Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Можна писати багато, але зараз немає настрою. Подам декілька відео, хто захоче - зрозуміє:
Блогери із села Черкаської області запропонували відео Монастирищенського ліцею-інтернату:

   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Ті ж блогери, пів року тому. Купили на прохання батька державний прапор України. Навіщо престарілому чоловіку, далеко не заможному, а швидше навпаки, державний прапор? Він бачив совок і щасливе життя у ньому. Він живе у непростий сьогоднішній день але попросив прапора. Тому, що побачив значні позитивні зміни у їхній родині. Коли селянам роздали землю, коли виплачують паїв більше ніж за важку працю у колгоспі, коли немає парторга та голови колгоспу із нагаєм, а врожаї більші, коли вільна праця...на себе. Коли донька отримує допомогу за народження дітей, коли отримують допомогу як сім"я малозабезпечених, коли вже купили трактор і стали обробляти свою землю. Коли можна працювати і отримувати за свою працю належні доходи...Коли не думає чи не настане відповідальність за те, що просто висловив свою думку...тому, що просто хочеться жити:
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

IP/Host: ---.hsi2.kabelbw.de
бо у вас є ПП-1 і ПП-2, вірно?
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Чому у блогера із села Сумської області державний прапор України? Та тому ж:
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Запорізька область:
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

коли отримують допомогу як сім"я малозабезпечених, коли вже купили трактор
8-)
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Дніпропетровська область:
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

8-)

  І що тебе непокоїть? Так і не втямив??? Пояснюю недолугим: совок в українських дітей останню їжу відбирав, а Україна допомагає настільки, що люди купують трактор і отримують можливість для кращого розвитку.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Херсонська область (із 9:38):
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

а Україна допомагає настільки, що люди купують трактор
Ну взагалі то це я та Україна - бо це саме я плачу податки, на відміну від багатьох тут на ФУПі, і мало того що кругом розповідають  - що мені за  50 і я лох, бо ніхто з конкурентів мого бізнесу так не робить, так ще і Ви розповідаєте що взяти допомогу як малозабезпеченому та купити трактора - це і є патріотизм..   ;o
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Ну взагалі то це я та Україна - бо це саме я плачу податки, на відміну від багатьох тут на ФУПі, і мало того що кругом розповідають  - що мені за  50 і я лох, бо ніхто з конкурентів мого бізнесу так не робить, так ще і Ви розповідаєте що взяти допомогу як малозабезпеченому та купити трактора - це і є патріотизм..   ;o

 Я говорив про інше але ви очікувано так і не втямили.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Чому їм нас не перемогти в жодному разі. Нове
Sojuznuk
IP/Host: ---.hsi2.kabelbw.de


 (tu)  :super:


   
Ми взяли на роботу жіночку з Нікополя.
Переїхала із чоловіком у Львів.
Його фірма перевела він юрист великої фірми.
Нині говорив із нею : каже коли ця сука з Кремля здохне ?

Боротьба триває (с) Степан.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Я говорив про інше але ви очікувано так і не втямили.
Так і я ж про те - розповідаєте про інше, але деякі подробиці Ваших розповідей нівелюють їх сенс..  8-)
   
(tu)  :super:


https://youtu.be/T0BSSoWqxvw

Здебіль ?
   
Можна писати багато, але зараз немає настрою. Подам декілька відео, хто захоче - зрозуміє:
Блогери із села Черкаської області запропонували відео Монастирищенського ліцею-інтернату:
https://www.youtube.com/watch?v=iXtjRXW70Ac

Усі воїни в окопах таке мають на передовій.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Так і я ж про те - розповідаєте про інше, але деякі подробиці Ваших розповідей нівелюють їх сенс..  8-)

 Для українців (відео цьому підтвердження) не нівелюють, а ви - та нівелюйтесь, мова не про вас.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

8-)


за це можна і під танк  8-)
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Усі воїни в окопах таке мають на передовій.

 Я зараз не можу всі відео знайти. Коли переглядав нашив аграріїв, зробив висновок: у всіх областях, людей ніхто не примушував - у більшості - державний прапор України у тракторі, комбайні, автомобілі...Нехай паскуди окупанти знають - нас їм не здолати і плату вони понесуть не малу.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

у більшості - державний прапор України у тракторі, комбайні, автомобілі...Нехай паскуди окупанти знають - нас їм не здолати і плату вони понесуть не малу.

тобто мало того, що від ЗСУ до поляка/німака втекти, так ще й трактор спиздить? це і є рецепт перемоги?  8-) 
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Полтавщина (прапор у кабіні):
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

в Німеччині на прапор заробив?
бери прапор повертайсь на батьківщину
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Чому їм нас не перемогти в жодному разі.
IP/Host: ---.hsi2.kabelbw.de
Так они вас и не собираются побеждать. Они с вами всячески дружат. Потоки разные строят и др.

бери прапор повертайсь на батьківщину
Ага, щас.
Не для того уепал, чтобы возвращаться.
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

а мене оце переконало


   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

 Свіженьке, сьогоднішнє, Херсонська область:

 "Скадовський район, 16 лютого 2022 року. Щоб ніхто не сумнівався, яку країну ми любимо та визнаємо "
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

ми так ще в 2014 Крим відстояли
   
Re: Чому їм нас не перемогти в жодному разі.

Свіженьке, сьогоднішнє, Херсонська область:

 "Скадовський район, 16 лютого 2022 року. Щоб ніхто не сумнівався, яку країну ми любимо та визнаємо "
https://www.youtube.com/watch?v=Ch2BV9TifQY
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія