом
Бо стоять там кріпко хлопці
Сапоги з відливом)
А ти не ухилянт? Как это все уживается в одной бошке, что за когнитивный диссонанс?
   
Я не совсем придатный мне поставили 6 и списали еще черти когда.
Нема такого нє совсєм придатний)
А підстава яка?)
   
А ти не ухилянт? Как это все уживается в одной бошке, что за когнитивный диссонанс?
Тут всі в цій гілці за винятком тих хто давно перестали тут писати - ухилянти)
   
По месту жительства, я его не менял. Я не совсем придатный мне поставили 6 и списали еще черти когда.

Так це не рахується тепер. Треба оновити облікові дані згідно нового закону. Якщо ти списаний до 22 року то це не дійсно вже.
   
Нема такого нє совсєм придатний)
А підстава яка?)
Расстройство личности, было написано. А тебе какое дело
   
Так це не рахується тепер. Треба оновити облікові дані згідно нового закону. Якщо ти списаний до 22 року то це не дійсно вже.
Та еще в 2000-х. Та я даже не знаю, обмежено у меня или совсем списали. Я так понимаю, если обмежено, то они сами в течении 9 месяцев пришлют повестки? Я помню, эта тетка-психиатр, которой голоса все мерещатся, отнесла тоогда военкому какую-то бумажку, там стола 6-ка, и мне потом сказали больше не приходить.
   
Расстройство личности, было написано. А тебе какое дело
Лікувався?)
   
Та еще в 2000-х. Та я даже не знаю, обмежено у меня или совсем списали. Я так понимаю, если обмежено, то они сами в течении 9 месяцев пришлют повестки? Я помню, эта тетка-психиатр, которой голоса все мерещатся, отнесла тоогда военкому какую-то бумажку, там стола 6-ка, и мне потом сказали больше не приходить.
Тобто ти купив білий білет і навіть не поцікавився що було далі?)
Ну так всі робили)
   

Цю тему переглядають:

vittrym, germ і 35 гостей
 
Повна версія